Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5501) Zozo0525 válasza tothferenc (#5499) üzenetére


Zozo0525
őstag

Koszonom sikerült. A másik probléma is megoldodott

(#5502) jenei1994


jenei1994
addikt

Sziasztok!

13.5 -nél javult valamit az akkumlátor idő ? Elöző verzió nekem nagyon zabálta az akkut.

(#5503) eddie17


eddie17
addikt

Sziasztok,

Nemsokára csatlakozom én is egy 8 Plus-al.
Céges teló csere keretében ezt lehetett választani vagy egy Samu A71-et. Gondoltam legyen ez, igaz idősebb és kevésbé 2020-as forma de talán 2 évet még kiszolgál. Egy sima 7-esről lesz a csere.
Ahogy néztem ez az A11 még mindig elég jó nyers erőben és jól pörgeti az aktuális iOS-t. Elég sok appot használok munkám során, szóval kell a kakaó és a nagy kijelző.

(#5505) eddie17 válasza #40993792 (#5504) üzenetére


eddie17
addikt

Köszi a választ. :)
Elvileg ma vagy hétfőn érkezik, éppen, hogy elő tudott a Telekom varázsolni valahonnan a raktárból egyet, majdnem úgy volt, hogy már nincs (ugye már kifutó termék). De még is lett. :)
Igazából ami még mellette döntött az a telephoto kamera, többet használom a privát telefonomban mint a széleslátót ami a Samu-ban lett volna.
A rendszer majdhogynem mindegy volt, mindkettőt jól ismerem, nincs ökoszisztémám, egyszerűen a céges policy ezt engedi vagy iPhone vagy Samsung. :)

[ Szerkesztve ]

(#5506) Dog83 válasza jenei1994 (#5502) üzenetére


Dog83
tag

Helló! Szerintem javult az akku idő, nem is kicsit. Az előző verzió nekem is borzalamasan ette. Érezhetően jobb!

(#5507) jenei1994 válasza Dog83 (#5506) üzenetére


jenei1994
addikt

köszönöm! Akkor felrakom. :R

(#5508) eddie17


eddie17
addikt

Használ valaki mágnes betétes tokot 8 Plus-hoz?
Nem baj ha zavarja a Qi töltést.
Itthoni beszerzést szeretnék, és olyat ami biztosan normálisan áll rajta. Na meg nem 30 ezer :)

Köszi.

(#5509) eddie17


eddie17
addikt

Tegnap át költöztem a hetesről a 8 Plus-ra.
Na, hát tényleg gyorsabb, nagyobb, szebb de annyira nem estem hanyatt. :)
Munkatelefonnak kiváló ez tény, az akksira leszek kíváncsi a heteshez képest. Meg az antennákra.

(#5510) Zozo0525


Zozo0525
őstag

Sziasztok.
Valaki próbálta a [link] ezt az appot iphone 8 on?
gondolkodom érdemes-e megvenni...?

(#5512) tboldi válasza Zozo0525 (#5510) üzenetére


tboldi
nagyúr

Nekem megvan, de még sosem használtam. :DDD

Amúgy ha megveszed, és mégsem jönne be, két héten belül visszakérheted az árát.

(#5513) Zozo0525


Zozo0525
őstag

Zsolt_72
nem tudtam ilyen is van, köszi.
tboldi ezt nem tudtam..... köszi

(#5514) okoska74


okoska74
senior tag

Az Apple kiadta az iOS 13.5.1-et, iPadOS 13.5.1-et, watchOS 6.2.6-ot és a tvOS 13.4.6-ot
OS 13.5.1 is Out! New avaible!

[link]

[ Szerkesztve ]

iMac 2013 Late ; Apple iPhone 11 ; Apple TV 4K 64Gb ; Sony KD43XF8505 ; Sony HT-XF9000 ; Sony WH-1000XM3 ; Toyota Prius III 1.8 HSD Premium;.... Ha a tények nem igazolják az elméletet, változtasd meg - a tényeket. Albert Einstein

(#5515) tboldi válasza okoska74 (#5514) üzenetére


tboldi
nagyúr

*available ;]

Amúgy macOS update is van.

