Hozzászólások

(#1025) proof88 válasza Farkas23 (#1011) üzenetére

proof88
addikt

Ja és én 2. lettem, de csak nagy szerencsével, mert 11 körös volt a verseny és iszonyatosan elkoptak a gumijaim, de nagyon! 3 vagy 4 bot volt berakva, de butítva, mert 230 km/h volt a legnagyobb sebességük egyenesbe... egyszer kicsúsztam és 2-3 megelőzött és egyszerűen nem tudtam visszavenni a helyem, egyenesben hoztam rajtuk, kanyarokban viszont leléptek. Nagyon durván elromlottak a gumik, a 2 első már majdnem 200 fok körül járt és kb defektnél jártak, már lassan sem tudtam befordulni kb. Úgy lettem 2., hogy a botok ismét lefüstölték a motorjaikat. :C JColee nyerte amúgy.

Sgt. Randall: amit most linkeltél videót, az melyik játék? Mert látok benne ilyen effektet, HDR vagy bloom, ami most nálam nincs FSone-ban!

szerk.: ez a kép mi, miért néz ki így? Elkezdett szemetelni a vga-d?