Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5851) ROBERTOH


ROBERTOH
őstag

Valaki tudja, hogy mi ez a Formula-BSSM liga? 1165 tagja van, és olyan, mint ha az egész egy ember multija lenne. Vagy csak én képzelgek? :)

ez a kedvenc aláírásom

(#5852) FireKeeper válasza ROBERTOH (#5851) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

a Sailor Moon rajongó kolléga újra támad. tavaly is volt neki többszáz csapata. csak tudnám ebbe mi a jó.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5853) EmberXY válasza FireKeeper (#5852) üzenetére


EmberXY
addikt

Az ilyet miért nem vágják ki? Mert akkor tizedannyi user maradna? :D

Up the Irons!

(#5854) válasza EmberXY (#5849) üzenetére



addikt

Gondolom, ahol nem látszik a pontszámod, oda a forduló lezárása után neveztél.
Következő futam után frissülni a fog a pozid és a "helyedre kerülsz" az összes ligában.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#5855) válasza FireKeeper (#5852) üzenetére



addikt

Neki ész helyett szorgalom jutott. :D
Tavaly így sem tudott nyerni, szóval hajrá, ha ennyire ráér, legalább ez az öröme legyen meg.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#5856) EmberXY válasza (#5854) üzenetére


EmberXY
addikt

Ez lehetséges, bár úgy emlékszem, minden ligában benne voltam még a forduló előtt. Sőt, egy ideig a ph-s ligában is így láttam magam, ahogy az új csapatot elmentettem, helyreállt, de nem mindenhol. :F

Up the Irons!

(#5857) -Mike- válasza ROBERTOH (#5851) üzenetére


-Mike-
addikt

Tuti valami programot írt a játékra, 1165 nevet regisztrálni, mindegyiknek más profilképet beállítani majd a csapatot megvariálni, beteg, tetszik. :D

(#5858) Motion_Blur válasza Qorthral (#5847) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Nagyon nincs más lehetőség, de szerintem jobb ülni a lóvén és Sepang után mehet be a Ferrari :)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#5859) -Mike- válasza Qorthral (#5847) üzenetére


-Mike-
addikt

Lehet variálni
Sainz > Perez, Kvyat, (Max)
Nasr > Kvyat

Lutri mert bármelyik lerohadhat a verseny bármelyik körében, ha meg monszun lesz...

(#5860) ROBERTOH válasza Motion_Blur (#5858) üzenetére


ROBERTOH
őstag

Én is erre hajlok. No persze érdemes még kivárni a történéseket: Pl. hogy mi lesz a sauberrel stb.

ez a kedvenc aláírásom

(#5861) IreN!CuS válasza -Mike- (#5859) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Nasr jó lehet még 1-2 futamig a Ferrari motor miatt...torro gyengébb motorral megy az rbr meg a vezethetőségere panaszkodik.
Inkább a Sainz->Kvyat csere lehet jó előrelépés ha jól fognak menni az edzéseken.

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#5862) válasza -Mike- (#5857) üzenetére



addikt

Én is ezen filozgattam, tuti olyankor fagy szét a honlap, amikor a srác benyomja a scriptet a porfilok frissítésére. :D

Teljesen beteg jelenség, egyszerre tiszteletreméltó és szánalmas.
+ ezek a sailor moonos nickek még hozzáadnak az egész bizarrságához.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#5863) and1ao


and1ao
őstag

Én is nagyon gondolkodom egy Ericsson Kvyat cserén, de félek hogy lerobban az RB és akkor megy a levesbe más most nekem se fér be.
vagy ülök egy kört a zsetonon és meglátjuk mi lesz sepang után.

[ Szerkesztve ]

Guild Wars2!

(#5864) KurtCobain válasza and1ao (#5863) üzenetére


KurtCobain
őstag

Én a Sainz -> Perez cserén gondolkodtam, de ő sem egy életbiztosítás. Jó pilóta, de nem megbízható. Viszont ugye Merci motoros a FI...

Mmm'kay?

(#5865) and1ao válasza KurtCobain (#5864) üzenetére


and1ao
őstag

Hát nekem sokkal inkább tűnik egy Saintz stabil pontszerzőnek mint a jelen állapotába lévő FI-vel egy Perez annak ellenére hogy Renault motor.
Nekem is azért ilyen gondolkodós a dolog mert Sepang után mindenképp befér egy Ferrari valahova vagy valamelyik Merci pilóta a legjobb esetben mindkettő.

Guild Wars2!