(#5516) okoska74 válasza tboldi (#5515) üzenetére


okoska74
senior tag

sorry :O

iMac 2013 Late ; Apple iPhone 11 ; Apple TV 4K 64Gb ; Sony KD43XF8505 ; Sony HT-XF9000 ; Sony WH-1000XM3 ; Toyota Prius III 1.8 HSD Premium;.... Ha a tények nem igazolják az elméletet, változtasd meg - a tényeket. Albert Einstein

(#5517) Kitti14


Kitti14
csendes tag

Sziasztok! Ki milyen okosórát használ iPhone-hoz? Kör alakú kellene, amin minden funkció használható. A Huawei Watch GT2 kiesik, állítólag watch face-t nem lehet állítani rajta. :R

(#5518) lugosi válasza Kitti14 (#5517) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Én egy Garmin Fenix 5X-et használok, nagyon bevált. Jó az akkuidő, függően attól hogy hány GPS-es tevékenységet indítok, 5-8 nap között elmegy egy töltéssel, és fizikailag is elég sokat bír az óra (ütődés, vízállóság stb). Én ajánlom a Fenix szériát, az enyémnél már 2 újabb generáció is van, a legújabbak között van napelemes is.

Minden funkció használható ios eszközzel összekötve, és nagyon jó óraszámlapok vannak hozzá.

Ez inkább sportóra mint okosóra, de okosfunkciói is vannak, és rendben vannak.

(#5519) ro3000 válasza Kitti14 (#5517) üzenetére


ro3000
tag

Valóban nem lehet cserélgetni, de ettől függetlenül tökéletesen működik vele.

(#5520) tothferenc


tothferenc
senior tag

En egy Amazfit Bip-et meg egy Stratost hasznalok a 8-assal.

i5 2500k + 8GB RAM + Gigabyte R9 270X 4GB ~ iPhone 13 mini - MediaPad M3

(#5521) orsacchiotto válasza orsacchiotto (#5484) üzenetére


orsacchiotto
tag

Nos, a problémám a következő volt. A két alsó hangszóró nem működött, a térerőt rendszeresen "eldobta", a töltést 10 -ből, egy alkalommal nem "vette".
Megcsináltam a full resetet, de nem segített, így ma leadtam a szervizbe.
Annyi infót kaptam, hogy cca. 2 hét és valószínű, hogy cserélik.

"Az érett búza, lehajtja a fejét."

(#5523) eddie17


eddie17
addikt

Sziasztok,

Ezeknek a telóknak volt gyári hibája?
Pl. gyenge térerő, hogy nem jönnek át a hívások pedig van két "pálca"? Kicsit gyanús nekem. :U

(#5524) orsacchiotto válasza #40993792 (#5522) üzenetére


orsacchiotto
tag

Igazán szívesen írtam le a tapasztalataimat, hisz sok segítséget kaptam én is itt,
mindig szinte azonnal. :R

A javítás, vagy csere "fejleményeivel" is jelentkezem.

"Az érett búza, lehajtja a fejét."

(#5525) juve600


juve600
nagyúr

Sziasztok !
Gondolkodom egy 8plus vásárlásán,pár hónapos készülék lenne,Mi9-ről váltanék,mire kell figyelni ? meddig kap os frissítést ? stb
:R :R :R

(#5526) moordavid válasza juve600 (#5525) üzenetére


moordavid
aktív tag

Abból kiindulva, hogy a 6s is megkapja idén az iOS 14-et, a frissítéssel nem lesz gond :)
Én pár hónapja váltottam a sima iphone 8-ra Oneplus 6t-ről, a sebesség lenyűgöző, az akksi idő nem tragikus. A google appok (Gmail, maps, dokumentumok, táblázatok, fotók) gond nélkül futnak, a google accountbólnis gond nélkül importálható minden kontakt.
Siri-t imádni fogod, az apple pay hibátlan.

"Like tears in rain."

(#5527) juve600 válasza moordavid (#5526) üzenetére


juve600
nagyúr

Mennyi kb az aksi idő ?

