Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6751) FireKeeper válasza EmberXY (#6750) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

próbálják belőni a McLaren árát, de nem enged a rendszer negatív értéket beadni ;]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6752) Atlantis válasza FireKeeper (#6751) üzenetére


Atlantis
veterán

Áh, csak altatnak. :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#6753) FireKeeper válasza Atlantis (#6752) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

hidd el, én örülnék a legjobban ha így lenne, de nyilvánvaló, hogy sehogy sem állnak, és a tavalyi apró előrelépés után most szinte még hátrébb vannak mint 2015-ben.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6754) EmberXY válasza FireKeeper (#6751) üzenetére


EmberXY
addikt

Vagy éppen azt programozzák le, hogy a motor komponenshez ne lehessen beválasztani, elvégre minek... ;]

Up the Irons!

(#6755) Atlantis válasza FireKeeper (#6753) üzenetére


Atlantis
veterán

Tudom, sajnos...és érthetetlen, hogyan lehetnek ennyire balf...ok. Talán mégsem kellene ezt erőltetniük.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#6756) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Mikor indul idén a liga?

(#6757) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Nagy összeget tennék rá hogy semmikor... bár azzal hogy nem lehet belépni, lehet azt jelenti hogy most áraznak.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#6758) ROBERTOH válasza Motion_Blur (#6757) üzenetére


ROBERTOH
őstag

Én nem izgulok: be tudok lépni, igaz még az év végi adatok vannak bent. Emlékeim szerint tavaly is kb 1 hét volt az első futamig, amikor az új évad adatait berakták..

szerk.: kikerestem: 11 nappal az első futam előtt tették fel az adatokat

[ Szerkesztve ]

ez a kedvenc aláírásom

(#6759) Popes válasza ROBERTOH (#6758) üzenetére


Popes
őstag

Igen, most már be lehet lépni.

Deus ex machina

(#6760) venember83


venember83
nagyúr

Lehet, hogy ebből csak jövőre lesz valami, talán nem véletlenül hagyták kint a feliratot: A játék véget ért, de várunk vissza, mert jövőre kezdődik a móka elölről!

[ Szerkesztve ]

(#6761) EmberXY válasza venember83 (#6760) üzenetére


EmberXY
addikt

Az szerintem csak a tavalyi szezon lezárása, annyit jelent, hogy azóta nem nyúltak hozzá...

Up the Irons!

(#6762) Qorthral


Qorthral
őstag

Remélem elindul a játék idén is! Ez már kb a 10. szezonja lenne...

Ettől függetlenül egy másik játék viszont biztosan elindul. Biztatnék mindenkit, aki tavaly játszott, vagy nem játszott, hogy próbálja ki idén (is)!

Idén is lesz Tippjáték!
Aki szeretne egy jópofa fantasy Forma-1-es játékkal játszani, ezáltal adva extra izgalmat a futamoknak, az ne habozzon. A játék idéntől már magyar nyelven is elérhető. A lényegesebb változásokat elolvashatjátok az oldalon.

A 2017-es YourF1Team tippjáték oldala.
Az első forduló kérdéssora.
A tippjáték PH!-s fóruma.

Bármilyen észrevételt örömmel veszek.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#6763) SzalaiG válasza venember83 (#6760) üzenetére


SzalaiG
addikt

Azt nem írták melyik jövőre? ;]

(#6764) Motion_Blur válasza SzalaiG (#6763) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Március 14-én a faszbuk oldalukon is feltette valaki a kérdést és válaszként azt írták hogy terveik szerint pár napon belül indul.

A saját fórumukon bezzeg b*sznak válaszolni...

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#6765) venember83 válasza SzalaiG (#6763) üzenetére


venember83
nagyúr

Azt a tagok optimizmusának a mértékére bízták. :)

(#6766) venember83


venember83
nagyúr

A játék lehet, hogy kap egy gyorsított stílust, csak pár óra lesz a csapatok összeállítására minden verseny előtt?

(#6767) Motion_Blur válasza venember83 (#6766) üzenetére


Motion_Blur
félisten

FB oldalukon már többen is zúgolódnak, de semmi reakció...

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#6768) EmberXY válasza Motion_Blur (#6767) üzenetére


EmberXY
addikt

Az f1világ megy rendesen, szerintem a ligában is csak az utolsó símításokon töketlenkednek, erre utalhat pl az is, hogy nemrég nem lehetett belépni, aztán megjavult... Nagy presztízsveszteség lenne az az oldalnak, ha csak így lazán kukáznák a játékot, ami már jópár szezont megélt. Még ha "szakember" hiány van is, akkor is a motor megvan, fejleszteni nem kell (eddig se nyúltak hozzá), csak találnak egy szerencsétlent az utcáról, aki be tud írni pár számot és megnyomja az OK-t... :D
Én legalábbis bízom benne, hogy csak mi aggódjuk ezt túl. Szombatig kiderül.

