Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4551) totopad válasza foldi_istvan (#4550) üzenetére


totopad
senior tag

Érdemes beszerezni egy gyorstöltős szettet. A Blitzwolf termékeit kimondottan ajánlom, egy ideje már minden gond nélkül használok tőlük 30 wattos fali adaptert, gyorstöltős kábelt és powerbankot is, mellesleg a márka apple trusted.

[ Szerkesztve ]

(#4552) foldi_istvan válasza totopad (#4551) üzenetére


foldi_istvan
csendes tag

Köszi,utánanézek.Szerencsére van egy Ipad töltőm,az kicsit kraftosabb,de még azzal is kb 2 óra,ahogy elnézem.

(#4553) senior69


senior69
tag

Üdv,
Valakinek valami ötlet esetleg megoldás erre a problémámra?
Nagy segítség lenne!
Előre is köszönöm!

(#4554) okoska74


okoska74
senior tag

Ma jött új frissítés: iOS 12.1.2

iMac 2013 Late ; Apple iPhone 11 ; Apple TV 4K 64Gb ; Sony KD43XF8505 ; Sony HT-XF9000 ; Sony WH-1000XM3 ; Toyota Prius III 1.8 HSD Premium;.... Ha a tények nem igazolják az elméletet, változtasd meg - a tényeket. Albert Einstein

(#4555) -secret- válasza okoska74 (#4554) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Az nem ma jött.

(#4556) okoska74 válasza -secret- (#4555) üzenetére


okoska74
senior tag

Én ma kaptam meg.

iMac 2013 Late ; Apple iPhone 11 ; Apple TV 4K 64Gb ; Sony KD43XF8505 ; Sony HT-XF9000 ; Sony WH-1000XM3 ; Toyota Prius III 1.8 HSD Premium;.... Ha a tények nem igazolják az elméletet, változtasd meg - a tényeket. Albert Einstein

(#4557) -secret- válasza okoska74 (#4556) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Mármint az értesítést. :D

(#4558) zzola válasza okoska74 (#4556) üzenetére


zzola
félisten

Én még értesítést sem kaptam...

(#4559) okoska74 válasza -secret- (#4557) üzenetére


okoska74
senior tag

iMac 2013 Late ; Apple iPhone 11 ; Apple TV 4K 64Gb ; Sony KD43XF8505 ; Sony HT-XF9000 ; Sony WH-1000XM3 ; Toyota Prius III 1.8 HSD Premium;.... Ha a tények nem igazolják az elméletet, változtasd meg - a tényeket. Albert Einstein

(#4560) lugosi válasza foldi_istvan (#4543) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Elnézést, akkor félreértettem a kérdést, igen, sajátot tényleg nem tudsz, csak meg lehet változtatni.

(#4561) hemaka válasza zzola (#4558) üzenetére


hemaka
nagyúr

Azt en sem szoktam soha, csak ha manualisan keresem...

(#4562) zzola válasza hemaka (#4561) üzenetére


zzola
félisten

Akkor ok, ezek szerint ez feature... :DDD

(#4563) hemaka válasza zzola (#4562) üzenetére


hemaka
nagyúr

(#4564) foldi_istvan válasza lugosi (#4560) üzenetére


foldi_istvan
csendes tag

Kis megszokást igényel,hogy reggel meg este tologatni kell a csúszkát,de majd megszokom. :)

(#4565) Szabcsizz


Szabcsizz
őstag

Sziasztok!
Mi a helyzet az akkumulátor garancia időn belüli cseréjével? Van egy bizonyos szint ami alatt cserélik? Mert ha gondolom én most visszavinném, nem cserélnék ki a 98%-os akkumulátort.

(#4566) Tibee86 válasza Szabcsizz (#4565) üzenetére


Tibee86
veterán

Ha hibás az akkumulátor akkor természetesen cserélik jótállás alatt. Az elhasználódás és a kapacitás csökkenése egy természetes folyamat, így arra nehezen lehetne a jótállást érvényesíteni.
Mint ahogy egy új autónál se tudja az ember garancia keretében cseréltetni a gumikat/fékbetétet stb.-t, mert koptak az új korukhoz képest.

(#4567) zzola válasza Szabcsizz (#4565) üzenetére


zzola
félisten

Ha neked kerülne pénzedbe a csere, 98%-nál kicserélnéd/fizetnéd? Na az Apple pont ezt a választ fogja mondani neked, amire gondolsz..

(#4568) Szabcsizz


Szabcsizz
őstag

Félreértés ne essék, nem szeretném cseréltetni! Pusztán kiváncsi voltam, hogy állnak az akkumulátor dologhoz. De ezek szerint kb sehogy. Szégyen ez a hozzáállás.

