Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5501) Atlantis válasza M3oH (#5499) üzenetére


Atlantis
veterán

FI-t miért? Hülkenberg is 5 rajthelyessel van a hétvégén és enélkül is nagyon gyengének tűnnek. Én a TR-t tenném be, de a te döntésed.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5502) -Mike- válasza M3oH (#5499) üzenetére


-Mike-
addikt

Toro-t rakd be szerintem is.

(#5503) M3oH


M3oH
addikt

Igaz, Hulk is kapott büntit. Mindegy nem változtattam, maradt az eddigi felállás. Meglátjuk :)

(#5504) echterion válasza Qorthral (#5491) üzenetére


echterion
nagyúr

Én csak abból gondolom, hogy talán volt annyi esze Kimi menedzserének, hogy ha még egyszer ugyanazt akarnák megjátszani, beletett egy kis záradékot, ami irreális összeget ír elő Kimi idő előtti elküldése esetén. Én legalábbis enélkül biztos nem mentem volna oda vissza azok után, ami történt.

**********

(#5505) -Mike- válasza M3oH (#5503) üzenetére


-Mike-
addikt

Nincs mit, máskor is kérdezz meg minket. :D

(#5506) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Puszi Massa Williamsének, hogy pont akkor adja meg magát, amikor beteszem a Williamset csapatként Bottas helyett. Legalább a Torrók mentették a menthetőt. Azért kicsit most fáj hogy a Ferrarit tettem be a McLaren helyett. Eltántorított a harmadik szabadedzés, meg Magnussen büntetése.

De azért az 57 pont így elsőre nem rossz.

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#5507) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

69 pont, holnap kibékülnék egy hasonló TOP10-el, de Rikkijárdó DNF-el ;]

mod: a rajtbüntetések ha jól tudom nem befolyásolják az eredményeket, mivel nem az időmérő végeredményére vannak hatással, hanem a rajtsorrendre

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#5508) Atlantis


Atlantis
veterán

68 pont...volt már jobb, de holnap osztják a lényegi részt. Eddig rossz döntés volt a RB megtartása.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5509) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

61... toroval jobban jöttem volna ki az időmérőn, de a futamot majd meglátjuk... bár most nem néztem utána jó tempója van-e versenyre az FI-nek, lehet hogy ezt benéztem... de úgyis mindegy már :D

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5510) T0rnad0


T0rnad0
addikt

68 pont, remélem Ricsi előrébb jön :K

Z Fold 4

(#5511) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

365 pontocska :C

Külön öröm RIC 7. helye és hogy a Torrok így elfogytak :P

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#5512) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

303. nem rossz, de sokkal jobb lett volna ha az FI helyett befér a meki, ezen a hétvégén erősek voltak. annak én is örülök hogy végül a toro gyengébb volt versenyen mint a FI.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5513) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

266. Ez katasztrófa, élen a Torokkal és Massával.
Ebben a hétvégében simán benne volt a 300+.

All→M8

(#5514) -Mike-


-Mike-
addikt

Jobb lett volna a Mclaren-t berakni a Bullok helyett de utólag ká okos vagyok. :D

(#5515) Motion_Blur válasza -Mike- (#5514) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Adhatod is el:

HIVATALOS: Sebastian Vettel a hatodik erőforrását fogja használni Austinban, ezért részt sem vesz az időmérő edzésen, mivel mindenképpen a bokszutcából rajtolna!

Ahogy én is :))

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#5516) Atlantis


Atlantis
veterán

Elvileg 299 pont, ami rekord nálam, de Kvyat-tól többet vártam, még ha irreális is volt a rajthely.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5517) bobace


bobace
őstag

Ha jól látom 320-330 pont, elégedett vagyok.Sajnos a csere-bere miatt a MCL nem fért be, pedig jól jött volna.Na de most nem elégedetlenkedek. A kövi futam az RB "kiesése" miatt megint érdekes lett, pedig azt hittem most már tényleg kész lesz a csapat idénre :D

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#5518) válasza Motion_Blur (#5511) üzenetére



addikt

Jaja, amíg Rsoberg nem ért fel az első 8 helyre, addig volt egy szakasza a versenynek, amíg úgy álltunk, hogy megvan az elméletileg megszerezhető maximum pontszám.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#5519) venember83 válasza (#5518) üzenetére


venember83
nagyúr

Ja, Rosberg elrontotta a versenyünket. :(((

(#5520) SzalaiG


SzalaiG
addikt

354pont. :DD

Mennyi az elméleti maximum?

(#5521) Qorthral válasza SzalaiG (#5520) üzenetére


Qorthral
őstag

403 ;)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#5522) SzalaiG válasza Qorthral (#5521) üzenetére


SzalaiG
addikt

Nincs hova tovább fejlesztenem... ;]

(#5523) venember83 válasza SzalaiG (#5522) üzenetére


venember83
nagyúr

Viszont lehet adott hétvégére optimalizálni, hogy a három dobogós pilótából kettő csapatodban legyen. :K

(#5524) Atlantis válasza SzalaiG (#5522) üzenetére


Atlantis
veterán

Majd ha ráérünk megsajnálunk... :) Egyébként én a McLaren-t csapatként tenném be és Alonso-t versenyzőnek. Szerintem ez értelmes fejlesztés lenne neked. Esetleg RIC versenyzőnek és McLaren csapatnak...

