Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4251) tboldi válasza TechN7ne (#4250) üzenetére


tboldi
nagyúr

A csatlakozóban nincs kosz?

zsolt11111: Nálam is Nillkin 3D CP+ Max van már lassan egy éve. Tökéletes.

[ Szerkesztve ]

(#4252) ILLDisPozed válasza TechN7ne (#4250) üzenetére


ILLDisPozed
aktív tag

Csak mikor ios 12.0 volt rajta

iPhone 11, Apple Watch SE 44mm, iPad 6th gen., MacBook Air M1

(#4253) TechN7ne válasza tboldi (#4251) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Nincs semmi ,még jelzett is mikor rá dugtam...

(#4254) Alibaba5 válasza TechN7ne (#4253) üzenetére


Alibaba5
tag

probaltad másik kábellel? Nekem volt olyan kábel -nem eredeti, amivel nem töltött

(#4255) Petester válasza TechN7ne (#4253) üzenetére


Petester
senior tag

Nekem eddig egyszer, múlt héten volt ilyen, de az vezeték nélküli töltés volt. Nem hiszem hogy rosszul raktam le, mert a töltő pont jelezte, hogy aktív. 1 hónapos sincs még a készülék (sima i8, ios 12.0.1.), de így megnyugodtam, hogy nem készülék hiba.

(ó\_!_/ó)

(#4256) Petester


Petester
senior tag

Viszont ha már írok, kérdeznék én is. Új még az ios, lehet, hogy evidens, így előre elnézést kérek :B :
- A készülék hátulját ha kocogtatom, olyan, mintha kotyogna belül valami. Alul nem, csak a készülék felső részén. A gombokat ha lefogom, akkor is. Ez normális? Mi zöröghet belül?
- A billentyűzetét egyelőre nehéz megszoknom. A szótár javítás miért csak 1 javaslatot ad? Lehet ezen állítani? Nem találtam még eddig a módját.
- Még mindig billentyű: ékezetes karaktereket csak hosszú lenyomással lehet előhívni? iPaden (bár az régi ios-en maradt) működik a suhintós ékezet választás is. Valamint miért cserél helyet a fektetett módban a billentyűzet bal alsó sarkában a szám és smile karakterek? Állandóan mellé nyomok. :(
- Mail írásakor hogy lehet több mellékletet egyszerre csatolni? Új levélbe pl. a fotó alkalmazásból ki tudok több fotót jelölni, de ha a egy válasz levélbe szeretnék csatolni, csak egyet enged kiválasztani és körülményes a további képek hozzáadása. Próbáltam pl. az Outlook alkalmazással, de ott se sikerült. Van valami módja?
- 2 mail fiókot használok, egy hotmailt és egy gmail. Hotmail nálam az alapértelmezett, emellé társítottam a gmail fiókot és ez után eltűnt a suhintásos törlés opció. Miután a gmailt töröltem, az opció visszajött. Mit rontottam el? Nem szeretnék emiatt még egy alkalmazást használni, ha működne az alap mail kliensben is.
- Adatforgalom nullázására van valami mód, hogy beállítsak egy keretet és figyelmeztessen? Továbbá egy adott napon nullázza az adatforgalmat? Ez utóbbi lenne igazából a fontosabb, hogy tudjam, mely alkalmazás mennyit forgalmaz. Csak manuális módot találtam eddig...

Szerk: És még egy, a gps a pontos helyzetemet nagyon nehezen találja meg. Bár még csak waze-t használtam, de eddig kétszer kezdett el össze vissza tervezgetni, nem tudta, melyik utcában vagyok (legutóbb újratervezés után). A sebességemet jól mutatta, tehát tudta, hogy mozgok, de csak ugrált össze vissza, vagy párhuzamos vagy merőleges utakra tett le, ahogy haladtam, de sose azt mutatta, ahol lennem kellett volna. Ez típusra jellemző vagy az alkalmazás hibája, esetleg készülék hiba?

[ Szerkesztve ]

(ó\_!_/ó)

(#4257) tboldi válasza Petester (#4256) üzenetére


tboldi
nagyúr

- Az optikai képstabilizátor zörög, teljesen normális.
- Igen, ékezeteket csak így tudod előhívni iPhone-on.
- A beállítások - mobilhálózat menü legalján tudod alaphelyzetbe állítani, de a fordulónapokat nem tudja követni. Erre én a DataFlow nevű appot használom.

(#4258) hemaka válasza Petester (#4256) üzenetére


hemaka
nagyúr

Probald ki a Gboardot, az normalisan tudja a magyar szotarat, cserebe ocsmany es bebugol neha.
Ha a suhintason azt erted, hogy hogy elhuzod jobbra vagy balra, akkor azt a mail beallitasokban be lehet allitani, hogy jobbra vagy balra huzva mit csinaljon.

