Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5401) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

lépek egy ilyet: Ricciardo-Vergne-Force India-Ferrari-Mercedes

Ric ugyan jóval drágább mint a Red Bull csapat, de Vettel lassan kifut az alkatrészekből, és szeretném, ha megint lenne egy top pilótám. Gondolkoztam Alonsón is, de ő még drágább, és a Ferrarit annyira nem érzem erősnek.
Vergne-el lehet megszívom, de a tegnapi második, és a mai első szabadedzésen is erős volt, hosszún röviden egyaránt, kap egy esélyt. meg így legalább megint lesz hova fejlesztenem kövi futamon (Bottas, Magnussen)
Force Indiával nagy gondban voltam, tegnap erősnek tűntek, ma megint núdlik voltak, és nagyon közel volt hozzájuk a Williams és a McLaren is, de a tegnapi hosszú etapos tempójuk meggyőző volt
Ferrarinál Alonsótól erős futamot várok, Raikkönentől meg valami tisztes helytállást.
Mercinél szerintem Rosberg most elveri Hamiltont, legalábbis ligában sokan vannak Hamiltonosok, így nekem jó lenne :P

asszem befért volna egy ric-mas-fi-fer-mer csapat is, de massában nem bízom :D

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5402) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Utolsó pillanatig bent volt az ALO-HAM-RB-MCL-TR felállás, de végül visszakoztam...

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#5403) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

na ennyit Vergne-ről és a Force Indiáról :D

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5404) M3oH válasza FireKeeper (#5403) üzenetére


M3oH
addikt

Ja, jó csere volt a WILL helyére, remélem versenytempóban jobb lesz az FI.

(#5405) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

69 pont, egyelőre örülök hogy nem változtattam semmin.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#5406) bobace


bobace
őstag

Végül úgy elszaladt az idő, hogy nem tudtam cserélni, de az időmérő eredményéből úgy látom, nem is baj. A holnap is így sikerüljön, csak mondjuk ROS legyen az első és HAM a második, hogy a "Hamisok" ne húzzanak annyira el :D ;]

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#5407) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

59 pont. Not bad.

All→M8

(#5408) Atlantis


Atlantis
veterán

72 pont eddig. Jó kezdés, futamról futamra új saját rekord.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5409) werszomjas


werszomjas
őstag

Uristen de jo idopontban adtam el rosberget :) mar futamok ota o volt a pilotam.

üdv

(#5410) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

ezt már komolyan nem hiszem el, hogy amíg benn volt Hami, néhány kivétellel mindig volt valami gixer, amióta mercis vagyok, meg rommá nyeri magát, és Rosberg került a szopóágra... :(

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5411) T0rnad0


T0rnad0
addikt

Most cseréltem a Mercit Hamiltonra, remélem behúzza:)

Z Fold 4

(#5412) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

oké, totálisan vége az idényemnek :DDD

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5413) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Bottas, McLarenek..... köszi :W

308 pont

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#5414) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Háh, az tuti hogy ha most bent tartottam volna a Bottast, akkor most eléggé morcos lennék :D
Illetve most jól jött ki hogy nem tettem be a Mercit, hanem Hamit bent hagytam. RBt betenni ugyanígy. Most összejöttek a dolgok :D

285 pont. Idei legjobb :)

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#5415) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

298, Checo csak visszahozta a végére, és Vergne a dupla bünti ellenére is jó volt. ha berakom Massát, meglett volna a 300 is... kérdés, mire/kire lesz pénzem Japánra :N

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5416) venember83


venember83
nagyúr

352 pont, végre. McLarenre nem váltás és a radikális változtatás elkerülése határozottan jó ötlet volt.

(#5417) M3oH


M3oH
addikt

327pont. Button kiesése nem jött jól. Viszont Bottas visszaesése igen :) Nem sikerült olyan rosszul ez.

(#5418) T0rnad0 válasza venember83 (#5416) üzenetére


T0rnad0
addikt

Detto. Csak én most váltottam K. Magnussen, V. Bottas, Mercedes, Red Bull, Ferrari-ról L. Hamilton, D. Ricciardo, Force India, Williams, Ferrari-ra. Pont jókor.

Z Fold 4

(#5419) FireKeeper válasza T0rnad0 (#5418) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

te jó ég, mennyi kp-d volt neked hogy meg tudtad lépni ezt a cserét? :Y

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5420) Atlantis


Atlantis
veterán

247 pont. Katasztrófa.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5421) T0rnad0 válasza FireKeeper (#5419) üzenetére


T0rnad0
addikt

Gyorsan kiszámoltam, ha minden igaz csak kb 10 millióval került többe.

Z Fold 4

(#5422) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Vergne büntetését beleszámoltátok?

(#5423) FireKeeper válasza Tomi0703 (#5422) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

elvileg elhúzott annyira pereztől hogy maradt a hatodik a bünti ellenére is.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5424) Tomi0703 válasza FireKeeper (#5423) üzenetére


Tomi0703
őstag

Akkor itt már hozzá van adva az idejéhez a +5 mp?

(#5425) M3oH válasza Tomi0703 (#5424) üzenetére


M3oH
addikt

Igen, hozzá. Az a hivatalos végeredmény.

