Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5352) deka10


deka10
senior tag

Sziasztok! Van egy i8+ készüléke a lányomnak, a kérdésem a következő, be lehet-e állítani azt valahol, hogy a készüléket ne lehessen kikapcsolni, ha nincs feloldva. Be van állítva az ujjlenyomat stb., de simán ki lehet kapcsolni.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#5353) Giovan! válasza #40993792 (#5351) üzenetére


Giovan!
addikt

A sima 8-asból bezzeg kispórolták a kurafiak :D

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#5355) tothferenc válasza deka10 (#5352) üzenetére


tothferenc
senior tag

Fucsa, de pont biztonsagi okbol nem lehet letiltani a kikapcsolast. Gondolj csak arra, mi van, ha megfagyna a keszulek?! Hogy inditanad ujra?! Megvarnad amig lemerul? :)

i5 2500k + 8GB RAM + Gigabyte R9 270X 4GB ~ iPhone 13 mini - MediaPad M3

(#5357) b.kov válasza Simtu (#5349) üzenetére


b.kov
senior tag

Szia,
Azt sem érdemes elfelejteni, hogy a 8-as szériában már TrueTone kijelző van. Nekem ez az első szembeötlő jelenség, mikor egy régebbi széria példányát fogom a kezembe, egyből "megvakít". :))

Emellett ahogy a többiek is említették, a +1 év támogatás szinte borítékolható, ami (szerintem) megéri a felárat.

(#5358) deka10 válasza tothferenc (#5355) üzenetére


deka10
senior tag

Azt értem, itt az lenne a lényeg, hogy csak újrainduljon ne kapcsoljon ki, így van értelme a bekapcsolt készülék követésnek, de ha lezárt kijelzővel ki tudom kapcsolni akkor veszett fejsze nyele, vagy itt ha ki van kapcsolva a készülék akkor is be lehet mérni, nem ismerem ennyire az IOS-t.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#5359) lugosi válasza deka10 (#5358) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Sajnos nem lehet beállítani hogy ne lehessen kikapcsolni feloldás nélkül (és szerintem ehhez biztonsági okoknak nincs köze, valószínűbb hogy egyszerűen nem foglalkoztak ezzel).

(#5360) tothferenc válasza #40993792 (#5356) üzenetére


tothferenc
senior tag

Tudom, pont ezert irtam, hogy nem tilthato :DD

i5 2500k + 8GB RAM + Gigabyte R9 270X 4GB ~ iPhone 13 mini - MediaPad M3

(#5362) tothferenc válasza #40993792 (#5361) üzenetére


tothferenc
senior tag

:R
Btw, ennek tudataban voltam, ez volt az elso, amit kiprobaltam, amikor megvettem a 8-ast :))

i5 2500k + 8GB RAM + Gigabyte R9 270X 4GB ~ iPhone 13 mini - MediaPad M3

(#5363) deka10 válasza lugosi (#5359) üzenetére


deka10
senior tag

Köszi szépen, esetleg valami program erre, bár gondolom az apple nem ad ennyire szabad kezet, de hátha.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#5364) b.kov válasza deka10 (#5363) üzenetére


b.kov
senior tag

No way.
Egyébként mi állna a döntés mögött pontosan? Lopás ellen? Piti tolvajok ellen lehet lenne értelme, de egy izolációs tok ellen sajnos nem tud sokat tenni a nyomkövetés sem.

Persze nem tudom mennyire reális az, hogy ennyire felkészülten lopjon valaki telefont. :D

(#5365) deka10 válasza b.kov (#5364) üzenetére


deka10
senior tag

Nyilván nem profi ellen, de igen a lopás ellen kérdeztem, a következő mozzanat nyilván a sim kivétele lenne, ha valaki ért hozzá. Ezért tartom én is az esim-et biztonságosabbnak, azt nem lehet ki kapni így ha nincs sim zár akkor egyből megy is fel a netre ha újra indul a teló.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#5366) b.kov válasza deka10 (#5365) üzenetére


b.kov
senior tag

Szerintem ne parázzátok túl a dolgot amúgy. A legtöbb amit lehet tenni, az a control centernek a letiltása zárolt készüléknél. Vigyázzatok rá, aztán nem lesz gond. :)

(#5367) R19 válasza b.kov (#5366) üzenetére


R19
senior tag

A control center hogyan tiltható le zárolt készüléknél?

