Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5351) bobace válasza -Mike- (#5350) üzenetére


bobace
őstag

A tervezésben engem se, de a végeredményemben annál inkább. ;]

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#5352) M3oH válasza bobace (#5351) üzenetére


M3oH
addikt

Igen, ált.ban ott ér csapás engem is :) Mekit lehet berakom a FI helyére, ha többi edzésen is jól muzsikálnak.

(#5353) echterion


echterion
nagyúr

Én maradok a mostani felállásnál. Meglátjuk, hogy jön ki. Papírforma szerint viszonylag jól kell hoznia. Aztán majd meglátjuk. :))

**********

(#5354) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Kvyatnak kinéz egy 10 helyes bünti motorcsere miatt úgyhogy a Toro Rossót el is lehet felejteni :U

All→M8

(#5355) Atlantis válasza callmeakos (#5354) üzenetére


Atlantis
veterán

Hja, Kvyat-ot így ki kell raknom, ez el is döntötte, hogy visszaveszem-e a RB-t a MCL helyett. Rosseb egye, 1 versenyt még kibírhattak volna. No mindegy.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5356) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

kiraktam hamiltont, úgyhogy számítsatok rá hogy a hétvégét dominánsan behúzza :D

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5357) bobace válasza FireKeeper (#5356) üzenetére


bobace
őstag

én is így számoltam! :D de legalább lement rólam az a mérhetetlen teher, amit hétről-hétre okozott :D

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#5358) FireKeeper válasza bobace (#5357) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

én most visszakaptam Raikkönennel :D illetve jobban mondva visszaadtam magamnak :D

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5359) Atlantis


Atlantis
veterán

68 pont...eddig nem is rossz.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5360) venember83 válasza -Mike- (#5348) üzenetére


venember83
nagyúr

Remélem, holnap is dobogós lesz, mondjuk Alonsóval meg Hamiltonnal. :K

(#5361) -Mike- válasza venember83 (#5360) üzenetére


-Mike-
addikt

Sokan mentek Bottas - Hamilton pilótafelállásal. Mit is kívánhatnék ilyenkor. Hajrá Nico. ;]

(#5362) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Hiba volt a Ferrarit betenni. Nagy...nagy hiba :(((

All→M8

(#5363) and1ao


and1ao
őstag

Egyébként figyeljétek meg eljött a szezon második fele Massa-nak nincs szerződése, és megint elkezd menni hihetetlen.

Guild Wars2!

(#5364) callmeakos válasza and1ao (#5363) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

A futam előtt bejelentette a Williams hogy megtartja mindkét pilótát

All→M8

(#5365) and1ao válasza callmeakos (#5364) üzenetére


and1ao
őstag

Nem úgy volt hogy Nasr hozz egy cirka 18 milkót és megkapja az Massa helyét?
De akkor ezek szerint lemaradtam :D :(

Guild Wars2!

(#5366) FireKeeper válasza FireKeeper (#5356) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

hogymegmondtam :D de legalább a rajtnál történt baki miatt nem idegeskedtem annyit :N
mindent összevetve lehetett volna még csinosítani a futamon egy-két helycserével, de összességében nem volt olyan rossz (293p)

nowxill: utólag lehet úgy tűnhet hogy hiba volt, de alonso kiesését nem lehetett előre látni, sem azt, hogy raikkönen tempója így bezuhan az időmérőre és a futamra (az első két szabadedzésen elég jól ment). szóval emiatt ne magadat hibáztasd, sztem teljesen logikus döntés volt.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5367) bobace


bobace
őstag

Úgy számolom, hogy 295 pont a vége, ez körülbelül egy szinten tartásra lesz elég, ha nem lettem volna nyuszi, akkor 27 ponttal többet szerezhettem volna, megérdemeltem természetesen. Remélhetőleg hosszabb távon kijön jobban. Gratula azoknak, akik meg merték tartani Hamit. A futam elején még volt tenyérdörzsölés, de csak kijött a végére, hogy ő a jobb.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#5368) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

258 pont. Egész jó, kicsit rosszabbra számítottam :U

(#5366) FireKeeper
Az biztos hogy ezek után repül a Ferrari ki a francba. Nem hagyom magam megtéveszteni többször :D

All→M8

(#5369) Tomi0703


Tomi0703
őstag

312 pont. Nem is rossz. :D Főleg, hogy Alo kiesett...

Még jó, hogy végül nem szórtam ki Hamit.

[ Szerkesztve ]

(#5370) Atlantis


Atlantis
veterán

288 pont jelenleg, de szerintem Magnussen miatt kevesebb lesz. Nem vágom, a büntetésével mi lett.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5371) attisx válasza Atlantis (#5370) üzenetére


attisx
addikt

Magnussennek az 5 sec stop&go kiszabásakor már nem volt hátra több tervezett kiállása, ezért a verseny leintése után adtak hozzá 5 másodpercet az összidejéhez (Szujóék megint levizsgáztak szabály ismeretből), így lett 7.-ből 10.

