Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5751) domerator válasza oliwire (#5750) üzenetére


domerator
veterán

Gyari Astra K, 4 eves szines kijelzos IntelliLink

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#5752) oliwire válasza domerator (#5751) üzenetére


oliwire
őstag

Nekem Ford Focus Sync 2, és szintén 4 éves. Nincs ötletem, mi okozhatja :F

(#5753) eddie17 válasza oliwire (#5752) üzenetére


eddie17
addikt

Nekem Peugeot színes nem tudommi :DDD központi egység van, 2 éves, sokszor megy Spotify a 8 Plus-on és sosem halkult nekem sem. :F

(#5754) UHT09


UHT09
tag

Sziasztok!

Barátomnak iPhone 8 típusú telefonja van , 13.2.3 szoftvere van rajta jelenleg, kérdésem az lenne , hogy megéri-e lefrissíteni 14.3-ra?

Köszönöm előre is!
Üdv.
Máté

(#5756) tetobau


tetobau
csendes újonc

Sziasztok !
Mofi szövet tokot,v vmilyen szövet tokot, esetleg lehellet vékony fekete tokot keresek I 8 Plus telefonomra... Neten eddíg nem találtam itthoni forrásból,gondoltam megkérdezem,hátha van vkinek használaton kívüli tokja ...

(#5757) HoldfenyLuna válasza UHT09 (#5754) üzenetére


HoldfenyLuna
aktív tag

Nekem is pöpec a 8-ason. Igaz, nekem ez az első IPhone-om, de teljesen elégedett vagyok a készülékkel. Nagyon szeretem ezt a kis ketyerét.

(#5758) muveszur


muveszur
addikt

Sziasztok!
Őszinte véleményetekre lennék kíváncsi. Lehet a 8 Plus-t kényelmesen egy kézzel használni?
A hét eleje óta használom, de egyelőre nem vagyok elégedett.

Sok alkalmazásnál a Vissza funkció rengeteg féle módon jelenik meg, általában a kijelző tetején vagy a bal felső sarokban. A balról elhúzás pedig nem mindegyik tartalomnál elérhető, nyújtózkodni kell bőven.

Billentyűzet esetén ugyanez, a lapváltó gomb másik sarokban.

Hiányzik a samsung féle gesztus vezérlés (jobb alsó sarokból fel : vissza (de mindenhol is)).
Létezik ezekre a problémákra megoldás?

Az Apple Pay és a kamera bejött, de a többi dolog egyelőre nehezíti az életem.

Köszönöm!

(#5759) anorche1 válasza muveszur (#5758) üzenetére


anorche1
őstag

Erintsd meg (ne nyomd meg) 2x a home gombot, es a kepernyo lecsuszik, hogy elerd a tetejen.

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#5760) tboldi válasza muveszur (#5758) üzenetére


tboldi
nagyúr

Másfél évig nyúztam egyet, nekem nem volt különösebb bajom az egykezes kezelésével, bár hosszúak az ujjaim. :)

Ha nem is megoldás, de enyhítés az “elérhetőség” (accessibility), amit anorche1 leírt.

(#5761) HoldfenyLuna


HoldfenyLuna
aktív tag

Én is Samsungról váltottam, a One hand operationt és a Nova Launcher dolgait használtam. Én itt két dolgot használok. 1 Beállítások - Kisegítő lehetőségek -Erintéseken belül az Assastive Touchot. Ez lényegében egy lebegő buborék, amihez hozzá lehet rendelni néhány dolgot. 2 Ugyanitt alul a Koppintás hátul esetén is beállítható néhány funkció.

A vissza gomb legtöbb esetben egy balszélről suhintás, Pl menüben, böngészőben. [link] Illetve van, hogy opciók úgy jelennek meg, mint egy pop-up ablak, és le is lehet húzni.

Illetve itt is van olyan, mint Androidon az egykezes mód. Itt kicsit más, mert az Elérhetőség nevű opció,ami a képernyő tetejét hozza lejjebb.

(#5762) oliwire


oliwire
őstag

Végül egy i11-re cseréltem a i8 plust. Érezhető a sebességnövekedés, és az akkumulátoridő is úgy néz ki eddig jobb. Még lehet betévedek ide néha a topikba, de átnyargalok a másikba. :)

(#5763) lolal


lolal
senior tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy iOS 14.4 (akár korábbi) alatt jobban merül-e a készülék, mint jelenleg fater i8 Plus án zakatoló 13.7. Neki nem lényegesek annyira ezek az új "fícsőrök" de nem szeretett volna idáig frissíteni, az estleges rosszabb akku üzemidő végett. Mit gondoltok ?

Én vagyok a Magyar Népgazdaság. Azért vagyok felakasztva, mert így legalább úgy látszik, mintha állnék.

