Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Góliát válasza Chriss745 (#30) üzenetére


Góliát
senior tag

ITT már kapni

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#52) dangerzone


dangerzone
addikt

Na, zsír a buli! :K

(#53) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

örülök a jó teljesítménynek, és ennek fényében még inkább kíváncsi vagyok mit tudnak majd a kisebb variánsok.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#54) Daywalker válasza Lacc (#45) üzenetére


Daywalker
addikt

Nem kaptunk 1700-at, és downclockolni sem lehet, mert az xfr visszahúzza.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#55) oriic válasza lezso6 (#28) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jézusom, ránéztem a kattintások számára. Az a nagyon komoly. :Y

Live-Die-Respawn

(#56) lemusz válasza Daywalker (#33) üzenetére


lemusz
addikt

Azért lesz majd bővebb játékteszt a későbbiekben?

(#57) lotuska


lotuska
tag

Az a videokartya...

(#58) DithenS válasza nonsen5e (#18) üzenetére


DithenS
senior tag

Mit vártál? Azért kell majd szoftveres támogatás is,akkor majd jobb eredmények lesznek de ezt ne az első napon várd el.A másik bajom az hogy túlzól.Nem kullog senki után,az hogy 5% gyengébb fele annyiért nagyon nem baj.Ezek a tesztek meg táblázatok csalósak mert 1FPS is sokat ront vagy javít.

(#59) Daywalker válasza lemusz (#56) üzenetére


Daywalker
addikt

Lesz, de le is írtam, hogy ez a tesztrendszer elavult, készül a másik. Sajnos a másik 20 procit végigmérni nem 3 napos meló.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#60) Abu85 válasza Lacc (#45) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Nem volt ilyen procink. Majd ha lesz, akkor lemérjük.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#61) Daywalker válasza Yutani (#50) üzenetére


Daywalker
addikt

04ahgy-t majd megkérem, hogy javítsa, a táblázatokat ő hozta össze. Egyelőre megy a javítás a háttérben, mert át sem olvastuk, csak kitettük, hogy menjen, tehát vannak még elírások stb...de igyekszünk! :R

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#62) mlinus


mlinus
őstag

ti tényleg komolyan gondoljátok ezeket a játékteszteket... siralom..
ennyi erővel inkább hagytátok volna ki. 2 elavult játék amiből az egyik egyértelműen bugos a Ryzen cpu-n.

[ Szerkesztve ]

(#63) BReal válasza Crytek (#6) üzenetére


BReal
addikt

Miért, mit mondtak? A prezentáción 4k-ban futtatott Battlefield 1 és Battlefront volt, ami egál teljesítményt mutatott a 6900K-val (ha jól emlékszem, mindkettőnél ez az Intel CPU szerepelt). Sehol nem mondták, hogy 1080P-ben x CPU-t megveri. Ezen kívül nem játék tesztek voltak, ahol verte a 6900K-t. Ezt a gyakorlatban is megteszi. Illetve szerinted egy 180000 Ft körüli CPU-t 1080p játékra használnak?

[ Szerkesztve ]

(#64) D.Va válasza lemusz (#14) üzenetére


D.Va
senior tag

Ne a minimum grafikás beálítást nézd, vagy te úgy játszol? FHD max beállításnál már a mezőny tetején van mindkét játéknál a Ryzen... :U

(#65) HaZsolt


HaZsolt
őstag

Köszönjük a tesztet, gyorsak voltatok annak ellenére, hogy késve kaptátok. Jó pihenést :)

(#66) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Ez a teszt így egy vicc!
Nagyobb csalódás, mint a 7700K tesztje.
7970 3Giga, két ilyen játékkal?
Ez a fórumozók "szembeköpése" a múltkori kérések után.

(#67) Abu85 válasza Yutani (#50) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Ha aszerint rangsoroljuk, akkor a Ryzen mindkét játékban a leggyorsabb. Nyilván a játéktesztek átka, hogy Full HD-ben igen gyorsan GPU-limitessé válik a rendszer, és onnantól kezdve 1-2 fps az élre vagy a végére repít egy terméket.

De mivel lehet, hogy sokaknak ez az eredmény a fontos, így mindjárt csinál Gyuri egy ilyen rendezést is, és berakjuk a tesztbe.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#68) MongolZ


MongolZ
addikt

Brutál lett. Ennyire jóra nem számítottam.

Az továbbra is nagyon érdekes, hogy játékoknál legnagyobb felbontásban a legjobb értékeket hozza.