***

Amúgy, ha minden igaz nekem is 312 pöttyöt hozott a hétvége.

[ Szerkesztve ]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#5372) venember83


venember83
nagyúr

Végre háromszáz pont fölött, így talán nem csúszok tovább lefelé. Viszont nagy a dilemma, hogy a Ferraritól vagy a McLarentől mondjak búcsút, mindkettő alaposan leszerepelt a szabadedzések után... :(((

(#5373) Atlantis válasza attisx (#5371) üzenetére


Atlantis
veterán

Hja, már látom én is. Akkor marad a 288.

Sajnos következő versenyre sem tudom visszatenni a RB-t a McL helyett. Ferrari helyett beférne, de azok meg akár maradhatnak is...Még egy versenyt kénytelen leszek ezzel a csapattal tolni...mindegy, ez az év már veszett fejsze nyele, első évem a játékban, tanulóévnek elment,

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5374) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

1 misi hiányzik hogy a Ferkát lecseréljem az RBre, úgy hogy a FIt ne kelljen eladni. Pech.

All→M8

(#5375) bobace


bobace
őstag

Nekem is marad minden így. Muszáj voltam eladni HAMit, mert akkor vége lett volna az évnek fejlesztés szempontjából, így legalább megint gyűjthetek, ha akarok a Mekire :DDD De amúgy nem is tudom, hogy van-e értelmes fejlesztés még, a FI-MCL csere még hozhat versenyként pár pontot, de amúgy tényleg vége az évnek ilyen szempontból.. Ha Hami marad (és ezzel már lenne Mekim), valamint szerez nekem egy vagon pontot ( :((( ), akkor meg csak ülhetnék karba tett kézzel és várhatnám az év végét :D

[ Szerkesztve ]

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#5376) M3oH válasza callmeakos (#5374) üzenetére


M3oH
addikt

Az idegesítő. Nekem nem rég ~15ezrem múlott vmi csere. De ha nincs annyi, akkor nincs :P

(#5377) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

324 pont lett, mint nagyon sok mindenkinek. Innentől fejlesztési lehetőség nincs.
Esetleg annyi hogy a RB-BOT párost WIL-RIC-re kéne cserélni mivel Vettelnél sanszos hogy a következő 6 futamból legalább 2-n, de inkább 3-on büntetni fogják + most jönnek az "RB pályák".

Cél a top100, ligában top5.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#5378) Zoza24


Zoza24
senior tag

327 pont,Alonso kiesése nem jött túl jól...ahogy az előttem szólok említették,fejlesztési szempontból kb vége,most az jön,hogy ki találja el jobban a pilótáknál az élmezőnyt...ami persze nagy lutri is:)

Forza Italy!

(#5379) -Mike- válasza Zoza24 (#5378) üzenetére


-Mike-
addikt

Annyit lehet előre jelezni, hogy Williamsék ennyire nem lesznek elől Szingapurban, mint most, illetve eljött Ricciardo ideje. :) Hosszú, kanyargós utcai pálya, monaco + hring keveréke csak kicsit tempósabb. Mindezek ellenére nyerhet Bottas is. :D

[ Szerkesztve ]

(#5380) venember83


venember83
nagyúr

Hohó, HAM-BOT-FI-MCL-FER után most beférne a HAM-RIC-FI-WIL-FER, mindenképp meggondolandó, főleg figyelembe véve Vettel elhasznált hajtóműegységeit.

(#5381) -Mike-


-Mike-
addikt

Változatlan felállással megyek neki a hétvégének (most így gondolom) nem rakom be a RB-t sem egyik pilótájukat sem (lehet pénzem sem lenne rá v. a mostani csapatot kellene hozzá meggyengítenem)
Szerintem ki fognak esni > tehát mindenki RB-t rakjon, qualy első sor és rajt cél győzelem :D

(#5382) callmeakos válasza -Mike- (#5381) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Én attól félek hogy a Renaultos csapatok elkezdenek hullani mint a legyek. És ha igen, akkor Vettel tuti benne lesz a buliban, pedig a jelenlegi felállásomban benne van :D

VET-MAS-FI-MER-CAT

All→M8

(#5383) FireKeeper válasza callmeakos (#5382) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

én azt a Vettel-Massa duót erősen átgondolnám a helyedben, főleg mivel a Hami-Bottas duóról váltottál :U
tudjuk hogy Vettel még Ricciardo-nál is cefetebbül áll motor terén, Massa meg hát... Massa ;]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5384) Motion_Blur válasza -Mike- (#5381) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Nem írsz hülyeséget: Mostantól rajtelsőségre hajt a Renault

:DD

HAM-RIC-MCL-FER-WIL lenne az ideális felállás, akinek bent van HAM + RIC nekik most nagy fórjuk van.

