Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-06-01 19:34:57

LOGOUT.hu

Egyelőre "kilóra" bemásolva feherzaj45 kolléga anyaga, köszönjük neki!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1451) WOT-H-A-C válasza maggi1886076 (#1450) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Miért nem rendeled meg az olaszoktól? Olcsóbb is.

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#1452) maggi1886076 válasza WOT-H-A-C (#1451) üzenetére


maggi1886076
addikt

Linket tudsz dobni?

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#1453) twollah1976 válasza maggi1886076 (#1450) üzenetére


twollah1976
őstag

124 ezer az iPON-ban.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#1454) WOT-H-A-C válasza maggi1886076 (#1452) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Ezt találtam, jelenleg ő szállít magyarországra. Ez ~ 102.000 FT és erre jön még 5€ standard shipping vagy 11€ express
A gari európai, ha gond van vele akkor az olaszokhoz kell csak postázni. Vagyis kb 8 nap alatt fordul meg oda vissza plusz amíg javítják.Függően attól mivel küldöd/küldik vissza.

[ Szerkesztve ]

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#1455) madrac válasza #70516736 (#1446) üzenetére


madrac
őstag

Attól még van és működik és sokan kitudják használni az 1800-at is. Azért vannak jópáran olyanok is akik nem ingáznak. Ha pedig tényleg ennyire nem elég a 3G a városokon kívül, akkor el kell adni és WW verziósat kell venni sajnos jóval drágábban, vagy másik telót ami tudja a B20-at. Főleg ha vodafone-os valaki. Ha jól tudom ők lehet hogy még a városokban is ezzel szórnak.

(#1456) madrac válasza WOT-H-A-C (#1454) üzenetére


madrac
őstag

ez nem rossz ajánlat. mondjuk a garanciáról nem tudom hol írnak, ill. azt se tudni, hogy ez mennyire megbízható.

(#1457) WOT-H-A-C válasza madrac (#1456) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

A hozzászólásoknál van szó a gariról is. :)

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#1458) freezer922


freezer922
aktív tag

Azt valamiként meg lehet tudni, hogy egy adott készülék eredetileg WW-e vagy csak firmware az rajta?

Gearbest-től jött meg és eredetileg ww van rajta :| Azt hittem ezek CN-ként jönnek.

(#1459) WOT-H-A-C válasza freezer922 (#1458) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Nézd meg mi van a dobozra írva ott feltüntetik, valószínű CN vagy TW

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#1460) beloadjoker


beloadjoker
őstag

Hali!

Tetszik a teló de nálam kizáró indok ha bl-t gari vesztés nélkül lehet csak nyitni szóval a kérdésem lehet e rootolni a telót, kernelt cserélni bl-t nyitni ha kell és romot rendszert cserélni garivesztés nélkül? Esetleg vissza lehet e mindezek után állítani gyárira a telót hogy ne lehessen észrevenni hogy "szórakoztak vele" és megmaradjon a gari?
És ha igen akkor létezik a telóból 64gbos bővíthető 4gb rammal megáldott dual simes példány? És ha igen ki hol venné?

:R

Oneplus One 64gb S. Black + nokia N900 + Xperia Mini + Lenovo y510p i7 SLI 16Gb 256 ssd 1tb ext. hdd + Lenovo x200 + Nexus 7 grouper 16gb + Nexus 7 flo 32gb

(#1461) WOT-H-A-C válasza beloadjoker (#1460) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Ha magyarországon veszed akkor tuti bukod a garit. Viszont visza lehet állítani csak fel kell rá tolni a ww-s romot. Viszont itt még ne számíts kernel, rom cserére, még nincsenek.

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#1462) beloadjoker válasza WOT-H-A-C (#1461) üzenetére


beloadjoker
őstag

Értem, de van benne számláló? Ha igen nullázható? Tehát biztosan bukom a garit véglegesen egy rom cserével mondjuk? Értem, de később lesz hozzá tuti :)

Oneplus One 64gb S. Black + nokia N900 + Xperia Mini + Lenovo y510p i7 SLI 16Gb 256 ssd 1tb ext. hdd + Lenovo x200 + Nexus 7 grouper 16gb + Nexus 7 flo 32gb

(#1463) WOT-H-A-C válasza beloadjoker (#1462) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Mármint milyen számlálóra gondolsz? Ebben nincs KNOX! :N Akkor bukod a garit ha meg hekkeled és elküldöd garizni úgy, de mint mondtam nem nagyon van mit piszkálni rajta. Később meg ha ilyen gond van és piszkáltad , akkor csak flasheled a gyári romot és mehet gariba.

