Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1351) MK VII válasza Mákosmetélt (#1317) üzenetére


MK VII
veterán

Nagyon félrecímezted a mondandódat..
Nem húzok én le semmit.. :N

(#1352) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Szerintem eleg erosen eselyes hogy tenyleg csak nemi patchelesre lesz szukseg a meglevo, es odafigyelesre az erkezo jatekoknal.
Tok uj architekture, es a benchekbol kiderult hogy nem rossz egyszalon, jo tobb szalon, csak valamiert a jatekok nem hasznaljak ki, ott valami gebasz van. De a teljesitmeny benne van a prociban.
Hogy ez software, BIOS vagy masegyeb, az majd kiderul, de az tuti, hogy Benchmarkrol atkattintva egy jatekra nem tunik el a procibol az egyszalas teljesitmeny, meg az SMT sem felejt el mukodni, de valami miatt vissza van fogva. De igy is ahogy irtak par tesztben vajsimak a jatekok, csak az FPS ertekek nem olyan magasak (bar a minimumban igen kicsi az elmaradasa, inkabb a max FPS a kirivo)

(#1353) kisbancsa


kisbancsa
senior tag

Lehet bennem van a hiba de nem értem hogy miért olcsóbb a mostani amd csúcs processzora mint egy i7 6700k. Szerintem elég necces hogy egy dirt megfekeszik alatta,es azzal el van intézve hogy majd a "BIOS patch). Sok oldalt néztem hogy mit virít tesztekben, (szigorúan játékok) de meg se közelíti az i7 6700k-t.

Szal ismétlem lehet bennem van a hiba és én nem értem hogy miért akkora király az AMD. Aláírom munkára kiváló, de kétlem hogy a gamerek szintetikus tesztek alapján veszik a cuccokat..

Térdig érő szélben kekszet kaszálni hülyeség, mert néma gyereknek még a vak anyja se látja a fától az erdőt

(#1354) hugi0 válasza Robert_F (#1348) üzenetére


hugi0
őstag

Ezzel ertek egyett :"arányosan olcsóbban adjon az Intel megoldásával megegyező teljesítményt."
- igy lesz arverseny.

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#1355) lacafaca válasza Feriboy2 (#1349) üzenetére


lacafaca
őstag

Pls a hétvégi 5-ös számsort! :R :R :R

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#1356) b. válasza Feriboy2 (#1349) üzenetére


b.
félisten

Hát szerintem ezekkel a mondtatokkal van baj. úgy általában.

"játékokban simán hozni fogják a 7700k teljesítményét sokkal olcsóbban."

Szerintem nem fogja hozni, de ha arányaiban olcsóbb lesz annyival amennyivel gyengébb az már egy hatalmas lépés. Szerintem ezt kellene elvárni, nem azt , hogy olcsóbban elverjen egy i7 procit., ráadásul a jelenlegi királyt. gamer fronton. :R

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#1357) Feriboy2 válasza lacafaca (#1355) üzenetére


Feriboy2
aktív tag

ááá, azt megtartom magamnak és felvásárolom az összes ryzent belőle :D

(#1358) Dare2Live válasza #16729600 (#1338) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

"A gempa a játékosoktól kellene, hogy guruljon befelé..."

Mért mástól nem? Lehet nagyon fura de nem csak játékosok vannak a világon... Durva mi?

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#1359) BReal válasza kisbancsa (#1353) üzenetére


BReal
addikt

"Szerintem elég necces hogy egy dirt megfekeszik alatta"

Kérlek mutasd meg, hol fekszik meg Dirt alatt? Illetve ha csak játékra veszed a gépet, akkor minek is kell akár i7 is?

(#1356) b.: +1 Ennyi a lényeg. Ha gyengébb is marad, legyen olcsóbb.

[ Szerkesztve ]

(#1360) Mákosmetélt válasza MK VII (#1351) üzenetére


Mákosmetélt
aktív tag

Csak sima hozzászólást nyomtam (elvileg) és valamiért mégis neked címezte... :D Vagy csak én vagyok már fáradt és nem tudom mit nyomkodok.

Éljenek a nyulak!

(#1361) Erwinke


Erwinke
aktív tag

Ha nem olvassatok a teszteket rendesen akkor ne szoljatok mar hulyesegeket hozza... Ez idosebb konfig mert ezzel voltak regebbi tesztek a tobbi cpuval is igy nem kell a 20 procit 2 nap alatt ujratesztelni es igy nem a jatek volt a lenyeg meg veletlen sem, de ez is le volt irva. Majd lesz egy uj kulon teszt a jatekokkal is.
A masik meg, h majd az uj gamek lesznek optimalizalva ra igy majd akkor mar erdemesebb lesz tesztelni a procit ha lesz mi alatt...

