Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5051) Norbi. válasza trobi28 (#5050) üzenetére


Norbi.
őstag

Csak a viber, messenger kombó működne normálisan órán.. :U

Amúgy, +1 az i8-ra, nincs akkora különbség árban, de kapsz +1 évet.

[ Szerkesztve ]

(#5052) trobi28 válasza Norbi. (#5051) üzenetére


trobi28
addikt

Messengert nem használok, Viber a telefonon fut, értesítések meg tökéletesen átmennek az órára így nincs vele problémám :)

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#5053) Norbi. válasza trobi28 (#5052) üzenetére


Norbi.
őstag

Néha iszonyat lassan tölt be a messenger, csak pörög a karika, és hatszor előveszem a telót meg visszairok, mire betölt az órán.
Viberen valóban jobb a helyzet, de néha ott is eljátssza, igaz azt kevesebbet is használom.
Ha ezeket megoldanák imádnám az órát, így csak szeretem. :)

[ Szerkesztve ]

(#5054) Tibee86 válasza Norbi. (#5053) üzenetére


Tibee86
veterán

Melyik típusod van? Mert szerintem a 4 alatt el kell felejteni az alkalmazások használatát, nagyon lassan nyitják meg a régebbi típusok.

(#5055) Norbi. válasza Tibee86 (#5054) üzenetére


Norbi.
őstag

S1, de van ismerősi körben S4.
Ha épp olyan kedve van az S1 is hamar nyitja meg és nincs vele baj, de ha meg rossz a csillagok állása az S4-en is forog körbe körbe a karika.

(#5056) Tibee86 válasza Norbi. (#5055) üzenetére


Tibee86
veterán

Mondjuk a 4-et nem próbáltam huzamosabban, de azért az sokkal gyorsabb, mint a korábbiak. 0-3-ig szerintem felesleges még csak gondolni is rá, hogy az órán használjon az ember alkalmazásokat, mert mire csak betöltenek addigra kényelmesen elintézi a telefonon már.

(#5057) tboldi válasza Norbi. (#5055) üzenetére


tboldi
nagyúr

A négyesen csak ritkán, és akkor sem tart tovább 1 mp-nél, de inkább kevesebb szokott lenni. :)
Tavaly október óta használok Series 4-et, ez az első* Apple Watch-om, nem tudom, milyenek voltak a korábbiak, de mindenkitől csak azt hallottam/olvastam, hogy megváltás az új. :D

* Valójában már a második, időközben lecseréltem egy Nike+ variánsra a plusz számlapok miatt.

(#5058) Norbi. válasza tboldi (#5057) üzenetére


Norbi.
őstag

Na, akkor megnézem jobban, csak kipróbáltam milyen, hosszabban nem használtam. Köszi. :)

(#5059) bruxelles


bruxelles
tag

Sziasztok!
Imessagen kb 3,5 giga fotó gyűlt már össze. A tárhelyen belül tudtam ezt megnézni illetve lehet törölni is. Az a gondom vele, hogy minden képet csak egyesével tudok kijelölni. Van erre valami más módszer?

(#5060) scream


scream
veterán

Hali!

Mostanában naprakész iOS-el milyen SoT várható egy i8Plus-tól? Tudom, felhasználó függő, de nagyjából hová tegyem (mostani Mate 20 Pro 2,5 nap alatt 7,5 óra SoT felhasználásom mellett, hátha ez jobban iránymutató). :F

(#5061) totopad válasza scream (#5060) üzenetére


totopad
senior tag

Én most értem vissza egy két hetes mediterrán szigettúráról, ahol végig fotóztam, videóztam, navigáltam az egészet némi böngészéssel, skype-pal egyetemben. Erős használat mellett -értsd a két hét alatt kb 18 gb kép és videó készült és mellette folyamatos navi is volt- 1 napot bőven kibirt a 8P, igaz márciusban cseréltem benne aksit, jelenleg 99%-os!

