Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Freddy TNT
    őstag

    Huh, köszi az infót, a 9-es verz. nálam is hasonló csodát produkált. ;) Ez a trükközés meg kicsit körülményes, és inkább nem kísérleteznék a C partíciómmal, mert ha vmi nem jön össze, akkor rakhatom újra a win-t. A sok beállítás meg prog. miatt az meg most a héten is 1 fél napot vett igénybe. :O . Ja, és mindemellett ott van még az is, hogy SATA-ra van kötve a RAID. Szóvl elég bizonytalan, hogy mi sülne ki. Most rajta vagyok egy másik megoldáson, amihez kell a meglévő 2 winyó mellé még egy, ami nem RAID-ben megy, és lehet összejön a visszaállítgatás, de még semmi sem biztos.

    Kérdés: Ha felrakok egy winyóra egy XP-t, és egy másikra winyóra egy másik XP-t is, majd bebootolok a 2. winyó XP-jéről, akkor ott hozzáférek az 1. winyón lévő XP minden fájl-jához, vagy akkor sem enged hozzá minden fájlhoz az XP? Magyarul azt akarom, hogy az 1. winyóra telepített XP-t egyszerűen mint adatot lemásolnám, elmenteném, és ha vmi gáz van az 1. winyón lévő XP-vel, akkor a 2.-ról bootolok, az 1. winyót formázom, és visszaállítom az elmentett win XP fájlokat. Ez így vajon működne? :F

    Beállítod a bootolási sorrendet és ha bedöglik,akkor átállítod a másikra. Ha pedig úgy telepítetted fel a két win-t, hogy közben minden vinyó benne volt,akkor az XP létrehoz egy indító menüt ami a bootolás elött megjelenik. Itt kiválasztod, hogy melyik töltődjön be.

    Mindenesetre úgy tudom, hogy nem másolható csak úgy a teljes c meghajtó,mert vannak file-ok amiknek adott szektoron kell lenniük. Nem véletlenül van külön program ghost-olásra.

    Egyébként nem olyan bonyolult amit leírtam. (élőben pofonegyszerű) kockázat minimális. Majd kipróbálom,hogy jó-e SATA-hoz is.

Új hozzászólás Aktív témák