Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3251) Uzmany válasza molnarpeter (#3250) üzenetére


Uzmany
őstag

Csak 1.6-os hdi volt, ha jól olvastam.
Ezek a vti motorok mennyire problémásak? Láncnyúlás és kokszosodás mint pl a vw tsi-nél?

® visions created with passion

(#3252) Rick4 válasza Uzmany (#3249) üzenetére


Rick4
félisten

Azt nem tudom, az én 2014-es C4 Grand Picassomban az.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3253) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Sziasztok!

Lenne egy elég amatőr kérdésem, de talán így jutok a legkönnyebben biztos infóhoz, ami mobiltartó lenne a szellőzőrácsra. Pénteken sikerült vennem egy 2015-ös 208 GTi-t, abba kellene nekem egy ilyen megoldás, nem szeretném az üvegre rakható verziót feltenni..:)

köszi!

(#3254) molnarpeter válasza Black Dragon (#3253) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Broditnál vannak jóféle műszerfal résbe illeszthető tartók, amikhez nem kell faragni. Rostély elé tenném, hogy ne melegedjen nyáron sem a mobil.

(#3255) Rick4 válasza Black Dragon (#3253) üzenetére


Rick4
félisten

Nincs egy fiók, bármi, ahova beteheted a készüléket? A kormánynál balra is van egyhatalmas fakk, a klímapanel alatt is.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3256) Black Dragon válasza Rick4 (#3255) üzenetére


Black Dragon
addikt

Van hely a középkonzol alatt bőven, de nekem a Waze miatt kellene a telefontartó, lássam az alternatív útvonalakat stb...

molnarpeter: Köszi a tippet, meglesem!:)

[ Szerkesztve ]

(#3257) Rick4 válasza Black Dragon (#3256) üzenetére


Rick4
félisten

Jaa, úgy érthető, pár éve ebben még a speedshop volt a menő, meg kell lesni a weboldalukat...

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3258) szgabor12


szgabor12
tag

Sziasztok,

Egyik kedves ismerősöm Citroen C3-asa (2010-es évjárat) esős időben beázik az anyósülésnél a következőképpen:

Van valami ötletetek, hogy hol keressük a hibát?

,,If I'm not back in five minutes... just wait longer!"

(#3259) Feketelaszlo válasza szgabor12 (#3258) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

Tűzfalon lett átdugdosva valami? (pl. utólagos audio-rendszer) Alulról vagy inkább elölről jön a víz?

(#3260) Rick4 válasza szgabor12 (#3258) üzenetére


Rick4
félisten

Fa alatt szokott parkolni, a szélvédő előtti esőelvezető tálca el van dugulva.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3261) szgabor12 válasza Rick4 (#3260) üzenetére


szgabor12
tag

Valóban sokszor parkol fa alatt, megnézem a tálcát, köszönöm! :)

Feketelaszlo

Nem lett átdugva semmi, elölről jön, a szőnyegen lehet látni, hogy ott kezd el lefolyni felül.

,,If I'm not back in five minutes... just wait longer!"

(#3262) bazsimano


bazsimano
őstag

siasztok!
erdeklodni sezretnek, hogy ezek az uj motorok milyenek? nem hasznaljuk sokat az autot, es rovedebb tavokat teszunk akkor mindenkepp benzinest vegyunk?
udv
b.

(#3263) Rick4 válasza bazsimano (#3262) üzenetére


Rick4
félisten

Nemrég m ár kaptál választ ugyanerre a kérdésre. Ha elfelejtetted volna, akkor is csak annyi a feladat, hogy visszaolvasol.. 2 hét alatt sem a tapasztalat, sem a vélemény nem változott.

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3264) bazsimano válasza Rick4 (#3263) üzenetére


bazsimano
őstag

megvan bocsi! csak koltozes meg miegymas eleg sok minden van most korulottunk!
tehat azt mondod, hogy inkabb egy BlueHDi 130 S&S 1499 EURO 6.2 minth a puretech?

