Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5151) venember83 válasza FireKeeper (#5150) üzenetére


venember83
nagyúr

Ha Hami és Ric összeakad, akkor nekem is az lesz.

Igen, Kvyat is a csapatom tagja. :D

[ Szerkesztve ]

(#5152) venember83


venember83
nagyúr

236 pont lett, Massa a versenyen, míg Hamilton az időmérőn szabotálta a hétvégét.

[ Szerkesztve ]

(#5153) FireKeeper válasza venember83 (#5152) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

nekem is annyi, nekem is hamilton és massa cseszte el a hétvégén :)

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5154) Qorthral válasza venember83 (#5152) üzenetére


Qorthral
őstag

Nekem 264, vagy valami ilyesmi. :)
Bottast abszolút érdemes volt előnyben részesíteni Massával szemben. Végre egy idei kulcsdöntésem, ami jónak bizonyul. :)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#5155) callmeakos


callmeakos
veterán

265 pont. Mi folyik itt Gyöngyösön??! :DDD

All→M8

(#5156) -Mike-


-Mike-
addikt

Utolsó két versenyen sokat hozott nekem Massa.

[ Szerkesztve ]

(#5157) FireKeeper válasza -Mike- (#5156) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

nekem is. fejfájást :D

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5158) venember83 válasza -Mike- (#5156) üzenetére


venember83
nagyúr

Most már kár változtatni. :D

(#5159) Atlantis


Atlantis
veterán

238 pont. ha jól számoltam, nem előre fejlődök a jelek szerint.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5160) echterion


echterion
nagyúr

Nem tudom, hány pont, de nekem a két pilótám Rosberg és Bottas, így biztos nagyot szakítottam. :))
Majd holnap megnézem az oldalt, most csak csendben örülök annak, hogy Hami nem tudta bedarálni Bottast.

**********

(#5161) Qorthral válasza echterion (#5160) üzenetére


Qorthral
őstag

300 körül leszel ;)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#5162) bobace válasza venember83 (#5152) üzenetére


bobace
őstag

Itt is ennyi lesz. Egy-két változtatást eszközölni kell. Valszeg HAM-ból MER lesz, WIL-ből BOT. Mert Massa nem képes alkotni, a Mercisek közül meg hol ez, hol az nyer. A maradék zséből meg hátha visszafér a FI és akkor vége az évnek fejlesztés szempontjából :D

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#5163) venember83 válasza bobace (#5162) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem nagyon fog pénz maradni szerintem, sőt, szerintem nem is lehet kihozni nullásra ezt a két cserét. :N

(#5164) X3B6O0X


X3B6O0X
aktív tag

Már az időmérő után fogtam a fejem, hogy miért nem tettem be Bottast, de a futam után olyan hangosan káromkodtam, hogy a himnuszból semmit sem hallottam :D
~250 pont

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#5165) FireKeeper válasza X3B6O0X (#5164) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

kezdem azt érezni hogy jobb választás mint Ric.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5166) -Mike- válasza FireKeeper (#5165) üzenetére


-Mike-
addikt

De ha berakod Bottast akkor egyből kiesik, ez ilyen. :)

(#5167) venember83


venember83
nagyúr

Sztornó.

[ Szerkesztve ]

(#5168) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

gondolkozom egy biztonságos verzión, perez-bottas-merci-mclaren-redbull, igaz sok cserével jár, de ez az egyetlen épkézláb összeállítás amiben benne van a négy merci motors csapat és a red bull.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5169) venember83 válasza FireKeeper (#5168) üzenetére


venember83
nagyúr

Én valahogy a TR-től szabadulnék már. :U S jelenleg valami biztonságos megoldást nézek erre, mondjuk egy Pérez-Ricciardo-Williams-Mercedes-Ferrari kombóval. Opció még a Hamilton-Pérez-Williams-Red Bull-Ferrari, illetve a Pérez-Bottas-Mercedes-Red Bull-Ferrari.

(#5170) Beerwolf


Beerwolf
senior tag

322 pont, átvettem a vezetést. :-)

(#5171) bobace válasza venember83 (#5169) üzenetére


bobace
őstag

Én is akartam volna a TR-től szabadulni, de valszeg nem fog menni, túl sok pénzt buknék egy teljes sorcserével. Amit pár hozzászólással feljebb beszéltünk, ahhoz meg hiányzik egy pár misi, ami a kövi futamon tuti bejön. Nehéz megállni, de ezzel a kombóval kellene neki vágni a magyar nagydíjnak és reménykedni, hogy két peches hétvége után kijön Haminak a lépés.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#5172) venember83 válasza Beerwolf (#5170) üzenetére


venember83
nagyúr

Gratula! Úgy tűnik, a szezon második felére fogyott ki a lendületem/szerencsém. Vagy csak megbosszulja magát a rengeteg módosítás, amiket eszközöltem, és elment sok-sok pénz, amit okosabban fel lehetett volna használni fejlesztésre. De majd a Hungaroringen minden megváltozik. :D