(#5764) tboldi válasza lolal (#5763) üzenetére


tboldi
nagyúr

14.4-gyel egy picit jobban merül a mostani 11 Próm, mint 14.3-mal, de ugye a .4 még csak a legeslegelső bétánál tart, messzemenő következtetéseket nem kell levonni ebből. :)

Szerintem a végleges 14.3 mehet nyugodtan.

[ Szerkesztve ]

(#5766) perge666 válasza #40993792 (#5765) üzenetére


perge666
veterán

Mik vannak. :))
Vajon igaz is lesz a hír?
Áprilisig már nem sok idő van,érdekes hogy eddig semmilyen hír nem szivárgott ki róla csak ez.....

(#5767) chatran válasza #40993792 (#5765) üzenetére


chatran
őstag

Én inkább egy iPhone 12 mini kinézetű, face id nélküli, bekapcsológombba épített touch ID-s SE-re várok. A véget nem érő vírushisztiben úgysincs sok értelme a face id-nak.
Amúgy szerintem még korai az SE, csak tavaly jelent meg az SE2.

(#5770) Atalata


Atalata
tag

Üdv.
Érdeklődnék, de ez sztem csak nálam lesz, hogy másnál videó közben hogy reagál a kamera.
Problémám, hogy amikor elforgatom a telefont a tengelye körül akkor beremeg a kép, de ha simán videózok akkor is beremeg a kép, mintha az objektív csak fityegne. Apró kocogtatásra, tényleg apróra is beremeg a kép.
GOndolom kamera hiba. :(

Nokia 3210-> 3410-> Siemens M55-> Nokia 6680-> Motorola K1->HTC Touch Diamond CLONE-> Samsung S5230->Sony X10 Mini Pro-> S5830->S5830 Duos-> Prestigio PAP4040-> Samsung Galaxy Alpha-> iPhone 6S 64Gb-> i8 64Gb-> i13 M 128Gb

(#5771) lolal válasza Atalata (#5770) üzenetére


lolal
senior tag

Valszeg az OIS ed tönkre mehetett benne, habár ilyesmit nem is nagyon hallottam még :DDD . Ha leteszed valahova fixen akkor is zavaros a kép ?

Én vagyok a Magyar Népgazdaság. Azért vagyok felakasztva, mert így legalább úgy látszik, mintha állnék.

(#5772) Atalata válasza lolal (#5771) üzenetére


Atalata
tag

Akkor is, nem folyamat, amikor képet stabilizálna. Lehet a kishölgy nem volt jó hatással rá? :)) :)

Nokia 3210-> 3410-> Siemens M55-> Nokia 6680-> Motorola K1->HTC Touch Diamond CLONE-> Samsung S5230->Sony X10 Mini Pro-> S5830->S5830 Duos-> Prestigio PAP4040-> Samsung Galaxy Alpha-> iPhone 6S 64Gb-> i8 64Gb-> i13 M 128Gb

(#5773) Dog83


Dog83
tag

Sziasztok! Valaki próbálta már, vagy van tapasztalata a Baseus 2220-as akksival sima 8-asba?

(#5774) Skorpio.59


Skorpio.59
aktív tag

Ma frissítettem 14.3 ra és azt vettem észre,hogy telefonáláskor egy kis piros pötty jelenik meg az akksi jelnél...ez valami új dolog,vagy csak most tűnt fel?

Adj szárnyakat a kisgyereknek,de hagyd,hogy magától tanuljon meg repülni!

(#5775) pcnet válasza Skorpio.59 (#5774) üzenetére


pcnet
addikt

A rendszer használja a mikrofont. Kamera használatakor pedig zölden(?) világít.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#5777) tboldi válasza #40993792 (#5776) üzenetére


tboldi
nagyúr

Zöld és narancs. ;)

(#5778) Skorpio.59 válasza pcnet (#5775) üzenetére


Skorpio.59
aktív tag

Igen..ugyan nehezen észrevehető a zöld pötty ,de ott van.
Ezt ki lehet valahol kapcsolni...vagy teljesen felesleges vele foglalkozni?

Adj szárnyakat a kisgyereknek,de hagyd,hogy magától tanuljon meg repülni!

(#5780) Skorpio.59 válasza Skorpio.59 (#5778) üzenetére


Skorpio.59
aktív tag

Már úgy értem,hogy telefonáláskor és a kamera használatakor ezek szerint jogos,hogy ott van.Mi van akkor ha igazából nem teszel semmit és meglátod,hogy valami nyilvánvalóan engedély nélkül használja.Mit tehetsz ellene és hol tudod megnézni,hogy milye alkalmazás használja?

