Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1251) MK VII válasza carl18 (#1248) üzenetére


MK VII
veterán

Igen.
Teljesen életszerű, hogy az ember hazamegy a munkából és kikapcsolódás gyanánt tol egy kis CB R15-öt... :U
Remek kis processzor... Lehet vele benchelni... :D

[ Szerkesztve ]

(#1252) Tin válasza MK VII (#1251) üzenetére


Tin
veterán

tegnap én is toltam egyet. ma azon gondolkoztam, hogy visszarakom a 6700K-t 4.7Ghz-re, és tolok még egyet. de lehet, hogy azt majd inkább holnap.

:D:D:D

szerk: inkább toltam ma is egyet, még gyorsan éjfél előtt:) csak 854 lett:(

[ Szerkesztve ]

(#1253) lacafaca válasza Tin (#1247) üzenetére


lacafaca
őstag

A baj, hogy az irodai piacon szinte nem is tudják a felhasználók, mi az az Amd, az célfelhasználók meg inkább almába fektetik a lóvét, ami ugye szintén Intel. Csak a gamer szekcióban lenne alternatíva, de eddig nem az. Hónapokról meg nem kellene már beszélni, mikor nagyon sok hónap állt már így is rendelkezésükre és ha ma is még bugokról beszélgetünk, az nagyon gáz. Szóval ez így megint cinkes.

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#1254) Hidalgo85

Köszi a tesztet srácok! :R

Array Technologies Incorporated

(#1255) gaben88


gaben88
őstag

Ha a 1800x szar (jatekok alatt jelenleg, ami meg valtozhat), akkor a sokkal(!!!) dragabb 6950x fos? A kerdes koltoi...
Jatekokra majd ott lesz a 1200x, 1400x es 1600x procik olcsobban, mint a gamer kiraly 7700k.
Az mondjuk teny, hogy az AMD marketingesei kb annyira benak, mint az MS-e es ezt keptelenek voltak normalisan lekommunikalni.

iPhone 13 Mini, PS5, PC, iPad Pro 10.5, Switch OLED, Steam Deck, Quest 2

(#1256) Tin válasza lacafaca (#1253) üzenetére


Tin
veterán

ezek nem irodai gépbe való procik, na jó, video- és képfeldolgozásra jók, de ezek kisebb szerverekbe inkább jobbak lesznek. olcsón van több mag. de, kellenek hónapok, és őszintén szólva az amd elég tisztességesen nyitott, mert jók a procik, különösebb gond nélkül mennek. az, hogy az alkalmazások oprendszerek nincsenek még optimalizálva, az meg tök természetes.
de legalább 1-2 játékgyártóval és alaplapgyártóval lepaktálhattak volna, hogy jöjjön egy patch/bios, és láthassuk az optimalizált eredményeket is. vagy, ennyit tud ténylegesen.

(#1257) Tigerclaw válasza actival63 (#1218) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Ha az Intel gyártástechnológiai korlátba futna bele, akkor a többi gyártó mit szóljon, akik talán összesen kevesebb pénzből fejlesztenek, mint az Intel? Amúgy is a következő lépés elvileg a 10nm és évekkel előrébb jártak eddig. Azt se felejtsük el, hogy az Intel jellemzően teljesen más kategóriájú chipek gyártásában érdekelt mint egy Samsung vagy TSMC. Más technológia kell egy mobilchiphez, egy GPU-hoz, vagy egy csúcs desktop processzort.

Én örülnék ha gyártásban jobban felzárkózna az AMD, de attól tartok ez nem fog megtörténni a következő pár évben.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#1258) Teréz Atya válasza Chriss745 (#79) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Persze, itt Szlovakiaban meg soha nem volt gondom a garival.

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#1259) BReal válasza Depression (#1240) üzenetére


BReal
addikt

Passz, nem tudom. lehet, hogy ez csak egy átlagnál drágább webshop (mivel ugye kb. 10000-rel olcsóbban van 7700K máshol).

(#1260) BReal válasza lacafaca (#1241) üzenetére


BReal
addikt

"mindenki azt várta, hogy játékokban fog domborítani..."

KI MINDENKI VÁRTA? Mesélj, szeretném tudni.

(#1261) Tin válasza BReal (#1260) üzenetére


Tin
veterán

a célközönség?

leegyszerűsítem: az amd kidobott egy olcsó szerverproci lineupot. szar ezt leírni, de ez van.

[ Szerkesztve ]

(#1262) FatMonster válasza b. (#1171) üzenetére


FatMonster
tag

gyártástechnológiáról, nem pedig architektúráról...

A hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#1263) b. válasza MK VII (#1251) üzenetére


b.
félisten

Pont azt írtad le amit akartam szóról szóra. Azért nagyon kiütközik a 2 oldal más látószöge. Ők elvárják az Intelesektől. hogy felejtsék el a játékban nyújtott teljesítményt,ez nem arra való címszóval, ott nem egy 7700K árához nézik az új jövevényt, CB ben meg az 1000 dollároshoz hasonlítják milyen jó. ( Ami hozzáteszem igaz is, és az is igaz hogy játékban meg alulmarad a lényegesen olcsóbb Intel procikkal) Az érmének 2 oldala van, ezt tessék elfogadni.)

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#1264) darkhorse válasza lacafaca (#1241) üzenetére


darkhorse
tag

(#1265) b. válasza gaben88 (#1255) üzenetére


b.
félisten

nem a sokkal olcsóbb 7700K hoz nézve az...

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#1266) Euromail válasza MK VII (#1251) üzenetére


Euromail
aktív tag

Hát leestem a székről ez mekkora.
Milyen böszmeségek vannak méég :DDD
akció félárazva a pontgyűjtő fétis most csak 500 :C

Intel i7-4770, MSI GTX 1060 GAMING X 3G, Chieftec A80 750w, Coolermaster Hyper 212+ 76.8 CFM! LG 24" 1920x1200

(#1267) BReal válasza ughhh (#1250) üzenetére


BReal
addikt

Például i3-7350K i5-ös árban. :W (6600k 8000 Ft-tal drágább nála).

(#1268) Tin válasza darkhorse (#1264) üzenetére


Tin
veterán

figyelj, az embereket kb évtizedek óta szoktatják arra, hogy a nagyobb, gyorsabb, gazdagabb, szebb, fehérebb a jobb.

ha az amd lemarad 5 fps-el, akkor nem jobb.

nézd már meg a mobilpiacot: eszetlen marhaság megy ott is, de mégis azt veszik, ami gyorsabb, szebb, ütésállóbb, vízhatlanabb, stb.

[ Szerkesztve ]

(#1269) lacafaca válasza Tin (#1256) üzenetére


lacafaca
őstag

Nagyon nehéz manapság pc fronton pénzt kicsikarni a vevőkből. Az a baj ezekkel a procikkal, hogy pont szar helyre lettek pozícionálva...hatalmas teljesítmény viszonylag drágán, de az a réteg (játékos) amely hajlandó ennyit kiadni egy prociért, de nem kapja meg a várt teljesítményt, nem fogja megvenni. AMúgy ezek után pedig mi várható a kisebbeknél? Ami a halandó réteg pénztálcájának is meg fog felelni? Ha ott is ez lesz a szitu, akkor gáz van. Félre ne értsél, 14 évig hű voltam a pirosakhoz, de fél éve megelégeltem a várakozást és váltottam. Simán eladnám az Intelt, de nem hiszem, hogy visszacsábulok...de tévedjek.

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#1270) b. válasza FatMonster (#1262) üzenetére


b.
félisten

a gyártástechnológia is kiforrott már pár éve ,attól függetlenül hogy nekik új. csak másolniuk kellett jó pár dolgot. Más szegmensben meg már el is felejtették ...

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#1271) zseko válasza devast (#818) üzenetére


zseko
veterán

Nem tudom ki mit nézett, vagy vélt kiolvasni az önreklámjukból. Nekem nem az jött le, hogy jobbnak állították be az intelnél, pláne nem sokkal jobbnak, mint itt egyesek irreális vágyálmaiban élt, én csak annyit láttam benne, hogy kb. hozni fogja az intel szintjét, olcsóbban. Ezt meg is kaptuk, így csak amiatt van kis csalódás, hogy nem csinált meglepetést, és mégsem döngölte földbe az intelt :D, de akkor sem fogom tudni megérteni, hogy a már tudható közzétett infók alapján egyesek komolyan mit vártak, +40%-os előnyt? :F

HR24.hu

(#1272) lacafaca válasza BReal (#1260) üzenetére


lacafaca
őstag

Te is...de tagadd le nyugodtan ;)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#1273) Jack@l válasza darkhorse (#1264) üzenetére


Jack@l
veterán

Mivel 10-edszerre linkeled be kb, és baromira más eredményt mutat mint több nagy oldal játék mérései, megkérdezném hogy neked nem gyanus? :)

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#1274) Tin válasza lacafaca (#1269) üzenetére


Tin
veterán

pontosan ezt nem értik mások sem. kijöttek a drága procikkal, amik játékban a legolcsóbbjuknál is olcsóbb 7700k-val sem tudják felvenni a versenyt, a szerverprociknak meg persze vetélytársai, de az a piac túl kicsi.

az olcsóbb szegmensben kellett volna villantaniuk ahhoz, hogy elérjék a tömegek pénztárcáját...

