Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5251) X3B6O0X válasza X3B6O0X (#5232) üzenetére


X3B6O0X
aktív tag

Ezt megérdemeltem, nagy volt a pofám, mint Czollnernek :D

260(?) pont.

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#5252) venember83 válasza Beerwolf (#5242) üzenetére


venember83
nagyúr

Te még hova tudnád javítani a kombód? :)

(#5253) -Mike- válasza venember83 (#5252) üzenetére


-Mike-
addikt

Bottas > Massa
:D

(#5254) Beerwolf válasza venember83 (#5252) üzenetére


Beerwolf
senior tag

Javítani már nem nagyon szerintem, csak hozzá igazítani az egyes futamokhoz. :-)

(#5255) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

kövi futamra ham-bot-toro-redbull-ferrari már elég jónak hangzik csak kár hogy ponthátrányban vagyok az élmenőktől :S

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5256) Tomi0703 válasza FireKeeper (#5255) üzenetére


Tomi0703
őstag

Én is átváltottam erre, annyi különbséggel, hogy nekem TR helyett FI befér (pedig mögötted vagyok pár helyezéssel :D )
De gondolkozom a Perez-Bottas-Merci-RB-Ferrari felálláson is.

[ Szerkesztve ]

(#5257) FireKeeper válasza Tomi0703 (#5256) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

hülye vagyok, nekem is FI van, csak toro-t írtam. remélem kövi futam után befér a helyükre a mclaren is. bot-ham-mclaren-redbull-ferrari csapat már elég jó lenne akár hosszú távra is.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5258) Qorthral válasza Beerwolf (#5254) üzenetére


Qorthral
őstag

Azért még mindig van hova fejleszteni szerintem, igaz, pár verseny kellhet hozzá. Mire gondolok?
Be kell küzdeni a konfigba Alonsót. ;) A FER/RBR/WIL/MER négyesből messze a vörösöknél van a legnagyobb diff a csapattársak között, így ALO nagyon megérheti, főleg, ha így javul a Ferrari.
ALO - BOT - MER - RBR - MCL/FI vagy
ALO - RIC - MER - WIL - MCL/FI
Az elsőre voksolnék amúgy. Ahogy nézem nem is kell sok hozzá, 2 vagy 3 verseny és meg tudod lépni.
Sőt, Meki helyett FI-vel (vagy ha mást nem Toroval) talán már most is megoldható! Gondold át. ;)
Persze mondjuk egy ALO + HAM páros sem lenne utolsó...

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#5259) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Na jól megszívtam hogy kivettem most RIC-et. Úgy felment az ára, hogy a Német nagydíjas felállásomra visszatérve konkrétan 10 misit bukok :D
Tanulópénz. :)

All→M8

(#5260) FireKeeper válasza callmeakos (#5259) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

akkor ne térj vissza rá :U keress olyan felállást ahol ugyanazokból a csapatokból választasz, csak más felállásban, lehetőleg kevés cserével :K

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5261) venember83


venember83
nagyúr

Remélem, hogy a FI feljavul Spában és Monzában, az erő megvan a motorban, már csak ki kellene használni. Ricciardo ára alaposan elszállt, lassan egyes pilóták beszerezhetetlenek lesznek. Bottas az ötödik legtöbb pontot szerző pilóta HAM-ROS-RIC-ALO kvartett mögött, neki még elég elérhető az ára szerencsére.