Up the Irons!

(#6769) Popes válasza EmberXY (#6768) üzenetére


Popes
őstag

El Capitano(több száz) rituális öngyilkosságot fog elkövetni ha nem lesz. :DDD

Deus ex machina

(#6770) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

f1vilag.hu-ról eltűnt a ligás menüpont, szóval ennyi volt..

kár érte, mert jó volt a koncepció, maga az oldal is felépítésében, kivitelezésében
csak éppen szartak bele egy jó nagyot

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#6771) venember83 válasza Motion_Blur (#6770) üzenetére


venember83
nagyúr

Pedig nagyon jó kis adalék volt az F1-hez.

(#6772) FireKeeper válasza Motion_Blur (#6770) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

asszem erre mondják, hogy kihagyott ziccer. megvolt a motor, minimális időbefektetést igényelt volna csak a játék.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6773) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Kicsit fura lesz idén követni úgy a versenyeket, hogy közben nem lesz ez. Hozzászoktam már, na :D

All→M8

(#6774)



addikt

hát, haldoklott már egy pár éve
viszont minimális energiabefektetéssel meg lehetett volna javítani, ha akarták volna

Esetleg valami más alternatíva, még van 1-2 napunk átköltözni?

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#6775) Qorthral válasza (#6774) üzenetére


Qorthral
őstag

Tavaly (?) volt 1-2 életképes alternatíva, azok nem lehetnek jók?

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#6776) EmberXY válasza Motion_Blur (#6770) üzenetére


EmberXY
addikt

De a liga oldala változatlanul működik, akkor annak mi értelme? :F
Én egy hangyányi reményt még mindig táplálok, hátha csak azért tűnt el a link, mert 2016-os volt... ;]

Up the Irons!

(#6777) válasza Qorthral (#6775) üzenetére



addikt

igen, tavaly év elején volt pár ötlet bedobva

én már nem érzem az erőt, de ha esetleg valaki indít egy ligát valahol, szívesen csatlakozom

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#6778) Atlantis


Atlantis
veterán

Még mindig be lehet lépni, talán csak átalakulnak. Ha nem, hát veszett több is Mohácsnál... :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#6779) EmberXY válasza Atlantis (#6778) üzenetére


EmberXY
addikt

Én azért nem értem a szitut, mert ha meg akarnák szüntetni, akkor annyi emberség csak lenne bennük, hogy ha urambocsá, cikket nem is, de legalább a saját fórumán közzétennének valami nyilatkozatot, vagy a facebookon, úgy tudom, ott is van profiljuk...
De így a jelenlegi helyzetben nettó bunkóság lenne szó nélkül kukázni...

Up the Irons!

(#6780) #70869248


#70869248
törölt tag

6év..bár ahogy rájön az ember hogy multiregek vannak, és ennyi,...illetve mekkora szerepe van a puszta szerencsének úgy már nem is annyira menedzser játék mint inkább szerencsejáték...hiába tudod melyik pályán ki mennyire jó, mégsem mindig éri meg betenni, mert nem éri meg...és kicsit tudathasadásos állapot is így futamot nézni :D

(#6781) Motion_Blur válasza EmberXY (#6776) üzenetére


Motion_Blur
félisten

faszbukon is írta az f1világ hogy nem lesz liga, szóval már 100%

RIP

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#6782) Qorthral válasza Motion_Blur (#6781) üzenetére


Qorthral
őstag

Szánalom...
Annyira minimális erőfeszítéssel lehetne pedig üzemeltetni.

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#6783) Motion_Blur válasza Qorthral (#6782) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Cserébe a Te oldaladat már többen is linkelték ott, elviszed a nép egy részét majd :D

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#6784) KurtCobain


KurtCobain
őstag

Itt találtam pár oldalt.
[link]
[link]

Mmm'kay?

