Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5601) Tomi0703 válasza FireKeeper (#5600) üzenetére


Tomi0703
őstag

Igen, hezitáltam is rajta, de végül Rózsi lett, gondoltam tuti nyer, Vettel meg majd az uccsó Bullos versenyén nagyon megmutatja. Hát nagyon nem így lett. De a Massa-Hami párossal a Liga top 10-be meg topp 100-ba talán befértem volna. :D

(#5602) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

283 pont összesen, ezzel pedig 45. hely a ligában a 60 ból. Hát tanulóév no :DDD

Úgy gondolom kellőképpen kiismertem ezt az egészet, úgyhogy jövőre már jobb eredményért megyek. Nagyon örülök hogy év elején beszálltam ebbe, nagyon élveztem. :)

All→M8

(#5603) Qorthral


Qorthral
őstag

Na a végén kijött a lépés a RIC + HAM + WIL alappal, 348 pont. Majdnem "futamgyőzelem". :)
Ezzel együtt is csak 23. hely a ligában, ami mindenképpen csalódás. Ugyanakkor a liga erősségét is mutatja, mert összesítésben 500-on belül zártam, ami nem olyan szörnyű. Sajnos ezt a játékot jól kell kezdeni, nincs mese. Ha az első pár futamon jó vagy, a végére visszaeshetsz csúnyán, de ha az elején lemaradsz, csak nagyon korlátozottan van visszaút. Remélem jövőre sikerül eltalálnom a jó kezdést.

Így látatlanban azt javaslom a szervezőknek, hogy jövőre tegyenek kivételt és ne lehessen bármely csapattal kezdeni. A Mercit megtiltanám (anyagilag nem tenném elérhetővé), különben ismét az lesz, mint idén: az évad utolsó harmada csak a legjobb komponensek cserélgetéséből áll a nagy többségnek. Ráadásul nagyon komoly döntés elé állítanák így a játékosokat: melyik csapattal lesz majd érdemes kezdeni? RBR / Ferrari / McLaren / Williams? Vagy akár Lotus / FI? :)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#5604) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

na, a top 10 nem jött össze, majd jövőre, egyelőre meg kell elégednem a top20-al, első harmaddal :D

egy élmény volt srácok, ahogy tavaly is! :R

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5605) M3oH


M3oH
addikt

Megköszönném én is az évet. Nem, panaszkodhatok. Másodévesként liga 3,/ összetett 31 helyezés, nagyon össze kell kapnom magam, ha jövőre ezen javítani akarok :) De, megpróbálom. Következő szezonban én ott leszek és remélem minél többen leszünk PHról!

(#5606)



addikt

Az évad eleje sajnos nekem sem sikerült túl jól, nem gondoltam volna, hogy még a top10 meg lehet. De így legalább egy kis sikerélménnyel zárult a szezon. De jövőre jajj lesz nektek. ;]

Gratula kebaa-nak a ligagyőzelemért!

Várunk mindenkit jövőre is.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#5607) bobace


bobace
őstag

Én is köszi a játékot!! Az utolsó futam kicsit mentett a mundér becsületén, de a liga top 10 nem lett meg, még ha top 3 is volt a valaha a cél :D
Jövőre ugyanveletek!

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#5608) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Most szerencsém volt azzal hogy nem volt időm hozzányúlni :D

Liga 7., összetett 73. hely.

Sokat jöttem most fel a végén.

Köszi mindenkinek a játékot :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#5609) attisx


attisx
addikt

4927 pötty, liga: 4., összetett: 43.

Azt hiszem, az előző négy szezont figyelembe véve, bőven elégedett lehetek az idei eredményeimmel... :DDD

Urak, köszönöm a játékot! Jövő márciusban újra, ugyanitt... :)

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#5610) venember83


venember83
nagyúr

Szép volt, a közepén a pár elszúrt versennyel elment az esélyem, de amúgy jó kis fűszer volt ez az F1-es cirkuszhoz, jövőre remélhetőleg folytatódik a javuló tendencia. :)

(#5611) -Mike-


-Mike-
addikt

Én nem köszönöm meg senkinek, sz*r volt az egész, a top1000 sem lett meg. :D Na majd jövőre a Hondaval kaszálok. :)

(#5612) Beerwolf válasza (#5606) üzenetére


Beerwolf
senior tag

Köszönöm! Vegül az összetett top10 is meglett. :)
Köszi a játékot is mindenkinek! Azért remélem jövőre egy kicsit izgalmasabb lesz, mert most itt a végére eléggé ellaposodott.

