Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-06-01 19:34:57

LOGOUT.hu

Egyelőre "kilóra" bemásolva feherzaj45 kolléga anyaga, köszönjük neki!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1201) eladogeppc válasza gusthy (#1199) üzenetére


eladogeppc
veterán

Lehet, nem tudom már :D
Azt tudom, hogy sok helyen utálnak azért, mert egy adott telfonról elmondom az Objektív - tehát nem szubjektív - véleményemet.
:R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#1202) gusthy válasza eladogeppc (#1201) üzenetére


gusthy
veterán

Pedig az nem baj :) Ha jól látom, van pár telefon, amin mindketten átestünk, mondjuk az Optimus Black mind közül a legxarabb :)

(#1203) lovi27 válasza ATM_automata (#1200) üzenetére


lovi27
addikt

"It automatically identifies the power level required for each connected device."
Tehát a gyors töltéshez szükséges magasabb feszültséget csak az arra alkalmas készülékekre engedi rá.

Nekem is ma jött meg a fali töltőm. :DD
Végre mehet a gyorsabb töltés a tabletemen. A 10.000 mAh akksi kb. 15 óra alatt töltődött fel az 1 A-es töltővel. Ezzel a 2 A-essel remélem megfeleződik az idő. A ZF2 max. 3 óra töltési ideje QC nélkül is gyorsnak tűnt. Inkább a merülése lassulna egy kicsit... ;]

(#1204) motoflug válasza migabi24 (#1197) üzenetére


motoflug
őstag

Tokeletesen egyetertek veled. "Keresem" az S4 utodjat,de egyszeruen nincs olyan,amiben ez nem lenne eleg szamomra,legyen az kamera vagy eppen a soc.

(#1205) gusthy válasza motoflug (#1204) üzenetére


gusthy
veterán

Akkor miért keresed az utódját?

(#1206) motoflug válasza gusthy (#1205) üzenetére


motoflug
őstag

Ez csak ilyen kutyub#zisag, ki szeretnek probalni egy min. 5,5" telefont,aztan ha zavarna a merete, akkor visszaternek.

(#1207) gusthy válasza motoflug (#1206) üzenetére


gusthy
veterán

Aha. Hát ha van pénzed, akkor az LG G4 egy értelmes opció lehet, G3-ról váltottam :)

(#1208) motoflug válasza gusthy (#1207) üzenetére


motoflug
őstag

Az Oneplus One mellett,ezt az Asust is nezegetem,annyira nem akarok elszallni az arakkal.

(#1209) gusthy válasza motoflug (#1208) üzenetére


gusthy
veterán

Amúgy nekem is az volt az alternatíva, de ez a downscaled 810 nem tetszik. És jóval drágább.

[ Szerkesztve ]

(#1210) motoflug válasza gusthy (#1209) üzenetére


motoflug
őstag

Az Asus az ~75-120e kozott mozog verziotol fuggoen.Az OPO ellenben 95k,igy az nem minden esetben dragabb.

(#1211) gusthy válasza motoflug (#1210) üzenetére


gusthy
veterán

Öööö.... Igazad van, az OPT - re gondoltam, abban van 4GB RAM...

(#1212) migabi24 válasza motoflug (#1204) üzenetére


migabi24
nagyúr

Én már feladtam, nálam a Note 4 se tudta leváltani, így feladtam, inkább örömmel használom, nem keresem az utódját

(#1213) alexw801 válasza ATM_automata (#1200) üzenetére


alexw801
senior tag

Nekem is megjött az autós Tronsmart töltő. A jófajta kábel 0,9 m hozzá, a fali 1,8 m-es volt.
Bármit bárhová lehet dugni, nem károsodik semmi.
Tetszik.

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#1214) gusthy válasza migabi24 (#1212) üzenetére


gusthy
veterán

Nnna én most jutottam el ehhez az érzéshez, az volt a vágyam, hogy multitaskingoljon az Android, és ez végre teljesült. Az nem hat meg, hogy az AnTuTu 48e vagy 68, az se, hogy a kamera mennyire gagyi, annyira úgyse jó, mint a legolcsóbb DSLR, amire nekem kell, tökéletes. De az, hogy az egy héttel ezelőtt elindított app úgy ugrik elő, mint a szöcsle, az priceless.

(#1215) lovi27 válasza alexw801 (#1213) üzenetére


lovi27
addikt

Viszont az érdekes, hogy egy Nilkin, tehát nem no name 2A-es kábellel is csak 1,1 A-rel volt hajlandó tölteni, míg a saját hosszú kebelétől nem sajnálta az áramot.

(#1216) korimv6


korimv6
aktív tag

Megint jött frissítés.

Amúgy a Tronsmart hálózati töltőhöz van vmilyen kábel?

[ Szerkesztve ]

Körbe zárt villám.