(#3265) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

Sziasztok,

Peugeot 206, ha koppanásig eltekerem a kormányt balra fémes súrlódó hangot hallok, ha teljesen jobbra akkor nem.

Nemrég volt fékbetét csere, illetve utána téli/nyári gumi (+felni) csere is.
Melyiknek lehet köze hozzá? Nem tudom melyik szerelőhöz vigyem vissza...

szerk: tegnap volt főtengely szimering csere, de annak csak nincs köze a dologhoz :F

[ Szerkesztve ]

Aurea mediocritas

(#3266) Rick4 válasza bazsimano (#3264) üzenetére


Rick4
félisten

Simán, ma se vennék benzinest, esetleg ha kapható lenne egy 3 literes v6 szívóval, de más értelme nincs, mivel a dízelnek nincs különösebb baja a várossal, cserébe kevesebbet eszik, illtve a benzines már direkt befecskendezéses, szóval számolni kel a szívócső kormolódással, turbo, egr, mindenféle nyalánkság pedig mindkettőben van.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3267) AXisBOLD válasza AXisBOLD (#3265) üzenetére


AXisBOLD
addikt

done, rosszul folt feltéve egy légterelő műanyag...

Aurea mediocritas

(#3268) bazsimano


bazsimano
őstag

szasztok!
amugy miert van az, hogy egy riaszto extrakent szerepel 2019??? nem egy alapfelszereltseg lenne egy 8millios autoba???? :W :W :W :W

(#3269) Feketelaszlo válasza bazsimano (#3268) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

Szerintem egy új autóban sincs alapáron riasztó.
Először is az autó villamos hálózatán található high-tech vezérlők miatt lassan okafogyottá vált. Akit ezek sem tartanak vissza attól, hogy vigyék a kocsit, az a riasztót is játszva fogja kicselezni, lényegében csak arra lenne jó, hogy ha bedobják téglával az ablakot akkor jó hangosan sivákol.
Másodsorban az eladott új autók nagy részére kötnek CASCO biztosítást - nincs értelme ugyanannak a kárnak a bekövetkezési lehetőségét két irányból fedezni.
Harmadrészt: aki ennek ellenére is nagyon tuti védelmet akar az úgy sem a gyári riasztót fogja venni (az elég buta), hanem beköttet egy PAJZS-ot vagy GPS-es nyomkövetőt vagy egyéb jobb minőségű, utángyártott technológiát.
Riasztó a '90-es években meg 2000-es évek elején volt nagy szám, 2019-ben olyan, mint a nyomógombos telefon meg a képcsöves tévé.

(#3270) bazsimano válasza Feketelaszlo (#3269) üzenetére


bazsimano
őstag

ez is igaz!
jo citroen markakereskedest tudtok ajanlani?
mennyire lehet ezeknel alkudni? vagy nem nagyon?

(#3271) bazsimano


bazsimano
őstag

szasiztok!

szerintetek egy citroen c4 grand sportourer shine felszerltseg plussz:

xenon
ulefutes
360 kamera
metal fenyezes
7uleses

ezekert 8,1M jo ajanlat? vagy azert ez meg kicsit tularazott?

udv

(#3272) molnarpeter válasza bazsimano (#3271) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Listaárhoz hasonlítsd. Kérj ajánlatot több helyről (személyes vagy legalább telefonos érdeklődést javasolnék), és akkor tudod versenyeztetni őket :)

(#3273) bazsimano válasza molnarpeter (#3272) üzenetére


bazsimano
őstag

koszonom! ajanlott markakereskedes van-e a citroennek? :) vagy ilyen nicnsne?

hat amugy tul nagy kedvezmenyt nem adnak...mert van a listaar abbol mindenhol adnak 1misit...