[ Szerkesztve ]

(#5262) bobace


bobace
őstag

Egész jó lett a hétvége, Ham mindig meglep, bár utólag persze béna voltam, mert cseréltem RIC-et RB-ra.. Megfigyeltem idén, hogy egy komponensnek addig megy jól, amíg be nem teszem :D A -50 hely szerencsére csak -4 lett, remélem előbb utóbb egy raj-cél HAM siker is bejön. Én is eljátszottam a gondolattal, hogy visszacsinálom a csapatom egy BOT-RIC-MER-FER-FI kombóra, hát 36 ezer euro hiányzik :D Nézegettem a cseréimet, idén csak két alkalommal cseréltem kettőt, mégis lemaradtam pénzben, mivel következő futamon már mindenhogy megvan a Meki is, így két futamnyi hátrány van, az 11 futam után sok :D Remélem még sikerül kicsit feljebb jönni, de vérmesebb reményeket nem táplálok a kevés kombinációs lehetőség miatt sem.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#5263) venember83 válasza bobace (#5262) üzenetére


venember83
nagyúr

Bottast pont a brit nagydíj előtt szedtem ki, amikor második lett. Én meg talán túl sokat cserélgettem, sok pénz elment, pl. a brit futam előtt kb. ugyanez volt a csapatom, mint most, egyetlen különbség, hogy a Toro helyett most Ferrari van. Előrelépés még annyi lehet, hogy FI helyett McLaren. Pilótáknál ilyen drasztikus árak mellett nem valószínű, hogy komoly cserebere lesz, a szabadedzésekre sajnos nagyon alapozni nem lehet, max. irányvonalat mutatnak.

(#5264) Atlantis


Atlantis
veterán

Én kb. kényszerpályán vagyok most, nem igazán van értelmes változtatási lehetőségem. Bottas mehetne pilótának, de akkor WIL helyett TR lenne csapatnak...nem szimpatikus, meg amilyen az én formám, tuti történne vele valami, már esedékes Bottasnak is egy megkotló autó. :) Pár száz ezer hiányzik, hogy Kvyat-ot cserélhessem Perezre...kár, hogy nem fér bele, ezt még lehet meglépném, két olyan pálya jön, ahol a FI jó lehet.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5265) venember83


venember83
nagyúr

Megnéztem, HAM-RIC-WIL-TR-FER felállással 331 pont lett volna ezen a hétvégén 282 helyett, plusz nem ment volna el pénz a cserére. Nemigen sikerül jól ütemezni ezeket a váltásokat. :(

(#5266) Beerwolf válasza Qorthral (#5258) üzenetére


Beerwolf
senior tag

Most arra gondoltam, hogy jönnek a Merci motoroknak kedvező pályák, így Ric-et cserélem Hamiltonra. Főleg, hogy Vettel is elkezdett versenyezni.

(#5267) bobace válasza venember83 (#5265) üzenetére


bobace
őstag

Nekem is ez volt a felállásom, ezt cseréltem. Örülhetek, hogy -4 hellyel kijöttem a buliból, bár ez lehetett volna +30 is.. Az a baj, hogy már túl rég óta játszom, és nem tudom lazán venni, rendesen bosszant egy ilyen :D

Beerwolf: én is ebben bízom, hogy hosszú távon még visszajöhet a RIC->RB csere. Két Merci alapú pilóta a következő versenyeken elvileg sikeresebb kellene, hogy legyen. Aztán majd kiderül, Belgiumban megint eső mondjuk és okcsá ;]

[ Szerkesztve ]

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#5268) Atlantis


Atlantis
veterán

Ki tudja, ebben a 2 hétben mit fognak fejleszteni. Nem biztos, hogy a RB annyira hátrányban lesz, FI és McLaren hiába Mercedes-motoros, nem tudják kihasználni az erőt.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5269) bobace válasza Atlantis (#5268) üzenetére


bobace
őstag

Hát a RB-t én mindenképp MCL és FI elé várom. Simán maradnak MER mögött, WIL környékén, reményeim szerint kicsit mögötte.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#5270) Atlantis válasza bobace (#5269) üzenetére


Atlantis
veterán

FI a sötét ló nálam, nekik ha kijön a lépés, akkor még a Ferrari-t is elverik a következő két pályán.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5271) Qorthral válasza Beerwolf (#5266) üzenetére


Qorthral
őstag

Az is működhet, de azzal mondjuk átállsz a körülötted lévők csapataira és elég kis eséllyel fogsz elmozdulni jelentősebben a helyedről. A feljebblépéshez kockázatvállalás kell, a ligaelsőség meg már zsebben szerintem. :)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#5272) Qorthral válasza venember83 (#5263) üzenetére