(#1217) lovi27 válasza korimv6 (#1216) üzenetére


lovi27
addikt

Csak két hozzászólást olvass vissza. De, ha nem, akkor igen a válasz. :K

(#1218) korimv6 válasza lovi27 (#1217) üzenetére


korimv6
aktív tag

Köszi. Azt hittem az autóshoz volt 2 kábel. De már tiszta.

Körbe zárt villám.

(#1219) gusthy válasza korimv6 (#1216) üzenetére


gusthy
veterán

Tudjuk, mit javít?

(#1220) R4E/B válasza korimv6 (#1216) üzenetére


R4E/B
tag

Megint jött? Akkor én szépen meglesem. :D

ASUS • IN SEARCH OF INCREDIBLE

(#1221) korimv6 válasza gusthy (#1219) üzenetére


korimv6
aktív tag

Nem néztem utána.

Körbe zárt villám.

(#1222) R4E/B válasza korimv6 (#1221) üzenetére


R4E/B
tag

Jó reggelt!

Hol láttad, hogy van újabb frissítés? Írd meg kérlek, mert telefon még nem jelzett.

[ Szerkesztve ]

ASUS • IN SEARCH OF INCREDIBLE

(#1223) gusthy válasza korimv6 (#1221) üzenetére


gusthy
veterán

És hol láttad? A zentalkon a legutóbbi még a 63-as.

(#1224) e-newsee


e-newsee
addikt

EMAG-ék jóárasították szeptember 1-3-ig a 4/32-est. Tudni kell róluk valamit? EMAG milyet osztogat?

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#1225) twollah1976 válasza e-newsee (#1224) üzenetére


twollah1976
őstag

Az Emag roman ceg, magyarul beszelnek, a helyedben rakerdeznek a garanciara, hogy hogy van az a 2 ev amit irnak, igernek.
Ha ilyen sajat garancias, mint amiket a sufni GSM boltok adnak akkor en inkabb hanyagolnam.
A leirasbol nem derul ki, hogy CN vagy WW verziorol van szo.

[ Szerkesztve ]

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#1226) e-newsee válasza twollah1976 (#1225) üzenetére


e-newsee
addikt

A garancia mindenképpen megér egy kérdést, viszont szerintem WW-s. Az Emag asszem csak azt árulja, ami a régiójában forgalmazott. Az pedig az EU verzió.
Ettől függetlenül, nem szándékozom venni még. Nálam valahogy a 100k a lélektani határ, és talán a télre lemegy az áruk annyira hazai forgalmazásban is.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#1227) WOT-H-A-C válasza twollah1976 (#1225) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Ott van az adatlapon, hogy WW-s verzió! A gond az, hogy nem tudjuk melyik SOC és mennyi RAM!

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#1228) gusthy válasza WOT-H-A-C (#1227) üzenetére


gusthy
veterán

De tudjuk, 32GB-os 551ML csak az erősebb SoC-cal és 4GB RAM-mal van. A 16 gigásban van 2GB, illetve az 550ML-ben van a gyengébb SoC.

[ Szerkesztve ]

(#1229) e-newsee válasza WOT-H-A-C (#1227) üzenetére


e-newsee
addikt

Az is ott az adatlapon, hogy a proci frekvencia 2300, annyi meg a nagyobbnak van.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#1230) Semm1 válasza WOT-H-A-C (#1227) üzenetére


Semm1
tag

A procit tudjuk, az adatlapon írják a frekvenciát. A RAM-ot meg nem értem miért nem írják ki sok helyen.

Más:
Az Emag garancia ügyben ajánlható, gyárit ad, de csak azoknál a termékeknél amit ők forgalmaznak mert arra ingyenes a garancia futár, az átfutási idő átlagos.

(#1231) WOT-H-A-C válasza gusthy (#1228) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Nem feltétlen. Van ze3560 al szerelt 4 gigás ami 32 giga flash el van szerelve. Jellemzően CN vagy TW.
Viszont valóban ott az órajel, azt nem vettem észre!

[ Szerkesztve ]

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#1232) e-newsee válasza Semm1 (#1230) üzenetére


e-newsee
addikt

Ha ez a garanciás téma igaz, lehet érdemes lesz visszanézni egy black friday alkalmával. Ha idén is lesz.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#1234) gusthy válasza WOT-H-A-C (#1231) üzenetére


gusthy
veterán

Igen, de itt tudjuk, hogy WW, ezen belül írtam azt, amit. Legalábbis az általam talált összes cikk ezt állítja.