Citroen Grand C4 SPACETOURER Euro 6.3 SHINE 1.2 PureTech 130 S&S:
Bruttó listaár: 8.720.000 Ft
7 személyes kivitel - padlóba rejthető hátsó ülések a 3. sorban: 200.000 Ft
Ülésfűtés elöl (előrehajtható támlájú vezető melletti utasüléssel): 90.000 Ft
Metálfényezés: 150.000 Ft
Xenon fényszórók (kanyarkövető funkcióval): 265.000 Ft
Park Assist Vision 360 csomag: 140.000 Ft
Bruttó ár összesen: 9.565.000 Ft
Kedvezményes bruttó ár összesen: 8.565.000 Ft
Autó akciós bruttó ára + kedvezménnyel: 8.449.000 Ft

az 1 millio az mindegyiknel ...
ez az ajanlat pl 100ezret enegdett...ossz vissz...

[ Szerkesztve ]

(#3274) gooool válasza bazsimano (#3273) üzenetére


gooool
őstag

Szia!

Bar mar egy ideje nem arulok Citroent, de anno jo par ilyet eladtam. :)
Az alap kedvezmeny mindig nagy, ezzel vonzanak be, utana viszont tenyleg nem sok jatekter van...4-5% marado arressel dolgoznak, kiszamolhato, hogy nem sok jutalek marad az ertekesitonek.
Altalaban hasznaltauto beszamitos kedvezmenynel lehet combosabbat alkudni vagy ha Flotta 3-ra jogosult vagy, de azt kotve hiszem (ceg vagy maganszemely 5+ auto vasarlasa egyidoben vagy 5 even belul legalabb 10 auto vasarlasa).

Ha el tudsz odaig menni, akkor Bekescsaban a Meszlenyit tudom ajanlani, ok tipikusan a volumen alapu rendszert toljak, tehat padlo ar, sok eladas es az abbol kapott negyedeves premiumbol jut mindenkinek. :)
De ez titok!

Üdv, Balázs

(#3275) bazsimano válasza gooool (#3274) üzenetére


bazsimano
őstag

koszi! igen en is ezt latom! ugye mar a szorolapon rajta van a kedvezmeny :)
csatolva :

na megnezem azt a meszelnyit
amugy lenne egy opel amit el is akarok adni...lehet hogy ha mondom es elviszem az autot felmeresre akkor nagyobb kedvezmenyt is kaphatok?

(#3276) MC Pite válasza bazsimano (#3268) üzenetére


MC Pite
veterán

Azért, mert a riasztot itthon gányolják be az autóba, nem a gyárban.
De ha valaki meg akarja magát ezzel szop... ajándékozni, akkor legalább ott a feláras lehetőség :R

Helyben járkálásra meg majdnem mindegy (a benzines gyorsabban melegeszik), csak ne hagyd a szervizre a legsilányabb olajat amit még megenged a könyv; azt a 3 olajcserét amíg garis, bármivel kibírja az autó, de utána te szívod meg. Sajnos sokszor a márkaszerviz sem a belavalót rakja már.

A váci kerekeskedés/szeviznek türhető híre van elvileg, de különösebben ajánlani nem tudok kereskedést/főleg szervizt.

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#3277) gooool válasza bazsimano (#3275) üzenetére


gooool
őstag

Ha nincs kiemelt beszamitasi kedvezmeny, marpedig most nem latok, akkor tuti, hogy osszessegeben minuszos lesz a buli, ahhoz kepest mintha Te magad adnad el az Opelt. :)
Olyan 15-20%-al piaci ar alatt fognak igerni erte, mivel nekik is el kell adni utana. Ha Neked ez belefer, akkor nincs macera az eladassal, ha nem, akkor ennyivel tobb penzed marad/tudsz beletolni az uj vasba. :)
Fontos, hogy altalaban ha bealkudsz kemenyen, akkor a forgalombahelyezesi koltsegen igyekeznek kompenzalni. Szoval adok-kapok helyzet. :)

Üdv, Balázs

(#3278) bazsimano válasza gooool (#3277) üzenetére


bazsimano
őstag

Koszonom szepen mindenkinek! Igy kezdek ugy ahogy kepbe kerulni :)))

(#3279) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

sziasztok,

Peugeot 206 1,4 benzin, 2004. Most volt főtengely szimmering csere, már nem annyira mint előtte, de még mindig csepeg az olaj.