Qorthral
őstag

Ez tévedés. Tekintve, hogy másra kb nem tudsz költeni, a pilótáknál kell/érdemes és lehet is komolyabbat invesztálni. Mivel futamonként 15 millió jön, nem olyan elszálltak azok az árak. Pl 4 verseny alatt gyűjtesz 60 milliót, míg egy TOP pilóta dágul mondjuk 35-40-et max (ha egyszer sem esik ki). Plusz persze a saját lecserélendő komponenseid ára is 10-20 milliót nő minimum, mivel már kb mindenhol csupa TOP10 képes komponens figyel.
Most levezettem, hogy 34 futam alatt simán megoldható egy FER -> ALO vagy egy RBR -> RIC csere pl.
Amúgy az RBR-el óvatosak legyetek, mert Vettel lassan elkezd majd minden futamon 10-en kívülről rajtolni... Amúgy RIC sem áll annyira fényesen a motorkomponensekkel.

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#5273) Atlantis válasza Qorthral (#5272) üzenetére


Atlantis
veterán

Kár, hogy nincs 34 futam egy szezonban. :D

Szerintem több versenyzőt is érinteni fog a rajtrács-büntetés, Hamilton-nak sem jött jól, hogy egy komplett garnitúra most megfőtt, persze ki tudja, mennyit terveztek még vele menni. Tény, hogy RB nagyon érintve lesz. Viszont azokon a pályákon még büntetve is gyorsabbak lehetnek, mint egy FI vagy McLaren, legalábbis jelen állapotok szerint.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5274) Beerwolf válasza Qorthral (#5271) üzenetére


Beerwolf
senior tag

Elöttem kb. mindenkinek az a csapata, mint nekem volt most. Egy Hamiltonos van a többi Mercis. Úgyhogy valószinüleg most a kövi két versenyre inkább berakom Hamit, aztán majd Alonsot. Most ők ketten RBR-WIL-MAR 3assal férnek be, azt azért inkább nem vállalom be :D

De majd úgyis a szabadedzések alapján döntök.

(#5275) Qorthral válasza Beerwolf (#5274) üzenetére


Qorthral
őstag

Ja, azt nem néztem, akkor ok lesz így is valószínűleg. :)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#5276) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Valami fejlesztési ötlet? :U

(#5277) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

ilyen esetben Lotterer eredményei úgy fognak számítani mintha Koba érte volna el?

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5278) Motion_Blur válasza FireKeeper (#5277) üzenetére


Motion_Blur
félisten

jávoll

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#5279) -Mike- válasza FireKeeper (#5277) üzenetére


-Mike-
addikt

És Rossi mintha Chilton érte volna el... vajon a nevek cserélődnek és ugyanannyi pontja lesz a két újoncnak mintt akikre lecserélték?

(#5280) FireKeeper válasza Motion_Blur (#5278) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

érdekes húzás amúgy a caterhamtől, bár értelmét azt nem látom ilyen trágya autó mellett a pilótacsere nem sokat ér, pláne úgy hogy a váltásnak jóval kevesebb F1 tapasztalata van mint a japánnak.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5281) Motion_Blur válasza FireKeeper (#5280) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Kibérelt magának egy hétvégére egy F1-es autót a világ legjobb versenypályáján.
Ennyi történt.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#5282) venember83


venember83
nagyúr

Nem tudja valaki, mire lesz képes a McLaren a versenyen? :D Vajon érdemes kukázni értük a Red Bullt? Utóbbinak még bőven lesznek büntetései, ahogy Qorthral is írta, meg azóta Vettel is nyilatkozta, a belga meg olasz pálya pedig motorerőt igényel, abban meg a Mercedest használó csapatok verhetetlenek.

