Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6551) Popes válasza Qorthral (#6550) üzenetére


Popes
őstag

715 helyet zuhantam, a ligában meg a 3. helyről a 15.-re, pedig nem érzem úgy hogy rosszul taktikáztam. Ez egy szerencsejáték, lehet egy kis pluszt hozzáadni a tudással(tájékozottsággal) de itt nagyon sok múlik a szerencsén hogy ki hol áll. :)

Deus ex machina

(#6552) jpm válasza Qorthral (#6550) üzenetére


jpm
senior tag

Igen, :D épphogy vissza tudtam rakni a mercit. Ezzel annyit értem el, hogy ott vagy kb ahol az átlag :DDD
Még lehet hogy bevállalom Monacot is a Merci nélkül ;]
1 hétvége alatt 1373 helyet jöttem fel :D ligában is 20-at. Ez erős volt na.

(#6553) venember83 válasza Qorthral (#6550) üzenetére


venember83
nagyúr

Vagy beteszed most Hamiltont "kis" áldozattal. Akkor lesz két jó pilótád, a többi meg semmilyen vagy nagyon kevés pontot hozó komponens.

(#6554) jpm válasza venember83 (#6553) üzenetére


jpm
senior tag

Ez tényleg jó ötlet. Hamiltonnak is nyernie kell lassan.

(#6555) werszomjas


werszomjas
őstag

Aki nagyot akar húzni, kihagyja Verstappent, monacoban ki fog esni ;]

üdv

(#6556) Motion_Blur válasza Qorthral (#6550) üzenetére


Motion_Blur
félisten

vannak nagy feltörekvők: [link] :D

gondolom az Orosz Nagydíj után temette a szezonját

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#6557) Qorthral válasza Motion_Blur (#6556) üzenetére


Qorthral
őstag

Most meg épp úgy áll, mint én :D
Csak 90 pont előnnyel. Hát jah, sokat változhatnak a dolgok még.

venember: Igen, az is opció, de alaposan meg kell fontolni. Már a spanyol nagydíjra is gondolkoztam Hamiltonon, és mekkora szerencse, hogy nem tettem be :)

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#6558) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

103 pont. Hátttt, nincs is kérdésem. Asszem ezzel elment a szezon. :DDD

All→M8

(#6559) venember83 válasza Qorthral (#6557) üzenetére


venember83
nagyúr

Palmer - Verstappen - Mercedes - Manor - Toro Rosso helyett lenne
Hamilton - Verstappen - Haas - Manor - Sauber/Renault.

Ergo kuka csapatok, ha egyik pilóta kiesik, kuka hétvége. De előbb-utóbb csak megembereli magát Lewis. Hacsak nem lett jóllakott a három vb-címmel.

(#6560) venember83 válasza Qorthral (#6557) üzenetére


venember83
nagyúr

Utánaszámolva nekem nemigen éri meg a csere, mert HAM-VER sorrend esetén kétszázharminc pontot hozhat a két pilótám, a többi alkatrész meg kb. kuka. Akkor meg inkább a viszonylag megbízható konfig, azzal kevesebb a fejfájás, illetve kevésbé sebezhető. Hacsak nem üti ki egymást a két Merci megint. :D

(#6561) Qorthral válasza venember83 (#6560) üzenetére


Qorthral
őstag

Hát igen...
Nekem annyival jobb a helyzetem, hogy Hamilton és Verstappen mellé befér még a McLaren is (+ Haas és Manor), de így sem érzem azt, hogy megérné a váltás. Nagyon rizikós.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#6562) -Mike-


-Mike-
addikt

Annyira éreztem, hogy el kellene adnom Max-ot, de nagy volt a kísértés, na majd holnap, lággyal elmegy a 75. körig. ;]

(#6563) FireKeeper válasza -Mike- (#6562) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

hát, nem gondoltam volna hogy az Alo-Sainz cserét megszívom így a végén... :D

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6564) jpm


jpm
senior tag

Kb majdnem mindenki megszívta Verstappen kiesését...
bár én még hallgassak :)

(#6565) -Mike- válasza jpm (#6564) üzenetére


-Mike-
addikt

Én beraktam mellé Kvyatot is biztos ami biztos. :D

(#6566) venember83 válasza -Mike- (#6565) üzenetére


venember83
nagyúr

Komolyan nyomod. :D

(#6567) and1ao


and1ao
őstag

hát azért 180 pontot sikerült kihalászni a zavarosból még Max-al is.

Guild Wars2!

(#6568) jpm válasza -Mike- (#6565) üzenetére


jpm
senior tag

Nem bíztál semmit a véletlenre :D

(#6569) Qorthral


Qorthral
őstag

MAX + SAI + MER + MCL + HAAS helyett elvileg beférne egy
MAX + Palmer + MER + FER + Manor... (sajnos a MAX + Hary + MER + FER + Haas pont nem)

Vélemény? :)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#6570) #70869248 válasza Qorthral (#6569) üzenetére


#70869248
törölt tag

sztem ez tipikusan az a helyzet amikor meg kell várni a hétvégét, a szabadedzéseket.
Lehet hogy kihagyható a Ferrari...Williams+Haas, kár hogy ott van Baku, ami megint utcai..mert a Williams most bukott és Kanada és A1 ring, Silverstone. elvileg jó. ...de ott van Baku Kanada után.
..ha feltámad a Haas akkor lehet hogy kihagyható a Ferrari, ha nem akkor sztem elég komoly rizikó kihagyni.