(#1362) Feriboy2 válasza b. (#1356) üzenetére


Feriboy2
aktív tag

csak onnan gondolom, hogy hozni fogja az 7700k szintjét játékokban, hogy a ryzen 7 1700 is hozza. a ryzen 5-nek meg még magasabb is lesz a frekije. a legtöbb játékot viszont nem zavar a kevesebb mag mert úgyse használják ki.

(#1363) #16729600 válasza Dare2Live (#1358) üzenetére


#16729600
törölt tag

Minden fillér ( cent ) számít bizony, bizony. :) De a fő bevételt mégiscsak a játékosok adhatnák. Durva mi?

(#1364) fanti válasza #16729600 (#1346) üzenetére


fanti
addikt

Nézd, én is többet játszom, mint dolgozom.
De ezt most tegyük félre.

Itt most nem erről van szó, hanem arról, hogy:

-Ismerjük már el az AMD mérnöki teljesítményét, mert azt senki sem tagadhatja, hogy kiváló architektúrát alkottak
-Ismerjük már el azt, hogy nem csak a saját, hanem az Intel árnyékából is kiléptek a Ryzennel
-Ismerjük már el azt, hogy tették mindezt egy "annyira új, hogy még meleg" termékkel, kiforratlan PCH-s lapokkal, BIOS-okkal
-És ismerjük már el, hogy most tényleg rajtuk a világ szeme, és sokan nagyon elégedetten figyelik a történéseket, mert ami jó, az jó, és ezt ne vitassuk el

Játékokkal érvelsz, részben el is ismerem az igazadat, de mondok egy olyat, hogy mi van, ha az AMD optimalizálja Ryzenre a VGA drivereit? Azaz Intelen úgy fut majd, mint eddig, de Ryzenen villant pl. 20%-al többet.

Nagyon, de nagyon kellett már ez a Ryzen, hogy alaposan fölkavarja az állóvizet, és ez bizony sikerült is neki!

[ Szerkesztve ]

GIGABYTE B550 Aorus Pro, AMD Ryzen 9 5950X, Noctua D14, Crucial Ballistix 4x16GB DDR4 3200Mhz@3800MHz CL18, Powercolor 7900XT, M.2 Samsung 981 2TB, M.2 Kioxia (XG6) 2TB, 2 x Intel 730 SSD 480GB, Crucial MX500 2TB, SEAGATE SkyHawk 6TB, 750W Gigabyte Aorus Gold, Evolveo T4, Samsung S43BM700UUXEN

(#1365) kisbancsa válasza BReal (#1359) üzenetére


kisbancsa
senior tag

Akkor nézd meg megint a tesztet ha nem volt érthető...

Térdig érő szélben kekszet kaszálni hülyeség, mert néma gyereknek még a vak anyja se látja a fától az erdőt

(#1366) Ragnar_ válasza Robert_F (#1348) üzenetére


Ragnar_
addikt

Egyetlen szépséghibája azért van, az pedig a dx12 teljesítmény ott bizony van vagy 25% visszaesés a dx11 FPS-ekhez képest, de azt szerintem fogják tudni javítani mire az R5 kijön. dx 11-en játékokban olyan 5-15% difi van 7700k-hoz képest az eddigi tesztek alapján FHD-ben, cserébe viszont sokkal gyorsabb munkára.. (meg drágább is, akinek nincs szüksége ilyen procira ennyiért az meg várja meg az R5-öt, én is megvárom nekem szerintem elég lesz 6/12 vagy 4/8)..

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#1367) Johnnyxy27 válasza kisbancsa (#1353) üzenetére


Johnnyxy27
aktív tag

Érdemes külföldi játékteszteket nézni, i7-7700K a legerősebb R7-nél is jobb játékra, most, hogy ejti az intel az árait, sokkal jobban megéri sky vagy kabylake-re beruházni, ha játszani akar az ember, és van némi zseton. Meg persze nem full elhivatott AMD oldalára.
Szerintem a 4.5 GHz-re húzott 6600K hosszú évekig ki fog szolgálni játékra, minimális bottleneck mellett.
Valami nem változik. Játékra intel, munkára 600 mag és AMD. Kb. 5 éve így van ez. Vagy lehet mindig is így volt.