(#1275) Pubszon válasza Tin (#1261) üzenetére


Pubszon
veterán

Én hiszem és bízok benne, hogy sokat fog javulni a játékok alatti sebessége.
Mert a többi appban, kódolás stb van olyan mint a konkurencia 8 magosa, mert azok professzionális programok. Ahány játék (engine) annyi eredmény.
Hitman alatt nagyon jó.
Tomb raider alatt nem, de ez is hogy lehet, mikor nálam a max CPU használat játék alatt 30%?! :F De WQHD alatt már a GTX1080-at is lefekteti. Far Cry alatt szintén. BF4 alatt is rendben van.
Aki meg 150K-t ad egy prociért, az vegyen már legalább egy WQHD monitort és ott nincs gond. :D

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#1277) gaben88 válasza b. (#1265) üzenetére


gaben88
őstag

Akkor a 6900k es 6950x is az a g*ci magas arukkal, igaz?
Helyen kell kezelni a dolgot. A 1700(x), 1800x-nek a 6900k es 6950x az ellenfele, amit kb tud is hozni majdnem mindenhol olcsobban. Jatekos szempontbol majd az ez utan erkezo procik lesznek erdekesek. 1200x, 1400x es 1600x. Ezeknek lesz a 6700k, 7700k es tarsai az ellenfele (olcsobban).

iPhone 13 Mini, PS5, PC, iPad Pro 10.5, Switch OLED, Steam Deck, Quest 2

(#1278) noPublicFG válasza zseko (#1271) üzenetére


noPublicFG
senior tag

+1 :))

plus ça change, plus c'est la même chose

(#1279) BReal válasza b. (#1263) üzenetére


BReal
addikt

Huszadjára is szívesen leírom, hogy 200e Ft-os CPU-val nem 1080P-ben fog játszani az ember (merem feltételezni), 1440P-n és 4K-n pedig szépen összezárnak az i7-ek és a Ryze.
A Battlefield 1 DX11, Witcher 3, Crysis 3 FHD eredmények mutatják, hogy ha kellően ki van használva az összes mag, akkor nagyon közel vannak egymáshoz a CPU-k, a BF1 DX12 és Gears of War DX12 eredmények pedig mutatják, hogy pl. DX12 alatt nagyon nem okés jelenleg valami.

1272 lacafaca: Én egy szóval nem mondtam, hogy nem produkál érdekes eredményeket FHD-n több játékban. Viszont én konkrétan tojok rá, ha valami 100-zal vagy 130-cal megy, miközben magasabb felbontáson hozza az i7-eket.

[ Szerkesztve ]

(#1280) Tin válasza BReal (#1279) üzenetére


Tin
veterán

de ki veszi meg a kétszázezres cput játékra?

(#1275) Pubszon : úgy legyen! de hogy az amd miért nem tesztelte ezt előre? te elhiszed, hogy látták az eredményt, és nem próbálták meg felvenni a kapcsolatot legalább 1-2 játék fejlesztőjével, hogy optimalizálják már az engine-t amd-re is? vagy... mi van, ha nem is lehet? mi van, ha ez a hardver simán ennyit tud?

[ Szerkesztve ]

(#1281) actival63 válasza Tigerclaw (#1257) üzenetére


actival63
aktív tag

[link]

Phenom II X4 B97, 3200 MHz. ATI Radeon HD 4200

(#1282) FatMonster válasza b. (#1270) üzenetére


FatMonster
tag

oké, igazad van, nyertél

A hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#1283) Jack@l válasza BReal (#1279) üzenetére


Jack@l
veterán

Meséld már el nekem hogy 4k-ban mikor van kellően kihasználva az összes mag, ha fele annyi fps sincs mint fullhd-ban? Minek vegyen az ember nagy procit nagy felbontáshoz ha ott csont gpu limit van?
Nincs semmi baj a dx12-es tesztekkel(sőt kb mind amd-s cím), csupán annyi hogy ott több mag renderelhet párhuzamosan...

