Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5601) monosgeri21 válasza pcnet (#5600) üzenetére


monosgeri21
tag

Köszi, azt hiszem ez lesz amit kerestem, prímán kezeli a fótókat/videókat.

A random fájlokat hova kell raknom/mentenem a telefonon, hogy lássa a 3uTools fájlkezelője?

[ Szerkesztve ]

(#5602) pcnet válasza monosgeri21 (#5601) üzenetére


pcnet
addikt

Ilyen szinten nem ismerem sajnos, én is csak most ismerkedek (újra) az iOS-szel, 7 év droid után tértem vissza. Talán egy rutinosabb fórumtárs tud segíteni. De ha a mail mellékletből le tudod tölteni és a download mappába kerül a dokumentum, akkor nyert ügyed van, mert a download mappa emlékeim szerint látszik 3uToolsban, onnan át tudod húzni gépre. Én csak az évek óta használt csengőhangomat tettem fel a telefonra a programmal, csak végig kattintgattam a füleket, hogy miket tud még. Más funkcióját nem próbáltam még ki.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#5603) pcnet


pcnet
addikt

Már több mint egy hete megvan a telefonom, be van kapcsolva az optimalizált aku töltés. Reggel 7kor húzom le töltőről, de már 5kor is 100%on van az akksi. Azt szeretném, ha reggel 7re töltené fullra. Több idő kell a tanuláshoz, vagy a beállított ébresztőből tudná, hogy mikorra kell 100%ra feltöltenie? Telefonon nincs beállítva ébresztő, már nagyon rég Mi Band 3 ébreszt.

Köszi a segítséget! :R

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#5604) mpv


mpv
aktív tag

Sziasztok! Nekem ugyan egy SE(2020) van,de mivel I8 belső szerkezetét örökölte nagyrészt,titeket kérdezlek. Mik a tapasztalatok a bekapcsoló gomb és a hozzá kapcsolódó szalag kábel tartósságát illetően. Én gyakran használom. Az első SE-nél 3 év után cserélni kellett. Köszönöm ha válaszoltok.

(#5605) ILLDisPozed válasza mpv (#5604) üzenetére


ILLDisPozed
aktív tag

Nekem 3 éve van meg és semmi baja. Most az új ios-el pedig beállítottam hogy a hátára duplakopp és lezárja a kijelzőt.

iPhone 11, Apple Watch SE 44mm, iPad 6th gen., MacBook Air M1

(#5606) pcnet válasza ILLDisPozed (#5605) üzenetére


pcnet
addikt

Ezt a hátlap kopogtatást, hol/hogy lehet beállítani? Sehol nem találom. :( :R

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#5607) chatran válasza pcnet (#5606) üzenetére


chatran
őstag

5571-es hsz :)

(#5608) lugosi válasza pcnet (#5603) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nekem is a szokásos ébredési idő előtt tölt fel 100%-ra, azt nem tudom megmondani hogy mennyivel, mert eddig még nem figyeltem, de tippre egy órával előtte már biztos.

(#5609) pcnet válasza chatran (#5607) üzenetére


pcnet
addikt

Köszi! :R

Lugosi: És Neked van beállítva ébresztés, vagy megtanulta?

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#5610) lugosi válasza pcnet (#5609) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

A régi telefonomon nincs beállítva, szerintem ott kiismerte az időpontot, a rendes használós telefonon sincs, csak a ne zavarjanak mód van ütemezve a késő esti és a reggeli órák között, nem tudom hogy abból vont-e le következtetést.

(#5611) domerator válasza monosgeri21 (#5599) üzenetére


domerator
veterán

AirDisk Pro
Nagyon megeri!

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#5612) #16695808


#16695808
törölt tag

Sziasztok. Megéri 100eft-ért i8? Refurbished-nek hirdeti egy mobil bolt. akkor gyakorlatilag újnak tekinthető ? 3honap garit vállalnak ra. Csak akkor vennem ha 100-os aksija van.

