Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6051) venember83 válasza IreN!CuS (#6049) üzenetére


venember83
nagyúr

Ezt nem garantálhatom. :N Viszont valóban nincs értelme minden verseny előtt ilyen komoly szinteket ugrani a váltással, néha érdemes leállni, és pár pontért nem kidobni tizenötmilliót.

(#6052) FireKeeper válasza venember83 (#6046) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

én bizalmat szavaztam rosbergnek. egyrészt, mert hamilton túl drága volt nekem (lol) másrészt talán most vérszemet kap + monacoban jól szokott menni. ros-ves-fer-sau-lot

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6053) FireKeeper válasza FireKeeper (#6052) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

pff na ennyit rosbergről... :D

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6054) venember83 válasza FireKeeper (#6053) üzenetére


venember83
nagyúr

Ja, alakult a várt szívás. Mindegy, majd huszonnyolc-harminc millióval a zsebben valahogy majd javítunk a felálláson Kanadára. A kérdés az már csak a hogyan. :)

(#6055) ROBERTOH


ROBERTOH
őstag

Eddig egész jól sakkoztam, habár a Kvyat, Maldonado, Mercedes, Ferrari, Toro Rosso összeállítás még jobb lett volna...

ez a kedvenc aláírásom

(#6056) zszszs


zszszs
tag

Most akkor Sainz hányadik?
http://www.gphirek.hu/f1/20150523-f1-carlos-sainzot-a-bokszutcaba-szamuzte-az-fia.html
Hogy lesz elszámolva?

(#6057) callmeakos válasza zszszs (#6056) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Ezt akartam én is kérdezni. Szerintem 0 pont.
Pedig túl szép volt.... :(

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#6058) Motion_Blur válasza zszszs (#6056) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Mivel utólag törölték minden idejét (kvázi kizárták az időmérőről), így mi se kapunk érte pontot :W

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#6059) ROBERTOH válasza Motion_Blur (#6058) üzenetére


ROBERTOH
őstag

Ez kész... :W

ez a kedvenc aláírásom

(#6060) Plutor válasza zszszs (#6056) üzenetére


Plutor
aktív tag

:W

(#6061) -Mike- válasza zszszs (#6056) üzenetére


-Mike-
addikt

Pedig gondolkoztam rajta, hogy berakom, szerencsére "csak" csapatként van bent.

(#6062) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

reménykedtem hogy amennyit bukom rosbergen annyit tudok javítani verstappen-el, de ennek mostmár annyi :( pedig jól meg az egész hétvégén, versenyen is ügyes volt. fakk.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6063) venember83 válasza FireKeeper (#6062) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem bukunk Rosbergen. :D

(#6064) FireKeeper válasza venember83 (#6063) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

nem :D megbocsátok verstappennek :D
241

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6065) Zoza24


Zoza24
senior tag

én meg most váltottam Hamira:)

Forza Italy!

(#6066) Motion_Blur válasza Zoza24 (#6065) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Szopacs nekünk...

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#6067) Zoza24 válasza Motion_Blur (#6066) üzenetére


Zoza24
senior tag

abban bízom,hogy hosszútávon nem lesz az:)

Forza Italy!

(#6068) venember83 válasza Zoza24 (#6065) üzenetére


venember83
nagyúr

Sokan buknak rajta ligán belül.

(#6069) Qorthral válasza Motion_Blur (#6066) üzenetére


Qorthral
őstag

Látod ezért szar ez a játék. Hozol egy hibátlan döntést, de a Merci töketlenjei (meg Verstappen mohósága) miatt totálisan megszívod, pont és árfolyam terén egyaránt. Még egy verseny, ami mutatja, túl sok múlik itt a szerencsén. Aki meg rosszabbul döntött (Rosberg), most vigyorog bőszen. Nonszensz, na.

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#6070) FireKeeper válasza Qorthral (#6069) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

teljesen egyetértek, de a "formát" nem igazán lehet rangsorolni. az eredményeket igen. a játékban ugyanúgy faktor a szerencse mint a versenyen. hamisok meg azért fel a fejjel, inkább legyen egy ilyen baki mint egy kiesés.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6071) venember83 válasza Zoza24 (#6067) üzenetére


venember83
nagyúr

Előbb-utóbb úgyis mindenkinek be kell húznia a váltást, és így is növekedett Hami ára.

(#6072) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Komolyan Verstappen miatt elmegyek ma lottózni :DDD

All→M8

(#6073) Atlantis


Atlantis
veterán

Verstappen lökte ki Grosjean-t...a két versenyző a csapatomban...nem fenyeget a veszély, hogy sok pontom lesz.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#6074) Motion_Blur válasza Qorthral (#6069) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Nem gondoltam volna hogy ekkorát bukunk...

Kvyat, Merci, Ferrarisoknak grat a majdnem 290 ponthoz.

Ha nem változtatok a felálláson én is ennyit kaptam volna + lenne 30 millám :W

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#6075) Qorthral válasza Motion_Blur (#6074) üzenetére


Qorthral
őstag

Jah, sajnos ennyi múlik a szerencsén. Rettentő sok. :(
Szánalom, hogy ilyenen megy el egy abszolút jó döntés...
Mindegy, ezzel együtt az alapunk jó, és most ugyanezt a váltást hoznánk meg szerintem... 2-3 millával több zseton lenne utána, ez van. Innen szép nyerni. :)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#6076) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

286 pont. Holyshit, elseakaromhinni :D

All→M8

(#6077) M3oH válasza callmeakos (#6076) üzenetére


M3oH
addikt

Nálam is. Ugrottam is előre 13 helyet a ligában :)

(#6078) venember83


venember83
nagyúr

Hehe, most sem lett jobb a helyzet, Hamilton ugyanúgy bőven drágább Rosbergnél, nem egyszerű a ROS-MER-TOR-SAU-FER fejlesztése harminc millióval sem. :(

(#6079) Plutor


Plutor
aktív tag

Még jól is jöttem ki belőle,hogy nem fért be Hamilton,és maradt a Merci. :C (kevesebb,mint 100k hiányzott)
Sainz is mentett pontokat,pedig azt hittem,hogy kuka a hét végéje.