(#5866) Atlantis válasza and1ao (#5863) üzenetére


Atlantis
veterán

Hasonlóan gondolom, bár az sem biztos, hogy Ericsson vezeti majd a Saubert, mert lehet le lesz cserélve van der Garde-ra. Ez esetben nem tudom, a pontokat hogyan írják jóvá.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5867) KurtCobain válasza and1ao (#5865) üzenetére


KurtCobain
őstag

Hát ez az. :) Ha hasonló árban lennének, akkor erősen elgondolkoznék a cserén, de ha most cserélem, akkor a Ferraris upgrade ugrott.
Viszont a Manortól nem tudok szabadulni sehogy. :))

Mmm'kay?

(#5868) zulu_mester


zulu_mester
tag

Nekem ez a kezdés elég gyérre sikeredett. Remélem a hétvégén már több pontot tudok gyűjteni, mert jó lenne valami komolyabb fejlesztés is. :)

"Te is fiam Bluethooth!"

(#5869) ROBERTOH válasza zulu_mester (#5868) üzenetére


ROBERTOH
őstag

Merci nélkül nehéz lesz. :( (max. ha kiesik valamelyik mercis)

ez a kedvenc aláírásom

(#5870) zulu_mester válasza ROBERTOH (#5869) üzenetére


zulu_mester
tag

Hmm... lehet hogy valamit cserélek mercire az összeállításból, lehet, hogy a ferrarit beáldozom majd egy kis időre. :(

[ Szerkesztve ]

"Te is fiam Bluethooth!"

(#5871) -Mike-


-Mike-
addikt

Valami okos tipp jöhetne ;]
Sainz > Kvyat?

[ Szerkesztve ]

(#5872) IreN!CuS válasza -Mike- (#5871) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Tudsz olyan oldalt ahol megtalálható a sector idők top speed ilyesmi ?

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#5873) FireKeeper válasza -Mike- (#5871) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

talán gyorsabb a gép, de amit a RB leszenved, én nem vagyok benne biztos hogy előrébb lennél.

én Raikkönen-en gondolkozok, de az a baj ahhoz kukázni kéne a Mercit :(

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5874) Motion_Blur válasza IreN!CuS (#5872) üzenetére


Motion_Blur
félisten

[link]
[link]

Ideal lap times in FP2

Vettel 1:39,582
Hamilton 1:39,790
Rosberg 1:39,955
Raikkonen 1:40,163
Kvyat 1:40,346
Bottas 1:40,450
Massa 1:40,560

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#5875) ROBERTOH válasza Motion_Blur (#5874) üzenetére


ROBERTOH
őstag

Nagyon jó a kép a 2. szabadedzés szektor idejeiről. Nincs valahol fent az első szabadedzésről is ilyen?

ez a kedvenc aláírásom

(#5876) IreN!CuS válasza Motion_Blur (#5874) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Na most vagy az van ,hogy a Ferka kurva jó...vagy a Merciben van még olyan 7-8 tized.
De lassan be kell rakni a Ferkát is a csapatba nem kérdés.

Kvyat jól ment de nagy risk berakni pilótának rbr nem a legmegbízhatóbb

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#5877) Motion_Blur válasza IreN!CuS (#5876) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Szerintem várni kell és következő futamra mehet a Ferrari.
Kimi úgyis kiesik valami miatt, szóval nem fog drágulni a csapat.

Mercire nem hinném hogy veszélyes lehet (max. az extrém hőség és gumikopás miatt), de stabilan második erők lehetnek, az meg nem rossz hogy 2 futam után bent van a két legerősebb csapat.

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#5878) Qorthral válasza Motion_Blur (#5877) üzenetére


Qorthral
őstag

Azért én még várnék ezzel a hurráoptimizmussal. :)
Nem lesz olyan egyszerű stabilan verni a Williamst szerintem.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#5879) Motion_Blur válasza Qorthral (#5878) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Tudod, én elfogult vagyok :B

Barca-ra várható egy nagyobb upgrade a Ferrarinál, ezért is gondolom hogy ott tudnak maradni ahol vannak.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#5880) Qorthral válasza Motion_Blur (#5879) üzenetére


Qorthral
őstag

Tudom :K

Viszont nyilván a Williams sem fog tétlenkedni. Továbbá AUS alapján nekem nem egyértelmű, hogy a Ferrari tisztán második erő lenne. Az egyik (a jobbik?) Williams rajthoz sem állt, a másikat az egyik Ferrari épphogy verte. De majd kiderül. :)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#5881) -Mike- válasza Qorthral (#5880) üzenetére


-Mike-
addikt

Aus-t nem kellene alapul venni, itt malájban jön ki az igazi erősorrend, sector 1 és 3-ban a motorerő, sc2-ben az aero. Melbourne-t szerintem kár idekeverni, valamit mutatott a sorrendről de nem a valósat. A meleg még befolyásolhat sok mindent, láttuk már hogy egy bizonyos érték felett mennyire belassul egy-egy csapat.

