Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) BReal válasza Tin (#993) üzenetére


BReal
addikt

MI UTALT RÁ, HOGY A 7700K-t kell megverni? A bemutatón 6900K ellen mutatták, 1 4k játékban és 2 vagy 3 egyéb programban.

[ Szerkesztve ]

(#1002) Alg válasza bencze (#972) üzenetére


Alg
veterán

Ez nem kérdés, nyilván Fenix5, de csakis az 5X sapphire :K :C

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#1003) wwenigma válasza gyurkikrisz (#999) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Hogy látod a 7700k és a 6950x viszonylatat? 7700k leverte, akkor rossz az 1000$-os Intel?

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#1004) #20655360 válasza Baltazár123 (#959) üzenetére


#20655360
törölt tag

Sajnos ez van.
Warez nélkül a PC gaming megszűnne létezni. (maga, a PC terjedésében is véleményem szerint hatalmas szerepe volt)

(#1005) Gyuri27 válasza Sinisi (#992) üzenetére


Gyuri27
félisten

Azért mert vörös a vérem még csóróság van. De ha lenne már megrendeltem volna.
Talán egy jó apu összejön. Szóval nem rajtam múlik. Hanem a teremtőn. :B

Amd - Radeon - Ryzen

(#1006) CMST2015 válasza Yany (#964) üzenetére


CMST2015
tag

Nem vagyok prémium előfizető csak átírtam "szapulásra" a szót :D

[ Szerkesztve ]

(#1007) johnnyhu


johnnyhu
csendes tag

Én mint Intel párti is azt mondom hogy az igazi játék teljesítménye ennek csak olyan 3 -4 hónap múlva derül ki mert nagyon ugy tűnik hogy egy két játékban ahol már van támogatása ott egész jó.
Ebből a Ryzen szériából az R5 1600X lehet majd jó vétel, ha tud sokat javulni játékok alatt és addigra ugy is jobb lesz a gyártás is szóval még a tuning is jobb lehet.
Még mindég várni kell ennyi.

(#1009) peti_s válasza gyurkikrisz (#999) üzenetére


peti_s
addikt

A szó amit keresel az előrébb, és ha neked ez jött le ebből akkor csak gratulálni tudok. :D

Ár-érték arányról még senki nem hallott? Komolyan olvasom a kommenteket, és úgy érzem hogy analfabéták vannak mindenhol. :D Ez egy workstation CPU, abban a kategóriában, ez a teljesítmény, fogyasztás, és ár-érték arány tökéletes.

(#1010) kisza25 válasza - = Zk = - (#884) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

jap, bf1 valahogy nem kupaképes:P

Eladó: Ryzen 5 4600G 6C/12T BOX (hűtővel) 35 hónap garancia 28,5eFt, posta van

(#1011) x_o_n válasza gyurkikrisz (#999) üzenetére


x_o_n
veterán

Az hogy játék tesztek a kiforratlan platform és driverek miatt az intelnél voltak jobbak nem jelentik azt hogy az intel elörébb van...sőt...a piac elsödlegesen meg nem gamerekböl áll.
mellesleg intel gépeket használunk,de bizony munkára a nézett eredmények és ár elgondolkodtató,de még inkább megvárom a végét...

(#1013) Suker10 válasza actival63 (#901) üzenetére


Suker10
aktív tag

Semmilyen előny nincs. Egyébként sem jelent sokat. Inkább az AMD van bajban a jövőt illetően, hiába sikerült jól ez az architektúra.

Müzli 38% gyümölccsel: "Száraz, hűvös helyen tárolandó. Az elemzés értékeit a természetes termékek biológiai variáció. Hiszen ebben a gabonafélék természetes termék tartalmazhat nukleáris alkatrészek, részek és kő shell alkatrészek is." De legalább természetes.

(#1014) MK VII válasza Gyuri27 (#1005) üzenetére


MK VII
veterán

Ejj Te kis Csór(ó)é Béla... Azért kiflicsücsökre még van ugye? ;]

Tudom tudom... Visszamennnyek'.. :D

[ Szerkesztve ]

(#1015) ROBOTER válasza peti_s (#1009) üzenetére


ROBOTER
addikt

Ha megszámolod, hogy az utóbbi 1000 hozzászólásban hányan keverik a -ba/-ban és -be/-ben toldalékokat, az "előbrébb" fel sem fog tűnni.

(#1016) BReal válasza Cobra652 (#945) üzenetére


BReal
addikt

Igeeeeen, a 8 magos CPU többet fogyaszt, mint az i5. Mondj még valami szépet. :C

(#1017) RI/OS válasza x_o_n (#1011) üzenetére


RI/OS
őstag

Nem értelek.
Szerinted akkor a piac nagy része az, aki munkára ilyen kategóriás procit vesz?
Mert rohadtul nem.