[ Szerkesztve ]

(#4259) Petester válasza hemaka (#4258) üzenetére


Petester
senior tag

Igen, a balra suhintással lehetne törölni, de a gmai fiókom hozzáadása után eltűnt, csak archiválni engedett. Majd miután kitöröltem a gmailt, megint lehetett suhintással törölni. Csak pont a gmail a spamelős fiókom, ott lenne lényeges törölni sepréssel. :K Most külsős alkalmazással használom, amit kezdek is megszokni, csak fura volt. Lehet a gmail beállításain belül kell keresnem valamit? De akkor az Outlook alkalmazásban meg miért engedi ezt a funkciót?

(#4257) tboldi
Köszi a tippet, ez jó, csak szokatlan, hogy számomra ez alap dolog és külsős alkalmazás kell hozzá. Mindegy, a váltás új szokásokkal jár... :N

(ó\_!_/ó)

(#4260) hemaka válasza Petester (#4259) üzenetére


hemaka
nagyúr

Azt be kell allitani kulon, alapbol a gmail csak archival.
Bemesz a beallitasok, accountok es ott gmail accountba, advaced (magyarul valami halado beallitasok lehet a neve) es ott kell atallitani, hogy a szerveren torolje ne archivalja.
Annyi, hogy ha beallitottad, vissza kell lepni utana egeszen az accountig, hogy le tudd okezni a jobb felso sarokban. (eleg retardalt megoldas ez is...)

[ Szerkesztve ]

(#4261) Rage47 válasza Petester (#4256) üzenetére


Rage47
veterán

másik jó bill. a Swiftkey, valakinek jobban bejön, mint a Gboard

(#4262) Petester válasza Rage47 (#4261) üzenetére


Petester
senior tag

Ez is jó tipp volt, köszönöm! :K Wp10-ről jöttem, a beviteli élmény hasonló, ott majdnem ez volt az alap billentyűzet, csak az írásjeles karakterek és a számok bevitele más. Sőt ha jól emlékszek, a Swiftkey-t fel is vásárolta a Microsoft.

(#4260) hemaka
Köszi, szerintem megtaláltam, de nem a haladó beállítások között volt, hanem az átirányítás és pop/imap fülön találtam meg az imap-alapú hozzáférés lehetőségeit. Bár még élesbe nem próbáltam ki, nem állítottam be újra a Mail-be a gmail fiókot.
De nekem az nem tiszta, hogy miért működik az Outlook alkalmazásban és miért működött a korábbi telefonomon is? Itt meg nem... Bár az MS és Google szolgáltatások nem mindig vannak/voltak barátságban egymással...

[ Szerkesztve ]

(ó\_!_/ó)

(#4263) Rage47 válasza Petester (#4262) üzenetére


Rage47
veterán

jól emlékszel, és jön majd a WIndows 10 és Swiftkey közötti Clipboard, majd olyan lesz mint a Mac - iOS Clipboard móka

(#4264) raven24


raven24
tag

Sziasztok! Lenne egy Iphone 8 Plus készülékem amivel történt egy kis baleset...egy nagyon aprocska 5mm uveg darab kipattant a jobb alsó sarokból. Telenor függő. Mennyit érhet így? Elől- hátul fóliás.

 iPhone 14 Pro Max Deep Purple  Eladó parfümök!! Nézz be hozzám!

(#4265) xmad


xmad
őstag

sziasztok!

egy gyors kérdésem lenne, most vettem egy iphone 8 at.

ha elinditok egy zenét youtubeon például akkor ugy vettem észre hogy csak az egyik hangszóró szól. ez normális? vagy mind a kettőnek kellene?

(#4266) Dzsuri89 válasza xmad (#4265) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Két helyen kell szólnia:
- beszédhangszórónál fent
- lighthing csatlakozótól jobbra lévő rácsnál

(#4267) xmad válasza Dzsuri89 (#4266) üzenetére


xmad
őstag

jaaa oksi. akkor a bal oldali rács az nem hangszóró?

telenornál pedig nem adnak hozzá lightnin jack adaptert? mert én nem kaptam hozzá

[ Szerkesztve ]

(#4268) hemaka válasza xmad (#4267) üzenetére


hemaka
nagyúr

A bal oldali a mikrofon, a jobb oldali a hangszoro+mikrofon.
Kell, hogy legyen a csomagban turd at jobban. Nem szolgaltatotol fugg, hogy mi van a dobozban.

[ Szerkesztve ]

(#4269) FіkuszKukіsz válasza xmad (#4265) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

(#4270) xmad válasza hemaka (#4268) üzenetére


xmad
őstag

Nincs sehol a dobozban :/

(#4271) #76385920 válasza xmad (#4270) üzenetére


#76385920
törölt tag

A füles dobozában sincs?

Úgy emlékszem nekem abban vagy az alatt volt...