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#1464) madrac válasza freezer922 (#1458) üzenetére


madrac
őstag

Az CN telefon lesz csak a WW rom-ot rakjál fel rá, hogy legyen benne google play is. B20 LTE-t ettől nem fog tudni...

(#1465) freezer922 válasza madrac (#1464) üzenetére


freezer922
aktív tag

Ja, közben rájöttem.
Szerencsére nekem az nem gond, viszont első androidom és épp el akartam kezdeni szórakozni cn->ww cserével de így akkor csak updatelni kell manuálisan :D

(#1466) beloadjoker válasza WOT-H-A-C (#1463) üzenetére


beloadjoker
őstag

Ez jó hír, megmondom őszintén eddig nexus és Oneplus volt számomra a favorit teljes szabadság miatt, ilyen készülékeim is voltak/vannak de kipróbálnék egy inteles vasat is viszont főzött rom és kernel nálam alap, ezekkel is szórakozok, és linuxal is telón, erre a socra szerintem még natívan is mehetne, nem csak linux deployból pl :)

Oneplus One 64gb S. Black + nokia N900 + Xperia Mini + Lenovo y510p i7 SLI 16Gb 256 ssd 1tb ext. hdd + Lenovo x200 + Nexus 7 grouper 16gb + Nexus 7 flo 32gb

(#1467) e-newsee válasza beloadjoker (#1460) üzenetére


e-newsee
addikt

Mindegyik verzió bővíthető és dual-active. De itthon elvileg nem lesz forgalmazva a 64Gb-os

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#1468) WOT-H-A-C válasza beloadjoker (#1466) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

hát.. ezekre a dolgokra szerintem még várnod kell, dew ugorj fel xda-ra nézz körbe hol tartanak a srácok. A minap linkeltek egy képet ahol felraktak rá egy windows-t pl. itt a topikban.

e-newsee: 500CL nem dual aktív! :N

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#1469) beloadjoker válasza WOT-H-A-C (#1468) üzenetére


beloadjoker
őstag

Persze tudok róla, de pl cm már van a telóra, az a win meg így csak bohóckodni jó de pl wine már szépen futna linux alatt rajta :) , de sok más lehetőséget felvet még, legszebb triple boot lenne persze natív rendszerekkel :) android/linux/win :) ezen a socon már röhögve elmegy egy debian xcevel mondjuk és hely is lenne, mondjuk én egy 64eset vennék ami megküldenék még egy 64es esetleg 128as karival :)
És még egy kérdés tehát rendszert /romot kernelt/vissza lehet húzni akármit csinál az ember, unroot megy gondolom, bootloader visszazárása is megoldott?

Oneplus One 64gb S. Black + nokia N900 + Xperia Mini + Lenovo y510p i7 SLI 16Gb 256 ssd 1tb ext. hdd + Lenovo x200 + Nexus 7 grouper 16gb + Nexus 7 flo 32gb

(#1470) beloadjoker válasza e-newsee (#1467) üzenetére


beloadjoker
őstag

Itthon nem lesz forgalmazva a 64es? :((( Ez kár... bár szerintem független eladóknál lesz majd :)

Oneplus One 64gb S. Black + nokia N900 + Xperia Mini + Lenovo y510p i7 SLI 16Gb 256 ssd 1tb ext. hdd + Lenovo x200 + Nexus 7 grouper 16gb + Nexus 7 flo 32gb

(#1471) WOT-H-A-C válasza beloadjoker (#1469) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Unroot szerintem megy a superuser apk.val is. A bootloadert szerintem a gyári firmware visszahúzása megoldja., de ennek jobban utána kell olvasni! :K

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#1472) beloadjoker válasza WOT-H-A-C (#1471) üzenetére


beloadjoker
őstag

:R

Oneplus One 64gb S. Black + nokia N900 + Xperia Mini + Lenovo y510p i7 SLI 16Gb 256 ssd 1tb ext. hdd + Lenovo x200 + Nexus 7 grouper 16gb + Nexus 7 flo 32gb

(#1473) gusthy válasza e-newsee (#1467) üzenetére


gusthy
veterán

...hogy pontosak legyünk, félhivatalosan lehet venni. Nekem is 64 gigás van, Asus garanciával, és itthon vettem.