Mindenképpen viszem vissza a szerelőhöz, csak tájékozódni akarok előtte, ez a művelet ilyen nehéz vagy ezzel ennyit lehet tenni? Mielőtt ajtóstól rontanék a házba...

Aurea mediocritas

(#3280) MC Pite válasza AXisBOLD (#3279) üzenetére


MC Pite
veterán

Nem kéne hogy csepegjen. Milyen olaj van egyébként benne? Hidegen is/csak melegen csepeg?

<ELADÓ: Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#3281) AXisBOLD válasza MC Pite (#3280) üzenetére


AXisBOLD
addikt

Szia,

gyári előírt 10W40 van benne,
hogy melegen csepeg-e abban nem vagyok biztos, de állás után (hidegen) szép foltokat hagy maga után.

Szóval főtengely szimering csere megvolt pár hete, most alánéztem.
Féltengely szimering lehet?

Nem túlzottan értek a motorokhoz, autókhoz, de jó a következtetésem?
(a képen csak azt jelöltem hogy hol/honnan csepeghet, nem az alkatrészeket, természetesen :)...)

Főtengely szimering cserénél/visszahelyezésnél a féltengely szimering sérülhet?

[ Szerkesztve ]

Aurea mediocritas

(#3282) MC Pite válasza AXisBOLD (#3281) üzenetére


MC Pite
veterán

Az a gyárilag megengedett legszarabb, hogy pontosak legyün;, úgy, hogy a TU motoroknak az egyik legjobb A5/B5 a gyári ajánlása (15 évnél újabb források szerint): [link] Több kategóriányi különbség van köztük, érdemes a normálisabbat beletölteni.

Akkor a főtengelyé az most nem is csöpög? Kuplungozás volt/van kilátásban? ha igen, várd össze (hajtóműolajcserét is hozzácsapnám). Ha nincs, akkor magában csere (és hajtóműolaj ha az elmúlt 5év/60.000km alatt nem volt).

<ELADÓ: Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#3283) AXisBOLD válasza MC Pite (#3282) üzenetére


AXisBOLD
addikt

köszi az olajtippet, nem voltam ezzel képben, akkor azt mondod, hogy mehet bele 5W30 is?

Még a főtengely szimering csere előtti csepegésnél ajánlotta a szerelő az 5W40-et, de itt lehurrogtak, hogy ez meg milyen megoldás...

Visszatérve a csepegésre:
a főtengelyé teljesen száraz.
kuplungozás 125k km körül volt, de főtengely szimering cserénél megnézték, teljesen rendben van, használat során is tökéletes és puha.

A hajtóműolajat visszanézem a szerviz papírok között, nem emlékszem, hogy lett volna cserélve.

A "magában" alatt a féltengely szimering cserét érted?

[ Szerkesztve ]

Aurea mediocritas

(#3284) MC Pite válasza AXisBOLD (#3283) üzenetére


MC Pite
veterán

Igen, gondolom nem akarsz így járni vele. De ezekszerint a váltóolajcserét is beikszelheted ha régóta nincs nyoma (hűtővíz és fékolaj dettó, 2-3 évente írja elő a gyár a cseréjét).
Sőt, ha picit akadozik, legtöbbször érezhetően javít pl a wynns váltóolaj adalék. Ne kérdezd hogy hogyan, de javít - már az olajcsere is. Ha finoman mozog, akkor nem kell bele.
Igen, mehet bel az A5-ös is, de ha sok éve ... olaj után nem a leghígabbat próbánád egyből, akkor C2-es 0/5W30 menjen bele.

<ELADÓ: Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#3285) erik365 válasza AXisBOLD (#3283) üzenetére


erik365
aktív tag

Bocs, hogy beleszólok, de egy 5w40 Total Quartz 9000 tökéletes bele.
Bár ha sokat ment 10w-s olajjal, nem elképzelhetetlen, hogy enni fogja.
Helyileg hol vagy? Nem vagyok autószerelő, de magamnak csinálok mindent, ha gondolod Debrecenben szívesen alánézek.