(#5369) R19 válasza #40993792 (#5368) üzenetére


R19
senior tag

Köszi! :)

(#5370) Zozo0525


Zozo0525
őstag

Sziasztok
érdemes még 8-st venni? sohasem volt még apple csak android. 88% akksi az jónak számít? normál használattal reggeltől estig jó az még?
előre is köszi a segítséget

(#5372) Zozo0525 válasza #40993792 (#5371) üzenetére


Zozo0525
őstag

köszi.
Androidnál napi 4-4,5 SOT volt ezek szerint az itt nem lehet? sajnos ezt igy nem tudjuk összehasonlítani

(#5374) Norbi. válasza #40993792 (#5373) üzenetére


Norbi.
őstag

Azért a SoT attól is nagyban függ, hogy milyen appokból, milyen fényerővel jön össze. :)

[ Szerkesztve ]

(#5376) moordavid


moordavid
aktív tag

Sziasztok!
Maximálisan iOS és iPhone szűzként ma tértem át almára egy sima 8-as személyében.
Istenigazából teljesen egyértelmű mint a menü, mind a beállítások, egyedül a korábbi google-ba mentet névjegyek importálásával vagyok meglőve. Szóval hogyan kellene? :R

"Like tears in rain."

(#5377) tboldi válasza moordavid (#5376) üzenetére


tboldi
nagyúr

Beállítások - Jelszavak és fiókok - Fiók hozzáadása

(#5378) moordavid válasza tboldi (#5377) üzenetére


moordavid
aktív tag

Köszönöm! Működik :R

"Like tears in rain."

(#5379) Nekton


Nekton
aktív tag

Sziasztok!

Szeretném megkérdezni, hogy jelenleg hogy szuperál egy ilyen telefon?
Megkapta a legújabb IOS-t? Ha igen, elbírja a rendszer?
USB-n gépre kötve lehet már böngészni a háttértárat, vagy még mindig felejtős?
Töltésnél ismer valamilyen szabványt, vagy csak Apple töltővel tud gyorsan tölteni?

Ma megfogtam egy ilyen készüléket és elképesztő, hogy a jelenlegi krumplik mellett milyen kis kompakt a forma. Emlékszem, hogy 5s-ről azért nem váltottam 6-7-8-ra, mert azok ahhoz lépest hatalmas bumszlik voltak. Akkor... :K Most meg... Ez a legkompaktabb telefon a piacon. :D

(#5381) Nekton válasza #40993792 (#5380) üzenetére


Nekton
aktív tag

Köszi! Hogy bírja? A fentebbiekre tudsz valamit mondani?

(#5382) Giovan! válasza Nekton (#5379) üzenetére


Giovan!
addikt

Szia

Pontosan melyik telefonra gondolsz? A 8-ra vagy a 8+-ra? :D
A 8-on nálam remekül szuperál az új iOS, és eddig még a 8+-ra sem hallottam panaszt.
USB-n gépre kötve hozzáférhetsz a telefonon lévő különböző fileokhoz (képek, könyvek, zenék, stb.) 3utools nevű programmal, illetve az iTunes-al is.
Tölteni én most egy 15W-os Samsung töltőfejről töltöm a 8-asomat, és eddig úgy tűnik nincs ezzel problémája.

[ Szerkesztve ]

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#5383) Nekton


Nekton
aktív tag

Köszi!

Arra gondoltam, hogy gépre kötve lehet-e végre tallózni telefonon, de nem csk a galériát, zenét stb.

Fel is veszi azt a komolx 15 Wattot a Samsung töltőről, vagy szívja simán az 5 Wattot? :-)

(#5384) Giovan! válasza Nekton (#5383) üzenetére


Giovan!
addikt

Szerintem felveszi, kb. kétszer olyan gyorsan tölt fel a telefon 20%-ról 100-ra.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#5385) jenei1994


jenei1994
addikt

Sziasztok!

130 ért van használt 8 a supergamer-nél A osztály. Ez azt jelentené,hogy csak felbontott vagy használt készülék ?

(#5386) JamesLavelle


JamesLavelle
tag

Ha állandóan ledob a PC-ről USB kábellel való összekötés esetén, az lehet csatlakozófej probléma? Töltésnél is csinál olyat, hogy hol elkezd tölteni, hol nem (ha elkezdi, mondjuk be is fejezi, de van, hogy többször is ki-be kell dugni). Már próbáltam a képeknél a keep originals/automaticot, illetve a resetnél a locationt visszaállítani, de egyiket sem segített (mondjuk ezeket is tutorialban láttam, volt akinek bejött, volt akinek nem). Illetve olyat is csinál, hogy elkezdi a képeket átrakni, majd error...iszonyatosan idegesítő. De most már ott tartunk, hogy konkrétan nem ismeri fel a laptop az iphone-t egyáltalán.