[ Szerkesztve ]

(#5283) bobace válasza venember83 (#5282) üzenetére


bobace
őstag

Hát én hamarabb kukáznám a Fekát, mint a RB-t. Gyengének vannak mondva, de szerintem ott lesznek.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#5284) venember83 válasza bobace (#5283) üzenetére


venember83
nagyúr

Igaz, hogy versenyre a RB mindig ott van az elején, de Raikkonen általában jól megy ezen a pályán, Alonso meg mindig hozza a sok pontot a csapatnak, ezért nem kukáznám őket.

(#5285) Atlantis válasza venember83 (#5282) üzenetére


Atlantis
veterán

Jó kérdés, bennem is felmerült ez a gondolat.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5286) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

gondolkozom hogy lecseréljem a red bullt mclarenre de félek nem tudom őket visszarakni monza után, legalábbis kompromisszum nélkül nem... :S

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5287) venember83


venember83
nagyúr

Nem jött be ez a Red Bull - McLaren csere, 49 pont azért nem olyan rossz, holnap hátha összeszedi magát Button. :U

(#5288) -Mike-


-Mike-
addikt

Jó ötlet volt eladni a Red Bull-t, Raikkönen-t, jó ötlet volt a Force India, jó ötlet volt a provident.
:O

(#5289) Qorthral


Qorthral
őstag

A Red Bull -> Meki csere hiba volt azok részéről, akik bevállaltak.
Részemről minden mindegy alapon Red Bull -> Alonso cserével kockáztattam, ez még akár be is jöhet. :)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#5290) -Mike- válasza Qorthral (#5289) üzenetére


-Mike-
addikt

Utólag már én is ilyen kurva okos vagyok. ;)

(#5291) Qorthral válasza -Mike- (#5290) üzenetére


Qorthral
őstag

Ugye? :D
De most őszintén, mikor volt utoljára jó a Meki éles helyzetben? Ja tudom, Ausztráliában. :D

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#5292) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Nem számoltam még. Én Vettelt cseréltem le Bottasra, a Williamst pedig RB-ra. De azt tudom, hogy a Torro-t hülyeség volt FI-re cserélni... Már ők is csúsznak lefelé... :W

(#5293) -Mike- válasza Qorthral (#5291) üzenetére


-Mike-
addikt

Várd meg a holnapot légyszíves. A holnapi bölcsességek 16óra után jöhetnek.
;]

[ Szerkesztve ]

(#5294) Qorthral válasza -Mike- (#5293) üzenetére


Qorthral
őstag

Rendben! :D

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#5295) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Ja, én is benyeltem a RB->Meki cserét mint kacsa a nokedlit :D
Na majd holnap :P

All→M8

(#5296) FireKeeper válasza Qorthral (#5291) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

monza után megy vissza a RB rögtön, de most gondoltam lépek egy unortodoxat magyar módra :D még nem biztos hogy rosszul jön ez ki, a sok pontot futamon adják :D

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5297) Atlantis


Atlantis
veterán

Én is lecseréltem a RB-t McLaren-re, eddig bukó, de majd holnap kiderül. Eddig így is 63 pont, ami nálam rekord időmérős pontszám.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5298) Popes


Popes
őstag

A RB-McLaren cserét én is megléptem plussz Kimit is visszavettem hátha leveszi az átkot amit rámhozott, vagy végleg elintéz :DDD (Kanadába betettem egyszer azóta tart a mélyrepülés)

A Redbullnál meg hogy hogy fogja bírni Vettel használt motorja + később a büntik, nem biztos hogy hiba volt lecserélni.

Deus ex machina

(#5299) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

oké... kidobom Hamit. nem igaz hogy minden versenyhétvégén miatta kell anyáznom.

az viszont, hogy kiraktam a redbullt az én saram :( :W

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5300) callmeakos válasza FireKeeper (#5299) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Jól megszívtuk a Red Bullt.
Én főleg Ricciardot hogy kitettem. Most úgy menő az ázsiója hogy öröm lesz nézni :D

All→M8

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.