[ Szerkesztve ]

1.4 T-jet M32

(#3286) AXisBOLD válasza MC Pite (#3284) üzenetére


AXisBOLD
addikt

megvolt a váltóolajcsere a tavalyi nagyszerviznél, tavaly év végén a hűtőfolyadék a motorfelújításnál.
fékolajról viszont nem találtam semmit, arra még rámegyek.
2 hét múlva lesz szerelő, viszem vissza és cseréltetem a féltengely szimeringet.

váltó rendben van, semmi problémám vele.

köszi a tippeket

(#3285) erik365:

köszönöm, bízom a szerelőmben, csak szeretek magam is utánajárni a dolgoknak.
az olajtippet köszi neked is.
egyébként Gy-M-S, elég messze vagyunk egymástól :)

Aurea mediocritas

(#3287) MC Pite válasza erik365 (#3285) üzenetére


MC Pite
veterán

Arra érdemes figyelni hogy A3/B4 és A3 nem ugyanaz/ugyanolyan, hiába dízel szabvány a B-s jelölés!
Én köztes megodásnak (olajfogyasztástól nagyon tartva) 0/5W30-as A3/B4 raknék bele, ez sűrűbb az A5nél, de mégis jobb alapolajból van, stabilabb, kevésbé sűrű mint a 40esek.
Nem tudom mi volt benne mikor megvettük októberben, de szintén KFV, és halkabb vele mint az előzővel. Még az EW motoros régi Picassomba pl sokkal kevesebb olajat evett a jobbik 5W40-ből mint a (sima A3-as) 10W40-ből.

Eneosból is érdemes lehet megnézni aki ezt töltené a TU1/3/5-be, általában abból vesszük az A5/B5 olajat, jó áron van és korrekt.

AXisBOLD: Ha megmérné inkább, vagy fentről szívná ki a fékolajat, inkább ragaszkodnék a rendes, légtelenítőnél való leengedéshez (a mérés meg sajnos hatalmasat szór, nemrég néztem yt-on is asszem tv2es műsort ahol tök mást mértek ugyanarra a fékolajra ezekel az olcsóbb, pár ledes műszerekkel).

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#3288) orosziem81


orosziem81
tag

Sziasztok,

Adott egy 2001-es Citroen Xsara Picasso 2.0 HDI. A tulaj elmondása szerint állt a kocsi alapjáraton pöfögött, mikor hallottak 3-4 másodpercen keresztül kattogó hangot majd megállt a motor. Azóta nem indul.

Kérdés, merre indul a keresés? Magasnyomású szivattyú? Nyomásszabályzó szelep?

(#3289) Fr@nkieWilde


Fr@nkieWilde
senior tag

Sziasztok!

Beszálltam én is a csoportba egy 2003-as, 2 literes HDi 307 Break kombival.
Egyelőre még jogsim nincs, így nem vezetem, de legalább addig is olvasgatok, megfigyelek. Hátha okosodom addig is.

További szép napot!

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#3290) nrvn


nrvn
csendes tag

Sziasztok

Kis segítség/tanács kellene!
2006-2013 között gyártott benzines c4 grand Picasso-kat nézegettünk 2 millió forintig kb.

Sokat olvasni az 1.6 vti/thp gondjairól, ezek mennyire komolyak a valóságban? Érdemes inkább az 1.8/2.0 motorokat keresni? A net mint tudjuk sok mindent elbír, ezért lennék kiváncsi használói véleményéről.

Rozsda, elektromos gondok mennyire bántják az autót?

Család bővülés miatt nézünk nagyobb autót így kell valami amibe befér a 3 gyerekülés!

Előre is köszönöm!

