Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-06-01 19:34:57

LOGOUT.hu

Egyelőre "kilóra" bemásolva feherzaj45 kolléga anyaga, köszönjük neki!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1301) gusthy válasza R4E/B (#1300) üzenetére


gusthy
veterán

Az szerintem még odébb van.
Mi mást amúgy?

(#1302) madrac válasza keram2009 (#1295) üzenetére


madrac
őstag

A telenor-telekom megosztva használja egymás hálózatát, lehet csak 4g tekintetében. 1800mhz-es 4g a nagyvárosokban van, azokon kívül 800mhz-en van. 2600mhz a határ közelében van állítólag.

(#1303) #70516736 válasza gusthy (#1299) üzenetére


#70516736
törölt tag

Mert ott a teljes romok vannak fent
Felkerült oda ma a ww-s 63 is az is 1.1gb
Én tegnap frissitettem rá és a frissités csak 38mb volt kb
Itt a link

[ Szerkesztve ]

(#1304) obligat válasza ATM_automata (#1273) üzenetére


obligat
senior tag

Kösz. A Play és más google okosságok nem hatnak meg, az elsők között szoktam levakarni a gépről, ssh/telnet az érdekes ;)

--==| Linux is like wigwam, no windows, no gates, apache inside |==--

(#1305) Botigta


Botigta
aktív tag

Üdv,

Vajon mi a különbség a kettő között:

http://www.tinydeal.com/asus-zenfone-2-55-fhd-intel-atom-quad-core-android-50-4g-lte-phone-p-147853.html

http://www.tinydeal.com/asus-zenfone-2-55-fhd-intel-atom-quad-core-android-50-4g-lte-phone-p-147854.html

(#1306) Enoleyz válasza Botigta (#1305) üzenetére


Enoleyz
csendes tag

Hát a színe :)) . Amúgy én se találtam semmi különbséget.

(#1307) Botigta válasza Enoleyz (#1306) üzenetére


Botigta
aktív tag

kivéve a csúnya árkülönbség :B

(#1308) youngboy


youngboy
senior tag

asznál valaki autós tartót? Ha igen, milyet?
Esetleg Dension Car Dock for Smartphone 2-t valaki?
Vajon tényleg nem fér bele ez a készülék? papíron 2mm-vel nagyobb a készülék.
Kár lenne, mert elég jó ez a Dension cucc.

(#1309) wakamano


wakamano
csendes tag

Sziasztok!
Hamarosan én is Asus Zenfone 2 tulaj leszek :) EMAG-ról rendeltem, szerintem semmi gond nem lesz a garanciával, tőlük vettem az Asus memo pad 7-em és azzal rögtön pixel hibába is futottam... Asus szervizbe beküldtem és pár nap alatt meg is volt.
Lenne egy-két kérdésem is:
Talált már valaki olyan fóliát rá ami fedi az egész képernyőt? Szerintem nem praktikus, hogy az alján nem ér végig a legtöbb...
Tokot is keresek, de a magyar kínálattal nem annyira vagyok megelégedve :( Ebay-en és társain vannak jók, de onnan simán lehet 1 hónap is mire ide ér, jó lenne hamarabb hozzájutni. Esetleg tudtok ajánlani oldalt?
Előre is köszi a válaszokat :)

(#1310) gusthy válasza wakamano (#1309) üzenetére


gusthy
veterán

Hát nem tudom, szerintem nem baj, ha nem ér végig a fólia, az alsó csík szerintem nagyon csúnya lenne.

[ Szerkesztve ]

(#1311) anonym1s válasza wakamano (#1309) üzenetére


anonym1s
őstag

Hali.
Az aljara azert nem ernek a kijelzovedok mert az mar nem a kijelzo resze hanem a keret resze es enyhen bordazott hosszaban. Nem tapadna ra semmilyen kijelzovedo, emiatt konnyen felvalna az egesz kijelzorol is.
Ja, ebayen is rendelhetsz 4-5 napos szallitassal csak az felaras szokott lenni, mert a gyorsposta draga.

[ Szerkesztve ]

(#1312) wakamano válasza anonym1s (#1311) üzenetére


wakamano
csendes tag

Jaa, úgy akkor érhető.
Köszi a tippet, utána nézek!

@gusthy: Nekem azért furcsának tünt elsőre, eddig az összes kütyümön a fólia az egész elejüket fedte.