[ Szerkesztve ]

"Minden jobb, ha van benne SSD" avagy "Lehet élni SSD nélkül, de nem érdemes"

(#1368) BReal válasza kisbancsa (#1365) üzenetére


BReal
addikt

Milyen tesztet? A Grid 2-ről beszélsz? Mert az nálam nem Dirt.

(#1367) Johnnyxy27: Érdekes, Battlefield 1, Witcher 3 vagy pl. Crysis 3 alatt FHD-n is kb. egál eredmények jönnek ki. Tehát csak egy jól többszálasított játék kell. Amúgy ezt meghallgattad?

[ Szerkesztve ]

(#1369) MK VII válasza Mákosmetélt (#1360) üzenetére


MK VII
veterán

Nyomogasd az asszonyt. Jobban jársz... Itt csak köpködés van jobbról-balról. :D

(#1370) Habugi válasza BReal (#1336) üzenetére


Habugi
addikt

Na látod ez az amit tőlem aztán hiába kérdezel.. :N :B

Az itt folyó elégedetlenség 70%-át magam sem értem, tény hogy pl OC-ban egy kicsit több volt beígérve és részben pl emiatt a sokat emlegetett 7700K elmegy ennyivel-annyival de mint azt előttem már vagy harmincan leírták, meg kell várni a kisebb példányokat is. Egy 1200X (4/4) pl a maga 65W-os TDP-jével (vagy akár 1400X, ugye 4/8..) nagyon meglepne ha nem tudna többet OC-ban mint a 95W-os 16szálas 1800X.
Pilláznak itt a népek hogy így-úgy elmaradt a top desktop i7-ektől játékban de a legtöbb esetben a HEDT-k többsége is, nem mellesleg pont fele annyiba kerül mint a 6900K szóval.., ha az 1800X annyira rossz akkor a 6900K az mi, ipari hulladék? ;]

A játékok többsége még mindig érzékeny az egyszálas teljesítményre, az pedig erősen órajel függő, ezen a ponton szorulnak hátrányba a HEDT-k illetve a 8/16-os Ryzenek is.
Meg kell várni mit vagy mit nem fognak mutatni pl a 4/8-asok vagy a 6/12-esek OC ügyileg, aztán majd csak utána komolysági vetélkedőt rendezni abból, hogy kinek mindegy/nem mindegy az h 150 vagy 195 FPS.. :D

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#1371) #16729600 válasza fanti (#1364) üzenetére


#16729600
törölt tag

Egyetértek.Jó cucc lett a Ryzen. Drukkolok is nekik :K Ellenben azt továbbra is tartom, hogy rossz oldaláról ültek fel a lóra most és drágán adják. Vettem is volna, akár holnap, de engem nem győztek meg. Attól még simán elfogadom, ha másnak bejön és vesz belőle. :R

(#1372) kisbancsa válasza BReal (#1368) üzenetére


kisbancsa
senior tag

Bocs beneztem de úgy látom érted a lényeget

Térdig érő szélben kekszet kaszálni hülyeség, mert néma gyereknek még a vak anyja se látja a fától az erdőt

(#1373) Dare2Live válasza #16729600 (#1363) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

"De a fő bevételt mégiscsak a játékosok adhatnák. Durva mi?"

Soha nem a gamer réteg biztosította se intelnek, se amdnek a profit legnagyobb szeletét. Durva mi?

"rossz oldaláról ültek fel a lóra most és drágán adják"
1800X 6900/6950 ellenfele. Teljesítményben veri a 330.000Fts 6900et. Mindezt kb fele annyiért.
Érted gyorsabb fele annyiért. Nem kevered össze a drága és olcsó szavakat?

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#1374) Robert_F válasza Jack@l (#1340) üzenetére


Robert_F
tag

Nem. Nem mondanám. A fostaliga cuccokból látszik, hogy én csúcsprocit (bármi egyéb csúcsterméket) sosem vennék. (Ellenben könnyen lehet, hogy selejtezem a korábbi roncsokat és beugrok egy 1700/1600X-re mert az lesz a tuti frankó pár hónap múlva. És azt is megelölegezem, hogy a nagyobb gyártók asztali termékvonalaiban végre megjelennek majd a Ryzen-es masinák az Intelek mellett mindkét tábor nagy örömére. Na ezek számítanak! Emberek!)

