Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5901) moordavid válasza perge666 (#5898) üzenetére


moordavid
aktív tag

Gratula :) Én is hevülök de még vacilálok amolyan first world problem szinten: az égegyadta világon semmi kifogásolható nincs a 8asomon :DD :DD :DD :DD

"Like tears in rain."

(#5902) perge666 válasza moordavid (#5901) üzenetére


perge666
veterán

Köszi.
Van ez így,énis simán ellettem volna még a 8-al amúgy,de ha már rávettem magam….. :DDD

(#5903) tothferenc válasza perge666 (#5898) üzenetére


tothferenc
senior tag

:Rvarnek majd egy beszamolot, en is erre cserelnem most a 8-asomat. :))

i5 2500k + 8GB RAM + Gigabyte R9 270X 4GB ~ iPhone 13 mini - MediaPad M3

(#5904) perge666 válasza tothferenc (#5903) üzenetére


perge666
veterán

Sokat nem tudok írni,ez is baromi szép mint szerintem a 8 is,na meg újabb……

(#5905) Atalata


Atalata
tag

Üdv. Lefrissült 15.re i8-am. Még fedezem, ezt a fókuszt egyenlőre nem igazán értem de nem ez a lényeg. Ami aggaszt, hogy a frissítés óta a messenger nem jelzi az új üzenetet. Azaz nem rakja ki a számot az ikonra, csak akkor ha belelépek. Lezárt képernyőn pittyen és mutatja is csak feloldás után nincs látszata. Face, gmail, viber mennek. Újraraktam de az se. Szerencsére más problémám nincs vele, így csak arról tudok írni ami hiba jelen van. :D Köszi!

Nokia 3210-> 3410-> Siemens M55-> Nokia 6680-> Motorola K1->HTC Touch Diamond CLONE-> Samsung S5230->Sony X10 Mini Pro-> S5830->S5830 Duos-> Prestigio PAP4040-> Samsung Galaxy Alpha-> iPhone 6S 64Gb-> i8 64Gb-> i13 M 128Gb

(#5906) pcnet válasza Atalata (#5905) üzenetére


pcnet
addikt

Az értesítési jelvények hiánya egy bug. Máshol is olvastam már. Majd javítják.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#5907) perge666 válasza perge666 (#5904) üzenetére


perge666
veterán

Srácok,aki az akku miatt hezitál hogy 13 minire vált annak azt javaslom hogy inkább cseréljen akkut a 8-ban mert sokkal olcsóbban megkapja ugyanazt az üzemidőt. :U

Többet vártam volna a minitől,dehát ez van.
Kinézetre jobban tetszik mint a 8,szebben szólnak a hangszórói,kamerája szebb képeket készít,nagyobb a tárhely,a Face ID nagyon klassz.

Nem azt mondom hogy megbántam a váltást,de így utólag egy új akkuval a 8-ban simán ellettem még volna 2 évig nagyobb beruházás nélkül.
Nem baj,4-5 évig ez lesz vagy tovább,ha tényleg nem jön több ilyen kicsi Iphone. :(

(#5908) tothferenc válasza perge666 (#5907) üzenetére


tothferenc
senior tag

Koszi a tapasztalat megosztast. En elsosorban a 12 minit neztem ki, de asszony azt mondja, ha mar cserelem, akkor csereljem a 13 minire. Az akku ido is kozrejatszik, de akkor meggondolando. Ami nekem fontos lenne, az a dual sim. Az meg van a 12 miniben is.

i5 2500k + 8GB RAM + Gigabyte R9 270X 4GB ~ iPhone 13 mini - MediaPad M3

(#5909) perge666 válasza tothferenc (#5908) üzenetére


perge666
veterán

12minibe elvileg még kisebb akku van.

(#5910) chatran válasza perge666 (#5909) üzenetére


chatran
őstag

Milyen az egykezes használat a 8-hoz képest? A 13 minin van olyan lehetőség, mint a 8-nál, hogy dupla home gomb érintésre lejjebb ugrik a kijelző?

