Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5701) roleet


roleet
csendes tag

Sziasztok!

roleet néven jelentkeznék a ligába :R

(#5702) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

noxwill örömmel jelentkezik a második szezonjára :)

All→M8

(#5703) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Én is jelentkeztem! Ugyanezen néven keressetek mint itt. :R

(#5704) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Jelentkeztem én is.

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#5705) jpm


jpm
senior tag

Jelentkezem, juanmontoya néven vagyok.
(P. Maldonado, C. Sainz Jr, Sauber, Manor, Mercedes) © :DDD

(#5706) zszszs válasza Qorthral (#5699) üzenetére


zszszs
tag

Világos, megtettem... OK. Bocs, az kimaradt... :) Köszi.

(#5707) válasza attisx (#5676) üzenetére



addikt

köszi, ez hasznos!

tegnap átsíklottam felette :)

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#5708) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

az excel-t ki is szokta csinálni? :D

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5709) Qorthral


Qorthral
őstag

Ajánlom figyelmetekbe ezt a játékot is, a mai nappal elindítottam. :)

Aki minimális kedvet érez, vágjon bele, aztán maximum abbahagyja, ha nem tetszik. ;)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#5710) Feherfy


Feherfy
tag

Üdv.
Ezen a néven jelentkeztem, (és már felvételt is kaptam). :)

(#5711) Qorthral válasza Feherfy (#5710) üzenetére


Qorthral
őstag

Biza' ! :)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#5712) Szibilla


Szibilla
aktív tag

Sziasztok!

Inercia néven szeretnék csatlakozni. Idei lesz az első szezon, meglátjuk, mire megyek vele.

(#5713) EmberXY


EmberXY
addikt

Üdv mindenkinek!
Ma olyan jelenséggel találkoztam, hogy egy tag meghívott a ligájába e-mailen keresztül, de fogalmam sincs, ki a tököm lehet és honnan vehette a mail címemet, de nem spam-ként jött...
Az oldalon van lehetőség ilyesmire, más találkozott ilyennel, vagy hogy lehet ez?
Köszi előre is.

Up the Irons!

(#5714) Bocaa


Bocaa
senior tag

heló!
botta94 néven szeretnék csatlakozni :U

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#5715) grabber válasza EmberXY (#5713) üzenetére


grabber
addikt

Engem is,kár pazarolni rá a biteket ;]

(#5716) EmberXY válasza grabber (#5715) üzenetére


EmberXY
addikt

Téged is az Olivér nevezetű? :D
Engem csak az érdekelne, hogy a mail címet honnan vette, publikusan sehol nincs megadva...

Up the Irons!

(#5717) ROBERTOH


ROBERTOH
őstag

Sziasztok!

Még csak most olvasom a játék működését, lenne két kérdésem:
-a regisztrációnál a "Teljes név"-hez a rendes nevemet kell megadni, vagy bármit lehet? (ha a rendes nevem kell, akkor azt miért kérik el? :) )
-visszaolvasgattam tavalyi posztokat, és látom hogy sokan pilótának nem mercist tettek be, pedig a pontszerzés alapján azt gondolnám, hogy a pilóták több pontot hoznak, mint egy csapat összetevő; rosszul gondolom?

ez a kedvenc aláírásom

(#5718) grabber válasza EmberXY (#5716) üzenetére


grabber
addikt

Engem is,de a kukában landolt nagy sebességgel ;] Van egy mindenes e-mail címem,meg a személyes,pont az ilyenek miatt.Nem izgat különösebben.

(#5719) FireKeeper válasza ROBERTOH (#5717) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

többet hoz, de kockázatosabb. ha csapatként van benn, és kiesik az egyik pilóta, a másik eredménye után még kaphatsz pontot/pénzt. ha pilótaként van benn, és úgy esik ki, akkor teljes bukta. persze ha mindkét pilóta kiesik akkor kb ugyanott vagy :D

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5720) Qorthral válasza ROBERTOH (#5717) üzenetére


Qorthral
őstag

Üdv!