(#5613) Delerium


Delerium
senior tag

Sereghajtóként, de köszönöm a izgalmakat, meg a "Ki az Istent tegyek be? Jajj nincs rá pénzem. Most akkor mi lesz?" gondolatokat. Jövőre ugyanitt :R

"I fight for the Users"

(#5614) venember83 válasza -Mike- (#5611) üzenetére


venember83
nagyúr

Persze, ha nem értesz hozzá. :DDD

(#5615) válasza -Mike- (#5611) üzenetére



addikt

köszönd magadnak ;]

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#5616) T0rnad0


T0rnad0
addikt

Köszi a játékot! Sajnos Rosberg nem hozta az utolsó versenyen a pontokat, még talán meglett volna a ph liga top 10 :)
A tavalyihoz képest jól sikerült, ligában előző évben 39. , most 14, összetettben 3087 -> 215. hely :DDD

[ Szerkesztve ]

Z Fold 4

(#5617) callmeakos válasza -Mike- (#5611) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

akkor jövőre egy emberrel kevesebb ;] :DDD

All→M8

(#5618) Qorthral válasza Beerwolf (#5612) üzenetére


Qorthral
őstag

Grat, szép szezont mentél. :R
A jövő évi izgalmak meg nagy részben a szervezőkön illetve az erőviszonyokon múlnak majd.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#5619) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Hali!

Eddigi legjobb évem. :DD

Jövőre veletek ugyanitt. ;)

(#5620) Popes


Popes
őstag

Kezdőként jól indult az év de a Kanadai nagydíjon el is buktam, (köszi Kimi :W ) onnan ment a mélyrepülés :( De az utolsó versenyen csak összejött 339pont.(igy bekerültem a top 1000-be :DDD )

Na mindegy, jó tanuló év és jó móka volt. :R

Deus ex machina

(#5621) X3B6O0X válasza X3B6O0X (#3940) üzenetére


X3B6O0X
aktív tag

Hopp, most nézem, ez meg is lett. Mindjárt jobb lett a kedvem :))

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#5622) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Hali! Idén mikor indul? :)

(#5623) Qorthral válasza SzalaiG (#5622) üzenetére


Qorthral
őstag

A tesztek után (vagy az utolsó előtt) nem sokkal. :)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#5624) EmberXY


EmberXY
addikt

Sziasztok!
Idén én is szeretném megmérettetni magam, csatlakozni szeretnék a ligához, ha nem gond, kérelmemet elküldtem, nicknevem az itteni. Köszönöm előre is. :R

Up the Irons!

(#5625) válasza EmberXY (#5624) üzenetére



addikt

Szia!

Felvettelek, de évad elején a játék resetelődni fog és minden törlődik, szóval a ligát újra fogjuk csinálni és majd akkor kell újra jelentkezned, hogy bent legyél a 2015-ös évadban.

Ez persze mindenkire igaz. :)

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#5626) EmberXY válasza (#5625) üzenetére


EmberXY
addikt

Köszönöm, figyelni fogom. :R
Még az lenne a kérdésem, hogy egy játékos csak egy ligában lehet egyszerre?

Up the Irons!

(#5627) werszomjas válasza EmberXY (#5626) üzenetére


werszomjas
őstag

Nem, lehetsz több ligában is.

üdv

(#5628) -Mike- válasza EmberXY (#5626) üzenetére


-Mike-
addikt

De csak egy névvel. Több néven játszani minden lehetséges kombinációt kijátszani szigorúan tilos mert rácsapunk a kis kezecskédre. ;]

(#5629) EmberXY válasza werszomjas (#5627) üzenetére


EmberXY
addikt

Ez szuper. :D

-Mike-: Tán vannak, akik multiznak? Ha biztosra mennek, mi értelme a játéknak? :F
Csak azért kérdeztem, mert a ph-s ligán kívül még szívesen csatlakoznék másokhoz is, tekintve, hogy minden liga valamilyen szempontból egy külön csoport, de nem feltétlenül van átfedés két csoport/társaság között.

Up the Irons!

(#5630) M3oH válasza EmberXY (#5629) üzenetére


M3oH
addikt

Sajna vannak multizok. Vki nyomja vagy 50 névvel. értelme semmi, de hát neki ez a jó.

(#5631) EmberXY válasza M3oH (#5630) üzenetére


EmberXY
addikt

Sok szabadideje lehet az olyannak. :W

Up the Irons!

(#5632) Qorthral válasza EmberXY (#5631) üzenetére


Qorthral
őstag

Ettől függetlenül az ilyen nyilvánvaló multis arcok csapatai az év végére jellemzően sehol sincsenek.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#5633) M3oH válasza Qorthral (#5632) üzenetére


M3oH
addikt

Ez is igaz. Mondjuk, nekem inkább a PHLiga helyezés a mérvadó, mert az tuti tiszta. És szerencsére elég erős a ligánk, a top5 azért összetettben is az élbolyban van.