(#1474) beloadjoker válasza gusthy (#1473) üzenetére


beloadjoker
őstag

Esetleg elárulnád hol vetted? És az asus gari az 2 év teljes körű garanciát foglal magában ugye? Tehát ezalatt két év olyan garit értek ami a hwre is vonatkozik nem arra hogy 1 év hw két év sw

Oneplus One 64gb S. Black + nokia N900 + Xperia Mini + Lenovo y510p i7 SLI 16Gb 256 ssd 1tb ext. hdd + Lenovo x200 + Nexus 7 grouper 16gb + Nexus 7 flo 32gb

(#1475) gusthy válasza beloadjoker (#1474) üzenetére


gusthy
veterán

Asus garanciajegyem van,azt adtak hozzá, cseh nyelvű, de rendesen lepecsételt.
Digiprime-nál lett véve.

(#1476) beloadjoker válasza gusthy (#1475) üzenetére


beloadjoker
őstag

Értem és akkor egy itthoni asus szervizbe besétálva szervizelik is a készüléket? Egyébként a 139 egész jó ár :)
Azt valaki meg tudja mondani hogy mi a különbség a 139be kerülök és az egy 143be kerülő közt?
link

Oneplus One 64gb S. Black + nokia N900 + Xperia Mini + Lenovo y510p i7 SLI 16Gb 256 ssd 1tb ext. hdd + Lenovo x200 + Nexus 7 grouper 16gb + Nexus 7 flo 32gb

(#1477) gusthy válasza beloadjoker (#1476) üzenetére


gusthy
veterán

Megkérdeztem tőlük, az, hogy más a színe :) más sorozatból való, más lett az ára.
Még nem próbáltam bemenni vele Asushoz, de elvileg igen.

(#1478) beloadjoker válasza gusthy (#1477) üzenetére


beloadjoker
őstag

Értem köszi az infókat, bejön a készülék nagyon de még jobban utána kell néznem a dolgainak :)

Oneplus One 64gb S. Black + nokia N900 + Xperia Mini + Lenovo y510p i7 SLI 16Gb 256 ssd 1tb ext. hdd + Lenovo x200 + Nexus 7 grouper 16gb + Nexus 7 flo 32gb

(#1479) e-newsee válasza WOT-H-A-C (#1468) üzenetére


e-newsee
addikt

Persze az 500CL nem dual-active, de abból nem is lesz 64GB-os (asszem...), Ebből arra következtettem, hogy a ZE551ML érdekli. Esetleg a még fullosabbak. :)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#1480) beloadjoker válasza e-newsee (#1479) üzenetére


beloadjoker
őstag

Esetleg le tudnád írni az egyes típusok közti különbségeket? csak a 4gb ramosak érdekelnek

:R

Oneplus One 64gb S. Black + nokia N900 + Xperia Mini + Lenovo y510p i7 SLI 16Gb 256 ssd 1tb ext. hdd + Lenovo x200 + Nexus 7 grouper 16gb + Nexus 7 flo 32gb

(#1481) e-newsee válasza beloadjoker (#1480) üzenetére


e-newsee
addikt

Pontosan nem tudom, Asuséknál nem egyszerű kiigazodni, de amennyire tudom, a 4GB-os cuccok között csak memória különbség van. 32/64/128GB-tal érkeznek. Bár a 128-as csak később. Plusz még lesz Deluxe, meg Zenfone Zoom, Zenfon Selfie, Zenfone Max, de azok extrák.
De ha a teszt alatt elkezdesz turkálni az "Azóta történt" cikkek között, akkor megleled az összes hamarosan bemutatásra kerülő modellt is.
De az Asus tényleg káosz bír lenni.
Viszont van, aki nálam ezt sokkal jobban nyomja, ők majd kijavítanak. :)

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#1482) beloadjoker válasza e-newsee (#1481) üzenetére


beloadjoker
őstag

Értem köszi bár úgy hiszem hogy a delux=128gbos változat, köszi az infókat :)

Oneplus One 64gb S. Black + nokia N900 + Xperia Mini + Lenovo y510p i7 SLI 16Gb 256 ssd 1tb ext. hdd + Lenovo x200 + Nexus 7 grouper 16gb + Nexus 7 flo 32gb

(#1483) lovi27


lovi27
addikt

Még a CPU sebességében is lehet különbség: 1,8 GHz vagy 2,3 GHz.

(#1484) Sword


Sword
őstag

Sziasztok,

Két dolgot szeretnék kérdezni. Napi használatban (utcán is) mennyire zavaró, hogy kevésbé erős a brightness, illetve a hangminőség érdekelne (fülessel, fejhallgatóval használva, nem speakeren).