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#1284) BReal válasza Tin (#1280) üzenetére


BReal
addikt

Ezt lehet csak negyedjére írom még, de ha szépen utánanézel a többi tesztnek, ahol pl. nem csak az 1800x-et teszteltek azonos körülmények között, hanem mellette az 1700x-et és az 1700-at is, akkor pontosan láthatod, hogy játékokban 1800x=1700x=1700 jelenleg. Tehát nem kell 200e-ért megvenni az 1800x-et, hanem 110-120 körül az 1700-at.

(#1283) Jack@l: Tehát akkor vegyen az ember egy 180e Ft-os CPU-t, és mellé egy GTX1080-at, és játsszon FHD-n?

[ Szerkesztve ]

(#1285) b. válasza gaben88 (#1277) üzenetére


b.
félisten

hát nem tudom legyen igazad de ha a csúcs proci alulmarad clock to clock az intellel akkor azonos magszámmal kisebb órajellel nem hinném , hogy csoda lesz. Az árral kell operálniuk szerintem, amivel viszont működhet a dolog. CPU-z szerint az 1600x 20% lemaradásban van egyszálas teljesítményben[link] és azért a 7700K általában jól húzható proci..természetesen kb árban is jelenleg 20 % az előnye szóval jó úton halad, ha csak intel nem ver alá az áraknak.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#1286) Tin válasza BReal (#1284) üzenetére


Tin
veterán

de azt, és az összeset meg leveri a 7700K!

figyelj: 4K-ban van 60Hz-es monitor. 60 fps-nél sokkal kevesebbet kell a procinak számolnia, ergo akkor oda bőven elég egy i3 is, ami sokkal olcsóbb. minek venne akkor az ember 1700-ast?

[ Szerkesztve ]

(#1287) lacafaca válasza darkhorse (#1264) üzenetére


lacafaca
őstag

De, de látom ne érted, hogy miről beszélek. Te pl lecserélnéd rá (nem ingyen, kiperkálod az árát)?

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#1288) b. válasza BReal (#1279) üzenetére


b.
félisten

Nézd hiába írod ezt le huszadjára,de jelenleg az AMD felhasználók nagy része játékra vásárolna procit, ezért várják , mint a messiást. 1700 azért már előrevetít valamit, ha most nem is az 1800x-verziót nézem , amire elfogadom amit írsz.
1700 ha olcsóbb lenne , mint 7700K , akkor tök jó lenne az egész.
Persze még lehet olcsóbb, remélem lesz is.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#1289) BReal válasza Tin (#1286) üzenetére


BReal
addikt

Oké, leveri (FHD-n). Nézzünk tovább: 1600x. Ugyanazok a specifikációk, mint az 1800x, csak 8/16 helyett 6/12. Az nagyjából 93000-94000 Ft lesz.

"figyelj: 4K-ban van 60Hz-es monitor. 60 fps-nél sokkal kevesebbet kell a procinak számolnia, ergo akkor oda bőven elég egy i3 is, ami sokkal olcsóbb. minek venne akkor az ember 1700-ast?"

Most akkor kérdezek erre egy nagyon triviálisat: 4K-ra minek kell i7-7700K?

(#1288) b. : Oké, és melyik része nincs így?

[ Szerkesztve ]

(#1290) Euromail válasza darkhorse (#1264) üzenetére


Euromail
aktív tag

[link]

Ugyan az végre van kicsit szélesebb piac és választék.
1800x viszont nem tűnik best buy-nak bár annyi teszt van nem lehet eldönteni melyik igaz.
(persze game a célpont nem pontgyűjtő kártya meg mozifilmgyártó kisiparos a releváns számomra se)

Intel i7-4770, MSI GTX 1060 GAMING X 3G, Chieftec A80 750w, Coolermaster Hyper 212+ 76.8 CFM! LG 24" 1920x1200

(#1291) Tin válasza BReal (#1289) üzenetére


Tin
veterán

nincs 1600x drága barátom... nekem is lesz 25 centis farkam, csak még nem nőtt meg akkorára.

ha odamész a csajhoz, azt tudod elővenni, amid van. ha az 2 centivel kisebb, mint a másiknak, akkor kisebb.

nem azon vitázom, hogy rossz proci a ryzen, csak nem értem, miért így hozták ki, mert a konklúzió, hogy tök jó szerverproci, de drága, játékra meg olcsóbban van intel. akár FHD akár 4K.

az meg, hogy mi lesz...? szerinted az intel nem fog lépni semmit?

szerk: nem kell 7700K, pont ezt írtam, oda akkor egy jobb i3/i5 is elég.