(#5062) Nemo1001 válasza totopad (#5061) üzenetére


Nemo1001
aktív tag

nekem i8 van de ha a navit használom nekem nagyon hamar le merül,sőt ha közben töltöm is akkor nem képes feltölteni inkább le fele megy az akku %,94%-on vagyok 1 éves a készülék.

(#5063) Norbi. válasza Nemo1001 (#5062) üzenetére


Norbi.
őstag

De az i8-ba jóval kisebb az akku a 8 plusnál.

Ha meg navi közben nem felfelé megy a százalék, nézd meg a szivartöltődet, 2A ajánlott.

(#5064) Tibee86 válasza Nemo1001 (#5062) üzenetére


Tibee86
veterán

Akkor vagy a kábel, vagy a szivargyújtós töltő gyenge nagyon. Nálam navigáció+spotify mellett is folyamatosan tölti fel.

(#5065) totopad válasza Nemo1001 (#5062) üzenetére


totopad
senior tag

A kamera mellett, pont ezért választottam annó a Plus modellt, mert nagyobb az akksija, mint a kicsinek.

(#5066) Nemo1001 válasza Norbi. (#5063) üzenetére


Nemo1001
aktív tag

köszönöm megnéztem nem csodálkozok 0.5a a szivargyújtós töltőm :) esetleg tudsz ajánlani töltőt?

(#5067) Norbi. válasza Nemo1001 (#5066) üzenetére


Norbi.
őstag

Bármelyik normálisabb fajtát veheted, ami 2A-t lead. Ha egybe volt a kábellel, akkor abból meg olyat, amire rá van írva a Made For iPhone (MFI) jelzés.

(#5068) Nemo1001 válasza Norbi. (#5067) üzenetére


Nemo1001
aktív tag

köszönöm szépen az infot

(#5069) orsacchiotto


orsacchiotto
tag

Sziasztok!

Egy kérdésem lenne, amivel nem boldogulok.
Hívószám kijelzés nélküli hívásokat, lehet-e, ha igen
akkor hogyan tiltani.
Egyre gyakoribb és nem vagyok kíváncsi az "ajánlatokra-termékekre".

Előre is köszönöm, ha valaki tud segíteni.

"Az érett búza, lehajtja a fejét."

(#5070) Norbi. válasza orsacchiotto (#5069) üzenetére


Norbi.
őstag

iOS13-tól lehet majd tiltani.

(#5071) orsacchiotto válasza Norbi. (#5070) üzenetére


orsacchiotto
tag

Köszönöm! :)
Akkor már csak azt kell megvárni. :F :(((

"Az érett búza, lehajtja a fejét."

(#5072) hemaka válasza orsacchiotto (#5071) üzenetére


hemaka
nagyúr

Nem sokára jön. Vagy béta, az is már használható élesben is.

(#5073) orsacchiotto válasza hemaka (#5072) üzenetére


orsacchiotto
tag

Átlagos felhasználóként, megvárom az OTA frissítést.

"Az érett búza, lehajtja a fejét."

(#5074) lugosi válasza orsacchiotto (#5069) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Jelenleg max annyit tudsz csinálni, hogy ne zavarjanak mód, és a telefonkönyvben szereplő kontaktoknak engedélyezed a hívást. Ilyenkor persze a hívószámkijelzéssel telefonáló, de telefonkönyvben nem szereplő hívásokat is tiltod sajnos, tehát valójában még félmegoldásnak sem nevezném.

(#5075) orsacchiotto válasza lugosi (#5074) üzenetére


orsacchiotto
tag

:K

"Az érett búza, lehajtja a fejét."

(#5076) totopad


totopad
senior tag

Lol, márciusban cserélt 98%-os akksival az új IOS 197000 pontot ért el a 8P-omon antutuval.
Amikor kijött az IOS 12, akkor még 245000 környékén mértem. Nincs butitás, aha...

