Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-06-01 19:34:57

LOGOUT.hu

Egyelőre "kilóra" bemásolva feherzaj45 kolléga anyaga, köszönjük neki!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1151) anonym1s


anonym1s
őstag

Mire jo az xposed framework?

(#1152) gusthy


gusthy
veterán

2000 ponttal többet kapott az AnTuTu-tól, mint az Asus Zenphone 2 :)

(#1153) R4E/B válasza gusthy (#1152) üzenetére


R4E/B
tag

Én most rendeltem meg a védőtokot hozzá és ha jól tudom akkor ez lesz az eredeti:
[link]

Rendeltem hozzá edzett védőüveget:
[link]

:D

ASUS • IN SEARCH OF INCREDIBLE

(#1154) twollah1976 válasza R4E/B (#1153) üzenetére


twollah1976
őstag

Elég drágán adják azt az üveget.
Én a helyedben körbenéznék az Aliexpress-en, eBay-en, stbn.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#1155) grobi007 válasza twollah1976 (#1154) üzenetére


grobi007
tag

Én ezt rendeltem hozzá:
üveg
hátlap

(#1156) R4E/B válasza grobi007 (#1155) üzenetére


R4E/B
tag

Ez a Nilkin nem tetszik, viszont amit rendeltél üveget az ugyanaz lesz, ha jól tudom amit én rendeltem a digiprime webshopból.
Azt tudod, hogy van elvileg kamerához védőfólia? Valahol láttam basszus, de nem tudom, hogy hol, szívesen vennék abból is. :) Arra lennék még kíváncsi, hogy ebből az edzett üvegből mennyit tartalmaz a csomagolás, illetve a védőfóliából hány darab van? Írd már meg kérlek szépen. :)
Remélem hamarosan lesz ZenEar S headset és ZenPower 10500mAh is a digiprime webshopban illetve remélem lesz ZenFlash és Lolliflash is, mind a kettőre vevő leszek. :)

Köszönöm segítséged!

ASUS • IN SEARCH OF INCREDIBLE

(#1157) madmike válasza R4E/B (#1156) üzenetére


madmike
őstag

Edzett üvegből egyet kapsz, de azt jóideig nem kell cserélni. Nekem a G2-n fél évet kihúzott karc nélkül.

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#1158) R4E/B válasza madmike (#1157) üzenetére


R4E/B
tag

Rendben, köszönöm! :)

ASUS • IN SEARCH OF INCREDIBLE

(#1159) gusthy


gusthy
veterán

Nálunk itthon csapnivaló a térerő, és azt figyeltem meg, hogy ez a készülék köröket ver az előző jónéhány telefonomra. Még a lépcsőházban is van jel, ahol pedig eddig semelyik nem talált magának rádióhullámokat.

(#1160) dime27 válasza gusthy (#1159) üzenetére


dime27
őstag

Bizony ezt én is tapasztalom, viszont a kijelző fényereje csutkára huzva is napfényben baromi kevés ha fedett helyen van az ember akkor elégséges 3/4-ed fényerőn is.Ha nem lenne ez ill a sok szirszar bloatware rajta akkor istencsászár teló lenne, ha vkinek nem gond az h esténként fel kell tölteni! Szarrányomkodva azért nap végére nekem max 20%-ék marad már csak!

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#1161) gusthy válasza dime27 (#1160) üzenetére


gusthy
veterán

A bloatware-eket pontosan három percig tartott leszedni :) ezt is olvastam, hogy tele van vele, de hagyja törölni őket.
Ami a fényerőt illeti, kipróbáltam szabadban, és nekem tökéletesen elég, lehet, hogy ez szubjektív.
Viszont tényleg emelhető tovább, mint a gyári csúszkával.
Ami az aksit illeti, ez aranyos volt :)

[ Szerkesztve ]

(#1162) Söri0127 válasza gusthy (#1161) üzenetére


Söri0127
tag

A bloatware-ket teljesen gyári állapot mellett engedte törölni?

Oneplus Nord3 5G <-- Oneplus 6 <-- ASUS Zenfone 2

(#1163) gusthy válasza Söri0127 (#1162) üzenetére


gusthy
veterán

Abszolút.
Mármint ha a 3rd party dolgokra gondolunk. A ZenUI-t nem sorolom ide :)

(#1164) anonym1s válasza gusthy (#1161) üzenetére


anonym1s
őstag

Hali.
En is akartam mar kerdezni amit Söri0127 kerdezett, meg azt hogy mely programokat hivsz bloatware programoknak? Pl. zencircle vagy minimovie programokat en nem tudtam torolni, meg ha jol emlekszem a splendid sem. Ez utobbi azt sem tudom mire jo.