(#1313) gusthy válasza wakamano (#1312) üzenetére


gusthy
veterán

Nos, ez ízlésbeli kérdés, a kolléga érve viszont, miszerint recés az alja, mindent visz :)

(#1314) Nigér


Nigér
őstag

Hali, Zen Ear S füleshez itthon hol lehet hozzájutni?

(#1315) R4E/B válasza Nigér (#1314) üzenetére


R4E/B
tag

Wááá :D Ezt keresem én is, szóval nem tudom, de szétnézek googleban, hátha találok, mert Aliexpressen, eBayen, Amazonon eddig még nem találtam. Egyébként a ZenEar S így ahogy nézegettem olvastam rohadt jó lehet és vevő leszek rá. :D

ASUS • IN SEARCH OF INCREDIBLE

(#1316) Nigér válasza R4E/B (#1315) üzenetére


Nigér
őstag

:DDD
Itthoni Asus-ból nem lehet kitaposni valami érdemi információt?
Nem frankó hogy csak magát a telót lehet kapni itthon, a kiegészítőit meg egyáltalán nem...

(#1317) R4E/B válasza Nigér (#1316) üzenetére


R4E/B
tag

Igen, ezt már próbáltam én is tőlük, de semmi konkrétumot nem tudnak írni. Azt meg sose értettem, hogy ha a telefont betudják hozni hivatalosan kereskedelmi forgalomba akkor a többi kiegészítőt miért nem tudják. A válasz azért megvan, mert védőtokot már régen betudtak volna hozni és a ZenPowert is. Még meg is értem, hogy a többit nem, mert az még szinte alig van pár helyen. Ha megnézed a németországi ASUS webshopot akkor náluk az IFA2015 után már a ZenPad 10 is kapható lesz, kint van, ár is van írva. Az van náluk kiírva, hogy mikortól lesz elérhető a webshopban, na most az a bajom, gondom, hogy a magyarországi ASUS webshopban is lehetnének bővebben termékek és azokon belül újdonságok is. Sajnos csak a régi kütyük vannak még.

Ezért is írtam, hogy akit érdekel az eredeti védőtok az a digiprime.hu webshopból tud rendelni, viszont nem ők küldik, mert Szlovákiából érkezik meg ahogy néztem a számla/garanciapapírt. :)

A webshopban keressetek "zenfone" szóval és kiadja az összes ZenFone terméket. Remélem tudtam segíteni, akinek meg nem kell eredeti tartozék arra meg nem vonatkozik. :)

ASUS • IN SEARCH OF INCREDIBLE

(#1318) kexksz


kexksz
addikt

Csak nálam tragikus az akksi teljesítmény? Tegnap konkrétan 4-kor elindultam szórakozni 100%-al és 3-kor 2%-al értem haza.

(#1319) gusthy válasza kexksz (#1318) üzenetére


gusthy
veterán

Attól függ, mit csináltál a kettő között. Ha belapcsolt 4G-vel mutattál egy olyan helyen, ahol nincs térerő, pl egy romkocsmában, akkor igen, ez teljesen normális, sőt.

[ Szerkesztve ]

(#1320) kuk@c válasza matteo_szg (#1135) üzenetére


kuk@c
tag

Köszönöm a válaszod! :)

Annyi lenne még a kérdésem hozzátok, hogy Galaxy S5-ben használt offline jegyzeteket, illetve a telefonba beírt naptár időpontokat miként lehet átvinni az Asus-ra?

Megvan már a telefon, és ezzel eléggé megküzdök most. :)

Köszönöm a segítséget!

@

"Csak a Puffin adhat Nekem erőt és mindent lebíró akaratot..."

(#1321) nyinya


nyinya
tag

Valaki esetleg autós telefontartót tudna ajánlani? elég nagy a választék ilyen téren

Öreg gamer

(#1322) salieven


salieven
aktív tag

Tud már felvenni a telefon 60fps-s videót? :)

PSN: salieven

(#1323) anonym1s válasza kuk@c (#1320) üzenetére


anonym1s
őstag

Ha nincs az s5 naptarban "exportalas" es az asusban "importalas", akkor szerintem nem lehet.

(#1324) alexw801 válasza nyinya (#1321) üzenetére


alexw801
senior tag

PeCsa, amíg van, szombat-vasárnap reggel, a fedett részen egy álllandóan kínai gadget-eket áruló árusnál. Vannak más árusok is, de ez a legkorrektebb. Pl. 850-ért vettem nála kiváló tartókat.