(#5911) tboldi válasza chatran (#5910) üzenetére


tboldi
nagyúr

Az alsó csíkot (home bar) kell lefelé húzni.

(#5912) perge666 válasza chatran (#5910) üzenetére


perge666
veterán

Nekem kényelmes a használata,bár legtöbbször 2 kézzel használom,félek hogy leejtem,a 8-nál is így használtam.

(#5913) tothferenc válasza perge666 (#5909) üzenetére


tothferenc
senior tag

Tudom, ezert is fog gyozni sztem a logika, hogy inkabb a 13 mini fele hajlok az akku miatt.

i5 2500k + 8GB RAM + Gigabyte R9 270X 4GB ~ iPhone 13 mini - MediaPad M3

(#5914) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Csatlakoztam én is egy 64Gb-os, 8-al, új aksit kapott, remélem, még pár évig barátok leszünk. :R

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#5915) lowocska


lowocska
újonc

Sziasztok,

Most tervezem váltani driodról applera.
Lenne egy i8 55ezerért, 93%os akksival. Megéri még erre a típusra váltani? A következő típusok már abba az árba esnek, amennyit én nem adok egy telefonért.
Átlag felhasználó vagyok semmi több.
Ha megéri még váltani i8-ra, ez az ár reális? Szép állapotú!
Vagy mit javasolnátok,miben gondolkodjak??
Köszi.

(#5916) HoldfenyLuna válasza lowocska (#5915) üzenetére


HoldfenyLuna
aktív tag

Nekem is i8 van, szintén droidról jöttem pár hónapja. Mindenképp megéri, megismered az IOS-t, és ha nem tetszik, akkor legalább nem buktál sokat és lesz a fiókba egy tuti kis telefon, ami ha bármi van, jól jön :) Olvastam másik fórumba is a hsz-ed. Itt nincsen olyan lagg, hogy 1 év után a falhoz akard vágni. utolsó android készüléken s10 es s10e voltak.

(#5917) Petester válasza lowocska (#5915) üzenetére


Petester
senior tag

Mindenképp megéri. Terméktámogatás még 2 évig legalább várható, ha meg nem kap több főverziót, még mindig sokáig nyúzható. Van egy 4. gen iPadünk, leragadt az ios 9-nél, ha jól rémlik, de a gyerekek még mindig nyüstölik, nincs okunk fiókba tenni. :)
93%-os akkuval meg még mindig simán elketyeg estig. Anyának 86%-on van az akku kapacitása és nem panaszkodik, hogy kevés lenne, bár nem is nyomkodja annyit a telefont.
A hardveraprós árakat nézve reális, sőt inkább a kínálat alja.

(ó\_!_/ó)

(#5918) perge666 válasza HoldfenyLuna (#5916) üzenetére


perge666
veterán

Szerintem a mai napig nagyon szuper telefon. :K
Én 55-ért tudtam eladni gyengécske akkuval,viszont mondhatni makulátlan állapotú volt.

(#5919) HoldfenyLuna válasza perge666 (#5918) üzenetére


HoldfenyLuna
aktív tag

Igen, én is nagyon szeretem :)

(#5920) F.B.I. válasza lowocska (#5915) üzenetére


F.B.I.
veterán

Most váltottam, pár napja én is, hibátlan. :C

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#5921) lowocska válasza F.B.I. (#5920) üzenetére


lowocska
újonc

Mennyit bír az akksi és hány % os? Gyári vagy már cserélt?

(#5922) lowocska válasza HoldfenyLuna (#5919) üzenetére


lowocska
újonc

Az akksi mennyit bír és hány %os?

(#5923) perge666 válasza perge666 (#5907) üzenetére


perge666
veterán

Na ezalatt a pár hét használat alatt változott a véleményem az akkuról!