(#5613) lugosi válasza #16695808 (#5612) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ha refurbished és bontatlan, akkor annak nagy valószínűséggel 100%-os (új) akksija van. És valószínű hogy tényleg 3 hó gari van rá.
Árban nem vagyok otthon ezt azonnal hozzáteszem, de ha árban megéri akkor szerintem ezzel így műszakilag valószínűleg nem lesz gondod.

(#5614) #16695808 válasza lugosi (#5613) üzenetére


#16695808
törölt tag

Köszi megvettem ... teljesen jó ... 100%-os
asszonynak új se-t vettem nemrég , de úgy látom érdemi különbség nincs a kettő között azaz i8-tol nem érdemes váltani se-re

[ Szerkesztve ]

(#5615) chatran válasza #16695808 (#5614) üzenetére


chatran
őstag

Igen, nagyjából annyi a különbség, hogy sokkal erősebb hardver van az SE-ben, ezért pár évvel tovább fogja húzni, mint a 8-as.
Az enyém már lassan két éves lesz gondolkodtam rajta, hogy lecserélem egy 128-as SE-re, de megvártam az iPhone 12 minit. Az nagyon bejön, de az lenne a legtutibb, ha jövő tavasszal kijönne egy i12 mini kinézetű SE, amiben nincs face ID, csak a bekapcsológombba épített touch ID. Tudom kéz a bilibe. :D

(#5616) tothferenc válasza #16695808 (#5614) üzenetére


tothferenc
senior tag

Ket dolog miatt erdemes lehet: ujabb soc, meg a dual sim. (esim) btw, nekem meretben a most bemutatott 12 mini jott be, ugyhogy ket evet meg sztem lehuzok a 8-assal, aztan csere.

i5 2500k + 8GB RAM + Gigabyte R9 270X 4GB ~ iPhone 13 mini - MediaPad M3

(#5617) #16695808 válasza tothferenc (#5616) üzenetére


#16695808
törölt tag

Végül visszavittem a 8-ast mert rossz volt az aksi es a beszed mikrofon is rosszul hallottak a túloldalon . Lehet inkabb megvárom meddig tart a kis se-m es ha mar lejárt az ideje veszek egy uj aktuális iphone -t az olcsóbbak kozul (uj se)

(#5618) chatran válasza #16695808 (#5617) üzenetére


chatran
őstag

Hogy volt rossz az akku, ha korábban 100%-osnak mutatta a telefon?
Valami utángyártott akku volt benne?

(#5619) #16695808 válasza chatran (#5618) üzenetére


#16695808
törölt tag

Azt állították hogy gyári aku van benne es igen 100%osnak mutatta a rendszer de az akkumulátor szint grafikonnal piros csíkok voltak es akkor visszaesett felére - harmadára minden 3-4csik es utan vissza zöld csíkra. nos ez minden csak nem normális . 21%ot merült este 7 ora alatt... szoval szar volt. Szerintem nem volt eredeti az aksi es valami baj lehetett az aksi erzekeléssel is... persze váltig állítottak hogy 1 ciklus van benne.... de ez akkor se jo....
sőt a beszed mikrofon hiba is lehet alaplapcseres gond is úgyhogy visszaadtam nekik...

[ Szerkesztve ]

(#5620) perge666


perge666
veterán

Sziasztok.
Tegnap ismét visszatértem iosra egy Iphone8-al majdcsak 1 év szünet után.
Előtte 6S volt amit imádtam,azelőtt pedig 5S.

Úgy kezdődött az egész hogy asszony lecserélte a régi Iphone SE telóját,én meg elkezdtem vele szórakozni másodtelóként.


A lényeg hogy megvettem ezt a 8-at és most nagy az öröm és boldogság. :DDD
Teljesen makulátlan a kis aranyos,full dobozos,sőt még USB átalakító is van hozzá,csak az adatkábel és a töltőfej használt.
Akkuja 92% -os.

