Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5901) Qorthral válasza FireKeeper (#5900) üzenetére


Qorthral
őstag

Miért nem? Egyszer élünk. ;]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#5902) callmeakos válasza FireKeeper (#5900) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Nem azért kukáznám a Mercit mert a ferka feltámadt, hanem hogy megszabaduljak Stevenstől meg a Lotustól. Lehet ezek helyett valami érdelmes döntés kompenzálná a Merci hiányát.

All→M8

(#5903) Qorthral válasza callmeakos (#5902) üzenetére


Qorthral
őstag

Szerintem nem akkora gond, hogy Stevens bent van. A Merci kiesése viszont sokba kerülhet...

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#5904) venember83 válasza callmeakos (#5902) üzenetére


venember83
nagyúr

A Mercit ne kukázd, butaság lenne, mert mire meglesz a pénzed, hogy visszatedd a Mercit, az már rengeteget drágult.

(#5905) venember83


venember83
nagyúr

Persze most se lehet a megadott időtől módosítani a csapatfelállást. :(

(#5906) -Mike- válasza venember83 (#5905) üzenetére


-Mike-
addikt

Felháborító.

Aki berakta Fetl-t az kaszált 204 pont körül.

(#5907) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

manor-fi, ez fér most csak be. idegesít, hogy a Nasr-al kezdők valszeg be tudják már tenni a ferrarit. :(

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5908) venember83 válasza FireKeeper (#5907) üzenetére


venember83
nagyúr

197, majd 159 pont.

Sainz-Merhi-Mercedes-Lotus-Sauber kombóról Ericsson-Merhi-Mercedes-Lotus-Ferrarira javítható a felállás.

A Lotus sajnos marad a következő futamig.

-Mike-: Azért az elég komoly kockázat volt a szabadedzések után.

[ Szerkesztve ]

(#5909) FireKeeper válasza venember83 (#5908) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

várjál már, az a csapat nekem is belefér :Y nem tudom hogy siklottam el efelett. aztán fene tudja, lehet a ferrari kínában már messze nem lesz ilyen erős.

az már látszott ott is hogy nagyon jók a hosszú etapokon de sztem mindenki arra számított hogy altat a merci. vagy arra, hogy a melegben szarabbul kezelik a gumikat.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5910) venember83 válasza FireKeeper (#5909) üzenetére


venember83
nagyúr

Oké, hogy jók, de egyetlen pilótára alapozni az egészet elég komoly bukást eredményezhet, ha mondjuk neki lesz defektje Kimi helyett.

(#5911) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Stevens -> Kvyat
Jóestét, ezt megvettem :D

All→M8

(#5912) TESCO-Zsömle válasza FireKeeper (#5909) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Gondolod olyan lesz a Ferrari, mint pár éve a Sauber volt Csekával?

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#5913) bobace


bobace
őstag

Oh, gyorsan elmentem az eredményt, mert ilyen nem lesz még egyszer :D Szeretem az ilyen reggeli meglepetéseket.

[ Szerkesztve ]

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#5914) Qorthral válasza FireKeeper (#5907) üzenetére


Qorthral
őstag

Igen, úgy befér szerencsére.
Sőt, a Nasr-Merhi-Mercedes-Lotus-Ferrari is...
Kérdés, hogy az Ericsson + Sainz vagy a Nasr + Lotus kombó éri-e meg jobban. Nekem az előbbi tetszik.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#5915) FireKeeper válasza TESCO-Zsömle (#5912) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

csak azt mondom hogy lehet pont ez a pálya és pont ezek a körülmények segítettek nekik ahhoz hogy ilyen erősek lehessenek. bár abban már egyre inkább biztos vagyok, hogy ők lehetnek stabilan a második erő.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5916) EmberXY


EmberXY
addikt

Szerintetek a Ferrari mennyit drágulhat reálisan a következő fordulóra?

Up the Irons!