Köszi

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#1485) twollah1976 válasza lovi27 (#1483) üzenetére


twollah1976
őstag

Ezt mar miota ugatom, hogyha a SoC 1,8 Ghz-es akkor az CN verzio vagy at van mokolva WW-re.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#1486) gusthy válasza Sword (#1484) üzenetére


gusthy
veterán

Ez a brightness dolog erősen túl lett tolva. Abszolút jó a fényereje. A gyari fényerő beállító nem engedi csutkára feltekerni, külső appal tovább is tekerhető, de nekem az a tapasztalatom, hogy tök felesleges.
A hangminőség, mármint ha a telefon hangra gondolsz, teljesen normális.

(#1487) Sword válasza gusthy (#1486) üzenetére


Sword
őstag

Köszi.

Kifejezetten zenehallgatasra gondolok, jó a hangereje? Általános hangminoseg, basszus ? Nem tudom milyen minőségű a hangchip benne. Esetleg ha valakinek van összehasonlítási alapja, pl. iphonehoz képest.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#1488) gusthy válasza gusthy (#1486) üzenetére


gusthy
veterán

Egyébként úgy látom, hogy a legújabb firmware a gyári csúszkával is engedi csutkára tekerni, de az borzasztóan vakító.

(#1489) Enoleyz válasza beloadjoker (#1480) üzenetére


Enoleyz
csendes tag

e-newsee kolléga teljesen jól írta. Nem is kijavítani akarom, csak megerősítem. 4GB a ZE551ML-ben van, külsőre úgy ismered meg, hogy neki van a szál csiszolt beütése. Ha itthon veszed (nem szürke importos) hivatalos beszállítótól, akkor az 2,3GHz-es lesz. Ha nem itthon veszed, akkor utána kell nézni, vagy rákérdezni az órajelre.

AzEgyetlen1 ne aggódj, ezt még rengetegen fogják firtatni :W

[ Szerkesztve ]

(#1490) gusthy válasza Enoleyz (#1489) üzenetére


gusthy
veterán

Amúgy a jelenlegi modellek úgy néznek ki, legalábbis a ww-k, hogy van az 551ML, ami 2.3GHz, ebből van háromféle. A 32 és 64 gigás 4GB RAM-mal, a 16 gigás 2GB RAM-mal. Ezen kívül van az 550ML, 16 gigás, 2GB RAM-mal, alacsonyabb felbontású kijelzővel és 1.8GHz procival.
Ezeknek mindnek 5.5" a kijelzője.
És van az 5"-os 500CL, erősen felejtős specifikációval.
Ez az alap, emellé jönnek a Snapdragon változatok, a Selfie, meg a fene tudja még mi minden.

[ Szerkesztve ]

(#1491) gusthy válasza Sword (#1487) üzenetére


gusthy
veterán

IPhone ebben az egyben piszok jó, úgyhogy nem biztos, hogy ahhoz érdemes hasonlítani, nyilván veszíteni fog. Bluetooth-on keresztül hallgattam kocsiban, teljesen jól szólt.

(#1492) Sword válasza gusthy (#1491) üzenetére


Sword
őstag

Igen, azt tudom ☺Az iPhone egy szint ebben, de nem volt jobb ötletem, hogy mihez hasonlítsuk ☺
Most note 4-em van, exynosos, az számomra megfelelő.
Padfone 2-m volt, de nem emlékszem, hogy szólt, rég volt, ráadásul leginkább szervizben.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#1493) madrac válasza twollah1976 (#1485) üzenetére


madrac
őstag

ahogy van magasabb órajellel is CN régiós akár 64MB tárhellyel.

(#1494) twollah1976 válasza gusthy (#1490) üzenetére


twollah1976
őstag

Az 550ML is dual active?

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#1495) WOT-H-A-C válasza twollah1976 (#1494) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Igen! :K

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#1496) gusthy válasza twollah1976 (#1494) üzenetére


gusthy
veterán

Amúgy az 550nek van egy előnye : Gorilla Glass 4 kijelzője van.

(#1497) twollah1976 válasza WOT-H-A-C (#1495) üzenetére


twollah1976
őstag

Na ezt jó tudni.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#1498) anonym1s válasza WOT-H-A-C (#1461) üzenetére


anonym1s
őstag

Ezek itt nem kernelek?
En rom-okat is latok ott.

(#1499) lovi27 válasza twollah1976 (#1485) üzenetére


lovi27
addikt

"Ezt mar miota ugatom, hogyha a SoC 1,8 Ghz-es akkor az CN verzio vagy at van mokolva WW-re."
De minek? Nem kérdezte senki! A válasz sem erről szólt. Ha figyelnél akkor nem kéne annyit "ugatnod"... ;]
Talán még normális válaszra is futná... :C

[ Szerkesztve ]

(#1500) Sword


Sword
őstag

Na, rendeltem egyet a Digiprime-tól, 64 gb-os.
Reméljük jó lesz.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.