(#4569) zzola válasza Szabcsizz (#4568) üzenetére


zzola
félisten

Ha a használattól kopik a gumiabroncsod, akkor gyalázat, ha a gyártó nem cseréli neked ingyen? Értem...

(#4570) Tibee86 válasza Szabcsizz (#4568) üzenetére


Tibee86
veterán

Érdekes egy szemléletmód a tiéd.
Holnap vissza is viszem az elektromos fogkefémet, mert már 2 fejet cseréltem rajta új kora óta, háá nehogymá én vegyek rá újat, amikor garanciális a készülék. :D

(#4571) Szabcsizz


Szabcsizz
őstag

Nem kell gúnyolódni, én csak az előző készülékeimből indulok ki. Mindben cseréltek akkumulátort szó nélkül, persze azok sem filléres cuccok voltak. De akkor biztos igazatok van, és én gondolom rosszul.

(#4572) lugosi válasza Szabcsizz (#4565) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Igen van ilyen szint. Ha a garanciaidőn belül (1 év alatt) 80% alá csökken a maximális kapacitás, akkor cserélik garanciában.
Garancia alatt ugyanis azt cserélik, ami gyártás során meglévő meghibásodásból adódik, a természetes elhasználódás mértéke nem esik garancia alá. A 98% természetes elhasználódásnak tűnik.

(#4573) senior69 válasza senior69 (#4553) üzenetére


senior69
tag

⁉️🤷🏼‍♂️🙋🏼‍♂️

(#4574) hemaka válasza senior69 (#4553) üzenetére


hemaka
nagyúr

Ez mi, windoz pista?

Csak mert ha igen, akkor:
Windows-rendszerkövetelmények:
Windows 7 vagy újabb rendszer

(#4575) senior69 válasza hemaka (#4574) üzenetére


senior69
tag

Nem hinném hogy elavult a rendszer. Win 7em van frissen frissítve.

(#4576) hemaka válasza senior69 (#4575) üzenetére


hemaka
nagyúr

Akkor meg hasznald ezt. Ugy sem jo az iTunes semmire sem.

(#4577) Szabcsizz válasza lugosi (#4572) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Köszönöm az értelmes és hasznos választ, erre voltam kiváncsi nem a kioktatásra. 😊

Jól sejtem, hogy iOS készülékeken nincs úgynevezett “Vendég” mód? Ha jól tudom, már stock droidon is van ilyesmi.

(#4578) lugosi válasza Szabcsizz (#4577) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Valóban nincs ilyen mód iPhone-on.

(#4579) senior69 válasza hemaka (#4576) üzenetére


senior69
tag

Sikerült nagy nehezen....
Apple oldalról egy régebbi verzióját le tölteni ami gond nélkül feltelepült.

(#4580) Szabcsizz válasza lugosi (#4578) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Oh, pedig hasznos kis funkció. 😞

A gyári e-mail kliens szinkronizációját be lehet állítani úgy, hogy amint jön valami, rögtön mutassa is? Nem szeretnék ez miatt másikat használni, szép és letisztult a felülete.

(#4581) hemaka válasza Szabcsizz (#4580) üzenetére


hemaka
nagyúr

Gyari appal es Gmail-es email cimmel nem mukodik a push, csak a fetch.

[ Szerkesztve ]

(#4582) b.kov válasza Szabcsizz (#4565) üzenetére


b.kov
senior tag

Szia!
Meggyőzően elő kell adni a hülyét, és a felháborodott embert :DD
Egy közel 1 éves SE akkuját sikerült kicseréltetnem gariban (86%-os volt). Egyébként tényleg nem működött az elvártaknak megfelelően. Viszont olyan sok bevizsgálási folyamat nem történt, úgyhogy szerintem egy 90% alatti akksit simán ki lehet cseréltetni gariban.

(#4583) Szabcsizz válasza hemaka (#4581) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Esetleg valami életképes alternatíva?

Igen, ezért is kérdeztem az akkumulátor dolgot. Ismerősömnek 87%-os volt, és cserélték szó nélkül. Legjobb tudomásom szerint mivel a készülékben van az említett komponens, így az is a részét képezi. Ergo cserélni kell garanciában.

(#4584) hemaka válasza Szabcsizz (#4583) üzenetére


hemaka
nagyúr

Gmail sajat app, mas alternativa nincsen, vagy beered a 15 perces fetch-csel.

(#4585) b.kov válasza Szabcsizz (#4583) üzenetére


b.kov
senior tag

Ja és elfelejtettem mondani, hogy fődarab cseréje volt, tehát új készülék lett belőle. :)

(#4593) Szabcsizz


Szabcsizz
őstag

Valaki használ/használt iGlass terméket? Gondoltam kipróbálom ezt az elő és hátlapi védelmet, egész ígéretesnek tűnik. Nem igen szeretem tokban hordani. 🤔

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.