(#6785) Qorthral válasza Motion_Blur (#6783) üzenetére


Qorthral
őstag

Na, király! :D
Mondjuk nem örülök ezzel együtt sem, jó játék (volt) ez is, és szerintem megfért a kettő egymás mellett. Viszont hányinger szinten hanyagolva volt a liga az alkotók részéről évek óta, így számtalan jele volt a mostani döntésnek... lásd tavalyi árazásban Button nevetséges ára... aztán volt hogy kimaradt egy futam (vagy valami hasonló), volt, hogy elfelejtették lezárni a piacot. Szóval inkompetens volt a banda sajnos.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#6786) -Mike-


-Mike-
addikt

Topic zárható. ;]

(#6787) Atlantis


Atlantis
veterán

Hát, akkor ennyi volt. Mindegy, tavaly is már csak akkor néztem rá, ha eszemben volt...vagy akkor sem. :) Ettől függetlenül kár érte.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#6788) bobace


bobace
őstag

Na hát szomorú vagyok :( Nem mondom, hogy magas volt az elmúlt években az élvezeti része már a játéknak, a futamokat sem sűrűn nézem, de akkor is hiányozni fog, a megszokás, mint egy jó kávé :DDD

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#6789) ROBERTOH


ROBERTOH
őstag

Szomorú vagyok, mert sokkal izgalmasabbá tette a játék a futamok nézését. Korábban pl. hol érdekelt engem, hogy egy manor/sauber stb. kis csapat pilótája hol áll éppen a futamban? Mivel a játék előtt nem látogattam az f1vilag.hu oldalt, így hogy nem lesz már játék, várhatóan sose nézek majd rá, és gyanítom, hogy ezzel nem vagyok egyedül..
Ha találtok valami hasonló játékot, akkor szóljatok ;)

ez a kedvenc aláírásom

(#6790) EmberXY válasza Motion_Blur (#6781) üzenetére


EmberXY
addikt

Igen, már a liga oldala is "karbantartás miatt zárva":

"Karbantartás miatt zárva
Kedves Olvasóink! 2017-ben nem indul el az F1Liga, de számos játékkal várunk mindenkit, melyek során értékes nyereményeket sorsolunk ki! Érdemes tehát továbbra is figyelni az F1Világ oldalait! :)"

Akkor valóban RIP, ennyi volt. :(

Up the Irons!

(#6791)



addikt

Nah jóvan, F1Világ honlapjára sem megyek többet. Tőlem azt is bezárhatják. ;]

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#6792) and1ao


and1ao
őstag

Ezt nem csekkoljuk meg srácok?

Este ha hazaértem akkor adok róla több infót ha vevők vagytok rá persze.
Liga már van PH!antasy F1 néven.

[ Szerkesztve ]

Guild Wars2!

(#6793) válasza and1ao (#6792) üzenetére



addikt

nekem jó, ha valaki indít ilyesmit, csatlakozom

egyedül annyi a kritérium, hogy lehessen csinálni külön ligát, de úgy tűnik ez itt megvan

(nem lehet gagyibb, mint az F1világos az elmúlt pár évben ;] )

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#6794) venember83 válasza (#6793) üzenetére


venember83
nagyúr

Már csak jelszót kellene tudni a PH!antasy F1 ligához.

(#6795) -Mike- válasza Qorthral (#6782) üzenetére


-Mike-
addikt

Miért nem írsz nekik? Meg van nekik a program, környezet, vedd át vagy csak az alapot majd egy másik honlapon üzemeltetnéd.

(#6796) and1ao válasza (#6793) üzenetére


and1ao
őstag

Gyakorlatilag ugyanaz mint az F1 liga.

Ugyanúgy 100 misi van kezdésnek ebből kell venned 2 pilótát motort meg kasztnit, az egyetlen lényegi különbség hogy a versenyhétvégékre külön be kell nevezned ami 1 misi/verseny tehát ennyit minden forduló után megkell spórolnod ha a következő versenyen elszeretnél indulni.
A pont osztást még nem néztem át hogy mi mennyit ér, de átnézem majd.
Egyelőre azt sem tudom milyen a veszteség ha leakarsz cserélni valamit.
Nagyon nagyon hasonló mint a liga volt.

A password egyébként prohardver.
De ha írtok rám itt egy privátot vagy itt forumba leírjátok a neveteket akkor tudok küldeni meghívást, vagy a liga oldalán egy üzenet benne a nevetekkel.

[ Szerkesztve ]

Guild Wars2!

(#6797) venember83 válasza -Mike- (#6795) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem hiszem, hogy x befektetett munkaóra után átadnák az egészet. Inkább dőljön össze az egész, de másé ne legyen. Nagyon meglepődnék, ha másképp gondolkodnának.

(#6798) válasza and1ao (#6796) üzenetére



addikt

köszi, szerintem teszek egy próbát vele, remélem csatlakoznak még sokan

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#6799) EmberXY válasza venember83 (#6797) üzenetére


EmberXY
addikt

Vagy esetleg jó sok pénzt kérnének érte, ami maximum valami cégnek érné meg...

Up the Irons!

(#6800) -Mike- válasza venember83 (#6797) üzenetére


-Mike-
addikt

Egy próbát megér.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.