Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5702) Giovan!


Giovan!
addikt

1 év alatt 88%-akra amortizálódott a 8-asom akkuja, 303 ciklus ment bele. Nem tudom ez normális-e, de mindenesetre a vártnál gyorsabban romlott ez a mutató, tavasszal szerintem cseréltethetek is akkut ha novemberig még használni akarom.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#5703) chatran válasza HoldfenyLuna (#5699) üzenetére


chatran
őstag

Gratula, hány százalékos az akku ilyen idősen?

(#5705) Giovan! válasza #40993792 (#5704) üzenetére


Giovan!
addikt

Családon belül kerül majd lepasszolásra, de biztosan örülni fog az új gazdája így is, ha nem selejtes akkuval kapja majd meg :D
Meg őszig nem is hiszem, hogy kibírnám úgy, hogy naponta kétszer kell töltenem a telefont ha használni is akarom.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#5706) #76385920 válasza #40993792 (#5704) üzenetére


#76385920
törölt tag

A ciklust hol tudom megnézni?

(#5707) Giovan! válasza #76385920 (#5706) üzenetére


Giovan!
addikt

Én 3uTools-ban szoktam, mikor PC-re dugom a telót.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#5709) HoldfenyLuna válasza chatran (#5703) üzenetére


HoldfenyLuna
aktív tag

Parancsolj. :R

(#5710) #76385920


#76385920
törölt tag

Köszi! Egyszer majd lehet kiptóbálom. :)

(#5711) HoldfenyLuna


HoldfenyLuna
aktív tag

Hú, srácok. Én olyan kis hepi vagyok a kis 8-asom miatt. Sosem gondoltam volna, hogy egy 3 éves telefon ennyire új érzetet is tud kelteni. Egy 12 Minivel indultam, de a pandémia miatt úgy döntöttem, inkább jövőre veszem meg az első IPhone-om, de annyira belemászott a fejembe az iOS, hogy inkább vettem egy használt iPhone-t erre a - remélhetőleg - egy évre. Persze, a mikrofon rács még sok takarítást igényel, de már most nem olyan halk, de tényleg nagyon egyben van. Androidom volt előtte egy Samsung S10, amit váltott, ami tényleg nagyon ott van, persze egy droidos készüléket nem vagyok hajlandó Nova launcher nélkül használni, és nem a design miatt. Örülök, hogy végül 50 ezer forintért ezt a kis készüléket vettem meg. Még szokom, tanulom, de nagyon bejön. Nem fogok egyik oldalra sem állni, csak szerettem volna megosztani Veletek, amit sok évnyi android után tapasztaltam. :C

(#5713) tothferenc


tothferenc
senior tag

Nalam is az a terv, hogy a most lesz 2 eves 8ast kb masfel ev mulva cserelem 12 minire. Btw az elozo 5S-t 6(!) evig hasznaltam, ezalatt megert egy akku meg kijelzo cseret.

i5 2500k + 8GB RAM + Gigabyte R9 270X 4GB ~ iPhone 13 mini - MediaPad M3

(#5715) chatran válasza tothferenc (#5713) üzenetére


chatran
őstag

Addigra kijön egy SE 3 bekapcsológombba vagy kijelzőbe épített ujjlenyomat olvasóval. :) :)
Tudom bilibe lóg a kezem. :DDD

Én a ‘13-ban vett i5-öst a mai napig használom Digi kártyával, kb két éve cseréltettem benne akkut. A mai napig alap dolgokra jól használható, lassú, de annyira nem, hogy ingert érezzek falhoz vágni. :)

[ Szerkesztve ]

(#5716) #76385920 válasza #40993792 (#5714) üzenetére


#76385920
törölt tag

3 éves 8-at váltott a mini nálam. Egy akkucsere és a 8 még két évig simán üzemelne. Mindkettőt nagyon kedvelem. Meg is fog maradni a 8 tartaléknak. :)

(#5718) josik


josik
aktív tag

Sziasztok. Elköszönök, a 8plust lecseréltem egy 11- re. Kb egy évig használtam, bejött az ios. A megszokások miatt hiányzik kicsit a touch id, főleg az alkalmazásváltó miatt. A 8plus a családban szolgál tovább. :-)

Te is fiam Bluetooth...