(#1235) Söri0127 válasza e-newsee (#1224) üzenetére


Söri0127
tag

Én épp most rendeltem Media Markt-ból egy ZE551ML-t, 117.000,- Ft-ért, szeptember 5-ig (?) 10% kedvezménnyel kapható. Kár, hogy ők nem árulnak feketét, de a "gleccser szürke" is jó lesz. :))

Oneplus Nord3 5G <-- Oneplus 6 <-- ASUS Zenfone 2

(#1236) matteo_szg válasza Söri0127 (#1235) üzenetére


matteo_szg
őstag

Ezen a héten él az akció, és mindhárom ZenFone-ra érvényes. Nyilván a ZE551ML árán segít sokat. :)

jupiiii

(#1237) e-newsee válasza Söri0127 (#1235) üzenetére


e-newsee
addikt

Gondoltam megnézem:
"Service Unavailable" :)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#1238) Söri0127 válasza e-newsee (#1237) üzenetére


Söri0127
tag

Elterjedt a hír! :D

Oneplus Nord3 5G <-- Oneplus 6 <-- ASUS Zenfone 2

(#1239) nTom


nTom
aktív tag

Az emagot megkérdeztem a garanciáról, azt írták hogy hozzájuk kell visszajuttatni a telót, ők intézik a garit. És hogy akészülék tudja a B20-at is

Tegnap néztem én is hogy van 10 % kedvezmény a MM-ban, webes vásárlásra

[ Szerkesztve ]

(#1241) mobileman válasza twollah1976 (#1240) üzenetére


mobileman
aktív tag

Tudtommal a jogszabály is így rendelkezik, hogy a Vevőnek kell saját költségére visszajuttatni..
Ha utólag kiderül, hogy garanciális a hiba, a forgalmazó megtérití a visszajuttatás költségét..

[ Szerkesztve ]

BMW navigáció szerviz-» https://www.bmwmodulszerviz.hu

(#1242) nTom


nTom
aktív tag

itt van az emag ü.sz. válasza az érdeklődésemre :

"A jelzett készülék képes mindhárom sávra, továbbá Andriod 5.0-val érkezik.

A készülék 24 hónapos bolti garanciával rendelkezik. Amennyiben a jótállási idő alatt a termék meghibásodik, Önnek ki kell töltenie egy úgynevezett “Pick Up and Return” űrlapot, ezután a futár 36 órán belül elveszi Öntől a készüléket, melyet megjavítunk és mihamarabb visszajuttatunk Önhöz, mindez díjmentes. "

meddig van a MM 10%-os akciója? valahogy nem veszem észre. Lehet hogy rendelek egy készüléket.

Mennyire érzékeny a wifi, és a hálózati antenna??

[ Szerkesztve ]

(#1243) twollah1976 válasza mobileman (#1241) üzenetére


twollah1976
őstag

Anno az Asus monitorert ketszer is futar jott es vitte, hozta.
Az Asus szervizrol meg csak annyit, hogy masodszor a monitort ugy kaptam vissza, hogy ferden allt a talpan!
Nem ujjongtam az oromtol amikor meglattam a hibat.
Ujra el kellett volna kuldeni a szervizbe, inkabb hagytam a francba, a Post-It-bol leteptem annyit, hogy a monitor talpa ala rakva beallt egyenesbe a kijelzo.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#1244) twollah1976 válasza nTom (#1242) üzenetére


twollah1976
őstag

Igy mar mas a leanyzo fekvese.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#1245) korimv6 válasza R4E/B (#1222) üzenetére


korimv6
aktív tag

Nekem sem jelzett. Beállításokban rákerestem a frissítésekre, és már szedte is le.

Körbe zárt villám.

(#1246) gusthy válasza korimv6 (#1245) üzenetére


gusthy
veterán

Milyen telefonod van? És melyik verziójú(CC, WW, TW) ?

És milyen szoftver verzióra frissült?

[ Szerkesztve ]

(#1247) nTom


nTom
aktív tag

meg is rendeltem MM-től a fórum vélemények alapján. Remélem jó választás volt

(#1248) gusthy válasza nTom (#1247) üzenetére


gusthy
veterán

Nekem még csak pár napos, de egyelőre semmi baja, és kevesebb itt a nyekergés, mint más, csúcs márkák fórumaiban :)

(#1249) lovi27


lovi27
addikt

Ma kipróbáltam a Tronsmart gyorstöltő részét. Ha a megfelelő kimenetbe dugtam, a mobil kiírta, hogy gyorstöltés. 10%-ról indult és 45 perc múlva kb. 75-80%-nál járt. Onnan egyre lassuló mértékben fejezte be, így újabb 45-50 perc kellett még a teljes feltöltéshez. Összesen 90-100 perc alatt végzett.

Nem rossz, de én egy lassú, dugdosás mentes vezeték nélküli töltésnek jobban örültem volna.

(#1250) korimv6 válasza gusthy (#1246) üzenetére


korimv6
aktív tag

WW verzió van. [verziószám]

[ Szerkesztve ]

Körbe zárt villám.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.