Az oké hogy a 13minit is szűk 2 naponta töltöm,de ha használom keményen ez akkor is kibírja azt a nagyon bő 1 napot.

Szoktak lenni olyan szabad szombataim mostanában hogy én vagyok othon a gyerkőccel,ilyenkor mire ő felkel én már 4-5 órát netezek-játszok a telefonnal és a 8 ezt nem bírta egy szuszra,de a mininek ez meg sem kottyan,még van hogy felére sem merül.

(#5924) HoldfenyLuna válasza lowocska (#5922) üzenetére


HoldfenyLuna
aktív tag

Nekem 1 napot kb, 79%-os, de nyilván ez függ a felhasználó mi szokásoktól.

(#5925) F.B.I. válasza lowocska (#5921) üzenetére


F.B.I.
veterán

26 órát nálam kihúzott most, 100%-os.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#5926) E_Roland válasza perge666 (#5923) üzenetére


E_Roland
csendes tag

Én is 13 mini-re váltottam annak ellenére, hogy a 8-as még tökéletesen működött (1-2 mikrolagg nagyritkán, ha megvolt nyitva 10 app), és szintén az első "aktuális" iphone vásárlásom.
Nagyon príma az extra akku meg a mérföldekkel jobb kamera, de azért a 8 még mindig egy túl jó telefon ahhoz, hogy a fiókba kössön ki.
Szóval új vásárlóknak mindkettő nagyon ajánlott. Mint ahogy a 8-as széria a 7es-nek lett a ráncfelvarrása, és ezért egy nagyon jól kipolírozott készülék, úgy a 13-nál is azt érzem, hogy a 12-es szériát rázták kicsit jobban gatyába.

(#5927) mckj12


mckj12
csendes tag

Sziasztok!

Befürödtem egy Samsung S20FE készülékkel.
Garanciára vissza küldtem és ugyanúgy vissza jött rosszul.... :C
De nem is ez a lényeg.
Újra azon gondolkodom hogy Iphone-t veszek! (utoljára 5c volt azt szerettem)
Persze használtam mert újra nincs keret sajnos.
Az iPhone 8 pluson gondolkodom
Ami fontos az üzemidő/nfc/fényképező.
Jó telefon a 8plus megéri ilyet venni még használtan?

Ui: Samsung S20 FE elég jó képeket csinált A 8plus megközelíti ezt?

Köszi :)

Fingani vicces!

(#5928) moordavid válasza mckj12 (#5927) üzenetére


moordavid
aktív tag

Az iphone8 ha jó állapotú akksit találsz jó üzemidőt biztosít meg atombiztos működést jó pár évig :) Viszont az iphone8 maga régebbi készülék mint a samsung s20, nem vagyok róla meggyőződve, hogy előrelépés lenne kamerában. Ha fontos a kamera, akkor 11-től felfele nézegetnék inkább.

"Like tears in rain."

(#5929) O.CS


O.CS
aktív tag

Sziasztok,
Most vennék használtan telefont.
Iphone 8+ 70-ért vagy Iphone x 85-ért?

(#5930) tboldi válasza O.CS (#5929) üzenetére


tboldi
nagyúr

Amelyik jobb állapotban van szerintem. :)

(#5931) O.CS válasza tboldi (#5930) üzenetére


O.CS
aktív tag

Tök mindegy mert ugyan az nem?Már egy órája ezen filózom :)

(#5932) tboldi válasza O.CS (#5931) üzenetére


tboldi
nagyúr

SoC, RAM ugyanaz, nagyjából a kamera is, csak a kijelző, ami nagyobb különbség.

(#5933) Midway


Midway
senior tag

Hello

Mennyiből lehet megúszni egy kijelző és hátlap cserét ?
Budapesti szerviz lenne jó .