(#1165) gusthy válasza anonym1s (#1164) üzenetére


gusthy
veterán

... Valóban, ezeket a szó klasszikus értelmében nem lehet "törölni". Viszont letiltani igen. Ha az app drawerben hosszan nyomod, akkor bal felül megjelenik az "Eltávolítás". Ha fölé húzod mondjuk például a zenCircle - t, akkor megkérdi, hogy akarod - e, hogy tiltva legyen. Ha ezt választod, akkor többször nem frissíti, és nem is engedi futni, olyan, mintha ott se lenne. (azért nem lehet őket törölni, mert a rendszer partíción vannak, és az root nélkül read only.)
Nekem a bloatware-ek az olyanok, mint a zinio meg a tripadvisor.

(#1166) erahurka


erahurka
félisten

Ma megint megnyomkodtam, nagyon jó kézbe illő formája van, talán meg az LG G3 ami ilyen jól kézre áll a nagy méret ellenére. Csak a kamera lehetne jobb, meg a hülye navigombok lehetnének kicsit közelebb egymáshoz, a visszát nem érem el -.-

(#1167) gusthy válasza erahurka (#1166) üzenetére


gusthy
veterán

A G3-nál kicsit tényleg szélesebb, arról váltottam :) a kamerát leszámítva, tetszik vagy se, ez egy jobb telefon :)

(#1168) R4E/B válasza gusthy (#1167) üzenetére


R4E/B
tag

Ha tiltok egy applikációt akkor azt, hogyan tudom feloldani?

ASUS • IN SEARCH OF INCREDIBLE

(#1169) anonym1s válasza gusthy (#1165) üzenetére


anonym1s
őstag

Kossz!
Tudom hogyan kell tiltani a programokat, le is van tiltva amit nem birtam torolni root nelkul, pl. a google-os szarsagok, mint ujsagos, zene, hangouts, stb.
Viszont azt nem ertem hogyan lehetseges, hogy a google alkalmazas le van tiltva, de az akksi menuben megis ott van mindig a masodik legnagyobb fogyasztokent.
Ez hogy lehet ha egyszer le van tiltva?

(#1170) anonym1s válasza R4E/B (#1168) üzenetére


anonym1s
őstag

Hali.
Beallitasok - alkalmazasok - nem engedelyezett. Itt katt arra amit ujra enedelyezni akarsz es katt az engedelyezes gombra.
Ja, az alkalmazasok menuben jobbra az utolso lap a nem engedelyezett, szoval oda kell lapozni.

(#1171) gusthy válasza anonym1s (#1169) üzenetére


gusthy
veterán

Az Androidban mindenféle appok vannak, ezek egy része alkalmazás, őket tudod tiltani. De van egy csomó háttérszolgáltatás is, elvileg az appal, amihez tartoznak, ők is tiltódnak. Van viszont pár, amit sose fogsz tudni letiltani, elvileg azért, mert kellenek a rendszer működéséhez. Tipikusan a Google mindenféle szolgáltatásai ilyenek.

(#1172) erahurka válasza gusthy (#1167) üzenetére


erahurka
félisten

Nekem a felső feloldógomb sem kényelmetlen, fogást kell váltani, de amúgy teljesen jó. Az Alcatel Idol 3 bal felső sarkába rakott gomb sokkal bénább.
Csak a kamerát ne rontották volna el!

Más: lehet amúgy Zenfone 2-re teljes értékű Windowst telepíteni? Elég menő lenne, nem? :DDD

(#1173) gusthy válasza erahurka (#1172) üzenetére


gusthy
veterán

http://www.digitaltrends.com/mobile/windows-7-running-asus-zenfone-2/

(#1174) anonym1s válasza erahurka (#1172) üzenetére


anonym1s
őstag

Hali.
Nem muszaj a felso gombot haznalni, en nem is szoktam. A kijelzo ebred ha ketszr koppintasz ra, en igy hasznalom, kenyelmesebb mint barmilyen gombot nyomkodni :)
A kamera meg tenyleg eleg gyenge volt azzal a rom-mal amivel kaptam, de a rom es pixelmaster kamera program frissites ota nekem nincs gondom a kameraval.