(#1018) rambustibi válasza #46104576 (#991) üzenetére


rambustibi
őstag

Ezt úgy hívják AMD mágia, bevonzza őket a Ryzen ereje... :D

[ Szerkesztve ]

Klaus: Audi C5 RS6 2.7V6 biturbo (Audimaxpower Team) "Der will nur spielen"

(#1019) Vladi válasza Malachi (#330) üzenetére


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Megöregedtél. :DDD

egyébként én is olvastam a tesztet és pont ez járt a fejelmben. hogy az amd hozza az intel 80-90%-át felepénzen.
De igazából mindig is ezt hozta és ez volt az amd erőssége. Zsír gépet sose vettem csak amd-vel.
Najó ppro-t igen, de az még a kilencvenesévek. :DDD

De lehet ryzent se vesze, csak 3-4 év múlva a 2.-3. generációt használtan.
Mert a phenom ii tök elég most. :K

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#1020) wwenigma válasza Suker10 (#1013) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Tehát az Intel jobban áll azzal az architekturaval amiből az utolsó mghz-et is kipreseltr és nincs újabb neki. Hát, valóban....

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#1021) Sinisi válasza Gyuri27 (#1005) üzenetére


Sinisi
senior tag

Hát kb. nálam is :-). Így egyelőre új ryzen helyett marad az erős a hit és a remény, hogy a cég gyorsan megtömi a zsebét és ez majd az árakat szépen a pénztárcám vastagságához közelíti...

(#1022) antikomcsi válasza MK VII (#1014) üzenetére


antikomcsi
veterán

Nem akartam már beleszólni, de ezt a linket, most büntetném! :DDD

(#1023) thornadoj


thornadoj
aktív tag

Mikor lesz kapható a ryzen 1100? Kíváncsi lennék a közép és alsó kategóriában mit tudnak a ryzenek. Gratula az AMD-nek! :C

(#1024) hobizoli válasza Suker10 (#1013) üzenetére


hobizoli
nagyúr

50-60k-ert minden kis hulyegyereknek ilyen kene, de ennyiert ez...? :U

a 4core verzion meg kene taposni a gazpdalt, mert 1szalas eredmenye annak se lesz jobb magasabb orajel nelkul

akarhogy nezzuk a IPC-ben is meg igy is van kis lemaradas, meg orajelben is egy ~500MHz kb
ha legalabb az orajele lenne magasabb a IPC hatrany melle, de meg az se

több drón kell ;P

(#1025) Pubszon válasza Gyuri27 (#973) üzenetére


Pubszon
veterán

Pont az ár ami miatt jó lett.
A GTA 5 meg... Hagyjuk, nálam van hogy 50%-on megy a GPU.

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#1026) Sinisi válasza hobizoli (#1024) üzenetére


Sinisi
senior tag

Ryzen föl, árak le...

(#1027) CsigaGyilkos válasza Euromail (#1008) üzenetére


CsigaGyilkos
aktív tag

Nem tudom mennyire valós :F A video szerint egy 5Ghz-en járatott i7 szintjét hozza játékokban a kisebb r7 1700 Ryzen :F

Visca el Barcelona!

(#1028) KAMELOT


KAMELOT
titán

Lehet ez a proci programokban jól teljesít, de játékokban egy gyenge minőséget hoz. 6600K körüli teljesítménnyel.
És akkor csak FHD-t láttuk.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#1029) Jack@l válasza Németh Péter (#1000) üzenetére


Jack@l
veterán

Nekem is gyanus, van némi kontraszt realworld appok és szimulációk terén is a ph mérésekhez képest...
[link]

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#1030) Gyuri27 válasza MK VII (#1014) üzenetére


Gyuri27
félisten

Közmunka bérből nem nagyon futja 180k-s procira. De sebaj. Majd futja olcsóbbra (ha futja), de az is amd lesz. Amíg élek ez így lesz. :K Lehet a közmunka is örökös lesz. :U

Amd - Radeon - Ryzen

(#1031) peti_s válasza ROBOTER (#1015) üzenetére


peti_s
addikt

Komoly kényszert érzek egy csomó hsz-re válaszolni, de egyszerűen nincs rá időm, így a visszaolvasással sem fogok élni. :D

(#1032) Molyzsa


Molyzsa
aktív tag

Itt egy kicsit olcsóbb lesz a cucc mint az alza.hu-n.
[link]

..o.O..

(#1033) Dare2Live válasza Tin (#993) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

"a cél a 7700K leverése lett volna játékban. ez a mérce. ez nem sikerült. kár."

:W :W :W Ilyen alapon aztán az 580.000Ftért kapható i7-6950k is szar mert az 7700K gyorsabb nála.