[ Szerkesztve ]

(#1292) Jack@l válasza BReal (#1284) üzenetére


Jack@l
veterán

Pedig egyszerűen fogalmaztam, azt nem érted ha nagy felbontáson és kissebb fps-el játszik valaki, akkor bazira leesik a cpu kihasználtság. Senki nem mondta hogy vegyen 200e-es procit egy 150e-es kártya mellé, főleg nem játszani.
Mellesleg egy 1080 még ki se hajt szebb grafikával egy 144hz-es monitort.

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#1293) #16729600 válasza BReal (#1289) üzenetére


#16729600
törölt tag

Ne nézzük, mert még nincs,nem tudunk róla semmit a gyakorlatban. :N

(#1294) Formaster válasza RexpecT (#1276) üzenetére


Formaster
addikt

7700k-val láttunk ilyet 7ghz-en is :DD

(#1295) atenza válasza Abu85 (#309) üzenetére


atenza
senior tag

Miért jobb cpu-t használni streamnél? OBS-ben ki lehet választani hogy a videokártyát használja a streameléshez, és ilyenkor alig hasznalja a cpu-t, ahogy a shadowplay is teszi. Bocs ha nem megfelelően fogalmaztam, nem értek hozzá de érdekel.

(#1296) Pubszon válasza Tin (#1280) üzenetére


Pubszon
veterán

Nem tudom.
Lehet felvették a kapcsolatot, lehet pár játékfejlesztő cég vagy a microsoft már dolgozik rajta, a következő pár hónapban kiderül.
De a szintetikus tesztekben jól szerepelt, szerintem játék alatt is tud többet, csak sok minden mástól is függ. :U
Reméljük...

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#1297) Habugi válasza BReal (#1289) üzenetére


Habugi
addikt

"és melyik része nincs így?"

Kb az egész.. :B

Az árat/magok számát megpróbálod párhuzamra hozni a felbontással, ez a teljes félreértés.
Ahogy emeled a felbontást, úgy érvényesül egyre inkább a GPU limit, pl a nonK i5-öd mellé tennél most egy GTX1080-at, FHD-ban olyan CPU limited lenne hogy a VGA azt sem tudná fiú-e vagy lány, viszont amint 4K-ban néznéd, pl DSR-el, azt látnád hogy a CPU limited nagyjából teljesen megszűnt.

Kvázi az a vonal miszerint miért tenne 1080p "mellé" bárki X-Y összegű CPU-t abszolút fals, nézd meg szépen hogy az egyszálon mindezeknél jóval gyengébb FX-ek/Visherák hogyan teljesítenek azonos VGA társaságában WQHD-ben vagy 4K-ban akár egy egyszálon 2x erősebb i5/i7 ellenében és egyből megérted mi a probléma a gondolatmeneteddel.

CPU ahhoz kell, ha veszel magadnak egy bitang VGA-t & "gémer" kijelző mellett, 144Hz (vannak már 200+osak is) és lehetőség szerint konstans magas FPS mellett szeretnél vele játszani úgy, hogy a VGA ki is van hajtva rendesen. Ez a kunszt CPU részről, nem pedig WQHD-ben vagy 4K-ban teljesíteni fele/harmad FPS mellett.. :N

Nem az AMD ellen beszélek most félreértés ne essék, magam is azon az állásponton vagyok, hogy meg kell/kéne várni a 4/4, 4/8 és 6/12es vadakat is és megnézni mit mennek alapon/OC-val. Azokat kell majd a K-s i5-ökhöz és a desktop i7-ekhez hasonlítani, nem pedig az 1800X-et.

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#1298) Tin válasza Pubszon (#1296) üzenetére


Tin
veterán

igen csak kiállni azzal, hogy "odanézz mennyire erős vagyok igaz a versenyben még nem indulok mert kell még egy kis felkészülés" eléggé láma, nem?

(#1299) BReal válasza Tin (#1274) üzenetére


BReal
addikt

A 6900K is szarrá válik azzal, hogy sok játékban a 7700K elveri? Ennyi kérdésem van.

(#1300) Tin válasza BReal (#1299) üzenetére


Tin
veterán

dehogy válik, de az más kategória. szerverprocit mégis ki vesz játékra?

figyelj, van a 90%, aki megveszi a legjobb gémer procit, és a 10%, aki megveszi a legjobb szerver procit. az arányok nem pontosak, de érzékeltetik a méreteket.

most az amd tényleg a 10%-ra lőtt? <- ez a kulcsa

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.