[ Szerkesztve ]

(#1175) R4E/B válasza anonym1s (#1174) üzenetére


R4E/B
tag

Ennyi, ugye azért lett kitalálva, hogy van egy be és kikapcsológomb és az érintőképernyő amivel 2x koppintok akkor fel kell. Jobb koppintani, mint a felső gombot nyomkodni. Így azt a gombot lehet kímélni, én max havonta 1x nyomom meg, de csak akkor, ha a telefont újraindítom, újraindítás meg szerintem idővel kötelező akinek nem szokása naponta kikapcsolni stb... :)
Így frissül a telefon egy újraindítás következtében illetve felszabadul a memóriából is és gyorsabb is lesz a rendszer.

ASUS • IN SEARCH OF INCREDIBLE

(#1176) erahurka válasza anonym1s (#1174) üzenetére


erahurka
félisten

Pont azt mondom, hogy nekem így is kényelmes ahogy van :DDD
Vannak képeid az újabb verziójú kamerával? Nem tudom boltokban milyen verzió lehet, szerintem azok nincsenek frissítve.

(#1177) gusthy válasza R4E/B (#1175) üzenetére


gusthy
veterán

Viszont lekapcsolni nem kényelmes duplakoppal :(

(#1178) bostone válasza gusthy (#1177) üzenetére


bostone
addikt

A telefonod gyári ww vagy cn-ből tuningolt ww? Tehát, használható az lte vidéken is?

A garancia az bolti, ha jól gondolom.

(#1179) gusthy válasza bostone (#1178) üzenetére


gusthy
veterán

Eredeti WW, és Asus gari van hozzá. Ékes lengyel nyelven. És 27% ÁFA volt az árban.

[ Szerkesztve ]

(#1180) korimv6


korimv6
aktív tag

[fólia]

[tok 1]

[tok 2]

[tok 3]

Én ezeket rendeltem hozzá.

[ Szerkesztve ]

Körbe zárt villám.

(#1181) Semm1


Semm1
tag

A Nilkin edzett üveg fóliáért én sem adtam pénzt, egyszerűen nincs annyi különbség az olcsó és a drága közt. Ami Aliexpressen noname van 2 dollár körül, sok gyártó csak a csomagolást átcímkézve árulja 10-20x annyiért. Én ilyet rendeltem, megbízható, már sokat vettünk öcskössel a eladótól. Tokból viszont ajánlom a Nilkin-t, ezelőtt egy Xiaomi Mi2-n volt egy ugyanilyen, leejtés volt pár de mindig megvédte, nem tágul ki az évek alatt, jó minőség.

Fényerőről, most voltam nyaralni Horvátországban, tűző napon a strandon sem volt gond az olvashatósággal egyharmad automata fényerőn. Akksi szerintem jól bírja, az előző telefonomhoz képest pusz egy, összesen kb 5 óra kijelző idő jön ki sok használat mellett. Melegedést nem tapasztaltam, pedig órákon keresztül futott rajt a Nokia Here.

(#1182) dime27 válasza eladogeppc (#1133) üzenetére


dime27
őstag

Nemtudom h ez jó frissítés-e de amióta feltettem azóta 2x is csak úgy magától újraindult a tel...Ráadásul sokszor van még mindíg, hogy az automatikus forgatás be van nyomva, mégis nem akarja a képernyőt elforgatni,ezen csak a tel újraindítása segít!

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#1183) gusthy válasza dime27 (#1182) üzenetére


gusthy
veterán

Esetleg egy wipe cache segíthet

(#1184) freezer922


freezer922
aktív tag

Hali,

Azoktól kérdezném akik gearbest-től vették a telót. Sokat vártatok amíg EU warehouse-ban is volt? Most 3 napja nézegettem eddig de még mindig semmi plusz ma még ennek ellenére az EU-s ár ugrott is 40 dolcsit :x
Vajon várható még, hogy legyen átszámítva egy jó 72-73k-ért onnan?
Rákérdeztem gearbest-en is a készüléknél reggel de még meg sem jelent az a kérdés ott :|

(#1185) eladogeppc válasza dime27 (#1182) üzenetére


eladogeppc
veterán

Már nincs meg a kütyü, de Wipe Cache ajánlott. Minden adat megmarad. :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#1186) dime27 válasza eladogeppc (#1185) üzenetére


dime27
őstag

Hally

Ez alap, minden egyes frissítés után eddig is csináltam, azért is furcsállom...Erősen gondolkodom, hogy lecserélem majd egy Honor 7re....