[ Szerkesztve ]

(#5173) Qorthral válasza Beerwolf (#5170) üzenetére


Qorthral
őstag

Grat! Őszintén szólva nem hittem volna, hogy a Mercis felállás eredményesebb lesz hosszú távon is, mint a Hamiltonos! De az lett. :) Hajrá, az összetett TOP10 sincs messze.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#5174) Beerwolf


Beerwolf
senior tag

Köszi mindkettőtöknek, egy ideig be akartam tenni Hamit, de annyira jól ment Bottas, meg Riccardo is, hogy végül még akkor se tettem be amikor előtte kiesett. Persze egy Rosberg kiesés megszivathat, majd megint, de pénz már nem nagyon lesz probléma. :-)

(#5175) grabber


grabber
addikt

289 pont az eddigi legjobb hétvégém :D

(#5176) venember83


venember83
nagyúr

Ha a RB-t valóban érzékenyen fogja érinteni a FRIC hiánya a Hungaroringen, akkor szerintem kipróbálok egy HAM-BOT-FI-MCL-FER kombinációt. Persze kérdés, miből fogom megtudni, hogyan érinti a FRIC hiánya a RB-t, hiszen Németországban is a szabadedzéseken RIC (és ALO) ott volt a mercik mögött, a versenyen meg...

(#5177) -Mike-


-Mike-
addikt

Német 3. szektorból kiindulva, ami hasonlít a hringhez jók lesznek az RB-k:

(#5178) Atlantis válasza venember83 (#5176) üzenetére


Atlantis
veterán

Szerintem is jó lesz az RB, itt mechanikus tapadás kell, nem annyira motorerő. Talán nem kotlik meg egyik autó sem.

Mondjuk a jó eséllyel esős verseny úgyis borítani fog mindent.

Éppen azon filózok, hogy még egy hétvégét megyek a HAM-KVY-RB-WIL-FI csapattal. Valahogy a Williams-t jobb szeretném csapatként megtartani, előbb-utóbb Massa pechsorozata is véget ér. Bottas mehetne Kvyat helyett, de akkor a TR csapatként fér bele, ami nem nagyon tetszik.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5179) venember83 válasza -Mike- (#5138) üzenetére


venember83
nagyúr

És ez erre a hétvégére is érvényes. Itt kotlok már jó ideje a kombináción, de hiába, TR-t csak komoly átrendezés árán tudom kitenni. Szerintem marad ez a HAM-PER-WIL-RB-FER, aztán majd idővel cserélem Pérezt Magnussenre vagy ilyesmi, és ezzel le is van tudva minden idénre, bízhatok a szerencsében, hogy nem csúszok borzasztóan hátra. A TR-rel már nettó hátrányban vagyok a mögöttem lévőkkel szemben is sajnos, szóval valamit változtatni kell.

(#5180) FireKeeper válasza venember83 (#5179) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

nekem is hasonló problémám van, csak még kevesebb lóvém :D jó lenne benntartani a ham-ric párost, de akkor nem fér be értelmes pilóta csak perez.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5181) Atlantis


Atlantis
veterán

Én gondoltam egy őrültet és a RAI-KVY-RB-WIL-MER összeállítást tettem be. Mit veszíthetek? Így is a béka valaga alatt vagyok 3m-rel.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5182) Qorthral válasza FireKeeper (#5180) üzenetére


Qorthral
őstag

Három pilótával tolod? :Y Nem semmi. :R
Nekem egy HAM - RIC páros mellé semmilyen további pilóta nem fér be, nem hogy Perez. ;]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#5183) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

egy szerényebb összeállítás: [link] :))

ez kimaxolás gyanús :)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#5184) FireKeeper válasza Qorthral (#5182) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

lol... ebből az okfejtésből azt akartam kihozni hogy ha marad a ham-ric, akkor nem fér be a force india, csak ha a mclaren-t kukázom :)

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5185) Qorthral válasza FireKeeper (#5184) üzenetére


Qorthral
őstag

Értettem én, de nem lehetett kihagyni. :D

Motion_Blur: Jah, így az idény felére megérkezünk lassan a plafonhoz. Innentől az dönt majd, hogy kinek van nagyobb szerencséje, valamint eddig megszerzett pontelőnye, illetve esetlegesen jobb megérzései az adott hétvégi formákkal kapcsolatban. Volt már ilyen év (2009), de akkor még nem sokan játszottak (innen), pl én sem. :)

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#5186) -Mike- válasza venember83 (#5179) üzenetére


-Mike-
addikt

Ha esni fog, márpedig vasárnapra "elvileg" jöhet az eső, akkor Button és neked nincs bent.:)
Will kicsit gyengébb lesz mint szokott lenni, a Ferrari, Red Bull és talán egyik Mclaren is legyűri majd a hétvégén, de nem tudom mennyire jó még most hétvégéről hétvégére összeállítani a csapatot, lehet még pénzt kellene gyűjteni a hátralevő futamokhoz, akkor meg jó ha nem nyúlsz most hozzá.