[ Szerkesztve ]

(#5077) noro79


noro79
tag

Sziasztok!
Jövőre érdemes lesz még venni I8-t? Több évre venném,és fontos a frissítés! Köszönöm

(#5078) totopad válasza noro79 (#5077) üzenetére


totopad
senior tag

Szia,
én a sima modellt nem venném meg a -1gb ram miatt. A plus még jó lesz pár évig. Nekem most is az van és abszolút nem érzem lassúnak, elvégre ugyanaz a hardver van benne, mint a X-ben.
sckb az ios 15 még támogatni fogja.

(#5079) trobi28 válasza totopad (#5078) üzenetére


trobi28
addikt

Van iPhone 8 egy giga rammal? :F

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#5080) HarleyCustom válasza trobi28 (#5079) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Mínusz 1 giga ram a plus-hoz képest..úgy írta...
Félre értelmezed

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#5081) trobi28 válasza HarleyCustom (#5080) üzenetére


trobi28
addikt

Értem, sory, korán van még :B

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#5082) HarleyCustom válasza trobi28 (#5081) üzenetére


HarleyCustom
veterán

:) +1 ahogy mondod, korán van.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#5083) Xeon7


Xeon7
aktív tag

Sziasztok,

Mennyire használható még egy 8 plus telefon.
XS is tetszik, de jelenleg nem akarok 2x-er annyit költeni.
Telefonáláson kívül, fórumozásra, 1-2 játékra lenne használva. Illetve egy Suzuki Vitara fejegységhez lenne párosítva.

(#5084) tboldi válasza Xeon7 (#5083) üzenetére


tboldi
nagyúr

Simán jó lesz még jó pár évig. :K

(#5085) norbi2010 válasza Xeon7 (#5083) üzenetére


norbi2010
őstag

Semmivel nem lassabb, mint megjelenéskor volt, nyugodtan vedd meg. :K

(#5086) masssza29


masssza29
csendes tag

Hogyan tudnék 8+ ra ios 13 at rakni? Béta verzió csak a 12 et engedi?

(#5087) tboldi válasza masssza29 (#5086) üzenetére


tboldi
nagyúr

A béta profil telepítése után volt restart?

(#5088) masssza29 válasza tboldi (#5087) üzenetére


masssza29
csendes tag

Volt. De közben meg oldódott most jön le.

(#5089) Iphoneos25


Iphoneos25
friss újonc

Sziasztok!

iPhone 8 Plus eladásában szeretnék tőletek tanácsot kérni amennyiben belefér itt.
A készülékem október elején lesz 2 éves és Telekomos. (nem tudom kell-e függetleníteni vagy hogy megy ez most eladásnál) Valamint 64GB-s a készülék.

Először is érdekelne hogy egy ilyen készüléket jó állapotban (végig fólia volt rajta így nem karcos és működik is rendesen) mennyiben lehet eladni?
Valamint hol érdemes próbálkozni? Ahol komoly vevő akad rá aki nem lenyúlni akar meg nem csá tesó cseréled samsungra szöveggel próbálkozna?
Gondolom mobilos boltba kár vinni mert kevesebbet adnak érte.

Köszönöm a segítséget amire most tényleg szükségem van hogy eltudjam adni.

(#5090) hemaka válasza Iphoneos25 (#5089) üzenetére


hemaka
nagyúr

Nekem volt egy makulatlan darab pont ilyen 2 evvel ezelotti oktoberi vasarlas, 88%-os akkuval, 130-ert ment el. Ha te turelmesebb vagy talan 140-150e is kerheto erte. A telekomos gyarilag fuggetlen.
jofogas, hardverapro. Elobbin rengeteg agyatlan van, de jokat lehet rajtuk rohogni. 😂

[ Szerkesztve ]

(#5091) Iphoneos25 válasza hemaka (#5090) üzenetére


Iphoneos25
friss újonc

Áááá ne is mondd. Adtam el ott tavaly egy hibás 5S-t de elég is volt egy időre. Szóval teszek egy próbát.
Mondjuk ha 130-at kapnék már az is bőven elég lenne az újhoz főleg ha a Telekom is kicsit olcsóbban adja mint az Apple. Plusz ha egyszerre fizetem ki előfizetéssel akkor az ára is egész korrekt. A korlátlan netes és egy közepes telefonálós csomagot meg úgyis választani kellene az új mellé.