[ Szerkesztve ]

(#4272) xmad válasza #76385920 (#4271) üzenetére


xmad
őstag

nincs. de a hátulján se, a kialakított helye sem

(#4273) ILLDisPozed válasza #76385920 (#4271) üzenetére


ILLDisPozed
aktív tag

Vigyed vissza. Kaptam már tőlük selejtes leárazott S6 Edget, amit értékesíteni sem szabadott volna. Sajna samsungosok több infót nem árultak el. Egy nappal elkéstem, így már nem cserélték ki Telenornál, Samsungnál is csak mókolták, cserébe kaptam 2 évre havi 14 ezres számlákat. Szóval nem lepődnék meg ha ez is valami újracsomagolt lenne. Nem állíthatok semmit, mert nincs rá bizonyíték, de ha az hiányzik egy “bontatlan” dobozból az fura.

iPhone 11, Apple Watch SE 44mm, iPad 6th gen., MacBook Air M1

(#4274) xmad válasza ILLDisPozed (#4273) üzenetére


xmad
őstag

megtaláltam a választ a kérdésemre...

csak azt nem értem akkor az apple oldalán miért irják hogy van benne

ha közben meg..... [link]

(#4275) hemaka válasza xmad (#4274) üzenetére


hemaka
nagyúr

Ez csak a mostani szeriara vonatkozik, a 8/8Plus/X-ben benne van a tartozekok kozott.
Ezek utan en itt azert a garit is lecsekkolnam, hogy milyen datum szerepel.

[ Szerkesztve ]

(#4276) xmad válasza hemaka (#4275) üzenetére


xmad
őstag

a garancia az rendben van

telefonosra 2019 január 22

a szervizre
2019 oktober 24 -et ir

unbox videókban az iphone 8 nál a fülhallgató doboz hátulján van az adapter.. enyémen nem.. és a helye sincs meg ott

[ Szerkesztve ]

(#4277) hemaka válasza xmad (#4276) üzenetére


hemaka
nagyúr

Kozben megneztem en is, igen ott kellene lennie. De ha meg a helye sincs ott, akkor meg foleg menjel vissza es mondjad, hogy nem volt benne es oldjak meg, ahogy akarjak, de neked kell az az atalakito.

(#4278) xmad válasza hemaka (#4277) üzenetére


xmad
őstag

nem tudnak mit csinálni vele azt mondják. ők bontatlan dobozokat kapnak és ők is csak akkor bonthatják ki amikor valaki épp megveszi azt

(#4279) xmad válasza xmad (#4278) üzenetére


xmad
őstag

most néztem a dobozt is.. azon rajta van a tartalom felsorolva. sajnos ott sem szerepel az adapter

(#4280) hemaka válasza xmad (#4279) üzenetére


hemaka
nagyúr

Az eleg furcsa, en azert egy apple ugyfelszolgalatot (06 80 983 435) megkerdeznek, hogy most ilyenkor mi van. Vagy valtoztattak-e tenylegesen a doboz tartalman. Az eleg trogerseg lenne, ha most mar nem jarna hozza.

(#4281) ILLDisPozed válasza hemaka (#4280) üzenetére


ILLDisPozed
aktív tag

Érdekes lett a téma, ezért kétszer is megnéztem apple.hu-n, hogy nem-e látom rosszul, de már nincs benne a doboz tartalmánál, sem i8-nál, sem i7-nél.

[ Szerkesztve ]

iPhone 11, Apple Watch SE 44mm, iPad 6th gen., MacBook Air M1

(#4282) hemaka válasza ILLDisPozed (#4281) üzenetére


hemaka
nagyúr

Es tenyleg, amikor meg indult ez a tema, meg ott volt az atalakito, onnan mentettem ki a kepernyofotot, most meg mar nincs. Ez nagyon gaz. 😂

(#4283) ro3000


ro3000
tag

Nem tudom, hogy mi történt, de tény, hogy tegnap kaptam meg a 8 plus telefont, és abban benne volt az átalakító. A Telekomtól jött a telefon.

(#4284) xmad válasza ro3000 (#4283) üzenetére


xmad
őstag

Valoszinuleg az mar ott volt a raktarban hónapok óta

(#4285) ro3000 válasza xmad (#4284) üzenetére


ro3000
tag

Nem tudom, mert gyakorlatilag a 8 plus elérhetetlen. Legalább is a Telekomnál. Szerencsém volt, hogy jókor néztem a web shop-ra, fehér ezüst színben kaptak néhány darabot. Rögtön megrendeltem, már az nap délután megint elfogyott. Feketéből azóta sincs. Szóval nem hiszem, hogy túl sokáig várakoznának, legalább is itthon.