1. Mivel van felhasználónév is, feltételezem, hogy igen. Mikor én regeltem, még nem kellett megadni.
Nem tudom miért kell nekik, de gondolom senki sem ellenőrzi, hogy valós nevet adsz-e meg. ;)

2. Igen, többet hoz egy élpilóta, mint egy topcsapat, de rizikósabb is. Ha Mercid van, szinte biztosan sok pontot gyűjtesz, míg pl Hamiltonnal egy kiesés esetén nagyon komoly hátrányba kerülsz. Tulajdonképpen a játék fő gondja épp ez: nem tud mit kezdeni a kiesésekkel... Ha Hamiltont választod, aki alatt az utolsó körben áll meg a gép, miközben vezeti a versenyt, érezhetően nagyon jól döntöttél, megérdemelnéd a sok pontot, ezzel szemben egy nagy nullát kapsz. Mindezt csúnyán súlyosbítja, hogy Hamilton pár %-kal olcsóbb lesz, ahelyett, hogy 15%-kal drágulna... Azaz egy nem hibáért (sőt, jó döntésért!) kétszeresen is tönkreszivat a játék.
Máshogy fogalmazva: Mivel fontos eleme a játéknak a fejlődés, ha a játék korai szakaszában kiesik a fő komponensed (élpilóta), máris kezdhetsz új célokat realizálni a liga alsóbb felében... :D

Magyarán a nagyon nagy kockázat miatt sokan óvatosak, és inkább a csapatokra alapoznak. A tavalyi ligagyőztes Beerwolf pl akkor szerzett behozhatatlan előnyt, amikor az évad közepén kb minden rivális a nagy formában versenyző Hamiltonra váltott a Merciről, míg ő nem.

Az igazán sikeres szereplés kulcsa persze pont ez: eltalálni, hogy mikor érdemes egy nagy formában versenyző és jó áron megvehető pilótára váltani, és mikor érdemes jó áron megszabadulni egy pilótától/csapattól. Mikor legyenek a csapatok a kulcs komponenseid és mikor a pilóták?

Mankónak itt a 2012-es játék során általam nevezett összes csapat. Abban az évben elég jól ment a játék, meg persze szerencsés is voltam, szóval ez talán nem olyan rossz kiinduló alap. ;) Láthatod, hogy elsősorban a csapatokra alapoztam, de az év közepén volt egy fontos Hamiltonos időszakom is. Ha megfigyeled, ott sokkal kiegyensúlyozatlanabbak a pontszámok (pl 115 és 321 pont egymást követő versenyeken, hasonló csapattal), míg pl az utolsó öt versenyen nagyon kiegyensúlyozottan teljesített a csapatom. Mindez elég jól alátámasztja azt, amit fentebb is fejtegettem. :)

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#5721) Motion_Blur válasza Qorthral (#5720) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Uhhh, csoda hogy az a 115 pont nem vitte el az éved!

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#5722) Qorthral válasza Motion_Blur (#5721) üzenetére


Qorthral
őstag

Jah. :D
Az a Grosjean féle belga torpedós futam volt...
Az abban az évben jól szereplők közül kiesett Alonso, Hamilton, Perez, Maldonado és Grosjean is...
Maldonado-t leszámítva mind érintett. :D

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#5723) mrgg


mrgg
tag

Üdv, mrgg néven, újoncként szeretnék én is csatlakozni. :)

(#5724) ROBERTOH


ROBERTOH
őstag

Köszönöm a válaszokat! :)

Akkor kisakkozom az ideális felállást ;)

ez a kedvenc aláírásom

(#5725) Bence01


Bence01
tag

Sziasztok!

Bence_0 névvel szeretnék csatlakozni a ligához.
Köszönöm!

Solo Puffin ti darà forza e grinta a volontà

(#5726) EmberXY válasza grabber (#5718) üzenetére


EmberXY
addikt

Válaszolt a srác, ő csak a nickneveket másolta be az oldalon található meghívó küldőbe (ahová vagy nickeket, vagy e-mail címeket lehet írni), tehát ezek szerint az oldal szervere rendeli hozzá a címeket automatikusan, így látszik a küldő meg a fogadó címe is adott esetben az e-mailekben. Érdekes megoldás, de ezek szerint nincs adatszivárgás vagy ilyesmi a háttérben... :F

Up the Irons!

(#5727) grabber válasza EmberXY (#5726) üzenetére


grabber
addikt

Fura,de védhető,mert a játékkal kapcsolatban kaptál egy meghívós rendszerüzenetet.A küldő nem tudja az e-mail címed,szóval nem adták ki.

(#5728) EmberXY válasza grabber (#5727) üzenetére


EmberXY
addikt

De azért fura, mert a meghívó mail a srác címéről jött, nem az oldal címéről, mintha csak a sajátjáról küldte volna. :F
Miután válaszoltam rá, rendes beszélgetésként kezelte a gmail, szóval utána már ő is tudja az én címemet. ( Mivel nem kamu e-mail fiókokról van szó, így egymás nevét is megtudtuk. ;])
Adatkezelés csillagos 5-ös. :C :DDD

Up the Irons!