(#5917) grabber válasza EmberXY (#5916) üzenetére


grabber
addikt

Maximum 42 700 000 lehet az értéke,ami 5 500 000 drágulást jelent.Reálisabban nézve 41 950 000 lehet az ára a következő futam után ;)

(#5918) EmberXY válasza grabber (#5917) üzenetére


EmberXY
addikt

Köszönöm. :R Azt számolgatom, hogy mekkora esélyem van arra, hogy Kína után én is be tudjam rakni...
Egy csapat eladásakor ugyebár 5%-kal kevesebbet kapok érte, mint az aktuális értéke? Olyan van, hogy egy csapat nem drágul, vagy olcsóbb lesz?

Up the Irons!

(#5919) FireKeeper válasza EmberXY (#5918) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ha kellően hátul végez, lehet olcsóbb is, igen.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5920) EmberXY válasza FireKeeper (#5919) üzenetére


EmberXY
addikt

Nem állok valami jól, a Lotus helyére raknám be, akárhogy számolom, necces lesz, ha egyáltalán lesz... :D

Up the Irons!

(#5921) ROBERTOH


ROBERTOH
őstag

Akárhogy matekozok, a mostani összeállításom a legjobb, amit ennyi pénzből ki lehet hozni. Ha lenne még kb 50000 euróm, akkor viszont a Sainz+Merhi és Mercedes+Ferrari+Sauber-t választanám.

ez a kedvenc aláírásom

(#5922) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

53 pont, ez már nem olyan rossz, bár örültem volna ha a ferrari befut 3-4-be :D

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5923) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Mekkora géniusz vagyok már, hogy Stevens helyére betettem Kvyatot. Akkora az esélyem a jó szereplésre így, mint amekkora esélye van egy fagyinak a pokolban :U

All→M8

(#5924) FireKeeper válasza callmeakos (#5923) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

nem annyira rossz a technika alatta de azért nem olyan megbízható még a RB. én most reménykedem hogy a ferraris felállással tudok egy kicsit hozni az előttem lévőkön (főleg azokon akik a RB-ra szavaztak ;]).

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5925) and1ao válasza FireKeeper (#5924) üzenetére


and1ao
őstag

Ugyanebben reménykedem én is hogy a ferka megfogja a két Will-t és bejönnek 3-4-be futamom és a RB-s betyárokon lehet fogni pár pontot.

Guild Wars2!

(#5926) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Na ennek a szezonnak a mai nappal vége a számomra :DDD
Nem tatott sokáig.

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#5927) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

231, na erre már lehet építeni.

Noxwill: egy futam miatt ne add fel, nekem az első kettő nem lett rózsás pedig nem volt még csak szar csapatom se, egyszerűen peches voltam.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5928) ROBERTOH


ROBERTOH
őstag

Merhi+Nasr és Merci+Lotus+Ferrari összeállítás volt a nyerő. :O

ez a kedvenc aláírásom

(#5929) EmberXY válasza ROBERTOH (#5928) üzenetére


EmberXY
addikt

Ahogy mondod, csak kár, hogy nekem a Ferrari helyett csak Toro-m van, így elvileg 183 pont jött össze, Nasr jól hozott.

Up the Irons!

(#5930) Qorthral


Qorthral
őstag

Mintha erősen csökkenne itt a lelkesedés és aktivitás...

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#5931) FireKeeper válasza Qorthral (#5930) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

kb mindenki ugyanazzal a csapattal megy, nem igazán van lehetőség alternatív stratégiákra - legalábbis eredményesen nem. így uncsi.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5932) Motion_Blur válasza FireKeeper (#5931) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Az élen már sokaknak bent van Hamilton, szerintem ők innentől már akkora előnyre tesznek szert amit nem lehet a csapatokra építéssel behozni.