(#5426) bobace


bobace
őstag

Éljen Rosberg, 275 nyamvadt pont :W Éreztem, ha eladom Hamiltont akkor fog nyerni (2ből 2 eddig), ha most megveszem, már tuti nem nyer idén, kivel toljak ki? ;]

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#5427) SzalaiG válasza bobace (#5426) üzenetére


SzalaiG
addikt

Kérlek vedd meg!!! :K ;]

/

Megvan Button. Kész a csapatom. Kár, h kevés az idén, de eddig majdnem álomcsapat. :)

(#5428) callmeakos válasza bobace (#5426) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Ahogy látom Rosberg ára még mindig jól tartja magát. Szerintem nem lehet rossz befektetés ;]

All→M8

(#5429) FireKeeper válasza callmeakos (#5428) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

azon nem gondolkoztál még hogy eladd hamit és mercire válts? lehet nem hoz majd annyit a csapat, mint a pilóta, de jó sok suskád felszabadul, amiből fejleszthetnéd a kiegészítő szekciót. az a toro-sauber nem valami acélos. a torotól még ki-ki nézhet egy-két jobb eredmény, ami az árukért nem rossz, de a sauber totál homály. amennyid felszabadul, egy FI/Perez simán kijöhet, vagy akár egy williams.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5430) callmeakos válasza FireKeeper (#5429) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Ami most van nálam az közel sem az, amit akarok majd Suzukára. Megfordult több variáció is a fejemben ami működhet, de még van idő, alszom erre párat :D

All→M8

(#5431) venember83


venember83
nagyúr

Egyébként vicces, hogy a McLaren mostanában lényegesen gyorsabb edzéseken és időmérőn, mint a FI, vélhetően komolyabb költségvetés miatt fejlesztésre is több pénz jut, az indiai csapat mégis valamivel jobban teljesít versenyeken.

(#5432) X3B6O0X


X3B6O0X
aktív tag

Na, megvettem Hamiltont, hogy Rosberg tuti nyerjen vasárnap :D

[ Szerkesztve ]

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#5433) FireKeeper válasza X3B6O0X (#5432) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

úgy legyen ;]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5434) venember83 válasza X3B6O0X (#5432) üzenetére


venember83
nagyúr

Postázok egy sört neked, ha eladod Hamiltont. :U

(#5435) Atlantis


Atlantis
veterán

Az se biztos, hogy lesz verseny vagy hogy vasárnap...szóval nyugi van, lehet ez a hétvége se fog majd számítani.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5436) Motion_Blur válasza Atlantis (#5435) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Semmilyen mértékadó oldalon nem olvasni arról hogy ne lenne verseny.
Sőt még azt se hogy változna a verseny időpontja.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#5437) Tomi0703 válasza Motion_Blur (#5436) üzenetére


Tomi0703
őstag

F1-live nem eleg mertekado? :U ;]

[ Szerkesztve ]

(#5438) hoffman_


hoffman_
nagyúr

üdv!

sajnos most pár hétre kiestem a ritmusból. csak a csapatom fejlesztettem, de a ligába nem néztem be. most néztem, hogy nem vagyok benne. hogy lehet ez, hogy estem ki?

szeretnék vissza, nyilván, hogy van ennek a menete most így? :B

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#5439) attisx válasza hoffman_ (#5438) üzenetére


attisx
addikt

Augusztus végén tartott egy kis tisztogatást az inaktívnak tűnő játékosok között.

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#5440) Qorthral válasza hoffman_ (#5438) üzenetére


Qorthral
őstag

Újra kell jelentkezned a ligába, hogy jóvá tudjunk hagyni. :)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#5441) Motion_Blur válasza Tomi0703 (#5437) üzenetére


Motion_Blur
félisten

"NEM változik a Japán Nagydíj programja!
Az MTVA sportriportere, Bobák Róbert jelentése szerint az FIA szakemberei összeültek, és arra a döntésre jutottak, hogy a futamot mindenképpen az eredeti időpontban rendezik meg - amennyiben az időjárás ezt lehetővé teszi. (Törölték a szombati, és a vasárnapi, a kiírtnál korábbi időpontban való rendezés lehetőségét)"

Bobák Robi

Úgy tűnik, hogy az f1-BRÉKING!!!!!!!!!!-live ismét csak pofázott a levegőbe, ahogy szoktak... :)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#5442) válasza hoffman_ (#5438) üzenetére



addikt

Sorry, lehet véletlenül kiestél a rostán, jelentkezz be újra!

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#5443) echterion


echterion
nagyúr

Most azon agyalok, hogy a Meki nálam a FI vagy a TR helyére menjen. Szerintetek? Mostanában eléggé gyengusz lett a FI és a mostani szabadedzéseken sem remekelnek...döntenem kéne gyorsan.

**********

(#5444) venember83 válasza echterion (#5443) üzenetére


venember83
nagyúr

TR helyére, szerintem. Eddig két füstölés volt tőlük egy nap alatt... :U

(#5445) hoffman_


hoffman_
nagyúr

értem, köszi a válaszokat! azért nem volt nagy csere-bere, mert egyrészt voltak hiányos heteim, másrészt nem volt mire :)

jelentkezem újra! :R

ui.:

nem találom a ligát, bakker. a kereső sem dobja, illetve az első hsz linkje is hibásat dob. valaki belinkelné, ha szépen megkérem?

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#5446) Atlantis válasza Motion_Blur (#5441) üzenetére


Atlantis
veterán

Én jobban örültem volna, ha átteszik szombatra. Vasárnap meg nézhetjük, hogy SC mögött elrajtolnak az esőben és körözgetnek...már ha az idő legalább ennyit megenged majd. Persze ne legyen igazam, ez egy jó pálya, szeretnék rajta normális versenyt látni.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5447) -Mike- válasza hoffman_ (#5445) üzenetére


-Mike-
addikt

(#5448) hoffman_ válasza -Mike- (#5447) üzenetére


hoffman_
nagyúr

köszi szépen!

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#5449) echterion válasza venember83 (#5444) üzenetére


echterion
nagyúr

Oda teszem szerintem is. Kicsit olvasgatva látszik, hogy fognak még szívni a motorjaik miatt eleget.

**********

(#5450) válasza hoffman_ (#5445) üzenetére



addikt

üdv újra :)

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.