(#3291) MC Pite válasza nrvn (#3290) üzenetére


MC Pite
veterán

1.6 THP: Kokszosodás, részben emiatt láncnyúlás jellemező.
Fő kiváltó oka itthon hogy f*s olajat töltenek bel az előírt helyett, sokszor még márkaszervizben is.
1.6VTI: Nem jellemző a lánc nyúlás, és mivel ez nem közvetlen befecskendezéses, nem jellemzőbb rá a kokszosodás mint más MPI motorokra.

Változószelepvezérlés is szereti a normális olajat (ha kinti autó volt akkor nincs miről beszélni, ha magyar akkor mint sok egyéb típusnál is esetleg egy vezérlésmódosító kerék/szelep cseréje lehet a jövőben, nem nagy dráma). Én inkább venném az 1.6 szívót mint a régi EW motort, kevesebbet eszik, moderben, jobb.

A mezei acélrugós változatoknál kb ennyiről tudok; az Exclusive hátul légrugósoknál tizenévesen várható azok cseréje.

<ELADÓ: Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#3292) nrvn válasza MC Pite (#3291) üzenetére


nrvn
csendes tag

Kimerítő válasz, köszönöm! :)

Annyi kérdésem volna még, hogy ha már választani kellene akkor az 1.6 vti vagy sima 1.6 legyen inkább?
Nyilván futás és egyéb tényezőket most figyelmen kívül hagyva.

(#3293) MC Pite válasza nrvn (#3292) üzenetére


MC Pite
veterán

Nincs választás, C4 Picassoból az EW 1.8 volt az elején, aztán az 1.6 VTI (EP6) váltotta; nem tudok róla hogy mekapta volna a TU5JP4-et vagy a TU alapú 115 lovas VTi-t (EC5, pl C Elyséeben).
PSA bontósok nem szeretik a bmw-vel közös benzineseket (89[himba/veztengely kopik, szelepdekli tömítés és vezzengelybszimering közepesen tartós]/95/120[valvetroni]/15x+[fent említett prince motor hibák]) motorokat, de szerintem nem problémás normális olajjal (nyugati import mondjuk előny ilyen autónál), illetve a thp alapos talarítás után. Mondjuk a turbós csak robotizált váltóval volt mk1-ből, azt kihagynám inkább.

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#3294) nrvn válasza MC Pite (#3293) üzenetére


nrvn
csendes tag

Bocsi, ezt az 1.6 motor dolgot picit benéztem!

Valószínűleg hazai jármű lesz a kiválasztott szóval jó pár dolgot célszerű lesz cserélni a hosszabb távú kapcsolat miatt :)

(#3295) orosziem81


orosziem81
tag

Sziasztok. Citroen Xsara Picasso 2.0 HDI vezerles beallitashoz a lendkereket hogy tudom rogziteni?

(#3296) orosziem81


orosziem81
tag

Sziasztok.
Van itt egy video:
https://youtu.be/_5x2dVqyglQ

3:32- nel kiszerel egy vezermu szenzort. Az fordatszam erzekelo?

(#3297) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Sziasztok!
Kicsit OFF , de autóbuzulás és PH így remélem megfér itt is!

Idén is lesz márkafüggetlen ph autós tali Balatonon - minden érdeklődőt szeretettel várunk!
:R

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#3298) kalmanchris válasza bitpork (#3297) üzenetére


kalmanchris
tag

Köszönjük a meghívást!

(#3299) dussy


dussy
őstag

Sziasztok!

Hol találhatok infókat motorkód vagy alvázszám alapján?
Pl, hogy egy típus kettős tömegűvel van-e szerelve, vagy hogy ha nincs benne valami extra utólag megoldható-e? :Y :B
Bocsi, ha láma a kérdés...

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#3300) addamka válasza dussy (#3299) üzenetére


addamka
őstag

Hali,

Pug vagy citrom?

service.citroen.com-ra regisztrálsz és alvázszám alapján megmondja az autó felszereltségét. Sorry, mobil miatt nem tudok linkelni. Peugeot esetén talán servicebox a cucc citroen megfelelőjének a neve.

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.