[ Szerkesztve ]

... minden reggel jusson eszedbe: ... ma van hátralévö életed elsö napja ... anonymous

(#1375) BReal válasza kisbancsa (#1372) üzenetére


BReal
addikt

Ok. Akkor parancsolj:

A FHD eredmények alapján pontosan 91 fps-t ment átlagban, mint a leggyorsabb i7-ek, minimum fps-ben pedig a legjobb i7-nél (70 fps) 5 fps-sel többet ment (75 fps). Persze, FHD-n a 7970-nel is megvan a GPU bottleneck, de végülis hol fekteti meg? Az a probléma, hogy 1280x1024-ben csak 127 fps-t ment? Komolyan ilyen szintre süllyedünk? De ha te ebből a tesztből azt szűröd le, hogy a 6700K kétszer erősebb az 1800X-nél, hát tedd.

[ Szerkesztve ]

(#1376) Prof válasza Fred23 (#7) üzenetére


Prof
addikt

Ja annyira csunya, hogy elsonek kene lennie mert fullHd-n a legjobb eredmenyt hozza (es abban jatszanak az emberek lol).

A jatekproci tablazatok szinte semmit nem ernek hibahatar beluli kulonbsegek + nem fullhd-tol megy 4k-ig.

Lol most nezem pont ezt irja Breal is elottem.

[ Szerkesztve ]

(#1377) Malachi válasza Habugi (#1370) üzenetére


Malachi
addikt

éjszaka van, a gyerekek már nem kommentolnak, szóval le merem írni: az itt folyó elégedtlenség 70 %-át direkt erre az alkalomra létrehozott trollregek, meg olyanok szították (összesen kb. egy tucat ember), akik úgy tűnik valamiért mindenáron bele akarnak kötni az új prociba (tényleg nem értem, hogy miért, tippem van, de megtartom magamnak), és mivel gyakorlatilag csak abba lehet belekötni, hogy az 1800X nem hozza a 7700k szintjét bizonyos játékok alatt FHD-ban, azt hajtják délután óta. ennyi kb.

akinek nem inge, stb., nem minden kritikus hang ilyen eszetlen, hangsúlyozom, hogy 70 %. kb.

[ Szerkesztve ]

(#1378) fanti válasza #16729600 (#1371) üzenetére


fanti
addikt

Hát, ki kell forrnia még, ami szerintem egy laza fél év. Addig nem venném meg, az tuti. Nem is a központi egység miatt, hanem a sallang (alaplap, biosok, stb.) esetleges apróbb hibái miatt.

Tudod, annak örülök, hogy meg lett az esélye annak, hogy nyugodt szívvel ajánlhatok AMD konfigokat is ismerősöknek, mert az utóbbi 8-10 évben bizony csak Intelt mertem ajánlani. És a fő okom a kompatibilitás volt.

De örülök, hogy dűlőre jutottunk! :)

GIGABYTE B550 Aorus Pro, AMD Ryzen 9 5950X, Noctua D14, Crucial Ballistix 4x16GB DDR4 3200Mhz@3800MHz CL18, Powercolor 7900XT, M.2 Samsung 981 2TB, M.2 Kioxia (XG6) 2TB, 2 x Intel 730 SSD 480GB, Crucial MX500 2TB, SEAGATE SkyHawk 6TB, 750W Gigabyte Aorus Gold, Evolveo T4, Samsung S43BM700UUXEN

(#1379) Robert_F


Robert_F
tag

Habugi a nép szószólója! Jobban össze sem lehetne foglalni a jelen állapotokat.

... minden reggel jusson eszedbe: ... ma van hátralévö életed elsö napja ... anonymous

(#1380) #16729600 válasza Dare2Live (#1373) üzenetére


#16729600
törölt tag

Jártam már pár nagy és közepes cégnél,akár még a portán tovább jutva is. :D Igen kevés helyen volt AMD-s munkagép, annál több Intel, Alma / Intel kombó. Szerintem el kellene rugaszkodni erről a munkaállomásos érvbe való bevételi szempontos görcsös belekapaszkodásba, mert ha ezen múlik az AMD jövője, akkor az nem lesz senkinek sem jó :)

(#1381) MongolZ válasza BReal (#1375) üzenetére


MongolZ
addikt

Full HD min fps-ben miért veri ennyire a Ryzen a mezőnyt???

Ezt valaki válaszolja meg... tényleg nem értem.