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#1325) nyinya válasza alexw801 (#1324) üzenetére


nyinya
tag

Az a gond, hogy nem Pesti vagyok, nem fogok felutazni egy tartó miatt :/
De azért köszi!

Öreg gamer

(#1326) gusthy válasza kuk@c (#1320) üzenetére


gusthy
veterán

Szerintem az S-plannert mentsd le adatostul Titanium Backuppal.

(#1327) kuk@c válasza gusthy (#1326) üzenetére


kuk@c
tag

Gondolkoztam már ezen is, én úgy tudom root kell a Titanium Backup-nak.

Szereztem külön Samu app-ot (S Note) is, az nem megy fel az Asus-ra... :(

@

"Csak a Puffin adhat Nekem erőt és mindent lebíró akaratot..."

(#1328) gusthy válasza kuk@c (#1327) üzenetére


gusthy
veterán

Nem feltétlenül kell neki, csak nem tud mindent lementeni root nélkül. Egy próbát megér.

(#1329) lovi27


lovi27
addikt

Ha valaki lemaradt a múltkori Tronsmart töltők akcióról:
autós gyorstöltő 9 USD
Éjszaka még élt a kód!

(#1330) Söri0127


Söri0127
tag

Sziasztok!

Én is tulajdonosa lettem egy ilyen jószágnak (2,3 GHz, 4/32 GB, WW).

Egyik kérdésem lenne, hogy ha hálózatról töltöm, a beállítások ->akkumulátor menüben USB-s töltést ír; ez normális így? :F

A másik pedig, mit ajánlanátok arra, hogy egész mappákat tudja másolni PC-ről?

Köszönöm!

Oneplus Nord3 5G <-- Oneplus 6 <-- ASUS Zenfone 2

(#1331) alexw801 válasza lovi27 (#1329) üzenetére


alexw801
senior tag

Csak ajánlani tudom, kicsi, elegáns, nem melegszik, 2 funkciós, jól működik.

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#1332) lovi27 válasza Söri0127 (#1330) üzenetére


lovi27
addikt

Szia!

Használd egészséggel! Szerintem a legoptimálisabb konfigurációd van!
Normális. Ha nem gyorstöltővel töltöm, nekem is azt írja ki. Ezek szerint nem azt kaptál.

Én az ADB-t használom - kábellel és wifi-vel is, de mivel nálam nincs ZenUI telepítve, várd meg míg ajánlanak valami Asus megoldást.

(#1333) freezer922


freezer922
aktív tag

Hali,

Egy olyan kérdésem lenne, hogy lehetséges a telefonra egy sima új hátlapot venni? Már nem egy tokra/szilikon micsodára vagy ilyesmire gondolok, hanem egy más fajta hátlapra.

Igazából csak tegnap esett le, hogy amit utólag berendeltem színben nem pont az én világom xD viszont árilag így is megéri nekem. Viszont ha neten keresgélek cover/back plate címszavakkal akkor valamiért csak sima tokokat meg hasonlókat dob ki (szóval nem tudom egyáltalán lehet-e hátlapot cserélni).

(#1334) lovi27 válasza freezer922 (#1333) üzenetére


lovi27
addikt

Azt vedd figyelembe, hogy ha NFC-s a mobilod, az NFC antenna tekercse az érintő csatlakozóval a hátlapba van építve (ragasztva). Nemigen lesz után-gyártott, az eredeti Asus abból a pár színből meg jó drága lesz.

NFC nélkülit az Aliexpressen 1-2 eladó hirdet.

[ Szerkesztve ]

(#1335) Söri0127 válasza lovi27 (#1332) üzenetére


Söri0127
tag

Köszönöm, megnyugtattál! :)

Oneplus Nord3 5G <-- Oneplus 6 <-- ASUS Zenfone 2

(#1336) R4E/B válasza lovi27 (#1334) üzenetére


R4E/B
tag

Azért én is kíváncsi volnék, hogy egy NFC-s hátlapot hol lehet kapni, mert érdekelne piros, fekete és arany színben. Az nem érdekes, hogy az ára mennyi, engem az érdekel, hol lehet kapni. :)

ASUS • IN SEARCH OF INCREDIBLE

(#1337) erahurka válasza lovi27 (#1334) üzenetére


erahurka
félisten

Nem értem miért a hátlapba teszik az NFC antennát, nálam (Lumia 620) a telefonra van felragasztva és így is tökéletesen működik. Pedig még a hátlap is jóval vastagabb mint a ZenFone 2-é.