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#1187) eladogeppc válasza dime27 (#1186) üzenetére


eladogeppc
veterán

:U :U :U Teljesítmény nem számít ?
Azt tudnod kell, hogy az harmat, a Kirin 925 hát .... izé ......

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#1188) bostone válasza eladogeppc (#1185) üzenetére


bostone
addikt

Nem vesztegeted az időt. Miért váltottál és mire?

(#1189) eladogeppc válasza bostone (#1188) üzenetére


eladogeppc
veterán

Még semmire. Itt a pénz az asztalon.
Ezt néztem ki egyébként, csak tartok a kamera minőségétől:

Xiaomi Redmi Note 2 Prime. :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#1190) ATM_automata válasza dime27 (#1186) üzenetére


ATM_automata
őstag

Kifogtad, eddig még csak hasonló se volt senkinél.

What else?

(#1191) dime27 válasza eladogeppc (#1187) üzenetére


dime27
őstag

Asszem 930 vagy 935 van benne, 50e-et dob Antutun...

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#1192) eladogeppc válasza dime27 (#1191) üzenetére


eladogeppc
veterán

"A Mate7-ben a Huawei saját gyártású chipsetje, a 28 nanométeres csíkszélességű HiSilicon Kirin 925 teljesít szolgálatot. Az SoC-ben egy ARMv7 (big.LITTLE) architektúrájú nyolcmagos processzor található. A CPU-ban négy darab 1,8 GHz-re skálázott, n"

Volt olyanom, tudom milyen. Antutu nem mérvadó. Én inkább már a Geekbench-et, a Vellamo-t illetve az Epic Citadel Benchmark-ot futtatgatom. Még hozzá jöhet a GFXBench 3.1 is.
Ez a hármas pontosabb képet ad.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#1193) dime27 válasza eladogeppc (#1192) üzenetére


dime27
őstag

De ez nem Mate 7 hanem csak simán Honor 7...Pár hete jelent meg....

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#1194) bostone válasza eladogeppc (#1189) üzenetére


bostone
addikt

Miért váltasz ilyen hamar? Pár napig használtad az asus-t. Ennyire nem felelt meg a követelményeidnek?

Azért kérdezem, mert én is keresek egy megfelelő mobilt. Többek közt a zenfone és a xiaomi is benne van a kalapban. Úgy hallottam a note 2-nél a 4g-vel problémák lehetnek euprópában, viszont szeretném végre megtapasztalni, ha már az előfizetésem lehetővé teszi.

(#1195) eladogeppc válasza dime27 (#1193) üzenetére


eladogeppc
veterán

Jaaaaj. Félre olvastam. Az jobb lehet már.

Azért váltottam, mert nekem vaksinak már kevés ez a fényerő.
Egyebkent rendben van az Asus. Szerintem a kamera is nagyon jól szuperál.
De!
Azt kell mondjam, hogy az LG G2 óta teljesítményben alig van előre lépés.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#1196) gusthy válasza eladogeppc (#1195) üzenetére


gusthy
veterán

Ez így van, és lássuk be, hogy ez a teljesítmény kb elég is mindenre.
Pont ez a jó ebben az Asusban, kb a RAM az egyetlen, amiben még érdemben lehetett lépni.

(#1197) migabi24 válasza eladogeppc (#1195) üzenetére


migabi24
nagyúr

Ezt nagyon jól látod, az S4/G2 páros óta egyhelyben topog a mobilpiac, eljutottak egy olyan szintre ahonnan már nem nagyon van hova tovább

(#1198) e-newsee válasza migabi24 (#1197) üzenetére


e-newsee
addikt

Ezzel a "nem nagyon van hova tovább" kijelentéssel már egypáran befürödtek a történelemben. :)
Inkább azt mondanám, hogy a jelenlegi Androidot és az UI-kat megfelelően kiszolgálja.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#1199) gusthy válasza eladogeppc (#1195) üzenetére


gusthy
veterán

Szerintem mi már voltunk egy fórumban :)

(#1200) ATM_automata


ATM_automata
őstag

Sziasztok,

Megjött az autós Tronsmart QC töltőm. Az lenne a kérdésem, hogy a kék portba ha nem a Zenfone2-t dugom, hanem mondjuk egy tabletet, akkor azt megöli, vagy nyugodtan lehet vele mást is tölteni, ami nem QC-s?

What else?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.