[ Szerkesztve ]

(#1382) fanti válasza Malachi (#1377) üzenetére


fanti
addikt

+1

GIGABYTE B550 Aorus Pro, AMD Ryzen 9 5950X, Noctua D14, Crucial Ballistix 4x16GB DDR4 3200Mhz@3800MHz CL18, Powercolor 7900XT, M.2 Samsung 981 2TB, M.2 Kioxia (XG6) 2TB, 2 x Intel 730 SSD 480GB, Crucial MX500 2TB, SEAGATE SkyHawk 6TB, 750W Gigabyte Aorus Gold, Evolveo T4, Samsung S43BM700UUXEN

(#1383) Robert_F válasza #16729600 (#1380) üzenetére


Robert_F
tag

Na pont ezt mondom. Hogy most majd lehet.

... minden reggel jusson eszedbe: ... ma van hátralévö életed elsö napja ... anonymous

(#1384) BReal válasza #16729600 (#1380) üzenetére


BReal
addikt

Azt a részét viszont még mindig nem értem, hogy miért adják drágán? Szerver CPU-ikat nem ismerem, de ez a legerősebb CPU-juk, ami játékra és munkára is jó. Ha ehhez hasonló i7-et akarsz, akkor 1000$-ért tudod megvenni. És ha kijönnek egy új szériával, ami jól teljesít olcsóbban, a cégek miért ne válthatnának? Változnak az idők és szokások.

(#1381) MongolZ : Lehet ezért.

[ Szerkesztve ]

(#1385) AgFRjkUZT_3


AgFRjkUZT_3
tag

Pont egy 2011V3-on gondolkodtam, de ezek után Ryzen -en jár majd az eszem.

Csak vártam, és vártam, és mikor nem jött semmi, tudtam, csak Tőled lehet...

(#1386) #16729600 válasza BReal (#1384) üzenetére


#16729600
törölt tag

Akkor korrigálok, igazad van. Nekünk egybites játékosoknak, sorozat hesszelőknek drága. :) Én most azért cserélnék, mert full vizes open case falraakaszthatós látványgépet építettem és kell bele az új G.Skill RGB-s DDR4. Sajnos DDR3-ba nem gyártanak.( látod vannak egészen pórias érvek is ) :) De nem találom az okot, hogy 7700K helyett miért legyen befutó a Ryzen.

[ Szerkesztve ]

(#1387) bozont


bozont
veterán

Nah, végre volt időm alaposan átolvasni a tesztet. Jó lett! Viszont várom a játékra kihegyezettet is, engem az a része érint inkább.
Jól sikerült a Ryzen, nagyjából hozza amire számítottam. Bár arra azért kíváncsi vagyok hogy a játékok alatt nyújtott teljesítménye miért marad el a HEDT-től. Tényleg csak optimalizálás kell neki (BIOS, Windows ütemező stb) vagy ez most ennyit tud?
De azért játékok terén sem kell szégyenkeznie, még ha kicsit el is marad az Inteltől (nem vészesen és min fps-ben viszont nagyon jól teljesít), mégis nagy előrelépés az FX-hez képest. Már csak az kell hogy az olcsóbb modelleket jó helyre pozicionálják árban, remélem sikerül.
Nyilván akinek van már egy jó i5/7 procija (Ivy-tól felfelé), annak nem érdemes Ryzenre váltani (szigorúan játékokat nézve), de az irány mindenképpen jó, erre már lehet építkezni. Szeretném hogy 1-2 generáció múlva, mikor már csere érett lesz a jelenlegi procim, újra AMD cpu kerüljön a gépbe. :C

(#1388) csucsbicep válasza Malachi (#1377) üzenetére


csucsbicep
nagyúr

Ha lenne egy draga i7-em az én lelkem is nyugodtabb lenne, ha elmondhatom játékokban erosebb, mint az az új csucs ryzen. Szar AMD...

(#1389) Dare2Live válasza #16729600 (#1380) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

"Szerintem el kellene rugaszkodni erről a munkaállomásos érvbe való bevételi szempontos görcsös belekapaszkodásba..."

és ki kapaszkodott bele? Mert én nem.

"Jártam már pár nagy és közepes cégnél..."