Jöhet a következő lépés,lehet ismét szerezni egy Apple Watchot,de most SS-t. :))

Ja igen,ez a hátlapkoppintós dolog baromi hasznos számomra,2 koppintás főgomb,3 kopp pedig lezárás,nekem így nagyon kényelmes.

(#5622) perge666 válasza #40993792 (#5621) üzenetére


perge666
veterán

Köszi. :)
Eddig el vagyok tőle ájulva.
Ebbe az új iosba az alkalmazáskönyvtár ami nem jön be csak,az nem kikapcsolható?

Nézegettem a nagyobb méretű telókat is i7plus és i8plus,de végül emellett maradtam.

[ Szerkesztve ]

(#5623) tboldi válasza perge666 (#5622) üzenetére


tboldi
nagyúr

:N

(#5624) perge666 válasza tboldi (#5623) üzenetére


perge666
veterán

Kár. :(((
Akkor megpróbálom elkerülni.

(#5625) ILLDisPozed válasza perge666 (#5622) üzenetére


ILLDisPozed
aktív tag

Én már kicsit “meguntam”, 3 éve nyúzom, de nem találok semmi nyomós indokot, hogy leváltsam se nem lassú, jó egy kézben, akksi már nem olyan mint volt, de 17 ezerért gyári csere mikor eljön az ideje és megoldva. Még 2-3 évig támogatva is lesz. Jó befektetés, csak erősnek kell lenni mikor új modellek jönnek ki :D

iPhone 11, Apple Watch SE 44mm, iPad 6th gen., MacBook Air M1

(#5626) perge666 válasza ILLDisPozed (#5625) üzenetére


perge666
veterán

Az a lényeg hogy neked megfeleljen. :)

Úgy látom ezeknél már strapabíróbbak az akksik mint az előző generációknál,az enyém is decemberbe lesz 2 éves és még 92%-os.
A 6S-em 1 évesen volt kb ennyi százalékos.

(#5627) ILLDisPozed válasza perge666 (#5626) üzenetére


ILLDisPozed
aktív tag

%-ot nem igazán nézem. 5S-em 1 év után már nagyon hamar merült eredeti állapotához képest. Ez most 89%, de már érződik, hogy cserélni kéne. Amíg home office van jó lesz ez az akksi is benne :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 11, Apple Watch SE 44mm, iPad 6th gen., MacBook Air M1

(#5628) perge666 válasza ILLDisPozed (#5627) üzenetére


perge666
veterán

Az én második 5S-emet úgy vettem hogy új akkut raktak bele,de az tutira nem volt gyári mert úgy merült mint a Titannic.
Fél napot ha kibírt csórikám akkuja.
Ahhoz képest az asszony SE-je 73%-al most is sokkal jobb,pedig már abba sem gyári akku van.
Vagyis igazad van,a %-ra nincs mit adni.

(#5629) maximuss válasza ILLDisPozed (#5625) üzenetére

Én egy hónapja cseréltettem a 3 éves i8-ban akkut (9.900-ért, style), ennyit megért és érezhető is az üzemidőben. Látom azóta 17e lett.... :-(

[ Szerkesztve ]

(#5630) ILLDisPozed válasza maximuss (#5629) üzenetére


ILLDisPozed
aktív tag

Kellemes meglepetés lenne, mert az oldalukon már egy ideje 17 ezret ír :)

iPhone 11, Apple Watch SE 44mm, iPad 6th gen., MacBook Air M1

(#5631) maximuss válasza ILLDisPozed (#5630) üzenetére

Időközben ránéztem és javítottam..

(#5632) domerator válasza #40993792 (#5621) üzenetére


domerator
veterán

Ez a hatso koppintas nalatok nem kesik 1-2 masodpercet?