(#5720) josik válasza #40993792 (#5719) üzenetére


josik
aktív tag

Páromnak lett 12mini. Ő ezzel nem küzd. Androidról jön, azzal küzd. A gesztusvezérlést nehezen akarja megszokni. Egyébként hihetetlenül gyors, és tabi ezekben a face id.

Te is fiam Bluetooth...

(#5721) tboldi válasza #40993792 (#5719) üzenetére


tboldi
nagyúr

Később meg majd fordítva lesz, ha előveszed a 8 Plus-t, alulról akarsz swipe-olni, nem a home gombot nyomni. Been there, done that. :D

(#5722) #76385920 válasza #40993792 (#5719) üzenetére


#76385920
törölt tag

Bevallom őszintén, hogy 8-an megy a call of duty mobile a 3d touch miatt. :B Jelenleg ez az egy funkciója van nálam. :D

(#5723) HoldfenyLuna válasza josik (#5720) üzenetére


HoldfenyLuna
aktív tag

Hú, először nekem is fura volt, hogy itt nincs vissza gomb, meg alkalmazás álló. Mondjuk nekem ez bejön, a Samsungon csak azért használtam a navi gombokat, mert nem működött rendesen a kézmozdulattal történő vezérlés kivéve a one hand operation, meg a Nova launcher saját gesztusvezérlelését, na azok hiányoznak. Volt egy Meizu 15-ösöm, annak volt ilyen koppintott ujjlenyomatos gombja, de ez klasszisokkal jobb.

Remélem 13-as almácskák a mai maszkolós világba kapnak vmi retinaszkennert, vagy valami ujjlenyomat olvasót pl oldalsó gombba, vagy adjanak valami egyedi maszkot, amivel a FaceID mqchinál :U

(#5724) josik válasza HoldfenyLuna (#5723) üzenetére


josik
aktív tag

A 8plus előtt huawei p10- em volt. Annak az ujlenyomatolvasója tudta a gesztusvezérlést azt nagyon szerettem. Ezt is kezdem megszokni.

Te is fiam Bluetooth...

(#5725) tboldi válasza HoldfenyLuna (#5723) üzenetére


tboldi
nagyúr

Alkalmazásváltó: home gomb duplán megnyom.

Vagy félreértettem, és csak a dedikált gomb hiányára gondoltál? :D

(#5726) HoldfenyLuna válasza tboldi (#5725) üzenetére


HoldfenyLuna
aktív tag

Igen, itt most csak a gomb hiányra gondoltam, hogy az volt furi 😅 Amúgy én ezt a kis tapicskolós asszisztens mittomén mi a neve lebegő gombot használom alkalmazásváltáshoz, képernyő lezárásához is.

(#5727) tboldi válasza HoldfenyLuna (#5726) üzenetére


tboldi
nagyúr

Én eddig akárhányszor próbáltam, mindig idegesített, hogy ott van. :DDD

Meg úgy voltam vele, hogy a home gomb amúgy sem egy hagyományos gomb, hanem ugyanolyan kapacitív érintőfelület, mint a kijelző, úgy sem fog elromlani, kikopni, kosszal megtelni. :)

(#5728) HoldfenyLuna válasza tboldi (#5727) üzenetére


HoldfenyLuna
aktív tag

Androidos telefonokon idegesített, itt valahogy tetszik :)) Sose gondoltam volna, hogy valaha használok ilyet.

(#5729) tothferenc válasza #40993792 (#5714) üzenetére


tothferenc
senior tag

Az 5S-t nehezen akartam lecserelni, mert kivaloan mukodott. A 8-ast meg eddig azert nem csereltem le, mert
1, van egy lelektani hatar, aminel tobbet nem vagyok hajlando adni egy mobiltelefonert
2, a 8as merete megfelel, semmikeppen nem akartam/akarok nagyobbat.
A most megjeleno 12 mini egyelore csak a masodik kitetelt teljesiti, igy varok meg egy kicsit. :B

i5 2500k + 8GB RAM + Gigabyte R9 270X 4GB ~ iPhone 13 mini - MediaPad M3

(#5730) perge666 válasza perge666 (#5696) üzenetére


perge666
veterán

Jó estét.

Ki lehet valahogy kapcsolni azt hogy jobbra húzva a zárolási képernyőn ne jöjjön be a kamera?
Elég sokszor bejön véletlenül.....