(#5187) venember83 válasza -Mike- (#5186) üzenetére


venember83
nagyúr

Spa és Monza jön, ott a Williams valószínűleg jó lesz, nem engedhetem meg, hogy most kitegyem őket. Viszont a TR-t már nagyon ideje, és Vettel feltámadásával már a RB is jó opció csapatként.

Igen, a McLaren az, amelyik jelenleg még bezavarhat, és Pérez a csapat leggyengébb pontja feltehetőleg. De az is lehet, hogy Hamilton kiesik, s akkor ez a hétvége is bukó. :D

[ Szerkesztve ]

(#5188) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

TR => McLaren, vagy
FI = > Ferrari?

Szárazon egyértelműen jobb a Ferrari, Alonso szerintem esélyes lenne 3-5-be, Kimi is ha lesz egy rendes futama akkor 5-7.

Viszont ha leesik az eső akkor jön Gombos. :U

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#5189) -Mike- válasza Motion_Blur (#5188) üzenetére


-Mike-
addikt

Westmálen mercedes.. de csak a TR miatt, ők gyengébbek, mint az India.

Én most berakom Kimit, utolsó 5 hringes futamán mindig dobogón volt. Na most fog kiesni. :D

[ Szerkesztve ]

(#5190) Tomi0703 válasza Motion_Blur (#5188) üzenetére


Tomi0703
őstag

Én FI -> Ferrarit választottam. Meg a Ricsárdót lecseréltem Vettelre. :DDD

(#5191) -Mike- válasza -Mike- (#5189) üzenetére


-Mike-
addikt

Visszaszívom, lehet inkább a Ferrari, India gyengus nagyon, q3 sem lesz meg nekik.

(#5192) Motion_Blur válasza -Mike- (#5191) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Váltottam egy nagyobbat: HAM + BOT + RB + FER + FI

Bukok, de ponterősebb szerintem, Vettel most erősebbnek tűnik Ric-nél.

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#5193) callmeakos


callmeakos
veterán

HAM-BOT-MAR-RB-TR

Ez a felállásom erre a hétvégére. Nagyon bízok most Hamiltonban. Fekszik neki a pálya, és nagyon benne van a javítási vágy. Csak egy valamitől félek. Ha ma meg is szerzi a pole-t, tartok attól hogy azok az átkozott fékek megint rakoncátlankodni fognak és esetleg megint elúszik egy futamgyőzelem. De már mindegy mindegy alapon bevállalom. Bottas ismét stabilan gyorsnak tűnik, viszont RIC-et kivettem. Erősebbnek érzem most a Red Bullt csapatként, mint mondjuk az egyik pilótát szólóként. Meglátjuk.

All→M8

(#5194) echterion


echterion
nagyúr

No, én maradok a mostani felállásnál, kell némi zsé, mert le kéne cserélnem a TR-t valami értelmesebbre. Bottas-ban meg reménykedem, hogy jó lesz.

**********

(#5195) Motion_Blur válasza Motion_Blur (#5192) üzenetére


Motion_Blur
félisten

sorry FI helyett TR

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#5196) -Mike- válasza Motion_Blur (#5192) üzenetére


-Mike-
addikt

Bottast akartam berakni Massa helyére de nem tudok most sem szabadulni tőle, illetve tudnék de akkor egy Indiás pilótám lenne az meg most nem jó. Megint kifog esni Massa úgy érzem, de már mindegy. :)

(#5197) -Mike- válasza -Mike- (#5196) üzenetére


-Mike-
addikt

És már mióta nem tudok megszabadulni a Toro Rosso-tól az is idegesít. :D

(#5198) Qorthral


Qorthral
őstag

Hamilton... hát ilyen nincs! :D

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#5199) FireKeeper válasza Qorthral (#5198) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ezt nem hiszem el baszki.

és el akartam adni, de behúzta mindhárom edzést, ezért megtartottam...

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5200) callmeakos


callmeakos
veterán

Na jó ez már vicc komolyan mondom :W

All→M8

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.