Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5201) juhasz.p válasza kavarc (#5196) üzenetére


juhasz.p
aktív tag

Az enyém is ezt csinálja...

...ha a szar felkerül a polcra, máris azt hiszi lekvár lett belőle...

(#5202) Etikusz válasza #40993792 (#5200) üzenetére


Etikusz
tag

Jött a frissítés

Nokia 3210 (5év)->Nokia 6020(4év)->Nokia 3120c(3év)->Nokia 6303ic(2év)->Nokia Lumia 620(2év)-> Microsoft Lumia 650(2év)->Apple Iphone SE 32GB(2év)->Apple Iphone 8 64GB

(#5204) trobi28 válasza #40993792 (#5203) üzenetére


trobi28
addikt

Várjuk meg, hogy valóban sikerült-e orvosolni a problémát, én bizakodó vagyok :K

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#5206) trobi28 válasza #40993792 (#5205) üzenetére


trobi28
addikt

Engem sajnos nem :(
Nekem az segített valamelyest, hogy bekapcsoltam a VoLTE hívást, úgy kevesebb problémám volt az utóbbi időben.

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#5207) orsacchiotto


orsacchiotto
tag

Sajnos a térerő problémát nem oldotta meg, még mindig gyengébb a jel 4G -n. :(
Marad a 3G, remélhetőleg a 13.3 javítja. :F
Talán decemberben. :)

"Az érett búza, lehajtja a fejét."

(#5208) trobi28 válasza orsacchiotto (#5207) üzenetére


trobi28
addikt

Annak, hogy mit mutat, nem igazán szabad hinni, az csak egy tájékoztató adat és a "pálcikák" száma nem mindig egyenesen arányos a lefedettség erősségével. Én úgy tapasztaltam a problémát, hogy nem tudtam telefonálni. Azzal, hogy mit mutat, nem szoktam fogalakozni. Azért tesztelgesd, mert én a frissítés óta minden hívást tudtam fogadni - ott is, ahol előtte nem - és mindig sikerült telefonálni, tehát eddig nálam ok a dolog :K

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#5209) b.kov


b.kov
senior tag

Sziasztok,
Tapasztal-e más esetleg olyan problémát, hogy az időzítő magasról letolja az egyetlen funkcióját, mégpedig a jelzést az idő lejártakor? Elég idegesítő, mikor számítok rá, aztán látom, hogy már rég lejárt ... Órával működik, SE-vel szintén. Valamiért az én telefonomon meg nem megy.

(#5210) ro3000 válasza b.kov (#5209) üzenetére


ro3000
tag

elég gyakran használom, nekem rendesen működik. 8+ és 13.2

(#5211) orsacchiotto válasza trobi28 (#5208) üzenetére


orsacchiotto
tag

Teszteltem, sajnos maradt a jelenség. A munkahelyem, egy "betonbunker" és a céges
flotta miatt, a 70 -es hálózat van erősítve (az enyém 30 -as, i8).

4G -n egy jel van, amivel nem tudok hívni és hívást fogadni, vagy "nincs szolgáltatás".
3G -n kettő, három jel van, használható a telefon. Elvétve jelzi, hogy nincs térerő.

Remélem, nem egyedi a problémám. :((

"Az érett búza, lehajtja a fejét."

(#5212) Skorpio.59


Skorpio.59
aktív tag

Tudtok valami jó megoldást, vagy” eszközt”amivel egyszerűen és közvetlenül lementhetem, letölthetem a képeimet videóimat a telefonról pendrive-ra, vagy külső winchesterre?

Adj szárnyakat a kisgyereknek,de hagyd,hogy magától tanuljon meg repülni!

(#5213) tboldi válasza Skorpio.59 (#5212) üzenetére


tboldi
nagyúr

Lightning csatis pendrive + a hozzávaló app. A SanDisknek pl. van ilyenje.

