Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6151) T0rnad0 válasza callmeakos (#6150) üzenetére


T0rnad0
addikt

Igen, a rossz felállás ;]

Z Fold 4

(#6152) válasza callmeakos (#6150) üzenetére



addikt

Én is buktam vagy 8 helyet amúgy. :)

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#6153) venember83


venember83
nagyúr

Azért jó lenne tudni, hogy akkor a Force India elindul-e a mai időmérőn és a holnapi futamon vagy sem...

(#6154) -Mike- válasza venember83 (#6153) üzenetére


-Mike-
addikt

FP3-n kiderül.

(#6155) bobace


bobace
őstag

Én is buktam a próbacsapatomon egy keveset.. Igaz hogy csak 2 misit, de akkor is bosszantó.
Meg jó lenne tudni, mi lesz a FI-val, mert ha nem jönnek szóba, akkor még ki kéne rakni őket..

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#6156) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

HAM-VER-FER-LOT-RB csapattal vajon mekkorát fogok bukni a hétvégén? :D

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#6157) -Mike- válasza Motion_Blur (#6156) üzenetére


-Mike-
addikt

A Lotus a leggyengébb láncszem a gépezetben, de ha beraktad Max-ot akkor ő is ki fog esni. ;]

(#6158) Qorthral


Qorthral
őstag

Kicsit kötött a helyzetem a HAM + VET páros miatt, így sajnos esélytelen a Red Bull berakása bármilyen formában... Mindegy, remélem nem lesz a tavalyihoz fogható hétvégéjük. :D
Elmentem erre, most már nem táncolok vissza.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#6159) venember83


venember83
nagyúr

El kellene adni ezt a Hamiltont a p'csába, elegem van már a hülyeségéből, jövőre inkább maradok majd a Mercinél. Hülyegyerek...

(#6160) venember83


venember83
nagyúr

Kvyat második hely, erre se tettem volna sok pénzt! Cserébe a négy kieső mind a csapatomban van. :D

(#6161) callmeakos válasza venember83 (#6160) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Dettó. :D
Pedig Hulk jól is állt sokáig, Sainz meg a végén halászhatott valami jó helyet.
De ha most nem teszem be erre a hétvégére a Red Bullt, csúnya harakirit követtem volna el magam ellen :D

All→M8

(#6162) Qorthral válasza Qorthral (#6158) üzenetére


Qorthral
őstag

Hát ez nem jött be... A Red Bull piszok jól ment és szerencséjük is volt a ki/hátraesőkkel.
Viszont Vettel ma jól hozott nekem és Hamilton sem bukott a Mercihez/Rosberghez képest. Nincs Force Indiám (nem volt rá pénz :D), ellenben bent van a TR és a 10.-11. helyekkel korrekt 26 pontot hozó Sauber is. Vegyes a hétvégém, de nagyon nagy okom talán nincs a szomorkodásra. Legalábbis ebben a játékban. :D

A népszerű kombókhoz képest 20-30 pontot bukom majd talán, de az árfolyamnyereség miatt még így is megérheti.

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#6163) venember83 válasza Qorthral (#6162) üzenetére


venember83
nagyúr

Gondolom, hogy 262 pontnál azért többet sikerült hoznod, igaz-e?

(#6164) T0rnad0


T0rnad0
addikt

Rosberg-el most szépen hozhattam volna, azt hiszem ennyire tellett ebben a szezonban :U
Úgy éreztem, hogy a "becsúszó szereléssel" még lesz gondja Ricciardo-nak...

Z Fold 4

(#6165) venember83 válasza Qorthral (#6162) üzenetére


venember83
nagyúr

273, ha jól számolom. Szerintem nem sokan lesznek háromszáz pont körül, de ha lesznek is, ők hátulról jönnek előre a ranglistákon, így kissé szorosabb lesz a meccs.

(#6166) Qorthral válasza venember83 (#6165) üzenetére


Qorthral
őstag

Valahogy úgy. :)
Jobban végiggondolva erős a hétvégém, 8/10 a 6/10 helyett.
A legjobb benne a kb 30 milliós árfolyamnyereség. :D

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#6167) jpm


jpm
senior tag

az idei legjobb 288pont :D

idei cél a liga top 10 :)

(#6168) Atlantis


Atlantis
veterán

Asszem 263 pont...de teszek rá, mennyit esek vissza, végre egy jó verseny volt.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#6169) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

217 pont. Atyaisten. Kezdődik :DDD

All→M8

(#6170) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

250

kvyat jól hozott a végén, viszont voltak kiesőim, na meg a williams is terített betli volt annyi pénzből. jah meg rosberg lol :DDD

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6171) bobace


bobace
őstag

260 környéke. Kiszámoltam, hogy ha nem változtatok, akkor még kevesebb lett volna, így megnyugodtam kissé.
Elnézést a Rosbergesektől, de kb az volt a moment of the year, mikor láttam a defektjét, rég volt ilyen őszinte kárörömöm :DDD

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#6172) Motion_Blur válasza Motion_Blur (#6156) üzenetére


Motion_Blur
félisten

306 pont, nem is értem hogyan :D

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#6173) EmberXY


EmberXY
addikt

<200 pont, mint ha nem is játszottam volna, ha már Hamilton se hoz pontot, a középmezőny is kétséges, én lehúztam a rolót. :D

Up the Irons!