(#5934) fenyojoe válasza Midway (#5933) üzenetére


fenyojoe
csendes tag

Szia! Ha nem hivatalos helyen csináltatod, akkor én mindenképp az iSamurai-t ajánlanám, nagyon megbízhatók, minőségi munkát végeznek.

iPhone 8 - iOS 14.8.1 / iPad Pro 9.7 - iPad OS 14.8.1 / MacBook unibody late 2008 - OS X 10.11 / Mac mini 2014 - mac OS 10.12

(#5935) juve600


juve600
nagyúr

Sziasztok
Érdemes még 8plus-t venni ?
70 k körül látok új aksis készülékeket , feleségemnek lenne egy Poco M3-at váltana .
Láttam Yettel függőt jó áron , mi pont Yettelesel vagyunk, vagy csak függetlent szabad venni ebből is ?
:R

(#5936) laccy88 válasza juve600 (#5935) üzenetére


laccy88
senior tag

Ha nem fognak hiányozni azok a funkciók, amelyeket már az újabb iphone-ok tudnak, ez viszont még nem (pl. FaceID), akkor szerintem simán élhető :)
Én a 8 Plus-omat lecseréltem egy 13 mini-re, azt pedig neki ajándékoztam a páromnak. Nagyon szereti. Eszébe sem jut, hogy le kellene cserélni. :K
Az M3-at nem ismerem, ezért azt nem tudom milyen váltás lenne

(#5937) josik válasza juve600 (#5935) üzenetére


josik
aktív tag

Szia. Én 8+ ról váltottam 11- re. A 8+ családban maradt, használatban van, simán élhető. Nekem kicsit meg kellett szokni a face id- t. A touch id- t nagyon megszoktam. De ez is felhasználói szokás kérdése. Droidról váltai szerintem jó.

Te is fiam Bluetooth...

(#5938) anorche1 válasza juve600 (#5935) üzenetére


anorche1
őstag

Teljesen jó, nekem csak néha jut eszembe, hogy váltani kéne, de mindig sikerül lebeszélnem magam, mert felesleges.

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#5939) Bandus99


Bandus99
őstag

Sziasztok
Ismerosnek probalok segiteni.

Azt mondjam semmi uzenetrol nem kap ertesitest, sem hang, sem kiiras nem jelenik meg messenger, viber, stb. egyik sem.
Volt regebben is hasonlo, de akkor 1 nap utan "magatol megjavult", de most mar 1 hete minimum nem mukodik.
Mit tegyen, hogy mukodjon?

Kosszi.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#5940) anorche1 válasza Bandus99 (#5939) üzenetére


anorche1
őstag

Do not disturb/ne zavarj mód nincs bekapcsolva?

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#5941) Bandus99 válasza anorche1 (#5940) üzenetére


Bandus99
őstag

Sajnos nincs bekapcsolva, mas lesz a problema
Annyit megtett, hogy letorolte az appokat, majd vissza, ettol nem javult meg, cserébe eltünt pár üzenet.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#5942) anorche1 válasza Bandus99 (#5941) üzenetére


anorche1
őstag

Nézzen rá az adott appok értesítés beállítására

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#5943) Bandus99 válasza anorche1 (#5942) üzenetére


Bandus99
őstag

Köszönöm, most úgy tűnik, hogy jó.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#5944) domos válasza juve600 (#5935) üzenetére


domos
senior tag

Iphone 8 Plus már biztos nincs hűségidős, szóval a Yettel-est ingyen függetleníti a szolgáltató, ha az eredeti szerződést megkötő kérvényezi.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#5945) chatran


chatran
őstag

Búcsúzom a topiktól, lecseréltem a lassan 4 éves 8-amat egy kék iPhone13-ra. :(

Így pár nap után nagyon nehéz megszokni a nagyobb kijelzőt, bizonyos helyzetekben esélytelen az egykezes használat. A 8-as kecsessége is nagyon hiányzik, a 13 valahogy túl batár hozzá képest. A gesztusvezérléssel sem vagyok még teljesen kibékülve, a főképernyőről előhozni az alkalmazásváltót még sokszor gondot okoz.