(#6571) venember83 válasza Qorthral (#6569) üzenetére


venember83
nagyúr

Mivel a Ferrari mindenképpen második vagy harmadik erő (ezt majd meglátjuk Kanadában a RB teljesítményéből), ezért ha megvan a Merci és egy RB pilóta, akkor mindenképpen szükséges betenni a Ferrarit. Hacsak nem végeznek a Williams és a FI mögött, de ezt azért kétlem Sir Frank csapatának az idei teljesítményét látva.

(#6572) jpm


jpm
senior tag

Meglepően jól jöttem ki ebből a körből. Jó hogy beraktam Hamiltont, ennél már csak drágább lesz.

(#6573) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

220+. Van még remény :))
Alonso szépen lopkodja a pontokat.

All→M8

(#6574) -Mike- válasza callmeakos (#6573) üzenetére


-Mike-
addikt

Igen, Barcelonában is milyen szépen hozott, nem? ;]

(#6575) Qorthral válasza #70869248 (#6570) üzenetére


Qorthral
őstag

Jaja, pengeélen van a dolog. Ráadásul harmadik opcióként még a Hamiltonra váltáson is el kell gondolkodnom...

Apropó, nem csatlakozol a ligához? Úgy látom nem húznád le az átlagot ;)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#6576) jpm válasza Qorthral (#6575) üzenetére


jpm
senior tag

Sztem is még mindig érdemes berakni Hamiltont.

(#6577) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Őőő...izé...az nem ér. Elfutott előtte egy fekete macska verseny előtt..... ;] :DDD

All→M8

(#6578) #70869248 válasza Qorthral (#6575) üzenetére


#70869248
törölt tag

nem lehet, szeptember óta újítom fel a házat amit vettünk, abban lakom, és ott nincs net, csak melóban ha van rá időm, vagy olyan 12 naponta amikor hazamegyek a páromhoz meg a fiamhoz..szal elég ritkán tudok vele foglalkozni..most jól jött ki, de általában próbálok olyat húzni amihez nem nyúlok egy darabig. Ezért nem vagyok jó tag...már tavaly sem voltam, de sehol sem vagyok tag...ha lennék akkor itt lennék.

[ Szerkesztve ]

(#6579) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Sainz az új pilótám, erről ennyit :DDD

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#6580) -Mike- válasza Motion_Blur (#6579) üzenetére


-Mike-
addikt

Szintén zenész. :D

(#6581) venember83


venember83
nagyúr

Jó tudni, hogy akkor miattatok történt mindez... Pedig olyan szép quali lehetett volna. :(((

(#6582) EmberXY válasza Motion_Blur (#6579) üzenetére


EmberXY
addikt

Nekem meg Hamilton, úgy-ahogy még elmegy... :DDD

Up the Irons!

(#6583) FireKeeper válasza EmberXY (#6582) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

én is megléptem hamiltont, igaz a többi komponensem szemét. viszont félek vele se fogok sokkal előbbre jutni mert a nálam előrébb levők is megvették páran, csak nekik jobb csapatok fértek be mellé :(

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6584) Qorthral válasza FireKeeper (#6583) üzenetére


Qorthral
őstag

Hamilton hibátlan hétvégéje ellenére sztem jól döntöttem, hogy a Merci + Ferrari kombóra voksoltam. Kicsit jobban hozott ez gy pénzben (árfolyam) és pontban is. A liga eleje viszont kemény, és vannak, akik hasonló kombóval tolják, csak mellete erősebb a csapatuk picit... meglátjuk hogyan tovább. :)

Az összetettben mindenképpen előrelépést várok.

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#6585) bobace


bobace
őstag

Az első normális hétvége idén :D
Bár, a FER-MER kombót ha megtartom, szerintem hasonló eredmény lett volna, de annyira hulladék volt a többi komponens, hogy talán hosszabb távon így több az előrelépési lehetőség..

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#6586) EmberXY válasza FireKeeper (#6583) üzenetére


EmberXY
addikt

Nekem is kuka a többi, de Hamiltonnal akkor is lehet villogni. ;] Így is 137 helyet zuhantam a szakadék felé, de ezzel együtt most szereztem az eddigi idei legtöbb pontot, valamilyen szinten haladás. :)
Ha hozza az első helyeket, a csapat komponensnél többet ér, főleg, ha Rosberg hátrébb végez.
Mindenesetre az ára jól felment, ezután már keményen a zsebbe kell nyúlni, ha be akarja tenni valaki.

Up the Irons!