(#5214) Skorpio.59 válasza tboldi (#5213) üzenetére


Skorpio.59
aktív tag

Köszönöm szépen! :R .Rákeresek.
Esetleg az app nevét megtudnád mondani?

Köszönöm ,azt hiszem megtaláltam.

[ Szerkesztve ]

Adj szárnyakat a kisgyereknek,de hagyd,hogy magától tanuljon meg repülni!

(#5215) Endii


Endii
tag

Üdv!

Szeretném leváltani a 6S-em.
A 8-on és a 8+-on gondolkozom. Az előbbit nem tartom nagy előrelépésnek, az utóbbitól kicsit tartok a mérete miatt, illetve 3-4 évig nem szeretném lecserélni. Androidra pedig nem szeretnék váltani, ha nem muszáj.
Mi a véleményetek? Mit javasoltok?

(#5217) chatran válasza Endii (#5215) üzenetére


chatran
őstag

Jövő tavasszal állítólag jön az SE2, ami ugyanúgy fog kinézni mint az i8 benne a jelenlegi csúcs iphone-ok hardvere.
Mivel nem szeretnék arcfelismerős telefont, erre fogom lecserélni az i8-at, ha valóban megjelenik.

(#5218) Endii válasza #40993792 (#5216) üzenetére


Endii
tag

Igen az jó lenne. Majd keresek valami hasonló méretű telefont, mert még nem nagyon találkoztam erre ezzel a típussal.
Egy jó készenléti időnek viszont tudnék örülni. Főleg, ha kényelmesen kibírna egy napot.

(#5217) chatran

Sajnos ebben nem hiszek, amíg nincs hivatalos bejelentés. Meg az ára is kérdéses.

(#5219) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Megéri még most venni I8-cat? Párom nagy szinfon mániás és látom, hogy holnap szépen le lesznek akciózva.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#5220) tboldi válasza MikeWazowski (#5219) üzenetére


tboldi
nagyúr

Persze, pár évig még simán kiszolgál. :K

(#5222) MikeWazowski válasza tboldi (#5220) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Köszönöm, akkor holnap korán kelek :)

Zsolt_72 - Neked is!

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#5223) ILLDisPozed válasza MikeWazowski (#5222) üzenetére


ILLDisPozed
aktív tag

Sok sikert!
Gondolom emagon láttad 120-ért :D

iPhone 11, Apple Watch SE 44mm, iPad 6th gen., MacBook Air M1

(#5224) MikeWazowski válasza ILLDisPozed (#5223) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Igen ott, de mire megnéztem már elfogyott... gondolom átverés volt. :(

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#5225) ILLDisPozed válasza MikeWazowski (#5224) üzenetére


ILLDisPozed
aktív tag

Nem átverés, csak sajnos néhány darabról van szó.
Sajnálom nem jött össze

iPhone 11, Apple Watch SE 44mm, iPad 6th gen., MacBook Air M1

(#5226) MikeWazowski válasza ILLDisPozed (#5225) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Lehet lassú voltam :)
Az indulás után 6 perccel néztem.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#5228) trobi28 válasza MikeWazowski (#5224) üzenetére


trobi28
addikt

Csak beetetés volt. Általában ez megy. Pár darabot valóban leakcióznak, de a legtöbb árura csak minimális kedvezmény van. Vicc amit művelnek ezzel a fekete szarral. Nálunk még ezt sem tudják normálisan csinálni :(

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#5229) tothferenc


tothferenc
senior tag

kicsit offolok, de csak egy pelda: neves izzo webaruhaz akciozza a motoromhoz valo izzot 7900rol 4900ra. Hihetetlen arcsokkentessel reklamozzzak. Megnyitom a mailjeimet, es ott virit, hogy par honapja minden akcio nelkul 4400 matyasert vettem. En sem hiszek a hazai BF-nek.

i5 2500k + 8GB RAM + Gigabyte R9 270X 4GB ~ iPhone 13 mini - MediaPad M3

(#5230) Noukoum válasza trobi28 (#5228) üzenetére


Noukoum
veterán

Ez már csak így megy. Nem kell bedőlni a marketingnek és / vagy külföldről kell rendelni:)