Ja BTW ma ki akartam törölni pár felesleges albumot itunes-ban, de pont azokat törölte ki, amik nem voltak kijelölve, így több évnyi zeneválogatás ment kárba. Ami tudom, 1st world problem, de iszonyat idegesítő.

És nem tudom visszaállítani a backupot, mert ezen a gyászon nincs elég hely, viszont nem tudok helyet felszabadítani, ugyanis órák óta nem tudom a képeket átmásolni a PC-re. :W

Zárókérdésem: ezek a tárhely foglalások normálisak??? (És ha igen hogyan lehet őket felszabadítani?)
Drive 4 GB (gyakorlatilag egyáltalán nincs file offline-ban letöltve a telefonon)
Patreon 1,2 GB (aminek konkrétan nem látom sehol sem a letöltött fájljait)
Viber 1,09 GB
Whatsapp 788,5 MB stb stb.

Pl:: amikor azt írja ki h documents and data az nagyon jó, csak ahhoz meg sehol sem tudok hozzáférni.

Na mindegy, ha valaki segít, kösz, mert a hajam kitépem.

(#5387) lugosi válasza JamesLavelle (#5386) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

A 3utools-t szokták javasolni, én nem ismerem, nem használom, csak sokat olvasok róla (kapcsolat / másolás problémához).

Az appok adatfogyasztása teljesen reális. Ha nagyon kell a hely akkor az app törlése, majd utána visszarakása lehet megoldás.

(#5388) istvan47


istvan47
senior tag

Sziasztok!
meglehet azt nézni hogy hány órája üzemel a készülékem? kikapcsolás nélkül!
És ezt hol találom?
Köszönöm a segitséget! :R

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Iphone 13. つ ◕_◕ ༽つ

(#5389) lugosi válasza istvan47 (#5388) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

A Beállítások / Akkumulátor alatt látod, hogy mikor volt utoljára feltöltve.

(#5390) istvan47 válasza lugosi (#5389) üzenetére


istvan47
senior tag

Köszönöm azt én is tudtam de az volta kérdés mikor volt újra inditva a telefon? :Y

( ͡° ͜ʖ ͡°) Iphone 13. つ ◕_◕ ༽つ

(#5391) chatran válasza istvan47 (#5390) üzenetére


chatran
őstag

Aida64-ben Operating system, Current Session és itt az Active Time.

(#5392) istvan47 válasza chatran (#5391) üzenetére


istvan47
senior tag

:C Köszönöm! :R

( ͡° ͜ʖ ͡°) Iphone 13. つ ◕_◕ ༽つ

(#5393) lugosi válasza istvan47 (#5390) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Bocs, akkor félreértettem a kérdést.

(#5394) kispumi


kispumi
csendes tag

Sziasztok!
A problémám az lenne, hogy valamiért a telefon (I8) beszéd hangszóróján szólal pl a YouTube, Spotify meg minden aminek az alsó hangszórón kellene. Van valakinek valami tippje, hogy mi lehet a megoldás erre a bajra?

Köszönöm előre is!

(#5395) stvnppp válasza kispumi (#5394) üzenetére


stvnppp
senior tag

Sztereó hangszóró van az 8-ban, tehát két helyen kell szólnia médialejátszásnál, a beszédhangszórón és az alsó hangszórón egyszerre. Nem hiszem, hogy ez szoftveres probléma lenne, de egy visszaállítással megpróbálkoznék. De szerintem ez szerviz lesz.

(#5396) memoril


memoril
aktív tag

Sziasztok ! Most vettem egy 8 plus telefont és még csak ismerkedek a rendszerrel ! Az lenne a kérdésem hogy hol tudom beállítani azt ha felemelem a telefont ne kapcsoljon be a képernyő ?

(#5397) mtm800 válasza memoril (#5396) üzenetére


mtm800
senior tag

beállitások...kijelző és fényerő....emelés az ébresztéshez ....ezt kikapcsolod

(#5398) memoril


memoril
aktív tag

Sziasztok ! Honnan tudok olcson gyors töltőt venni ? Bármilyen 18 wattos megfelel ? Köszönöm a válaszokat előre is !

(#5399) Giovan! válasza memoril (#5398) üzenetére


Giovan!
addikt

Én egy 15 wattos Samsung töltőfejet használok kb. egy hónapja, nálam eddig semmilyen probléma nem jelentkezett, a battery healthnél a maximum capacity még mindig 100%-on áll.

[ Szerkesztve ]

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#5400) jenei1994


jenei1994
addikt

Sziasztok!

rendoshop-.tol 103 900 ft-ért megéri a használt iphone 8 ? Azt irják kitünö állapot 12 hónap garancia ?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.