(#5729) grabber válasza EmberXY (#5728) üzenetére


grabber
addikt

Akkor ja :D Komoly játék,komoly honlap és komoly adatkezelés :D

(#5730) EmberXY válasza grabber (#5729) üzenetére


EmberXY
addikt

A játék élményét ilyen apróságok nem befolyásolják. :DDD

Up the Irons!

(#5731) Zoza24


Zoza24
senior tag

Zoza néven újra jelentkezem...

Forza Italy!

(#5732) kukamatyi


kukamatyi
tag

Ismét jelentkeznék!

kukamatyi névvel szerepelek ott is :)

PÉNZT ér a véleményed(1-6 euro/kérdőív):------ http://www.marketagent.com/f.asp?RefUID=290279-----15 eurónál ingyenes kiutalás....

(#5733) Qorthral válasza kukamatyi (#5732) üzenetére


Qorthral
őstag

Felvettelek. :)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#5734) kukamatyi válasza Qorthral (#5733) üzenetére


kukamatyi
tag

köszi! :) :R

[ Szerkesztve ]

PÉNZT ér a véleményed(1-6 euro/kérdőív):------ http://www.marketagent.com/f.asp?RefUID=290279-----15 eurónál ingyenes kiutalás....

(#5735) ROBERTOH


ROBERTOH
őstag

Vova néven jelentkeztem a ligába ;)

ez a kedvenc aláírásom

(#5736) Honey Bátyó


Honey Bátyó
csendes tag

Szia, Honey néven jönnék ismét!

Angol fordítás olcsón, igényesen és gyorsan! Just call me - this is not a joke!

(#5737) attisx válasza FireKeeper (#5708) üzenetére


attisx
addikt

Készül (gondolatban), egyelőre arra várok, hogy mi lesz a van der Garde - Sauber meccs vége. De legkésőbb péntek estére meg lesz... ;)

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#5738) FireKeeper válasza attisx (#5737) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

nem mintha stratégia szempontjából nagyon releváns lenne hogy azt a fostaligát ki vezeti ;]

jah a doksiról van szó, az más. de lehet hogy a szezon közben még lesz ott változás.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5739) attisx válasza FireKeeper (#5738) üzenetére


attisx
addikt

Jaja... A hírek szerint a Manornál is vetésforgó lesz az egyik autóban (R. Merhi - J. King)... Csak úgy vagyok vele, hogy legalább az első futamra legyen már oldalhelyes a tábla... :DDD :B

[ Szerkesztve ]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#5740) Strauss


Strauss
senior tag

Hali , asszony és Én újra indulunk - Hedi és Strauss- Köszi.

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#5741) válasza Strauss (#5740) üzenetére



addikt

Jelentkezzetek be a ligába [link]

Asszonynak mi a PHs nickje? Hedi névvel, csak egy 1hsz-es 2006 óta inaktív tag van.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#5742) Strauss válasza (#5741) üzenetére


Strauss
senior tag

HHedi ( újat kellett csinálni , azóta az emilje megszűnt már)

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#5743) Bocaa válasza Bocaa (#5714) üzenetére


Bocaa
senior tag

a múltkor szerintm nem sikerült csatlakoznom mert béna vagyok úgyhogy újra botta94 néven jönnék :D

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#5744) Qorthral


Qorthral
őstag

Még nem késő jelentkezni a PH!-s F1 tippjátékra. Tegyétek meg (írjatok privit nekem az azonosító miatt), nehogy lemaradjatok.
Az első fordulóra szombaton reggel 6:30-ig lehet leadni a tippeket (mindig az időmérő előtt fél órával zárom a nevezést). A kérdéssort megtaláljátok a linkelt topikban.
Játékra fel! :)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#5745) DemonDani


DemonDani
addikt

Hello mindenki!

Ismét jelentkeznék, mint eddig minden évben :)

Reméljük erős év elé nézünk, mindenkinek a legjobbakat :K

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#5746) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Mi lehet a tuti tipp?

Valaki tudna adni még 15milliót? ;]

(#5747) zulu_mester


zulu_mester
tag

Sziasztok!

zulumester a nick nevem az f1liga.hu-n és szeretnék jelentkezni a bajnokságra :)

"Te is fiam Bluethooth!"

(#5748) ROBERTOH válasza SzalaiG (#5746) üzenetére


ROBERTOH
őstag

Mindig az, ami nálam (Vova) van beállítva! :DD

ez a kedvenc aláírásom

(#5749) Real93


Real93
aktív tag

Sziasztok,

Szeretnék jelentkezni a ligába. Real93 vagyok ott is.

(#5750) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Hát elárazták rendesen a szezont... :(((

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.