(#6587) jpm válasza EmberXY (#6586) üzenetére


jpm
senior tag

Hamiltonnal muszáj kockáztatni, mert az ő ára fog a legmeredekebben emelkedni. Később meg az esetleges eladásából 2 jobb csapatra is tellik remélhetőleg. Csak nehogy kiessen 2x egymás után :D

(#6588) venember83 válasza jpm (#6587) üzenetére


venember83
nagyúr

Rosberg a legutóbb arról beszélt, hogy következő alkalommal meg kell bizonyosodnia arról, hogy ilyen csata után legközelebb ő maradjon elöl. Én nem lepődnék meg, ha ismét ütköznek a mercisek a következő futamok valamelyikén.

(#6589) bobace


bobace
őstag

A tavalyi év alapján a nyertesnek a Merci csapat volt bent végig, és nem valamely pilótájuk, nem is tudom megéri-e pilótázni. Mondjuk idén nem p1-p2-ben futnak be általában, így igazatok lehet a pilótadologgal. Na jól kitárgyaltam magamban :D
Én örülök, ha vissza tudom rakni a Ferrarit mondjuk 3 futam után :D Nemhogy Hamiltont venni..

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#6590) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Hulk-Sainz-RB-Merci

Szal Ferrari és Williams feltámadás lesz, McLaren meglepetésdobogóval :DDD

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#6591) Motion_Blur válasza Motion_Blur (#6590) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Bravó Hulk... címeres balfasz.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#6592) -Mike- válasza Motion_Blur (#6591) üzenetére


-Mike-
addikt

Bocs hogy ezt írom de: :D

(#6593) Qorthral


Qorthral
őstag

Nehéz szülés volt... Látom sokakat elcsábított az FI, engem is majdnem, de végül jobbnak éreztem hosszú távon, ha megmarad most a Ferrari. A Hamiltonra váltás is képben volt ismét, de nem bántam meg, hogy a stabilabb Merci + Ferka kombót választottam.

Jelenleg: Haryanto/Verstappen /MER/FER/MCL
1-2 futam és befér a Meki helyett az FI, onanntól meg már igen jól néz majd ki a dolog.
Eddig ez a hétvége is jól alakul. :)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#6594) venember83 válasza Qorthral (#6593) üzenetére


venember83
nagyúr

Engem a Williams csábított majdnem el, aztán szerencsére az FP3-ra kicsit feltámadt a Ferrari. Meglátjuk, mire elég holnap a HAR-VER-MER-HAA-FER kombó.

(#6595) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

pff, katasztrófa ez a futam, itt is meg a tippjátékban is :D

nagyon megérte beraknom a toro rosso-t például... :D

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6596) Popes válasza FireKeeper (#6595) üzenetére


Popes
őstag

Hogy örültem hogy végre Palmert lecserélhettem, Sainz-ra. :DDD :(((

Deus ex machina

(#6597) KurtCobain válasza FireKeeper (#6595) üzenetére


KurtCobain
őstag

Dettó.

Szerintem nekem ez volt a kegyelemdöfés, és offolom az idei évet.

Mmm'kay?

(#6598) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Katasztrófa... sajnos bekajáltam a Red Bull (Renault motor) feltámadást. Pont rosszkor tettem be őket...

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#6599) jpm válasza Motion_Blur (#6598) üzenetére


jpm
senior tag

Én se jártam sokkal jobban, Ez nagy zuhanás lesz :DDD

(#6600) Qorthral válasza jpm (#6599) üzenetére


Qorthral
őstag

Hát igen, Hamiltonban nagy volt a kockázat, rendkívül inkonzisztens idén.

Nekem bevált a döntésem (meghagyni a Merci - Ferka duót), még ha Verstappen nem is ment valami jól. Igazság szerint a Ferrarit nagyon nem akartam eladni, szóval inkább csak azon spekuláltam, hogy MER + FER mellé hogyan lehetne beügyeskedni egy FI-s komponenst. A válasz az, hogy csak Verstappen eladásával, amihez szintén nem volt kedvem (főleg a hosszútávú szereplés miatt... 1 rosszabb verseny belefér, mivel a Red Bull várhatóan nagyon erős lesz Ausztriában meg Silverstone-ban... illetve kb egész évben). Láttam, hogy Perez nagyon ígéretes, őt viszont még Verstappen helyett sem tudtam volna betenni, szóval nem volt miről beszélni.

Jól alakult tehát a hétvége, viszont kb ugyanott vagyok, mint a futam előtt: nem fog beférni FI-s komponens a jelenlegi erősek mellé. Agyaltam, hogy váltsak-e a Manor + Palmer kombóról McLaren + Haryantóra (hogy van több esélyem betenni utána az FI-t), végül váltottam, és ezzel kicsit talán rosszabbul jártam pénzügyileg, de pontban jobb lett így, az FI pedig se így, se úgy nem fért volna be, szóval ennek nincs igazán jelentősége.

Szóval Ausztriát lehet, hogy kibekkelem a jelenlegi csapattal, utána pedig a Meki helyett mehet be a Force India.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.