(#6080) FireKeeper válasza venember83 (#6078) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

nekem pont befér rosi helyére hamilton, de csak ennyivel vagyok előrébb, a többi komponensen nem tudok javítani, mert a FI meg a meki nem lenne előrelépés, a williams (és a redbull mint csapat) meg túl drága. ez utóbbi kettő nem is biztos hogy előrelépés lenne mert a teljesítményük elég hullámzó.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6081) -Mike- válasza venember83 (#6078) üzenetére


-Mike-
addikt

Elkezdtelek sajnálni.

Ja nem. ;]

(#6082) venember83 válasza -Mike- (#6081) üzenetére


venember83
nagyúr

Pedig milyen jó tippet adtam a futam előtt Verstappennel, csak épp Grosjean csúnyán elszúrta. :(((

(#6083) -Mike- válasza venember83 (#6082) üzenetére


-Mike-
addikt

Igen, megakartam köszönni a MadMax tippet, milyen jó hogy nem hallgattam rád.

(#6084) Atlantis


Atlantis
veterán

Sainz kizárását az időmérőről nem számolták bele, megkapták a népek a 8. rajthelyes pontokat. Kár, 2 ponttal többet kaptam volna, ha elmeszelik.

Igazából én se tudom, merre fejlesszek, ez a verseny kakukktojás volt, megvárom a kanadai edzéseket.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#6085) Qorthral válasza Motion_Blur (#6074) üzenetére


Qorthral
őstag

Betehetjük Kvyatot Sainz helyére. :D Vagy ülünk a pénzen.
A jelenlegi mozgásterünk kb ennyi.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#6086) bobace


bobace
őstag

Érdemes volt belépni ma. Pünkösdi királyságnak tökéletes, addig élvezem, amíg lehet. :) Megérte megkockáztatni az RB komponenst.
De jó, hogy nem vettem meg Hamiltont, azon gondolkozom nem is fogom, abból kiindulva, hogy tavaly sem kellett a győzelemhez, kérdés hogy a verstappeni mohóság utolér-e :D

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#6087) -Mike-


-Mike-
addikt

Kimi megtartása jónak bizonyult, Hamilton berakása meg még jobbnak. Eddig.

[ Szerkesztve ]

(#6088) ROBERTOH


ROBERTOH
őstag

Raikkonen, Kvyat, Mercedes, Toro Rosso, Lotus eddig a legjobb összeállítás (az én pénzeből), de nem hiszem, hogy túl sokan választották ezt, Raikkonen elmúlt két futama alapján..

ez a kedvenc aláírásom

(#6089) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

262 pont. Vajon mire lesz elég :F

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#6090) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

A Saubert egyre nagyobb veszteség megtartani :(

All→M8

(#6091) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

247. meg kellett volna venni hamiltont.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6092) EmberXY


EmberXY
addikt

Zsinórban másodszor szívok Grosjean-nal, pedig megint milyen jó helyen végezhetett volna... Ez az ember el van átkozva. :W

Up the Irons!

(#6093) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

259 pont. Visszalépés, de közben annyira mégse. Jön a mumus Osztrák nagydíj. Az tavaly rendesen megsz#patott...

All→M8

(#6094) Motion_Blur válasza Motion_Blur (#6089) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Semmire :DDD lett egy rakás 300+ pontos eredmény.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#6095) Qorthral válasza Motion_Blur (#6094) üzenetére


Qorthral
őstag

Jah, ez van. :D
Mondjuk helyezésben én a 275 pontommal legalább jöttem felfele rendesen. az eleje viszont túl messze van.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#6096) bobace


bobace
őstag

A Grozsis húzás nem jött be, mit is vártam tőle, a többi az biztonsági játék. Meglepett, hogy nem szakadtam le, és a ligában sem előzőtt senki.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#6097) SzalaiG válasza EmberXY (#6092) üzenetére


SzalaiG
addikt

Nem. csak végre visszakap valamit az élettől, mert volt már jó pár eset amikor ő ütött ki valakit...

(#6098) EmberXY válasza SzalaiG (#6097) üzenetére


EmberXY
addikt

Így is nézhetjük, mindenesetre az, hogy egy Manort nem tud úgy kikerülni, hogy ne menjen neki, ez mindennek a teteje. :D
Nem kedvelem amúgy, ha nem lett volna a liga csapatomban, nem is érdekelt volna a dolog.

Up the Irons!

(#6099) SzalaiG válasza EmberXY (#6098) üzenetére


SzalaiG
addikt

Nekem sem szimpi ezért be sem raknám.

Vajon hogyan tovább? Ötletek?

(#6100) EmberXY válasza SzalaiG (#6099) üzenetére


EmberXY
addikt

Én se szimpátiából raktam be, hanem mert a "könnyen elérhető" pilóták közül a pontjai alapján jó választásnak tűnt.

A taktika részemről mostmár annyi, hogy beraktam Hamiltont (amíg még meg lehet fizetni), aztán majd fokozatosan fejlesztem a többit hozzá, számomra már az előrejutás kb csak sci-fi, a középmezőnyben kísérletezgetek.

Up the Irons!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.