Amúgy engem se érdekel már annyira a dolog.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#5933) FireKeeper válasza Motion_Blur (#5932) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

azért Hamilton sem érinthetetlen, vele is biztos lesz gyengébb hétvége, technikai gond, baleset. bár tény hogy akinek most benn van már, és kihúzza a kövi pár futamot 1-3 helyeken, jó sok pénzt fog hozni :(

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5934) FireKeeper válasza FireKeeper (#5933) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

és a tökömért van kiírva hogy 0:01-től nyitva a piac amikor negyed egykor még nincsen? ez egy tök jó játék lenne de látszólag akik csinálják szarnak bele magasról.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5935) ROBERTOH válasza FireKeeper (#5934) üzenetére


ROBERTOH
őstag

Van olyan játék, ahol még napokkal később sincs eredmény, úgyhogy én nem izgulok. Mellesleg még mindig nincs eredmény :)

ez a kedvenc aláírásom

(#5936) EmberXY válasza ROBERTOH (#5935) üzenetére


EmberXY
addikt

És még mindig nincs... Nem kapkodják el.

Up the Irons!

(#5937) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Amúgy megint milyen hatalmas problémába ütköztek ,hogy még mindig nem frissült ?

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#5938) bobace válasza IreN!CuS (#5937) üzenetére


bobace
őstag

Csak pont mint tavaly ilyenkor, de ne legyen igazam :P

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#5939) callmeakos válasza bobace (#5938) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Aztán meg a Spanyol nagydíjnak meg annyi :D

All→M8

(#5940) Atlantis válasza IreN!CuS (#5937) üzenetére


Atlantis
veterán

Célba ért a két McLaren és a két Manor is, erre igazán senki nem számíthatott... :DD

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5941)



addikt

Szerintem az van, hogy aki F1világnál pár éve lelkesen megcsinált a játékot, az már rég nem dolgozik ott. Szóval mostaniak kb megörökölték és szarnak rá. Ezért nem firssül benne semmi már évek óta. Kb csak megcsinálják a minimumot kelletlenül és annyi.

Ha esetleg valaki tud jó fantasy F1-es oldalt, akkor jövőre áttérhetünk arra. Ezen tényleg nagyon érződik az elhanyagoltság. Tőlem külföldi is lehet az oldal, ha ez másoknak nem nagy probléma.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#5942) EmberXY válasza (#5941) üzenetére


EmberXY
addikt

Nem rossz ötlet, most utánaolvastam ([link]), több féle játéktípus létezik, és jópár oldalt fel is sorolnak, hátha valaki ismeri valamelyiket.

Up the Irons!

(#5943) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Van fóruma az egésznek, ott azt irták most reggel hogy éjfélkor frissül.

All→M8

(#5945) Atlantis válasza #70869248 (#5944) üzenetére


Atlantis
veterán

Év közben már nem váltok, talán a jövő szezonra.

De nekem a megszokott is jó, bőven elég, ha 1 nappal előbb jóváírják a pontokat.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5946) ROBERTOH


ROBERTOH
őstag

Kint vannak a pontok!

Mondjuk én nem ennyit számoltam az ericsson+merhi-s felállásra, hanem többet..

ez a kedvenc aláírásom

(#5947) EmberXY


EmberXY
addikt

A Ferrarit mindig nem tudom betenni a Merci mellé... :W
Szerintetek a Mercit eladva berakni Vettelt nagyon rizikós?

Up the Irons!

(#5948) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Basszus, teljesen elfelejtettem, hogy már módosítottam a csapatot, így mikor időmérő előtt eszembe jutott, tisztára mérges voltam.

E helyett eléggé belenyúltam a tutiba, mert a 408-adik helyről a 157-re sikerült feljönni. :C

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#5949) ROBERTOH válasza EmberXY (#5947) üzenetére


ROBERTOH
őstag

1 pilótára építeni az egész összeállítást mindig rizikós, mert ha ő kiesik, akkor nagyon kevés pontot tudsz csak hozni, úgyhogy én nem ajánlom. Persze néha kockáztatni kell, különben sose éred utol a többieket ;)

[ Szerkesztve ]

ez a kedvenc aláírásom

(#5950) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

191 pont? Azt hogy a WTF-be sikerült? :DDD
Na mindegy. Ferka mehetne a Lotus helyére, csak akkor ha eladom Kvyatot és visszatérek Stevensee
Stevensre. Így semmi értelme nincs a dolognak. Asszem most kivárok.
Hátha csak egy ordas tré hétvégét fogott ki a RB.

All→M8

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.