(#5528) moordavid válasza juve600 (#5527) üzenetére


moordavid
aktív tag

Nekem ugye a sima 8-as van, az kibír egy napot max. A nagyobb testvére úgy tudom jobban bírja.

"Like tears in rain."

(#5529) memoril


memoril
aktív tag

Sziasztok ! megéri még venni egy ilyen telefont 8 plus-t ? Akumlátor idő milyen a pluszban és a térerő 4g-en javitották ?

(#5531) memoril válasza #40993792 (#5530) üzenetére


memoril
aktív tag

Szia ! Köszönöm a kielégítő választ !

(#5532) Nimda


Nimda
addikt

Hello!

i8plus

Mi lehet a probléma, ha a telefon nem tölt 88% fölé? Kikapcsoltam az "okostöltést" is, mégsem. Az akku 86% -os. Több fajta töltővel is próbáltuk, QI és vezetékes is. A töltést veszi, de nem megy tovább. Eddig ment, de éjjel valamitől megmakkant. Volt szoft reset is (gombos), de ugyanaz. Most elkezdjük meríteni, hátha magához tér. Esetleg valakinek tippje?

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#5533) juve600


juve600
nagyúr

Sziasztok
Segítséget szeretnék kérni,az alábbi két teló közül melyik érné meg jobban,ha lehet ilyet kérdezni
[link]
[link]
Pro és kontra
:R :R :R

(#5534) Norbi. válasza juve600 (#5533) üzenetére


Norbi.
őstag

Ha kell a 256GB akkor az,
de nekem nem érne a füles, doboz és plusz 3 hó gari 18 ezret.
Mondjuk az is igaz, hogy ennyiért lehet nem 8 plust vennék. :)

[ Szerkesztve ]

(#5535) juve600 válasza Norbi. (#5534) üzenetére


juve600
nagyúr

Mondjuk az is igaz, hogy ennyiért lehet nem 8 plust vennék.

hanem ? jöhet privátba is

(#5536) Norbi. válasza juve600 (#5535) üzenetére


Norbi.
őstag

Xr, de 160-ból már ki lehet fogni garis Xs-t is.
Persze, ha kell a Touch ID, vagy noccsundorod van, akkor nincs ettől jobb. :)
Meg alapból nincs baj a 8 Plussal még mindig kiváló telefon, csak szvsz ennyit már nem ér.

[ Szerkesztve ]

(#5537) juve600 válasza Norbi. (#5536) üzenetére


juve600
nagyúr

noccsundorod megvan
xiaomi van ,naponta romot cserélek mert mindig van valami gebasz
stabil rendszer,jó aksi idő ,csak ennyi a kikötés

(#5538) Norbi. válasza juve600 (#5537) üzenetére


Norbi.
őstag

Ha noccsundor van, akkor nincs mit tenni. Jó a 8 Plus is, 2 év simán van benne még szerintem. :)

Én a 64-est venném magamnak, bár lealkudnám egy picit, Laleh megbízható eladó, nem kell félni a doboz nélküliségtől, cserélt telefon.
De, ha kell a 256gb, akkor nincs kérdés.
Itt a stabil rendszer mindegyik telónál pipa. Az akkuval sincs baj, annyit minimum fognak bírni, mint az MI9 (abból a topikból emlékszem rád, ha arról váltasz)

[ Szerkesztve ]

(#5539) memoril


memoril
aktív tag

Sziasztok ! Nem rég vettem egy új iphone 8 plus telefont , frissitettem . Az lenne a kérdésem hogy 4g fulos téreröm van és a net is gyors de ha telefonálni kezdek akkor nagyon lecsökken a térerő illetve alig hallanak ! Mitöl van ez ? Valami beállítást tudtok javasolni ? Gyári visszaállítást már csináltam ! Köszönöm a válaszokat elöre is

(#5540) juve600 válasza memoril (#5539) üzenetére


juve600
nagyúr

szia
lehet tudni mennyit bír az aksi ,illetve hogy hol vetted,mennyiért, egyéb tapasztaltok ?
:R :R :R

(#5541) orsacchiotto válasza orsacchiotto (#5524) üzenetére


orsacchiotto
tag

Üdv mindenkinek!