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#5633) pcnet válasza domerator (#5632) üzenetére


pcnet
addikt

A dupla igen. Gondolom vár, hogy lesz e harmadik koppintás.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#5634) ILLDisPozed válasza domerator (#5632) üzenetére


ILLDisPozed
aktív tag

Én kikapcsoltam teljesen, mert sokszor ha koppintok ha nem csinálja a dolgát. Pl. leteszem az asztalra és csinál egy screenshotot :DDD

iPhone 11, Apple Watch SE 44mm, iPad 6th gen., MacBook Air M1

(#5635) tboldi válasza ILLDisPozed (#5634) üzenetére


tboldi
nagyúr

Szintúgy. :D

(#5636) domerator válasza pcnet (#5633) üzenetére


domerator
veterán

Hat nalam mindketto kesik.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#5637) domerator válasza ILLDisPozed (#5634) üzenetére


domerator
veterán

Ilyet nekem is csinalt, en is kikapcsoltam :((

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#5638) perge666 válasza domerator (#5632) üzenetére


perge666
veterán

Ez lehet függ attól is hogy mit állítasz be neki.

A samu A50 sima gombnyomásra lassabban reagált,lehet nekem azért nem tűnik fel,de nekem tényleg jónak tűnik.

(#5640) chatran válasza ILLDisPozed (#5625) üzenetére


chatran
őstag

SE-ről váltottam kb 2 éve 8-asra, igazából én is unom már, de ép ésszel felfogható áron nincs rá más alternatíva. SE-re semmi értelme cserélni, mert ugyanezt az élményt adná.
12 minire lecserélném, de az már az ép ésszel felfogható áron jóval felül van.
A legjobb egy 12 mini formatervével készített SE lenne, amiben nincs face ID, helyette a bekapcsoló gombba épített ujjlenyomat olvasó.

(#5641) Atlantisz48


Atlantisz48
őstag

Sziasztok,

Abban szeretnem a segitsegetek kerni, hogy az iphone 8 plus telefonomon minden feloldas utan kiirja a lent lathato uzenetet. Jelenleg 14.2 van rajta es a szoftverfrissites menupont alatt nincsen ujabb elerheto IOS.
Hogyan tudnam ezt megoldani ? Koszonom elore is a helpet :)

(#5643) tboldi válasza Atlantisz48 (#5641) üzenetére


tboldi
nagyúr

[Utolsó mondat]

[ Szerkesztve ]

(#5645) Atlantisz48


Atlantisz48
őstag

Koszonom a gyors valaszt mindenkinek :)

(#5646) fenyojoe


fenyojoe
csendes tag

Sziasztok! Szerintetek nem merül sokkal jobban iOS 14-gyel a telefon, mint mondjuk 13 alatt? Köszi!

iPhone 8 - iOS 14.8.1 / iPad Pro 9.7 - iPad OS 14.8.1 / MacBook unibody late 2008 - OS X 10.11 / Mac mini 2014 - mac OS 10.12

(#5647) moordavid válasza fenyojoe (#5646) üzenetére


moordavid
aktív tag

Nálam egy hangyányival jobban merül, de egy napot bőven kibír így is, hogy reggel 6-kor leveszem a töltőről, és csak este rakom rá megint. Napközben meg folyamatos bt a watch miatt és ha beszélek akkor airpods. (Sima iPhone8 14.1 - idén márciusban vettem új készülékként, mára 96%-os akksi)

[ Szerkesztve ]

"Like tears in rain."

(#5649) lolal


lolal
senior tag

Sziasztok!

Én is becsatlakozom az akkumlátor idő és akksi kapacitás kérdezősködők táborába.
Én tavaly október elején vásároltam a készüléket, tehát már több mint egy éves. ( i8Plus )
Beletekertem eddig 268 ciklust és jelen pillanatban a diagnosztika szerint 91% os kapacitáson áll az akkumulátorom.

Szeretnék érdeklődni, hogy véleményetek szerint ez mennyire van rendben (az akksi értékeim), illetve érdemes e feltenni az iOS 14.2-t (később újabbat) , jelenleg még 13.7 en tengetem napjaimat megelégedéssel.

Én vagyok a Magyar Népgazdaság. Azért vagyok felakasztva, mert így legalább úgy látszik, mintha állnék.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.