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#5231) pengwin


pengwin
addikt

Szervusztok!
Van egy olyan problémám, hogy a céges i8-am nagyon gyorsan merül, ha bekapcsolom rajta a mobilnetet. Mindeközben internetelérés nincsen rajta, pedig a céges előfizetés része pár száz MB adat is.
Az akksi biztosan nem problémás, mert ha mobilnet nélkül, itthon és a munkahelyen WiFi-vel használom, akkor több napig kibírja (csak telefonálok és az emailt, naptárat nézem meg rajta).
Nem vagyok otthon az iOS-ben, esetleg van valamilyen beállítás, ami miatt sokat fogyaszt, ha mobil adatkapcsolaton van (pl. push notification, valamilyen szinkronizálás, stb.)?

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#5232) trobi28 válasza pengwin (#5231) üzenetére


trobi28
addikt

Vélhetően azért merül jobban, mert folyamatosan próbálkozik a net eléréssel. Valamelyik hálózati beállítás nem stimmel, gondolom azért nincs net. Elsődlegesen ezt kéne orvosolni és utána figyelni a merülést.

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#5233) Count Orlok


Count Orlok
újonc

Sziasztok!

Lassan két hete vettem egy iPhone 8-at a Media Marktban. Már aznap elmentem felrakatni egy fóliát rá az iStyle-ba. Egy sima Flexiglass üvegfóliát kértem, de sajnos nem sikerült rendesen felrakni, buborékos lett a fólia a szélein. Mondta az eladó srác, hogy ez elő szokott fordulni 6-nál meg 7-nél, de 8-nál eddig nem történt ilyen. Mondtam, hogy akkor ráfizetek, tegyük rá a drágábbat, ami lefedi az egész előlapot, az úgyis biztonságosabb. Sajnos az is ugyanúgy buborékos maradt. A srác rá is csodálkozott, azt mondta, ilyen még nem fordult elő. Meg azt is, hogy valószínűleg semmilyen fólia nem fog normálisan illeszkedni a telefonra, előfordul pár példánynál... Részletesebb magyarázatot nem kaptam, nem is értettem, ilyen hogy fordulhat elő egy zsír új, 0 perces, megbízható helyen vásárolt telefonnal. Mindegy, rendesek voltak egyébként, persze a pénzem is visszakaptam és fólia nélkül távoztam.
Gondoltam, majd megoldom magam valami más márkájú cuccal, hátha a Flexiglass a hibás, szóval rendeltem egy Nillkin Amazing H+ Prót, erről jó visszajelzéseket olvastam fórumokon.
Aztán ma szépen megjött a fólia, én meg szépen, minden utasítást szolgaian betartva - még youtube-os tutorial videókat is nézegetve :D - házilag felraktam. És micsoda fordulat, dzsászt máj lákk, ez is buborékos lett a széleken... Többször is újra próbálkoztam a felrakással, de egyszerűen nem akar normálisan illeszkedni a fólia, én meg már teljesen hülyét kapok tőle, erre ment el az egész délutánom. :DDD
Több kérdésem is lenne hát: van-e valamilyen megoldás erre (leszámítva az étolajas-fültisztítós baromságot, azzal nem nagyon próbálkoznék)? Tényleg létezik ilyen, hogy bizonyos példányokra nem lehet fóliát tenni és én épp egy ilyet fogtam ki? Végül - bár attól tartok, már sejtem a választ - így nem nyújt semmi védelmet a fólia a törésekkel és karcokkal szemben? Van valaki, aki egy csónakban evez velem és akinek bevált valamilyen másik megoldás? Esetleg vigyem vissza a telefont egy ilyen hibára hivatkozva?(!) Mit tegyek? :DDD

Előre is köszi a válaszokat!