(#5092) Norbi. válasza Iphoneos25 (#5091) üzenetére


Norbi.
őstag

Realis a 130 igen. Valszeg tobb lesz most az elado, mert ket eves lesz es lejar masnak is az elofizuja, aki megjeleneskor vette. Boltba 110-120 korul kapnal erte kb. Hasznaltalmat ajanlom meg, oda kevesebb teso jar, engem kevesebben hivnak onnan, de azok normalisabb/komolyabb vevok.

(#5093) Iphoneos25 válasza Norbi. (#5092) üzenetére


Iphoneos25
friss újonc

Köszi neked is a választ. :)
Még egy amatőr kérdésem lenne mert nem adtam még el olyan telefont ami a két éven belül volt. Szóval ezt eladni csak akkor tudom ha lejárt a 2 év? Bár itt most kérdés az is hogy az előrendeléstől számít vagy attól amikor megkaptam.

Mondjuk így hogy úgyis október elején szeretném venni sok vizet nem zavar csak jobb ezeket biztosra tudni.

(#5094) Norbi. válasza Iphoneos25 (#5093) üzenetére


Norbi.
őstag

Eladhatod most is.

(#5095) phobos86


phobos86
csendes tag

Sziasztok! Operában be lehet úgy állítani a titkos módot, hogy ujjlenyomatra nyíljon meg? A titkos módban elmentett könyvjelzőket megjegyzi esetleg? Köszi :B

(#5096) phobos86 válasza phobos86 (#5095) üzenetére


phobos86
csendes tag

Elnézést, Safariban :DDD

(#5097) hemaka válasza phobos86 (#5095) üzenetére


hemaka
nagyúr

A privát böngészést szeretnéd, ha ujjlenyomatra nyílna meg és ott más könyvjelzők lennének, mint a normálban, jól értem? Mert ha igen, ilyenre nincsen lehetőség.
Max. azt tudod megcsinálni, hogy a linkeket kimented a jegyzetbe, és azt csak ujjlenyomattal tudod feloldani/megtekinteni.

(#5098) California1


California1
őstag

Üdv urak!
Lányomnak i8P telója van. A kérdés az lenne, hogy érdemes e feltenni az iOS13-at?
A sebesség miatt lenne érdekes. Gyorsabb mint a jelenlegi iOS12.1?

Előre is köszönöm.

(#5099) hemaka válasza California1 (#5098) üzenetére


hemaka
nagyúr

Nyugodtan felrakhatja, valamivel talan gyorsabb, de aztan lehet csak placebo.

(#5100) totopad válasza California1 (#5098) üzenetére


totopad
senior tag

öhm, nagyon sok mindenért lehet szídni az apple-t, nagyon sok mindenben jogosan, viszont, ami az ios-sal csinál az bszrás! De tényleg! A 12-est sem éreztem lassúnak, vagy döcögősnek, a 2 éves 8 Plus-om még mindíg patent gyors volt vele, de így egy este és reggel után ki merem jelenteni, hogy még gyorsabb lett a 13. Brutál, hogy rágyúrtak a hosszú távú támogatottságra. Zokszó nélkül ajánlom a frissítést, mégha 1-2 bug van is benne -a feloldás után az óra melletti feloldó ikon nálam csak mp-el később tűnik el és az e-mail kliensnél nem jelenik meg a piros értesítési szám új e-mail érkezése esetén, kb ezt fedeztem fel eddig-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.