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5525) Motion_Blur válasza Atlantis (#5524) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Alonso sanszos hogy Vettelhez hasonlóan a boxutcából rajtol.

Ezek a büntik legalább izgalmasabbá teszik az utolsó pár futamot.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#5526) bobace válasza Motion_Blur (#5525) üzenetére


bobace
őstag

Akkor a Ferkát már dobom is ki :D

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#5527) Atlantis válasza Motion_Blur (#5525) üzenetére


Atlantis
veterán

No, ez eddig elkerülte a figyelmem.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5528) -Mike-


-Mike-
addikt

Vettel végül részt vesz az időmérőn vagy sem?

(#5529) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Részt vesz elvileg, de nem fogja túlzásba vinni szerintem.

All→M8

(#5530) Zoza24


Zoza24
senior tag

kockáztattam,mondom mindenkinek ugyanaz a csapata szinte,bevállaltam a Force Indiát a Meki helyett,főleg Button 5 helyes rajtbüntetése és a Force India pénteki hosszú etapos tempója miatt,lehet,hogy ez hiba volt:)

Forza Italy!

(#5531) Motion_Blur válasza Zoza24 (#5530) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Úgy legyen ;] :D

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#5532) Zoza24 válasza Motion_Blur (#5531) üzenetére


Zoza24
senior tag

Sok a pontkulonbseg koztunk nem?:)

Forza Italy!

(#5533) -Mike- válasza Zoza24 (#5530) üzenetére


-Mike-
addikt

Bejöhet ha valamelyik Mclaren félre áll de alapvetően nem gyorsabbak az indiaiak. Hülkenberg is lassult a szezon felénél, Checo gyorsabb de nem konstans.

[ Szerkesztve ]

(#5534) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Brafó Perez, bazd el a hétvégem.

All→M8

(#5535) T0rnad0 válasza callmeakos (#5534) üzenetére


T0rnad0
addikt

Pont Kimit kellett eltalálnia..

Z Fold 4

(#5536) Zoza24 válasza Zoza24 (#5530) üzenetére


Zoza24
senior tag

Bejott a csere:)

Forza Italy!

(#5537) FireKeeper válasza Zoza24 (#5536) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ne feledd kockázat nélkül nincs nyereség... :)

az mondjuk nem nagy meglepi hogy rosszabbak voltak mint a meki de azt aztán senki nem tudhatta előre hogy az egyikük balesetezik a másik alatt meg megáll a vas :N

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5538) Zoza24 válasza FireKeeper (#5537) üzenetére


Zoza24
senior tag

Hosszu etapon jok voltak penteken es meg csak 4 komponenst hasznaltak fel a motor egysegeit illetoen igy adott volt a kockaztatas:) annak nem lattam ertelmet hogy az elottem levokhoz hasonloan mekinel maradjak en is:)kovetkezo ket futamon is hasonlo lesz a taktika...

Forza Italy!

(#5539) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Kellett volna a Bottas - Ricciardo csere..

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#5540) Zoza24 válasza Motion_Blur (#5539) üzenetére


Zoza24
senior tag

Jaja en is azt nezem:)

Forza Italy!

(#5541) venember83


venember83
nagyúr

342 pont, ha nem tévedek. Nem volt ez rossz, főleg így, hogy Massa is Bottas előtt végzett. :D

(#5542) Motion_Blur válasza Zoza24 (#5540) üzenetére


Motion_Blur
félisten

316 pont. Összetettben ebből hátrafelé lépkedés lesz :))

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#5543) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

330. kb maradok a helyemen, most már az uccsó két futamra nem várok csodát.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5544) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

247.
Háttőőőő ez most nem jött össze.
Köszönhetően Perec perecelésének, meg annak hogy a Mekik megint elhullottak a futamra.
Az se jött jól most hogy a Williamsek se voltak formában, de legalább Hami mentette a szitut a totális katasztrófa széléről :D

All→M8

(#5545) Atlantis


Atlantis
veterán

270 pont...én már nem is mondok semmit, rendszeresen rossz lóra teszek.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5546) venember83


venember83
nagyúr

Kimi meglepően jól megy, talán nem lenne butaság betenni őt Ham mellé, s akkor csapatnak Ferrari helyett jönne a Red Bull. Vagy akár egy Ricciardo-Raikkonen felállás.

(#5547) Motion_Blur válasza venember83 (#5546) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Ellen szól hogy valszeg qualira megjön az eső.
Szárazon szerintem is erős lehet most Kimi.

Mellett szól hogy Alonsonak ismét problémái vannak a motorral. Lehet kukás lesz a hétvégéje.

Én most léptem meg a BOT -> RIC, RB -> WIL cserét.
Esőben jó lesz RIC, illetve Massa mégis csak hazai pályán lesz.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#5548) Atlantis


Atlantis
veterán

Ha esőre játszunk, ott a Williams eddig nem volt túl acélos. Én most kitettem teljesen a Ferrarit, Alonso bizonytalan, hogy bírja-e a technika, Kimi meg idén...inkább marad a McLaren.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5549) FireKeeper válasza Atlantis (#5548) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

az a baj hogy a többi lehetőség (FI, Toro, Lotus, Sauber) még annyira sem konzisztens. kinézhet tőlük ugyan pontszerzés, de lutri.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5550) Atlantis válasza FireKeeper (#5549) üzenetére


Atlantis
veterán

Ez is igaz.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.