[ Szerkesztve ]

(#5234) Norbi. válasza Count Orlok (#5233) üzenetére


Norbi.
őstag

Hoztak már ilyet be hozzám, kijelző tuti egyenes? Nem tudod beljebb nyomni egyik sarkán se?

(#5235) Count Orlok válasza Norbi. (#5234) üzenetére


Count Orlok
újonc

Erre én is gondoltam, direkt megnéztem. :D De stabilnak tűnik.
Most azért megnéztem megint, a kijelző szélein nem lehet benyomni, viszont ha a fém keretre fejtek ki egy kis nyomást oldalról, akkor valami kis apró nyekergést ad. Ez nem tudom, mennyire normális, a szintén üveg-fém kombó Galaxy A3 (2017)-em nem csinált ilyet...

[ Szerkesztve ]

(#5236) MikeWazowski válasza Count Orlok (#5235) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Vidd vissza a media-ba és kérj egy másikat. Lehet újracsomagoltat kaptál.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#5237) Norbi. válasza Count Orlok (#5235) üzenetére


Norbi.
őstag

A kijelzőre kerül egy zsírtaszító réteg, a pontosabb neve nem jut eszembe, arra tippelek, hogy oda nem került, vagy túl sok is került és nem tapad rá semmi.

(#5238) Count Orlok válasza MikeWazowski (#5236) üzenetére


Count Orlok
újonc

Köszönöm a válaszokat mindkettőtöknek! Úgy néz ki, akkor ebből csere lesz. Tényleg előfordulhat, hogy újracsomagoltat kaptam? Az elég kínos lenne, mert zsír újként árulták, csak a kuponnapos 10% volt rajta kedvezményként. Direkt azért vettem az MM-ben, mert megbízható helyet akartam. :(

(#5239) ILLDisPozed válasza Count Orlok (#5238) üzenetére


ILLDisPozed
aktív tag

Ez ilyen sajnos, előfordul. Az enyém is cserélve lett (igaz nem ezzel a problémával). Utánajárás meg idő, de amíg belátják ha hibás és cserélik a készüléket addig nincs probléma.
Nem úgy mint a barátnőm S6 Edge készülékét annó, hogy egy hetes volt s nekifogtak kijelzőt meg usb portot cserélni rajta aztán rá 3 hónapra ismét :D

iPhone 11, Apple Watch SE 44mm, iPad 6th gen., MacBook Air M1

(#5240) Count Orlok válasza ILLDisPozed (#5239) üzenetére


Count Orlok
újonc

Mire érted, hogy előfordul? :D Ha arra, hogy gyári hibásat fog ki az ember, arról nyilván senki sem tehet, na de ha újracsomagoltat adnak el neked újként, az azért szerintem elég gáz.
Remélem nem járok úgy, mint barátnőd, frankó kis kálvária lehetett. :D :(
Cserekészüléket azért gondolom adnak, amíg a problémán ülnek, mert sajnos az előző telefonomat már lepasszoltam faternak, amennyi eszem volt...

(#5241) ILLDisPozed válasza Count Orlok (#5240) üzenetére


ILLDisPozed
aktív tag

Úgy általánosságban bármi hiba előfordul úgy értettem. Nem hinném újracsomagolt lenne, bár sosem lehet tudni sajnos.
MM-től nem tudom kapsz-e cserekészüléket (iStyle-ba nem adnak pl.).
Na de majd várjuk a fejleményeket!

iPhone 11, Apple Watch SE 44mm, iPad 6th gen., MacBook Air M1

(#5242) Norbi. válasza ILLDisPozed (#5241) üzenetére


Norbi.
őstag

Én sem jelenteném így ki, hogy újracsomagoltat kaptál. Már csak onnan is nehéz lenne, mert a gari aktiválástól indul, a gari idő újrainditásához meg az Apple is kellene, ahhoz meg nem hiszem, hogy adnák a nevüket.