[ Szerkesztve ]

(#4286) ro3000


ro3000
tag

Letöltöttem a Gmail appot, mert a gyári levelező nem képes push üzenetként kezelni a levelezést. Működik, minden ok, de a hangjelzését meg lehet változtatni? Nem találom. A saját levelező hangjait megtudom, de a Gmail appnak nem találok ilyen opciót.

(#4287) #76385920 válasza ro3000 (#4286) üzenetére


#76385920
törölt tag

Azt nem lehet. :)

Telekomnál érdemes személyesen érdeklődni az adott üzlet készletéről. A webshopban nem jelzi elérhetőnek az adott készüléket ha csak 1-2 darab van nekik. Amikor a 8-at vettem akkor is így volt. Nem írta a webshop, felhívtam az ügyintézőmet, megnézte. Kettő volt bent raktáron, az egyiket magához vette és mentem érte. :)

(#4288) ro3000 válasza #76385920 (#4287) üzenetére


ro3000
tag

Rájöttem, sőt, a messengernek sem lehet állítani. Nehezen tudnék logikus magyarázatot adni erre....

(#4289) JociMilan válasza ILLDisPozed (#4281) üzenetére


JociMilan
tag

Nem értem, én is megnéztem most, mikor ezt írom, és ott van a doboz tartalma résznél...kell, hogy legyen benne átalakító

[ Szerkesztve ]

(#4290) galaxys80 válasza JociMilan (#4289) üzenetére


galaxys80
veterán

Az újonnan érkező szériáknál már nem jár hozzá az átalakító.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#4291) ro3000


ro3000
tag

Azt, hogy tudom megnézni, hogy független e a telefon?

(#4292) hemaka válasza #76385920 (#4287) üzenetére


hemaka
nagyúr

A webshop raktar teljesen kulon van az uzleteketol. Sot, hogy megjobban bonyolitsuk a dolgot, az sem mindegy, hogy az adott uzlet telekomos, vagy telekom partner, mert nem latnak ra egymas keszleteire.

[ Szerkesztve ]

(#4293) TechN7ne válasza ro3000 (#4291) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Beleraksz egy másik sim et és megnézed. :)

(#4294) xmad válasza galaxys80 (#4290) üzenetére


xmad
őstag

Ezert nem kaptam én se.
Viszont mar az apple.hu n se latom a tartozekok kozott

(#4295) hemaka válasza xmad (#4294) üzenetére


hemaka
nagyúr

Tegnap ejszaka modositottak a honlapot is, delutan meg a regi tartozekos kep volt kint.

(#4296) Skorpio.59


Skorpio.59
aktív tag

Ma felvettem és a fülemhez emeltem a telefont,”alvó”állapotban és meglepődve tapasztalom ,hogy egy állandó halk,a Geiger Müller számlálóhoz hasonló kattogó hangot ad a fülhangszóró. (8+) Megnéztük kollégám i8-át ott semmi sem hallatszik ....ha kikapcsolom a Bluetooth -t,Wi-Fi-t és mobil internetet ,akkor a hang átvált ütemes egy egy kattogásba,ezek visszakapcsolásával pedig ismét “morzézik”.Találkoztatok már hasonlóval?
Csend kell hozzá ,hogy meghallja az ember ,de nekem folyamatosan “dolgozik”a telefon.

Adj szárnyakat a kisgyereknek,de hagyd,hogy magától tanuljon meg repülni!

(#4297) MasterMark válasza Skorpio.59 (#4296) üzenetére


MasterMark
titán

És ha teljesen repülő módba rakod?

Switch Tax

(#4298) Skorpio.59 válasza MasterMark (#4297) üzenetére


Skorpio.59
aktív tag

Akkor ütemes 1-1 kattogás hallatszik...Ez nagyon halk egyébként,tényleg csak akkor hallod ha nagyon figyelsz..de hallható...Fogalmam sincs,hogy mi csinálja...

[ Szerkesztve ]

Adj szárnyakat a kisgyereknek,de hagyd,hogy magától tanuljon meg repülni!

(#4299) 0843


0843
csendes tag

Sziasztok!

Ma kaptam meg a ket hete bevitt iphone8 plusomat. Ahol eszleltek a hibakat es kicsereltek a kijelzot. igen am viszont a kijelzo felul a kamera hangszoro kornyeken nyomasra ugyanugy ha nem jobban kattog. Ez normalis lenne vagy vigyem vissza megint? Nehez lenne meg ket hetig nelkulozni a telefont. Masnak nem kattog esetleg? Ket hete a care centeres srac azt mondta ha kattog akkor kijelzo gond de nem oldotta ezek szerint meg a csere. Csak mar kivagyok mert egy honap utan most van eloszor nalam a telefon.

(#4300) MasterMark válasza Skorpio.59 (#4298) üzenetére


MasterMark
titán

Tippre rossz a hangszóró árnyékolása, és a rádióhullámok csinálják.

Switch Tax

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.