(#5634) IreN!CuS válasza -Mike- (#5628) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Kezére rácsapni...ugyan legyél kicsit határozottabb :D

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#5635) EmberXY válasza IreN!CuS (#5634) üzenetére


EmberXY
addikt

Elejtett szappant senkinek nem veszek fel... :DDD

Up the Irons!

(#5636) -Mike- válasza EmberXY (#5635) üzenetére


-Mike-
addikt

Nem kell felvenni, úgyis nyitott szájjal alszol... ;]

(#5637) EmberXY válasza -Mike- (#5636) üzenetére


EmberXY
addikt

Az ördög nem alszik... ;]

Up the Irons!

(#5638) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

Jól sejtem hogy az eheti tesztek után nemsokára felkerülnek majd a nyitóárak? :)

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5639) -Mike- válasza FireKeeper (#5638) üzenetére


-Mike-
addikt

Reméljük.

(#5640) FireKeeper válasza -Mike- (#5639) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

kíváncsi leszek hogy lövik majd be az árakat. főleg a mekire, ami ugye nagy nevű csapat, és az elemzők szerint aero-ban nagyon jó lett a gép, de egyelőre jóval többet állt a garázsban mint ment a pályán... illetve arra is kíváncsi leszek melyikek lesznek a jó ár/érték arányos "budget" csapatok, van egy olyan érzésem hogy ez ismét a Toro/FI duó lesz, talán kiegészülve a Lotus-szal.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5641) -Mike- válasza FireKeeper (#5640) üzenetére


-Mike-
addikt

Tavaly sem a Red bull volt a legolcsóbb annak ellenére, hogy a teszt időszakban mentek összesen 20 kört. Még így is a 2. legdrágább komponens volt ha jól emlékszem. Egy Mercedes, RB, Ferrari, Mclaren, Williams sorrendet elképzelhetőnek tartok.

(#5642) FireKeeper válasza -Mike- (#5641) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

jó mondjuk a RB mellett nyilván az is szólt hogy ők voltak a címvédők.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5643)



addikt

Nem bonyolítják túl, mindig a tavalyi helyezések függvényében lövik be az árakat. Szóval ha egy csapat nagyot fejlődik a tél során, annak jó lesz az ár/érték aránya. Idén a Ferrari és a Lotus érdekes ilyen szempontból.

Bár nem tudom hogy fogják lekezelni, hogy a kiscsapatok csődbe mentek, ehhez illene átalakítani az egéz mechanizmust. Az árazást, árváltozást, pontozást, kb mindent.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#5644) FireKeeper válasza (#5643) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

a Marussia Manor már versenyzőt is igazolt, és elvileg ott akarnak lenni a szezonnyitón (így elvileg meg is kapnák a Marussia tavalyi két pontja után járó pénzeket), a Caterhamről mondjuk nem tudok semmi biztatót.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5645) venember83


venember83
nagyúr

Kíváncsi vagyok, hogy a Mercedes ilyen toronymagas esélyesként beilleszthető lesz-e egyből a csapatba.

(#5646) válasza venember83 (#5645) üzenetére



addikt

Ha az elmúlt évekből indulunk ki, akkor csapatként igen.
A pilóták nem.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#5647) FireKeeper válasza venember83 (#5645) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ha nem igazítják az árakat ahhoz hogy idén várhatóan csak 10 vagy 9 csapat lesz, akkor egyáltalán nem biztos. egyébként szerintem igen, bár olyan áron, hogy mellé csak fika komponensek férnek majd be.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5648) M3oH válasza FireKeeper (#5647) üzenetére


M3oH
addikt

Első versenyre nagyon nem is fog más összejönni. 1 erős komponens és 4 fika. Vagy 2 közepes, 3 fika . Aki az elején belenyúl 23 versenybe, az tud már építkezni. Aki nem, annak nagyjából annyi volt az év, mert a hátrányt már nem tudja behozni.

(#5649) Qorthral válasza M3oH (#5648) üzenetére


Qorthral
őstag

"Aki nem, annak nagyjából annyi volt az év, mert a hátrányt már nem tudja behozni."

Pont ez az, ami baromira nem tetszik nekem ebben a játékban.
Többek között ezért is találtam ki egy alternatív játékot, ahol nem számít az indulás, ellenben minden futam előtt agyalni kell, hogy milyen csapatot rakj össze.
Aki nem látta az F1 topikban, itt olvashat róla.
Ha elég érdeklődő van, elindítom. :)

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#5650) -Mike- válasza Qorthral (#5649) üzenetére


-Mike-
addikt

Kooperálhatnál valakivel, hogy csináljon neki valami felhasználóbb barát formát, dizájnosabbat és ok lenne. De így sem rossz. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.