(#5243) SPY1980


SPY1980
friss újonc

Sziasztok, iPhone 8 esetén, amit iPhone 6-ról "klónozok" a hotspot 2-3 nap után egyszercsak leáll, értsd van kapcsolat és internet is, de nem hozza be a weboldalakat különböző laptopokon, csak más telefonon, táblagépen. Van esetleg valami javaslat, mi okozhatja/blokkolhatja ezt. Már 4-5-ször újratelepítettem, probáltam csak a hálózati beállítások alaphelyzetbe állítását is, de semmi, akkor megy megint pár napig, ha a nulláról építem. Sőt próbáltam egyszer azt is, hogy nem az előző telefont "másoltam", hanem kézi beállítással mindent, de ott is leállt a hotspot pár nap után. Köszönöm.

(#5244) Count Orlok válasza ILLDisPozed (#5241) üzenetére


Count Orlok
újonc

Leghamarabb pénteken tudok elmenni vele az MM-be, majd megírom, mi volt, remélem sikerül találni majd egy tisztességes megoldást a dologra. Semmi tapasztalatom sincs az ilyesmiben, ezelőtt szerencsére egyik telefonommal sem volt semmi baj. De úgy látszik, az ember nem úszhatja meg mindig. :DDD

Tesco Value: Persze, én sem állítom, hogy újracsomagoltat kaptam, elég valószínű, hogy nem így volt, - ezt alá is támasztja, amit a garanciáról írsz - csak azt írtam, hogyha így lenne, az elég kínos lenne. :)

Persze véletlenek becsúszhatnak... ;]

Köszi egyébként a válaszokat mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

(#5245) ILLDisPozed


ILLDisPozed
aktív tag

Sziasztok!
Valaki használ i8-al i7 smart battery caset?
Apple oldalán nem kompatibilis i8-al azt írja.
Olvastam olyanokat, hogy azért nem mert nem lehet tölteni wirelesses töltővel (az ok), de olyant is hogy nem az A11-hez volt tervezve az i7-es tok ezért az i8 sokkal hamarabb leszívja a külső akksit.
Valaki meg tudja osztani tapasztalatait, aki használta is?
Köszönöm!

iPhone 11, Apple Watch SE 44mm, iPad 6th gen., MacBook Air M1

(#5246) tothferenc válasza ILLDisPozed (#5245) üzenetére


tothferenc
senior tag

[link] itt azt irjak, hogy mindkettohoz jo (i7-i8). Az oldal a szifonos csapat ajanlasa, sztem ha valakik, ok tudjak hogy mi az abra. :))

i5 2500k + 8GB RAM + Gigabyte R9 270X 4GB ~ iPhone 13 mini - MediaPad M3

(#5247) ILLDisPozed válasza tothferenc (#5246) üzenetére


ILLDisPozed
aktív tag

Igen, néztem köszi. Majdnem minden oldal azt írja, hogy jó, kivéve az apple maga.
Azt nem tudom eldönteni, hogy a “jó” azt jelenti-e, hogy rádugom tölt és mutatja a widgetek között (aztán merül ahogy merül) vagy a “jó” tényleg jó.
Még érdeklődök, mert nem kicsi pénz megvenni egyet tesztelni :D

iPhone 11, Apple Watch SE 44mm, iPad 6th gen., MacBook Air M1

(#5248) tothferenc válasza ILLDisPozed (#5247) üzenetére


tothferenc
senior tag

Lerendeled neten, ha jo megtartod, ha nem, visszakuldod.

i5 2500k + 8GB RAM + Gigabyte R9 270X 4GB ~ iPhone 13 mini - MediaPad M3

(#5249) zzola válasza ILLDisPozed (#5245) üzenetére


zzola
félisten

Egy minőségi power bank nem alternatíva?

(#5250) zzola


zzola
félisten

Van aki sok-sok év Android után hiány nélkül át tudott állni iOS-re?
Azon gondolkodom, hogy az IPad és az i8 mellé beszerzek egy PC-t is, de nagyon nehezen tudok elszakadni G-tól.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.