(#1338) Semm1 válasza Söri0127 (#1330) üzenetére


Semm1
tag

Mappa másolásra a Bittorrent Sync-et használom, wifin keresztül másol, szinkronizálja a mappákat amiket beállítok.

(#1339) cotag


cotag
senior tag

Adott egy névjegy, amit tiltani akarok hogy ne érjen el a vodás számomom.Igen ám, de ha tiltólistára teszem, akkor a telenoroson sem ér el!!! Ott viszont szeretném elérjen...
Mit lehet tenni??

(#1340) grobi007


grobi007
tag

Sziasztok!

Olyannal találkoztatok már, hogy nem kapja meg a telefonotok az op rendszer frissítéseit?

Egy CN verzójú telefont vettem, amin cseréltem WW-re a szoftvert. Akkor a 2.17.40.12-es firmware verziót tettem fel, és ahogy bekapcsoltam a telefont, szinte egyből le is frissített magától, OTA-n keresztül a 2.19..40.22-re, ugyanakkor azóta nem talál frissítést pedig van már.

Mit lehet tenni ilyen esetben?

Nem mintha élet halál kérdése lenne, mert egyébként jól működik a telefon, de azért kicsit idegesít. Gondolom, valamit azért javítanak/optimalizálnak a frissítések...

[ Szerkesztve ]

(#1341) #70516736 válasza grobi007 (#1340) üzenetére


#70516736
törölt tag

Nemem sem talált még soha
kézzel teszem fel mindig

(#1342) grobi007 válasza #70516736 (#1341) üzenetére


grobi007
tag

De csak a frissítést honnan lehet letölteni?

Az Asus oldalán csak a teljes firmware-t találtam, kb 1,1 GB méretben.
Illetve hogyan rakod fel? adb sideload paranccsal?
Megmaradnak a beállítások/programok, nem kell factory reset?

(#1343) grobi007 válasza grobi007 (#1342) üzenetére


grobi007
tag

Közben a telepítés hogyanjára már megtaláltam a választ.

Már csak az érdekelne, hogy honnan lehet letölteni. Láttam itt a fórumon linkeltek egyet, ami a fota.asus.com/... oldalról tölthető le, ugyanakkor maga a link az egyből a file letöltésre megy. A fota.asus.com oldal pedig nem jön be, ahol esetleg kilistázva láthatnám a frissítéseket.

Valaki tudja, hogy találom meg?

[ Szerkesztve ]

(#1344) grobi007 válasza grobi007 (#1343) üzenetére


grobi007
tag

(#1345) #70516736


#70516736
törölt tag

[link].

[ Szerkesztve ]

(#1346) #70516736


#70516736
törölt tag

.javitottam
Mobilról vagyok nem túl egyszerü a linkelés

[link]
És ez alapján zeszem fel a frissítéseket

[ Szerkesztve ]

(#1347) grobi007 válasza #70516736 (#1345) üzenetére


grobi007
tag

De itt csak teljes firmware szoftvereket látok, csak frissítést nem.

Segítenél, hogy melyik almenüben keressem?

(#1348) grobi007 válasza #70516736 (#1346) üzenetére


grobi007
tag

Köszi.

Ezt közben én is megtaláltam. Akkor olyan nincs, ahol az Asus oldalán tudom megkeresni a hozzá való frissítéseket?

(#1349) anonym1s válasza #70516736 (#1346) üzenetére


anonym1s
őstag

Hali.
Mobilrol is lehet ugyanugy linkelni mint szamitogeprol. Lapozz az oldal aljara, ott bokj a "Teljes verzio"-ra es bejon a forum normal asztali nezetben, igy mar ugyanugy tudsz linkelni mint geprol csak kisebb a kijelzo ugye, de mukodik, en igy szoktam mobilrol linkelni :)
Aztan a vissza gombbal menj vissza mobil nezetre, mert ha a mobil nezetre boksz a lap aljan, ahol eddig a teljes verzio volt, akkor a fooldalra visz, es nem vissza a topikba ahonnan indulta. A vissza gombbal vissza visz a topikba.

[ Szerkesztve ]

(#1350) #70516736 válasza anonym1s (#1349) üzenetére


#70516736
törölt tag

Tudom
Ìgy csinálom de a kijelölés nem az igazi ;)

Más: ha a romot újra akarom telepíteni, nem gyári visszaállítás, azt hogy kell csinálni?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.