(#69) MZperX75


MZperX75
addikt

:C Tesztkészítőnek ilyen rövidke idő alatt :C

AMD új korszak! Intelnél tényleg csak csörög,senki nem veszi fel....

[ Szerkesztve ]

(#70) bandika0626


bandika0626
senior tag

Akkor megvan a 3570K utódja. A nyár végére optimalizálódnak az árak.

AMD RYZEN R7 1700, Cooler Master MasterLiquid 240, MSI X370 SLI PLUS, Corsair 2x4GB DDR4 3600MHz,Asus dual 1060 3G , Gigabyte GTX 1060 3G , Coolermasters GX 450, WD Caviar black sata3 500GB, SSD samsung 830 64GB.

(#71) AxBattler válasza Polllen (#43) üzenetére


AxBattler
félisten

Igen, addig jó lesz az i3 + dGPU. ;)

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#72) #29810176 válasza xtro (#5) üzenetére


#29810176
törölt tag

Elolvastad a cikket?

(#73) Bounti


Bounti
aktív tag

Köszi a tesztet, a tények ismeretében ugye nem sok időd volt rá, de igen alapos lett! Nekem hozta azt amit ígértek, erre is szavaztam...

Remélem nemsokára esetleg egy új steppingel jön egy újabb teszt, ha nekem sikerül beszerezni, akkor fel is ajánlom majd!

Ha a halál árnyékának völgyében járok is, nem félek a gonosztól... Mert én vagyok a völgyben a legesleggonoszabb!

(#74) lezso6 válasza #29810176 (#72) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nyilván, egy perc alatt elolvasta. Szerintem csak hülyül. :)

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#75) imi123


imi123
őstag

Köszi a tesztet.
Már megfordult a fejemben hogy lecserélem a 3770K-mat,de átgondoltam.
Szinte csak játékra használom a gépet.

Tévedni emberi dolog, de állati kellemetlen.

(#76) hemaka


hemaka
nagyúr

Eleg meggyozo lett azt kell, hogy mondjam. Bar a jatekos reszt nagyon nem nezegettem, az engem nem erdekel.
Meglatjuk nyar vegere milyen arcimke lesz ezen es az intel procikon, az fogja eldonteni melyik lesz a kovetkezo PC szive.

(#77) Daywalker válasza antikomcsi (#66) üzenetére


Daywalker
addikt

Talán ha nem csak read only módban működnél :U

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#78) BReal válasza xtro (#5) üzenetére


BReal
addikt

(#79) Chriss745 válasza zzola (#31) üzenetére


Chriss745
tag

Kösz, alza.hu-t néztem én is, de inkább vennék magyar boltból, garancia necces lehet Csehektől. Ismeri őket valaki amúgy?

(#80) Pug válasza antikomcsi (#66) üzenetére


Pug
veterán

Az, szembeköpése....
Az ugye megvan, hogy 3 nap alatt az összes többi CPU-val mennyire lett volna idejük végig mérni egy másik game set/vga párost?... :U

Hmm?

Think first..... :W

(#81) Boxi88


Boxi88
őstag

Újra van konkurenciája az intelnek! Ideje volt!

(#82) Sondi1986


Sondi1986
addikt

Nem értem hogy 1 magos teljesítményben elég jó még is elvérzik pár játékokba.
Mi lehet a gond?

(#83) mormota79


mormota79
tag

Köszönjük a tesztet :C :R

(#84) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Újra versenyben az AMD procik. :R

<< Heimdal >>

(#85) #13056512


#13056512
törölt tag

Itt egy valamire való teszt játékokról is.

(#86) HoReSz1975


HoReSz1975
őstag

ezt nem értem, a Guru3D teszten a 7700K gyorsabb, akkor most mitől ájuljak el :F Főleg, hogy nálam 5GHz megy...

Még a 1080-t sem hajtja ki annyira, mint a 7700K

AMD Ryzen 7 1800X Review - Introduction
by Hilbert Hagedoorn on: 03/02/2017 03:00 PM [ 5] 0 COMMENT(S)

(#87) hallador


hallador
addikt

Na végre nagyon gyanítom, hogy az AMD nem véletlenül 1700/1800/X-nek nevezte el a processzorait, én még a Palomino családból tonna számra adtam el, az volt az AMD korszak kezdete, amikor az Intelt elkezdte megszorongatni az AMD 2002-ben. A régi szép emlékek visszatértek,
Ez a sok c/t jó lesz VMware alá, otthonra olcsó kiszolgálónak.
Én örülök nekik. Végre visszatértek, és kivételesen nem aranyárban mint annak idején az FX nyitott.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#88) Feruendios


Feruendios
aktív tag

Durva, hogy az Apache teszten mennyire leszerepelt ez minek lehet az oka?

