Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6301) EmberXY válasza callmeakos (#6300) üzenetére


EmberXY
addikt

Bottassal miért szívtál? Nincs is a csapatodban... ;] Sainz most valóban balszerencse.

Up the Irons!

(#6302) Atlantis válasza venember83 (#6299) üzenetére


Atlantis
veterán

Fittyfenét. Rosberg essen ki, Vettelnek elég a pontszerzés. :DDD ;]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#6303) callmeakos válasza EmberXY (#6301) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Hátezaz :D

All→M8

(#6304) IreN!CuS válasza Atlantis (#6302) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Tessék :D

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#6305) FireKeeper válasza Atlantis (#6302) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

*******t rosbergbe komolyan :O

venember83: rosit nem hogy hamarabb kellett volna eladnom, meg se kellett volna vennem. a probléma az, hogy nem hogy a ros-ham cserét nem tudom meglépni anyagilag, a ros-mer fer-vet csere se férne be már szerintem :(

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6306) venember83 válasza FireKeeper (#6305) üzenetére


venember83
nagyúr

Kb. Most már megvan az irányvonal, még egyszer váltani túl költséges.

(#6307) Qorthral


Qorthral
őstag

Ricciardo :W

Sokra megyek vele, hogy jól taktikáztam az árfolyammal és így volt Ricre pénzem + még jól is megy, ha kiesik. :(

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#6308) venember83


venember83
nagyúr

304 pont. Nem olyan rossz ez.

(#6309) FireKeeper válasza Qorthral (#6307) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

én meg foghatom a fejem, mert a rosberg-perez FI-merci csere sztem befért volna a keretbe.

venember83: azért még ne vedd ezt százra, én nem vagyok biztos benne hogy rai megússza +másodpercek nélkül.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6310) venember83 válasza FireKeeper (#6309) üzenetére


venember83
nagyúr

Az nekem csak jó. :D

(#6311) Popes


Popes
őstag

Ez most amilyen ígéretesen indult olyan siralmas lett a vége. :(
Ricciardó out, Kimi is elcseszte, a csapatokból meg csak egy egy pilóta fejezte be. :W

Deus ex machina

(#6312) SzalaiG válasza Atlantis (#6302) üzenetére


SzalaiG
addikt

Cseszd meg! Ki is esett az élről... :((

Legalább a McLaren kettős pontszerzésére is sor került az idén. ;]

(#6313) Atlantis válasza SzalaiG (#6312) üzenetére


Atlantis
veterán

Hja, kiesett, de Vettelnek egy 6. hely jobb lett volna a szemszögemből... :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#6314) attisx


attisx
addikt

B+ Kimi, egy 340-es hétvégét qrtál el nekem! Így meg lesz kb. 280... :W

[ Szerkesztve ]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#6315) venember83


venember83
nagyúr

Kimi büntetésével már 314, ha igazak a hírek.

(#6316) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

234. köszi kimi, köszi rózsi.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6317) Atlantis


Atlantis
veterán

Nekem 331, ha mindent jól írtam be.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#6318) bobace válasza Atlantis (#6317) üzenetére


bobace
őstag

Nekem is 331, ha igazak a hírek.
Még jó, hogy nem kezdtem el cserélni, jó ez a csapat már év végéig :DDD

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#6319) Atlantis válasza bobace (#6318) üzenetére


Atlantis
veterán

Gondolom ugyanolyan felállással mentünk.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#6320) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Sajnos totál kuka lett a hétvége, többek között azért is mert "próbálgatós" felállás lett nevezve :W

Riki, Rózsi OUT is természetesen ilyenkor kell..

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#6321) venember83 válasza Motion_Blur (#6320) üzenetére


venember83
nagyúr

Csak RIC-KVY és LOT-FI csere kellett volna ahhoz, hogy jó vagy emészthető legyen a hétvégéd. Ilyen ez a szerencse.

[ Szerkesztve ]

(#6322) Atlantis


Atlantis
veterán

Ahogy nézem, Kimi büntetése még jól is jött, mert Kvyat előbbre került ezáltal. Pedig bosszankodtam, hogy elbarmolta a végét a pontszámokat tekintve is.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#6323) Qorthral válasza venember83 (#6321) üzenetére


Qorthral
őstag

RIC - KVY csere egyáltalán nem volt indokolt, sőt, ezt RIC tempója mutatta is. Simán 2-3 hellyel Kvyat előtt végzett volna ha nincs a meghibásodás. A LOT - FI cserével együttmár elgondolkodtatóbb persze, ha arra nem lett volna pénz máshogyan.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#6324) venember83 válasza Qorthral (#6323) üzenetére


venember83
nagyúr

Mivel valami kétmilliója van jelenleg a kollégának, szerintem máshogy nem lett volna rá pénze. :) Én is csak azért váltottam, mert nem fért be RIC és a Williams, és akkor már húztam egy merészebbet. Csak Rosberg kellett volna végigmenjen első vagy második helyen, és akkor teljesen más a futam számomra.

(#6325) Qorthral válasza venember83 (#6324) üzenetére


Qorthral
őstag

Hát igen, a kiesések egyikünknek sem jöttek jól, de ez hozzá tartozik ehhez a játékhoz... :)
Nekem is merészebb húzásokon kell agyalnom, ha előrébb akarok menni... a legeleje már max úgy elérhető. Vagy beérem az élmezőny végével és ligában a 3.-5. hellyel, azaz biztonsági játék a jelenlegi csapattal kb a végéig.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#6326) venember83 válasza Qorthral (#6325) üzenetére


venember83
nagyúr

Eh, nincs tétje a dolognak, akkor meg minek a biztonsági játék? Mit veszíthetünk? Én legalábbis így vélem. :)

(#6327) Qorthral válasza venember83 (#6326) üzenetére


Qorthral
őstag

Igen, a kérdésem erősen költői volt :D Valószínűleg lépek valami merészet!