(#6174) Qorthral


Qorthral
őstag

Vajon érdemes lecserélni Vettelt + két gyenge csapatot (TR, SAU, LOT-ból kettőt) egy KVY + FER + WIL kombóra?

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#6175) venember83 válasza Qorthral (#6174) üzenetére


venember83
nagyúr

Ha már Vettel és az árfolyamnyereség mellett tetted le a voksod, akkor butaság lenne most visszatáncolni, nem? Viszont a Ferrari és a Williams a hétvégén sok pontot hozhat, és talán Kimi is Seb előtt lesz.

(#6176) Qorthral válasza venember83 (#6175) üzenetére


Qorthral
őstag

Jól összefoglaltad a dilemmámat. :) Azért köszi. :)
A fő gond a Red Bull: megtáltosodtak, és így VET + HAM mellé még jó ideig nem tudom betenni őket.
Az árfolyamnyereség pedig lassan nem olyan fontos: egy HAM + KVY + FER + WIL + LOT csapatnál nem sok jobbat tudok már elképzelni, amire gyűjteni kellene. :)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#6177) Atlantis


Atlantis
veterán

Én a Williamstől nem várok sokat...megint. Meglátjuk, lehet hogy csak a szokásos pénteki altatás volt tőlük.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#6178) venember83


venember83
nagyúr

Maldonado a második pilótám, vajon hányadikként zárja a futamot? :DDD

(#6179) Qorthral válasza venember83 (#6178) üzenetére


Qorthral
őstag

Nem rossz a csapatod. Maldonado mondjuk nem a húzóneve, de töltelékpilótának nem olyan rossz.
Azért imádkozz, hogy ne a többi komponensedből lökjön ki valakit ezúttal. :D

Atlantis: Szerintem csak altatnak a Williamsek, ahogy szoktak (lásd pl. Silverstone-t idén), ott lesznek az elejében a Ferrarival és a Red Bullal, Legrosszabb esetben mögöttük az FI-vel.

Végül bevállaltam a váltást, remélem Seb nem mostanra tartogatja a 3. futamgyőzelmét. :D

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#6180) venember83 válasza Qorthral (#6179) üzenetére


venember83
nagyúr

Akkor se jársz rosszul, ha nyer, de akkor Kiminek is jó lenne dobogóra kerülni.

(#6181) Qorthral válasza venember83 (#6180) üzenetére


Qorthral
őstag

Úgy valahogy. :K
Kimi most erősnek tűnik. Ha nem marad el nagyon Vettelhez képest, akkor nekem megérte a váltás, mert Vettel már túl drága volt és ezt az árfolyamnyereség sem ellensúlyozta (főleg, hogy csökken a jelentősége így a szezon utolsó harmadához közeledve).

Következő futamra adott egy SAU -> FI fejlesztés, aztán már szinte tökéletes a csapatom lényegében...
Nyilván egy FER -> VET, KVY -> RBR csere még javíthat rajta minimálisan, de ezen kívül kb semmi. Arra viszont sokat kell majd gyűjteni... :)

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#6182) venember83 válasza Qorthral (#6181) üzenetére


venember83
nagyúr

Nekem valószínűleg egyik RB-pilóta jön majd Maldonado helyett, ha lesz elég pénzem, kb. ennyi. Max. FI helyett TR, ha úgy adódik. Mást nemigen lehet javítani. Kétlem, hogy képes lennék meglépni a Ferrari-Vettel cserét, ahhoz kellene pár Vettel kiesés, illetve pár nagyon jó Hamilton és Raikkonen eredmény.

(#6183) Qorthral


Qorthral
őstag

Na Kimi... szegényt az ág is húzza.
Ezzel úgy fest nem éri majd meg a csere... bár ki tudja, még így is bejöhet.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#6184) FireKeeper válasza Qorthral (#6179) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

én pl f*szán be is pusziltam, kiraktam őket :(

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6185) Qorthral válasza FireKeeper (#6184) üzenetére


Qorthral
őstag

Na igen. Jól éreztem, hogy a Williams altat és ott lesznek a közvetlen üldözők között. Hogy 2. legjobbak lettek az időmérőn, csak bónusz. A csere így, hogy Vettel nem kvalifikált túl előre, meg kell, hogy érje. Remélem holnap nem jön fel az első ötbe... Mondjuk Kvyat csalódás, de az áráért elmegy. Többet vártam a Red Bulltól.
Ricciardóban is gondolkoztam, de túl drága volt, nem fért volna be mellé a Ferrari és a Williams is.
Jó ez így, többet nehéz lett volna ebből kihoznom.