Adj szárnyakat a kisgyereknek,de hagyd,hogy magától tanuljon meg repülni!

(#5781) Skorpio.59 válasza #40993792 (#5779) üzenetére


Skorpio.59
aktív tag

Tudod valahol engedélyezni ,vagy tiltani a hozzáférést?

Adj szárnyakat a kisgyereknek,de hagyd,hogy magától tanuljon meg repülni!

(#5782) tboldi válasza Skorpio.59 (#5780) üzenetére


tboldi
nagyúr

A Control centerben láthatod, mi használta. [kép]

Az engedélyeket korábban is lehetett kezelni, a beállításokban a konkrét appot kiválasztva, ez nem változott.

[ Szerkesztve ]

(#5783) Skorpio.59


Skorpio.59
aktív tag

Köszönöm mindenkinek ...

Adj szárnyakat a kisgyereknek,de hagyd,hogy magától tanuljon meg repülni!

(#5784) Faterkam


Faterkam
addikt

Sziasztok!
Ma reggelre a lányom Iphone 8-casának a bal alsó sarkában megjelent egy fehér folt, természetesen az Apple gari 2020. dec. 08-án lejárt :(

Szerintetek ez mi lehet? :F

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#5785) tothferenc válasza Faterkam (#5784) üzenetére


tothferenc
senior tag

En ikyet akkor lattam, amikor megnyomodott a kijelzo.

i5 2500k + 8GB RAM + Gigabyte R9 270X 4GB ~ iPhone 13 mini - MediaPad M3

(#5786) Faterkam válasza tothferenc (#5785) üzenetére


Faterkam
addikt

Üvegfólia volt rajta, már azt is leszedtük. Csak itthon volt használva már fél éve :/

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#5787) #51970304


#51970304
törölt tag

Szisztok ! Tudja valaki mennyi garit ad a telenor iphone 8 ra ?

(#5788) pcnet válasza #51970304 (#5787) üzenetére


pcnet
addikt

Szia!

A szolgáltatók hivatalos viszonteladók, így 2 év a garancia. (Illetve ugye 1+1.)

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#5790) #51970304


#51970304
törölt tag

nem tudom , hogy ha esetleg garaciában visszaküldeném a telefont cserélnék e, vagy csak az első évben cserélik?

(#5791) leslien


leslien
nagyúr

üdv, ezt érdemes venni? nem akad?
[link]

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#5793) leslien válasza #40993792 (#5792) üzenetére


leslien
nagyúr

köszi, :R már rendeltem is...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#5794) laccy88


laccy88
senior tag

Sziasztok! Sikerült hozzájutnom egy jó állapotú Iphone 8 Plus-hoz. A beszéd és a lenti hangaszórót is ki kellett cserélnem, mert mindkettő nagyon halk volt. Ezzel már nincs gond.

Viszont hívás közben a másik fél alig hall engem. Nagyon halkan/rossz minőségben.
Van tippetek mi lehet ennek az oka? Lehet hardveres vagy szoftveres probléma?
Szétszedéskor az alsó hangszóró rácsokat is kitisztítottam. Ha jól tudom a lenti mikrofon valahol ott van.
Köszi előre is! :U

(#5795) laccy88 válasza laccy88 (#5794) üzenetére


laccy88
senior tag

Amit kihagytam, hogy Factory Reset nem segített.
Illetve Headset-tel, vagy kihangosítva a probléma nem jelentkezik.

(#5797) laccy88 válasza #40993792 (#5796) üzenetére


laccy88
senior tag

Igen, én is ettől tartok. Viszont ami kifejezetten érdekes, hogy az ios gyári "Voicememo" app-ja elvileg ezt a mikrofont használja. Az ott felvett hanggal nincs probléma. Gyakorlatilag a felsőt is.
Köszi a hsz-t!

[ Szerkesztve ]

(#5798) Tibee86 válasza laccy88 (#5797) üzenetére


Tibee86
veterán

iTest nevű alkalmazással tudod tesztelni külön mindhárom mikrofont.

(#5799) laccy88 válasza Tibee86 (#5798) üzenetére


laccy88
senior tag

Köszi a tippet! Kipróbáltam. Mindhárom mikrofonnal normális minőségben/hangerővel rögzít ebben az app-ban. :F
Összehasonlítva egy I7-tel, nem halkabb, nem zajosabb a felvétel. Minimális különbség hallható, de ez adódhat a kettő telefon közti különbségből.
Nem értem...hogy tud HW hiba lenni, ha az app-pal tesztelve jó. :F

(#5800) laccy88 válasza laccy88 (#5799) üzenetére


laccy88
senior tag

kicsit megvizsgálva...
Hallható a különbség.
Teszt felvételek
Köszi a segítséget!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.