Továbbá:
[link]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#1034) tom_tol válasza antikomcsi (#1022) üzenetére


tom_tol
addikt

Életfogytiglant neki :DDD

(#1035) devast válasza Gyuri27 (#1005) üzenetére


devast
addikt

Vörös a véred ? :D MAjd valaki megunja amit csinálsz pofánver egykétszer, azt mindjárt nekiállsz kékülni meg zöldülni :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD

(#1036) arn


arn
félisten

Nah vegigneztem tobb reviewt... eleg vegyes a kep. Jatekoknal eleg jol elverzik, viszont munkara talan jobb valasztas. Igy mar ertheto, hogy az intel miert a hatmagosokat arazta le, inkabb azoknak alternativaja. Ha az intel learazna a nyolcmagosat, nem lenne mirol beszelni... az ara teszi vonzova az amdt.

Az 1700at vennem tuningolva, nem nagyon jatszom. Varok vele par honapot.

Amugy a ph es a computerbase a legszelsosegesebb teszt, a ph nagyon felulertekeli, a cb meg alul. A tobbiek vhol a ketto kozott.

[ Szerkesztve ]

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#1037) CsigaGyilkos


CsigaGyilkos
aktív tag

Itteni teszt szerint a Ryzen simán hozza játékokban az I i7700K szintjét. A teszt ráadásul elég valósnak tűnik. (4K-s felbontásban van a teszt)

Visca el Barcelona!

(#1038) Enigma1945


Enigma1945
őstag

Srácok ne menjünk már át hülyeségekbe. Várjunk még, nagyon új platform ez. Senki sem mondta, hogy jobb lesz mindenben az Intelnél, de kezdésnek nagyon nagyot lépett az Advances Micro Devices :C

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#1039) Asbee válasza peti_s (#1009) üzenetére


Asbee
veterán

Workstation cpu? Nézd már meg az intel és amd oldalát mit kínál workstation cpu-ra. Lassan már nem tudom milyen jelzőt, típust fog kapni ez a processzor, csak azért mert hedt intel ellen megy...

[ Szerkesztve ]

(#1040) BReal válasza Pubszon (#1025) üzenetére


BReal
addikt

Ez irónia volt tőle. :D

(#1041) pengwin


pengwin
addikt

470-ig olvastam a hozzászólásokat, addig senki nem kérdezett rá...

Hogy a fenébe hozza ez a Ryzen a NÉGY csatornás DDR4-gyel dolgozó Intel HEDT szintjét két memória csatornával?! miközben az volt eddig a mantra, hogy memória limites az Intel architektúrája magasabb kategóriában...

Üdv, pengwin

(#1042) dhstyle


dhstyle
tag

Hogy van képe a prohardvernek egy ilyen fontos tesztet egy 7970el megcsinálni , két ennyire semmit nem érő játékkal? értemén , hogy lesz külön játék teszt de ha már csak kettő játékra volt idő vagy lehetőség miért pont ezt a kettőt??!!! :W :W

Seat Leon 1.8 20V Turbo :) OnePlus 8 Pro 12/256

(#1044) BReal válasza KAMELOT (#1028) üzenetére


BReal
addikt

Pont azért látsz akkora különbséget, mert FHD-t látsz. 1440p-n szinte teljesen eltűnik, 4k-n meg végleg.

(#1045) tom_tol válasza arn (#1036) üzenetére


tom_tol
addikt

"Igy mar ertheto, hogy az intel miert a hatmagosokat arazta le,"
Leárazta ? Mikor, hol?

(#1046) M1lanrev


M1lanrev
újonc

Szerintem még lesz benne potenciál több is a gamer vonal irányában! Legalábbis bízom benne!
Érdekes hogy tényleg ahány oldal tesztelt annyi féle eredmény született pl: hűtés és fogyasztás terén!
Kicsit tényleg olyan mintha béta állapotban lenne a cuccos. Remélem, hogy rá feküdnek a szoftveres oldalra és látunk majd hamarosan a többi procival együtt optimalizáltabb tesztet! Minden esetre kezdésnek reméljük elég lesz egy ár háborúra :)

(#1047) x_o_n válasza RI/OS (#1017) üzenetére


x_o_n
veterán

akkor mutasd a statisztikát légyszives.rohadtul kiváncsi lennék,a globálisat természetesen.

(#1048) ΞΔGLΞ válasza Dare2Live (#1033) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Mármint X. :)

(#1049) arn válasza tom_tol (#1045) üzenetére


arn
félisten

Par napja volt hir, 80-150 dollcsival lesz olcsobb az egesz termekpaletta.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#1050) #95462144


#95462144
törölt tag

Inteles vérPistike, aki vesz egy 7700K-t meg mellé egy 1080-at mert játszik full hd-n, fullba nyomja a kretént. 640*480-as játék teszteket is megnéznék, hogy muzsikál, egy Celeron biztosan elveri a Ryzen-t. :DD :D :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.