Sajnos mar nincs magyar billentyuzetem :(

(#89) datatomm


datatomm
tag

Nagyon nagy lépés, de remélem van még valami a tarsolyban. Az Intel ezt nem fogja annyiban hagyni. Ez az új jövő kezdete. Ismét verseny van! Megérdemli a sikert az AMD. :)

Ami igazán lényeges, az a szemnek láthatatlan.

(#90) Scooby


Scooby
aktív tag

Minimum FPS-ben játékok alatt FHD-ban szép előnye van!

Minek az?

(#91) CsigaGyilkos


CsigaGyilkos
aktív tag

Köszönjük a tesztet!
Jó lett ez a processzor és most már van keresnivalója ezen a piacon is az AMD-nek!
Amit hiányolok a tesztből:
- Kár, hogy nincs pár erősebb vga a teszteléshez. 980ti, Rx 480, 1070/1080
- Több játék és magasabb felbontás. Wqhd, 4K

Furcsa, hogy nem piros betűkkel van kiemelve a cikk.
Még egyszer köszönet a cikkért! :R

[ Szerkesztve ]

Visca el Barcelona!

(#92) komi77


komi77
senior tag

Köszönjük a tesztet Daywalker - Zetorok hazafelé. :C

Szegény ember kézzel nőz.

(#93) pengwin válasza Crytek (#42) üzenetére


pengwin
addikt

Ja, ez a szar csak munkára jó...
Hülye videóvágás, renderelés, virtuális gépek... kinek kell ez, mikor lehet ugyanennyiért i7-7700K-ja jáccani, vagy dolgozhat ugyanilyen Intelen kétszeres áron? ;]

A cikkírónak:
A játékos tesztcsomagot valóban cserélni kéne, és újratesztelni valami üresjáratban a még meglévő tesztrendszereket. 1080 Ti-vel sokkal több értelme lenne a CPU teszteknek.

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#94) Fecniii


Fecniii
tag

Esetleg a végső összehasonlító táblázatba nem lehetne beírni a procik típusa után a listaárát? lásd anandtech

[ Szerkesztve ]

(#95) Fred23


Fred23
nagyúr

Köszi a tesztet, és annyira nem is csúnya a Grid 2 eredménye sem! A minimum fps-ek legalább gyönyörűek 1920x1200-ban! Furcsán működik, ami azt illeti. :D

[ Szerkesztve ]

(#96) lemusz válasza D.Va (#64) üzenetére


lemusz
addikt

Világ életemben kompromisszumokra kényszerültem játék terén, vagy a felbontásból vagy a részletességi beállításokból kellett lentebb vennem. Úgyhogy valahogy belém is égett, hogy ezekben a tesztekben a leghosszabb csíkokat nézegessem. Nem bírok 50-60 fps-el játszani, úgyhogy addig adok lentebb az igényekből, amíg nincs meg a 80-100 vagy adott esetben a még ennél is több fps.

(#97) _cHAos_ válasza BReal (#63) üzenetére


_cHAos_
aktív tag

Sztem kár erőlködnöd ilyen látókörű emberek felvilágosításával. :)

Ennél csak az tetszett jobban, amit valaki írt, hogy szintetikus tesztekben(sic!) jó lett, gondolom a tömörítésre, rendererlésre gondolhatott. :D

(#98) Z_A_P


Z_A_P
addikt

Ez brutal lett :Y :R
Koszi.

Varjuk majd a tobbi tesztet is (ha lesz):
-6 es 4 magosok
-ipc osszehasonlitasok ugyanakkora fixalt Hz-en, architektura jobb kivesezese, finomsagok.
-jatekok
-stb

:R

[ Szerkesztve ]

OK

(#99) UnSkilleD válasza Feruendios (#88) üzenetére


UnSkilleD
senior tag

smt valszeg

"Az internet olyan, mint az MTV: annak idején az MTV nagyon trendi volt, aztán hirtelen elavult” - Prince

(#100) Abu85 válasza Sondi1986 (#82) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

A Tomb Raiderben semmi. Ott működik. A Grid 2-ben pedig alkalmazáshiba. Azt a választ kaptuk, hogy amikor a Grid 2-t csinálták még nem volt Ryzen, így nem tudták rá optimalizálni. Mivel a játékra a support már befejeződött, így ezt nem is fogják már megtenni. Ajánlották, hogy a Dirt Rally-t teszteljük, mert az kap majd patch-et.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.