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#6328) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

206 pont. Júj :DDD :DDD

All→M8

(#6329) EmberXY válasza callmeakos (#6328) üzenetére


EmberXY
addikt

Hoztam rajtad 47 pontot, kemény küzdelmek vannak itt a középmezőnyben... :DDD

Up the Irons!

(#6330) grabber válasza FireKeeper (#6316) üzenetére


grabber
addikt

Nem volt időm variálni,de így is pont eléd kerültem :P

(#6331) FireKeeper válasza grabber (#6330) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

lesz ez még így se :P

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6332) bobace


bobace
őstag

Úgy látom ezen a hétvégén sem kell aggódni a csapat összeállításáért :D

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#6333) -Mike- válasza bobace (#6332) üzenetére


-Mike-
addikt

Biztosra kell menni, be kell rakni a Manort.

(#6334) ROBERTOH


ROBERTOH
őstag

Már megint lutri az egész :/

ez a kedvenc aláírásom

(#6335) jpm


jpm
senior tag

74pont az időmérőn... :D ez nálam rekord.

(#6336) venember83


venember83
nagyúr

Lassan mindenki kiesik a csapatomból, csak a mercisek meg Vettel és Pérez maradt. Williams kiesett, Kvyat kiesett, FI kiesett. És persze a német RTL-en több a reklám, mint a verseny.

(#6337) -Mike-


-Mike-
addikt

300p.

(#6338) Atlantis


Atlantis
veterán

235 pont...hm, szezon eleje óta nem volt ilyen vacak pontszám. De tojok rája, a verseny rohadt jó volt végre, minden pályához kéne rendelni egy vihart a versenyhétvégére, persze szolidat, de olyat, ami keveri a lapokat. :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#6339) M3oH


M3oH
addikt

222p Leggyengébb hétvégém, többen estek ki, mint maradtak bent. :)

(#6340) Feherfy válasza M3oH (#6339) üzenetére


Feherfy
tag

320 pont. Totális véletlen, de csak Verstappenre volt pénz. :D

(#6341) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Szabadedzések alapján a HULK-VET-RBR-WIL-MERCI kombón nem nagyon kéne változtatnom.

Főleg hogy Kimi ismét OFF a hétvégére.

Vajon az agyonhype-olt Hülkenberg képes lesz befejezni egy versenyt erős pontszerző helyen? Mert az autója megvan hozzá, és 2-3 évvel ezelőtt úgy tűnt hogy a képességei is. Idén Perez sokkal erősebb pontszerző, megérné a csere?

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#6342) bobace


bobace
őstag

A liga első 3 helyén ugyanazzal a csapattal mentünk volna, na mondom ennek nincs értelme, úgyhogy változtattam egyet... Úgyhogy engem kell majd szidni vagy szeretni, ha esetleg jól vagy rosszul jártok hozzám képest:D

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#6343) Motion_Blur válasza bobace (#6342) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Ir3NiCuS-on kívül ugyanazzal a csapattal mentek 3-an az első 4-ből :D

Közben Kiminek még sincs motorcsere és bünti.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#6344) bobace válasza Motion_Blur (#6343) üzenetére


bobace
őstag

Ja, akkor végül Qorthral váltott egyet gyorsan.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#6345) Qorthral válasza bobace (#6344) üzenetére


Qorthral
őstag

Váltottam, igen, mert talán jobb ez így. Az idei átlagok ezt mutatják + a jelenlegi forma is. Ráadásul ha Lewis adott esetben mégis segítene Rosbergnek a 2. hely megszerzésében, az szintén ártana a fő komponensként Hamiltonra épített csapatomnak. Ráadásul Vettel továbbra is rohamosan drágul (Hamiltonnal ellentétben, aki már rég platózott), így fennállt a veszélye annak, hogy ha most nem teszem vissza, akkor értelmesen már az utolsó két futamra sem fogom tudni.Továbbá a ligagyőzelemre csak úgy van esélyem (bár úgy sem valami sok), ha más csapattal próbálkozom, mint az előttem állók. Ezen a hétvégén számomra két logikus választás volt (najó, még egy PER - HAM - WIL - RBR - FER felálláson is agyaltam), így mindkettőtöket nem tudtam "kikerülni". Meglátjuk mit hoz a futam, aztán ha úgy alakul az utolsó két versenyen még lehet egy jót taktikázni a dobogós helyekért. :P

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#6346) Qorthral válasza Qorthral (#6345) üzenetére


Qorthral
őstag

Vettel... na erről kb ennyit. :D

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#6347) Motion_Blur válasza Qorthral (#6345) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Ennyit számít a szerencse...

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#6348) Qorthral válasza Motion_Blur (#6347) üzenetére


Qorthral
őstag

Jaja, ez most jól példázza mi is a legnagyobb gondom ezzel a játékkal.
Hozzáteszem, Vettel itt és most nagyon gyors, szóval nagyot menthet még egy akár 4.-6. hellyel.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#6349) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

és én lecseréltem kvyatot perezre. grat, fire :C :N

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6350) venember83 válasza Qorthral (#6348) üzenetére


venember83
nagyúr

Ez a Ferrari-kiesés mindenkinek fáj, mert mindenkinél bent vannak. 293 pont nem rossz ahhoz képest, hogy az egyik pilótám kiesett, a másik meg csak ötödik lett...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.