Nos, pénteken átvettem a telefonomat, amit nem javítottak - állítólag, már nem javítják őket -
hanem kicseréltek. :))
Jó érzés volt ismét kicsomagolni, egy új készüléket. :DD

Hibátlanul működik. Az elmúlt kettő hetet, egy androidos rendszerű telefonnal "küzdöttem"
végig, :U amivel semmi bajom nem volt, de hiányzott már az ios. :K

További szép napot mindenkinek!

"Az érett búza, lehajtja a fejét."

(#5543) Giovan! válasza orsacchiotto (#5541) üzenetére


Giovan!
addikt

Lehúzni a fóliát egy új iPhone-ról... felbecsülhetetlen érzés :D

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#5544) Simtu


Simtu
senior tag

Sziasztok!

Portrémóddal kapcsolatban kérnék segítséget. Van nekem egy i7 plusom, amit feleség megirigyelt, mert hiába a p30, ha - szerinte - az i7+ sokkal szebb portrékat lő. Erre felbuzdulva vettünk neki egy 8+, mert hát gyorstöltés, tovább lesz támogatva, stb. Viszont ott a portré módnál azt vettük észre, hogy a fej körvonalában elmossa a kontúrt, ami így nem lesz túl szép. Ha jól tudom ez a feature a 8+-tól elérhető, a 7+ nem tud/csinál ilyet. Ezt nem lehet valahogy kikapcsolni? Nagyon eltolja vele a portrét, ami egyébként tényleg szép lenne...

(#5545) Istuu15


Istuu15
senior tag

Sziasztok.
Segítségre lenne szükségem. Én csak xiaomi telefont használok évek óta szóval az ios troubleshootinghoz nem nagyon értek.
Barátnőm iphone 8 plus telefonja azt csinálta pár órája, hogy nem akart semmit megnyitni ezért újraindította és azóta csak bootloopol.
a legnagyobb baj, hogy 8000 kép/videó van rajta amit nagyon nem szeretnénk elveszíteni.
Hogyan lehetne kiszedni bootloopból adatvesztés nélkül?
Nem voltak a képek icloudba elmentve sem máshova.
Próbálta a hangeró gomb fel aztán hangerő gomb le majd hangerő gomb le és power gomb hosszan nyomva módszert de ugyan úgy bootloopol.
Minden információt elfogadok köszönöm!

Xiaomi Redmi Note 2 Prime, Xiaomi Mi 8 128GB Blue, Xiaomi Mi Power Bank 5000 MAH, Huawei Band 0 Smartwatch, PS3 Super Slim, PS4 Slim

(#5546) lugosi válasza Istuu15 (#5545) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Szia! Ezt próbáld meg: [link]

(#5547) amulet


amulet
senior tag

Sziasztok, van itt valaki akinek van
Businessbox EXCLUSIVE Vásárlói gondoskodás biztosítása?
Sok a kitétel és nem világos számomra, hogy mikor fizet és mikor nem... :(

(#5548) lugosi válasza amulet (#5547) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Azért írja ki a fórum, hogy ugyanazt a hozzászólást ne tedd be máshova, mert ez keresztposztolás, és a szabályzat szerint tilos. Még akkor is, ha egy smiley-t odateszel a végére, hogy a fórummotor elfogadja.
Egyébként is felesleges több telefon topikjában megkérdezned, ha nem kapsz választ fél napig, egyébként szerintem nem sokan hallottak erről a biztosításról eddig, és nem valószínű, hogy egy telefontopikban kapnál rá választ.

(#5549) eferenc


eferenc
csendes tag

iPhone 4s volt az utolsó apple telefonon, majd android, most vissza álltam apple-re. iPhone 8, mivel kompakt telefon kellett, tökéletesen megfelel, és fontos a kommunikáció az iPaddal! Drága, de nagyon jó rendszer.

(#5550) eferenc válasza juve600 (#5540) üzenetére


eferenc
csendes tag

Szia
Iphone 8, 1 éves, kibírja a napot, átlagos használattal. :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.