Szuper. És hány gépben láttál 6900/6950et? Mert 1800 teljesítményre ebben a dimenzioban focizik.
1100/1200x/1300... majd Q2végén, H2ben. APUk szintén H2ben. Mire a teljes paletta le lesz fedve lesz itt karácsony.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#1390) noPublicFG válasza #16729600 (#1386) üzenetére


noPublicFG
senior tag

Én azt nem értem, miért akarod, hogy bárki is meggyőzzön? Menj aludni, és vegyél egy 7700k-t. Ennyire egyszerű.

plus ça change, plus c'est la même chose

(#1391) #16729600 válasza Dare2Live (#1389) üzenetére


#16729600
törölt tag

"Szuper. És hány gépben láttál 6900/6950et?"
Grazban az összes tartomány által támogatott, állami költségvetési résszel bíró, a megújult energiát kutató / fejlesztő labor és kísérleti központok ( több is van belőle ) kizárólag 6950-el vannak szerelve. :K A kísérleti faluban is a mintaházak analitikáját ezzel ( is ) végzik.

(#1392) Johnnyxy27 válasza csucsbicep (#1388) üzenetére


Johnnyxy27
aktív tag

Nem szar az AMD, még ha én is kitartok amellett, hogy hardcore gaming-re egy i5-6600K/7600K a legjobb ár/értékarányú proci a piacon MOST (4/6 magos Ryzen fasorba sincs)! Senki nem gyűlöli az AMD-t!
Emellett van egy másodlagos AMD-s vicek-vacak asztali gépem, csak úgy bohóckodni, egy x4 960T 3 GHz-es thuban magos kinyitva x6 1600T-re és 3.8 GHz-re meghúzva, ez párosítva egy GTX 970-el, simán elfut minden rajta FHD Ultrán! FPS számokat nem tudok mondani, de az biztos, hogy a gépet bagóból építettem, ezt intelben nem tudtam volna megoldani kb. 20 ezerből, 8 giga rammal meg 970 chipsetes lappal.Persze kéz alól.

"Minden jobb, ha van benne SSD" avagy "Lehet élni SSD nélkül, de nem érdemes"

(#1393) #16729600 válasza noPublicFG (#1390) üzenetére


#16729600
törölt tag

Jó hogy már nem te osztod be a fennmaradási / alvási bioritmusomat, a vekkeremet fel ne húzd. :Y :) Beszélgetünk a témáról, most ezzel mi a bajod :F

[ Szerkesztve ]

(#1394) #16939776


#16939776
törölt tag

Min. FPS-ben nagyon betyár lett, az intel féle HT elmehet... Végre... a játékokból :C

Frame-time grafikont a népnek, és a 7970 monnyon le :))

[ Szerkesztve ]

(#1395) BReal válasza #16729600 (#1386) üzenetére


BReal
addikt

No, így már világos. Csak fogalmazzunk pontosan, mert akkor kapnak szárnyra a tévhitek. :)

(#1396) csucsbicep válasza Johnnyxy27 (#1392) üzenetére


csucsbicep
nagyúr

Most nezd ugy, amit irtam, hogy idézőjelben van.

Engem a legkevésbé se erdekel, hogy Amd vagy Intel van a gepemben. Sot, orulok, hogy vegre felkavartuk az allovizet. Néha elgondolkozok, hogy a sokadik i5 utan mire váltsák, de a 4 magos i7 ara megadja a valaszt. Eddig az idopontig semmire volt a valasz.

(#1397) noPublicFG válasza #16729600 (#1393) üzenetére


noPublicFG
senior tag

"De nem találom az okot, hogy 7700K helyett miért legyen befutó a Ryzen."

Te magad írtad. Akkor mi a gond?

plus ça change, plus c'est la même chose

(#1398) kisbancsa válasza BReal (#1375) üzenetére


kisbancsa
senior tag

Nem szűröm le, de bf1 alatt is igen 10-15 fps különbség van a 2 proci között. És ezért nem értem hogy ár érték alapján mivel jobb a ryzen holott majd 80 ezer a különbség (amit fentebb linkeltem)

Térdig érő szélben kekszet kaszálni hülyeség, mert néma gyereknek még a vak anyja se látja a fától az erdőt

(#1399) Baltazár123 válasza #16729600 (#1391) üzenetére


Baltazár123
senior tag

Figyelj, menjél oszt vegyél intelt. Ha ennyit tudtam neked segíteni, már boldog lehetsz.

(#1400) #16729600 válasza noPublicFG (#1397) üzenetére


#16729600
törölt tag

A költői kérdés egy olyan műfaj, ami nem igényel választ, de rendreutasítást, aludni küldést főleg nem.
Próbálj már meg civilizáltan fórumozni. ( azért arra baromira kivi leszek, hogy az itteni lánglelkű AMD-s közül végül hányan vesznek Ryzent a most kiadott szériából )

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.