A családban maradna a 8-as, amiben jelenleg 80%-os az akku. Kicsit sokallom a 18-20 ezres akkucserét. Létezik valami nem mókolós olcsóbb megoldás?

(#5946) makoj30


makoj30
aktív tag

Sziasztok!

Beléptem a klubba én is egy használt Iphone 8 Plus készülékkel (64GB). Nem rossz az IOS,nagyon tetszik,akadásmentes a müködés! Igaz cserélnem kellett lightning csatlakozót és akksit is+töltő kellett vegyek. (Icentrum 1 év gar a csatlakozóra meg az akksira. Remélem megérte a 35 ezret ráköltenem és 2 évig kiszolgál. IOS 17 vajon megfogja kapni?

Az akksi 75% volt (Ha 4 óra aktív használatot kibírt sokat mondtam),most 100% ír ki és érezhetően tovább bírja. Van mellette egy Androidos táblagép,így nem annyira hátrány nekem az IOS korlátoltsága.

Esetleg milyen optimális beállítások vannak
iphone 8 Plus és IOS 16.0.3-ra?

[ Szerkesztve ]

MINISFORUM ELITEMINI HM90+NINTENDO SWITCH V2+NINTENDO WII+TELEKOM T-PHONE PRO 5G (6/128)+NINTENDO 2DS+LG 43UJ635V+SAMSUNG SYNCMASTER C24F390

(#5947) chatran válasza makoj30 (#5946) üzenetére


chatran
őstag

Minimális az esély, hogy támogatni fogja az ios17-et, tekintve, hogy jelenleg az iPhone8/plus a leggyengébb a támogatott telefonok közül. Az ios 16 két generációt cserélt le a 6s-t (se) és a 7-et. Azt tippelem, hogy jövőre kihullik a 8/plus és talán még az X is.

Az iPhone esemény előtt cseréltem a 8-asom egy 13-asra, jelenleg szokom az oled kijelzőt meg a nagyobb méretet. A 8-asnak sokkal-sokkal jobb volt a fogása. :(
A 8-as maradt a családban, 4 év után adtam tovább 80%-os akkuval.

(#5948) makoj30 válasza chatran (#5947) üzenetére


makoj30
aktív tag

Szóval akkor 4-5 év után átlagos ez a 75-80% akksi.

Nekem is jobban tetszik a 8P mint a mostani újabb Iphoneok,kényelmes fogni

MINISFORUM ELITEMINI HM90+NINTENDO SWITCH V2+NINTENDO WII+TELEKOM T-PHONE PRO 5G (6/128)+NINTENDO 2DS+LG 43UJ635V+SAMSUNG SYNCMASTER C24F390

(#5949) cigam


cigam
félisten

Kicsit off, de egy első generációs SE-t cserélnék le. Talán a legolcsóbb frissítési opció az Aldi akciója. Minden szempontból előrelépés, egyedül a méret lesz nagyobb. Persze tudom, hogy már ez is az élet/támogatási ciklusa vége felé jár, de az anyagi lehetőségek eléggé behatárolják, hogy mire tudnám lecserélni.
Lehet tudni pontosan, hogy Apple refurbished, vagy milyen készülékek ezek? Valaki esetleg vett is náluk ilyen telt?

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#5950) chatran válasza cigam (#5949) üzenetére


chatran
őstag

Talán az iPhone topikban érdemesebb erre rákérdezned, azt biztos többen olvassák.
Mondanám, hogy ez a jövőre az Apple támogatását biztosan elvesztő telefon ennyi pénzért rablás (ami igaz is), de jelenleg 2 év garival iPhone-t ennél olcsóbban nem találni.
Javasoltam volna az apróról egy év garis bontatlan SE 2 (2020)-t, de alig vannak és drágábbak.

A bestbuy a 2-3 hete a juronicsnál árult SE2 lett volna 110-ért állami támogatással, de sajna már elfogyott/drágább.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.