Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34519) Peat;) válasza Madwe (#34488) üzenetére


Peat;)
veterán

Én vívódom hogy pc vagy ps4, de ezek a dolgok nem vezetnek meg, mindkét gyártó elég szomorú hogy most ért el egy egészséges szintet, de ez engem nem izgatott sosem. Most már mindkét rendszer kezd beállni, engem sokkal inkább elkeserít az, hogy az idő csak megy és megy és a rengeteg ígéretből, a mindent elsöprő, pc-ket generációkkal megelőző technológia eddig botrányosan nincs kihasználva, elvileg. Egyszerűen nem hiszem el, hogy minden fejlesztő egy töketlen, programozni nem tudó, tehetségtelen bagázs, így én csak ilyen irányból vagyok bizonytalan. Gőzöm nincs mire képesek a konzolok, az a nagy helyzet. És már az előzetes videok se érnek semmit, botrányos mértékre emelkedett a megvezetés, olyan grafikát prezentálnak amivel utána sehol nem találkozunk, még 500k-s pc-n sem. Akkor legalább mennének rá a játékélményre, mint pl teszi azt elfogulatlan játékos nézőpontból a másik gyártó, ott több munkát érzek az exkluzívokban, függetlenül attól hogy ha veszek konzolt akkor 100% hogy ps4 lesz az és csak egy konzolom lesz. A multicímeknél meg olyan értékeléseket látni hogy röhej, az agyonlopkodott shadow of mordor minden csak nem gyűrű ura játék, sablonos, lapos, ismétlődő középjáték, erre 8-9-es értékeléseket kapott, röhej. (pc-n adtam neki pár órát, aztán folytattam a wasteland2-őt, ami gagyin néz ki de van hangulata és értéke...)

Szerintem még egy év mire tényleg megéri megvenni az új konzolokat a finnyásabbaknak, hát nem erről volt szó amikor a fejlesztők áradoztak hogy pikk pakk megy a fejlesztés. A komoly exkluzívok így is ütni fognak mindenesetre, a mostani grafikai szinten is lehet nagyon élvezetes játékokat készíteni, ha azzal törődnek és nem a marketinggel.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.