Nekem HAM-BOT-RB-FER-MCL van és marad is, mert nem tudom betenni RIC-et változatlan komponensekkel.

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#5385) venember83 válasza Motion_Blur (#5384) üzenetére


venember83
nagyúr

Nekem most befért RIC, be is tettem, mert félek, hogy egy vasárnapi jobb eredmény után már nem fog beférni, és most következő pályákon feltehetőleg erősebb lesz a RB, gyengébb a Williams.

FI és McL között nincs nagy különbség, nincs kizárva, hogy egy HAM-RIC pilótapáros bőven ellensúlyozza azt, amit az FI miatt veszítek a McLarenhez képest.

Amúgy is előttem vagy, kénytelen vagyok más felállással menni, ha meg akarlak előzni. :)

[ Szerkesztve ]

(#5386) -Mike- válasza Motion_Blur (#5384) üzenetére


-Mike-
addikt

Beférne a Red bull csak kérdés, hogy a Ferrari vagy a McLaren helyett tegyem-e bé. A pilótám ismét Massa lenne. :D

(#5387) Motion_Blur válasza -Mike- (#5386) üzenetére


Motion_Blur
félisten

McLaren talán most feljövőben van és nem várható nekik büntetés, a Ferrarinál meg már az utolsókat rúgják minden elemből.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#5388) -Mike-


-Mike-
addikt

Williamsek harmat gyengék.

(#5389) Atlantis


Atlantis
veterán

Ez csak edzés...Ferrari sem valószínű, hogy ilyen jó lesz...legalábbis meglepne.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5390) M3oH válasza -Mike- (#5388) üzenetére


M3oH
addikt

Ja, Will elég harmat, FI az eddigiek alapján lehet jobb választás. Lehet, cserélek a 3ik edzés után.

(#5391) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

lehet bepróbálok egy kockázatos, de akár-még-jó-is-lehet, magnussen-raikkönen-FI-RB-merci csapatot a hétvégére.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5392) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

A Williams ijesztően hátul. Ha így muzsikálnak holnap, vasárnap nem sok lapot fognak osztani nekik. Lehet meg is válok Bottastól. Helyére betenném örömmel Riccet, de iszonyatosan felment az ára. Most egy ilyen kombóban gondolkodok:

HAM-RAI-FI-McL-MAR

All→M8

(#5393) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Annak fényében hogy mi várható ezen a pályán Alonso-tól (szerintem a dobogó sem elérhetetlen erőből), nem jó ötlet berakni Kimit, mert - bár fájó ezt leírni - idén sokkal inkább benne van egy DNF vagy egy szenvedős verseny mint egy bravúr. Ez nem az ő éve. Alonso viszont nagyon ott van ezen a pályán, mindig is nagyon erős egy körön és versenyen is. Ezért szerintem jobb ötlet a Ferrarit bent tartani.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#5394) bobace


bobace
őstag

Ejj, hová tűnt Bottas... reméltem, hogy előállt a nyerő csapatom, erre most megint gondolkozhatok, hogy szórjak-e el kb 15 misit arra, hogy kicseréljem Bottas-Mercit, Hamilton-Williamsre... Vagy teljesen másra, akár Torora az eddig iteljesítményük alapján..

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#5395) netpeti98


netpeti98
addikt

N. Rosberg, D. Ricciardo, Ferrari, Force India, Williams csapaton érdemes módosítani valamit erre a hétvégére? Az utóbbi pár hétben nem követtem a híreket.

[ Szerkesztve ]

(#5396) FireKeeper válasza netpeti98 (#5395) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ha belefér a keretbe, akkor egy Williams-McLaren csere talán nem hülyeség erre a versenyre, bár azért várd meg a harmadik szabadedzést.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5397) FireKeeper válasza FireKeeper (#5396) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

lehet visszaszívtam, a harmadik edzésen egyelőre jól állnak a williams-esek is.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5398) M3oH válasza FireKeeper (#5397) üzenetére


M3oH
addikt

Én is azt lesem, egész észhez tértek FP3ra. Lehet maradnak nálam is.

(#5399) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Na ezek után tippelje meg valaki a reális erősorrendet :D
Annyi látszik hogy az RB nagyon ott van, a Ferrari is erősnek tűnik, kérdés nem e fogynak e el idő előtt. A Merci tuti altatott, Hamilton lassabb időt is ment mint tegnap. A Williams meg.....

All→M8

(#5400) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

A Merci szerintem most erősebb lenne csapatként mint egyébként, de sajnos ha megbontom a jelenlegi felállásomat, sokkal rosszabbul jövök ki az egészből, úgyhogy ezt a felállást véglegesítem. Vagy bejön, vagy nem :D

HAM-RAI-MAR-RB-TR

All→M8

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.