[ Szerkesztve ]

(#5882) Motion_Blur válasza Qorthral (#5880) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Elég ha a gumit sokkal jobban falja: [link]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#5883) Qorthral válasza -Mike- (#5881) üzenetére


Qorthral
őstag

Miért, mit kellene alapul venni? Eddig egyetlen verseny volt idén, így nincs jobb kiindulási alap, mint az. Egyetértek azzal, hogy AUS amúgy nem reprezentatív, de amíg nincs jobb, azt tudjuk csak nézni.

Amúgy meg:
Motion azt sugallta, hogy a Ferrari második erő marad.
Ebből én azt a következtetést tudom levonni, hogy szerinte, illetve valakik szerint eddig is az volt.
Szerintem viszont nem, mivel az egyetlen lényegi eseményen (AUS 2015) ez nem látszott. Emiatt támadtam meg a véleményét, ne lássatok többet mögé. ;)

Motion: Igen, közben tájékozódtam, és így már egyértelműbbnek tűnik, hogy legalábbis itt Malajziában most jobbak lesznek. Ugyanakkor a szabadedzéseknek továbbra sem szabad túl nagy jelentőséget tulajdonítani. Az viszont biztos, hogy elég biztatóak!

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#5884) venember83


venember83
nagyúr

Ahogy látom, legtöbben maradtunk ugyanannál a konfigurációnál. Sok értelme valószínűleg nem is lett volna a váltásnak, nagy előrelépést nemigen lehet elérni ennyi pénzből.

(#5885) qgetata


qgetata
csendes tag

Én viszont láttam értemét változtatni, bár nem kicsi kockázatot rejt magában. Remélem bejön. FP3 megnyerte Rosberg. :D

[ Szerkesztve ]

(#5886) Qorthral válasza Motion_Blur (#5882) üzenetére


Qorthral
őstag

Ha Ausztráliában nem is tűnt úgy, mostanra már eső ide, eső oda nagyon úgy fest, hogy a Ferrari tényleg második erő! :Y

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#5887) ROBERTOH válasza venember83 (#5884) üzenetére


ROBERTOH
őstag

Nasr-Kvyat csere azért nem lett volna rossz, legalábbis jelen állás szerint. Persze ki tudja, hogy mit hoz a futam ;)

ez a kedvenc aláírásom

(#5888) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Ahogy megmondtam, a Ferrari árát majd fékentartja Kimi. Ez már vicc kategória...

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#5889) IreN!CuS válasza Motion_Blur (#5888) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Nem olyan biztos az , szépen feljött :)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#5890) venember83


venember83
nagyúr

Egyik szemem sír a borzasztó hétvége miatt, másik meg nevet a Ferrari teljesítménye miatt. Csúnyán elbaltáztam ezt a hétvégét, a Lotus repülni fog, mert ennek így semmi értelme.

(#5891) dafko90


dafko90
tag

174 pont - ha minden igaz. Jó lett így a hétvége.

(#5892) and1ao


and1ao
őstag

Gyenge kezdés után erős visszaesés 152 pont mert Ericsson-nak parádézni kell :((( és ahogy néztem elég necces lesz kigazdálkodni a Ferrarit pedig nagyon kellene.

Guild Wars2!

(#5893) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

157, köszi ericsson. mondjuk ha nasr-al kezdek akkor se lettem volna most előrébb, legalább ez vigasztal.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5894) Atlantis válasza FireKeeper (#5893) üzenetére


Atlantis
veterán

Szintén 157...elvileg. Hát, idén se leszek élvonalban, de ennél nagyobb bajon ne legyen.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5895) FireKeeper válasza Atlantis (#5894) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

viszont félek így, hogy a ferrari 1-4-be végzett, akkor se férnek be ha nem a manort hanem a lotust kukázom. majd éjfél után kiderül.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5896) Zoza24 válasza FireKeeper (#5895) üzenetére


Zoza24
senior tag

kiszámoltam,Lotus helyére nem fog beférni sajnos... :O

Forza Italy!

(#5897) venember83 válasza Zoza24 (#5896) üzenetére


venember83
nagyúr

Remélem, hogy elszámoltad...

(#5898) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Az biztos hogy Stevenst kukázom. Ha kell, beáldozom a Mercit a Ferkára, sőt még a Lotust is száműzöm a fenébe. :U

All→M8

(#5899) Zoza24 válasza venember83 (#5897) üzenetére


Zoza24
senior tag

úgy 400.000 pénz fog hiányozni hozzá,de ne legyen igazam...be lehet majd tenni a Ferkát,de mást is adni-venni kell...persze ez azokra vonatkozik,akiknek ugyan az a kombójuk mint nekem... ;)

Forza Italy!

(#5900) FireKeeper válasza callmeakos (#5898) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

azért én még nem kukáznám a mercit rögtön egy ferrari győzelem után.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.