(#5732) Hoes


Hoes
aktív tag

Sziasztok!
Tudtok ajánlani olyan átlátszó szilikon tokot ami nem sárgul hamar, nem nyúlik a széleknél, tehát merevebb kicsit?

köszönöm

(#5733) moordavid válasza Hoes (#5732) üzenetére


moordavid
aktív tag

Spigen. Merevebb, fél éve van meg nem sárgul.

"Like tears in rain."

(#5734) Hoes válasza moordavid (#5733) üzenetére


Hoes
aktív tag

Köszi! Van vakami fantázianeve, hogy találom meg?

(#5735) moordavid válasza Hoes (#5734) üzenetére


moordavid
aktív tag

Parancsolj :)

"Like tears in rain."

(#5737) ILLDisPozed válasza #40993792 (#5736) üzenetére


ILLDisPozed
aktív tag

Akkor csak nekem nem volt eddig szerencsém az átlátszó szilikon tokokkal. Próbáltam olcsót, drágát (tech21), de mindegyik besárgult. A gyári bőr lett végül a befutó.

iPhone 11, Apple Watch SE 44mm, iPad 6th gen., MacBook Air M1

(#5739) Hoes válasza moordavid (#5735) üzenetére


Hoes
aktív tag

Köszönöm!

(#5740) chatran válasza #40993792 (#5738) üzenetére


chatran
őstag

Nekem is megtetszett ez a tok, de sajnáltam rá a hatezret. Ránéztem Ali-n, de a hazai árnál is drágább. Viszont felajánlott egy átlátszó Nilkint, ezerötszázért nem hagytam ott. :)
Jelenleg egy fekete Apple szilikontok másolat van a telefonon, egész jó a minősége, hátránya, hogy nagyon gyűjti a port és eléggé vastagítja a telefont. Van még egy eredeti barna Apple leather case, de az hamar sötétbarna lett.

(#5742) tothferenc


tothferenc
senior tag

A Spiegen brutal minosegi tokokat gyart. Nekem anno az 5S-en egy link ilyen volt, gyakorlatilag 6 evig birta. Akkor is a zold kemeny muanyag repedt csak el egy helyen, mert a vegen sokszor le volt rola szedve.

i5 2500k + 8GB RAM + Gigabyte R9 270X 4GB ~ iPhone 13 mini - MediaPad M3

(#5743) Hovi


Hovi
aktív tag

Sziasztok,

Járt már így valaki:
Minden este lefekvéskor töltöm a telót. (okoskonnektorról) Rádugás után 2h és kikapcs. Optimalizált töltés kikapcsolva. Reggel atr vettem észre, hogy bár 2 órán keresztül ott volt a villám jel az akku előzményekben, de nem töltött semmit a telefon. Hm... Reggel gyorsan teszt, megint nem tölt, de a villámjel ott volt ismét. Másik töltőfej+kábel, ugyanaz. Gondoltam, egy újraindítást megér, mielőtt lemondok róla. S lás csodát utána jó lett. Találkozott már valaki ilyesmivel?

(#5744) oliwire


oliwire
őstag

Olyannal találkozott valaki, hogy autós fejegységre csatlakozva, (Ford Focus - Sync 2) zenét hallgatva, random lehalkítja a telefon a hangerőt (saját magán), és ott kell felhangosítani újra, hogy halljam a zenét a kocsiban? Pár naponta jön elő.

(#5746) Endless válasza oliwire (#5744) üzenetére


Endless
aktív tag

Ha túl hangosra van állítva automatikusan lejjebb veszi a hangerőt. Ez most jött a frissítéssel.

On October 6th the planet blacked out for two minutes and seventeen seconds. ***I12***

(#5747) oliwire válasza Endless (#5746) üzenetére


oliwire
őstag

Azt hittem csak vezetékesnél, de bluetoothnál is? :F

(#5748) Endless válasza oliwire (#5747) üzenetére


Endless
aktív tag

Sajnos igen, nálam is ezt csinálja :((

On October 6th the planet blacked out for two minutes and seventeen seconds. ***I12***

(#5749) domerator válasza oliwire (#5747) üzenetére


domerator
veterán

Erdekes... nalam a kocsiban sokszor BT-n szol a zene (spoti) ugy, hogy a telo max hangerore van allitva es nekem meg sose halkult el. Naponta van hogy tobb orat szol igy a zene :F

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#5750) oliwire válasza domerator (#5749) üzenetére


oliwire
őstag

Neked milyen fejegységed van a kocsiban? Mert én is Spotifyt hallgatok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.