Mondjuk az FI-t kicsit sajnálom (de tudtam, hogy így lesz, viszont a Williams helyett nem akartam betenni őket - helyesen), plusz hagyhattam volna a Lotust a Sauber helyett, de GRO büntetése és MAL szokásos eszetlensége elriasztott. Sokat mondjuk nem számít, Monzára úgyis ment volna helyettük is a Force.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#6186) venember83 válasza Qorthral (#6185) üzenetére


venember83
nagyúr

Eddigi legjobb quali, csak ugye Maldonadónak be is kellene fejezni a versenyt a pontszerzők között. Nem lesz egyszerű. :D

A Ferrari ezek szerint tényleg nyaralt a nyári szünetben, közük nincs a Williamshez, a Mercit meg hagyjuk. Azért hátha sikerül komolyan előrébb lépnie Vettelnek, és Kimitől is jól jönne pár pont.

(#6187) Atlantis


Atlantis
veterán

Na, rútul benéztem...ebből a hétvégéből már nem sok jó néz ki.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#6188) Qorthral válasza venember83 (#6186) üzenetére


Qorthral
őstag

Elég komolynak tűnik a Te csapatod is. Nálam nagyon hiányzik az erős FI, de Monzára beteszem a Sauber helyett és nem lesz gyenge pont a csapatban. Kvyat csalódás a tegnapi nap után, remélem holnap összekapja magát és a jobbik arcát mutatja.

Áhh, ilyet szerettem volna én is mostanra, de 5 millió hiányzott hozzá. :(

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#6189) jpm


jpm
senior tag

57 pont Nem is rossz.

Holnapra kíváncsi vagyok milyen káosz futam lesz :)

(#6190) bobace válasza Qorthral (#6188) üzenetére


bobace
őstag

Az árfolyamnyereséggel keményen feljöttél :) Nekem ahhoz még kb 20 milla hiányzik :DDD

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#6191) Qorthral válasza bobace (#6190) üzenetére


Qorthral
őstag

Jól jött ki bizony. :)
Mondjuk tudtam, hogy ezt kell csinálni (van már némi tapasztalatom + sokat szoktam számolgatni), ez volt az egyetlen esélyem akkora hátrányból.
Valószínűleg Vettelnek a vételét és az eladását is jókor csináltam, bár Kvyat és Perez miatt most ebben kicsit bizonytalan vagyok. (VET + LOT + FI lett volna FER + WIL + KVY helyett)
Azért feltehetőleg megyek majd még felfele, de lassan itt a plafon sokaknak és hiába állok majd jól anyagilag. Mondjuk egy összetett TOP100 és egy ligadobogó már jó eredmény lenne!

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#6192) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Hulk a pilótám :DDD

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#6193) Qorthral válasza Motion_Blur (#6192) üzenetére


Qorthral
őstag

Na ez a méreg...
Pedig az FI baromi ígéretesen ment eddig itt.
Nekem úgy fest szerencsém van, hogy ki kellett hagynom az indiaiakat.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#6194) callmeakos válasza Motion_Blur (#6192) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Nekem is plusz Sainz. Aki most panaszkodik hogy No Power.
De jó verseny lesz ez is :DDD

All→M8

(#6195) venember83 válasza Qorthral (#6193) üzenetére


venember83
nagyúr

Nekem is Maldonadóval, nem üt ki senkit a csapatomból. :D

(#6196) Qorthral válasza venember83 (#6195) üzenetére


Qorthral
őstag

Mekkora mázli! :D
Nagy pech amúgy, mert Grosjean tempója alapján Pastor is hozhatott volna pár értékes pontot.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#6197) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Maradt még versenyzőm aki befejezte a Merciken kívül? :D
Ja igen, Kvyat meg Rai. Mindenki más kuka :DDD

All→M8

(#6198) Qorthral


Qorthral
őstag

Huhh, elég jól alakult végül a futam. Úgy 305 pont, ha nem számoltam nagyon el. Természetesen szezonrekord. :)

Ez a Vettel kiesés durva volt a végén... Mekkorát szentségeltem volna, ha maradok a HAM - VET párosnál...
A váltásom egyik fő oka pont az volt, hogy túl kockázatosnak éreztem a két toppilótát úgy, hogy mellette meg gyenge csapatok vannak csak. Szerencsém van, hogy a három versenyen, ahol bent volt HAM és VET, nem történt ilyesmi.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#6199) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

177 pont. ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ :DDD :DDD

All→M8

(#6200) Qorthral


Qorthral
őstag

Olyan 330-340 lehetett a maximum, amit el lehetett érni.

Ilyesmi csapattal:
MER - WIL
GRO / PER / KVY hármasból kettő.
LOT / FI / RBR hármasból a maradék 1.

Azt hiszem, hogy ilyen (Ferraris komponens nélküli) csapata nagyon keveseknek lehet, főleg a Ringes Vettel sikert követő futamra.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.