Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  OTP Bank topic

Hozzászólások

(#16701) vnorbi válasza dchard (#16690) üzenetére


vnorbi
aktív tag

Az 560-as díj már csak egy hétig érvényes, március 1-től 649 forint lesz, amit akciósan elengednek.

(#16702) donbig válasza the radish (#16691) üzenetére


donbig
tag

Maradt ugyanaz a devizaszámlám , ugyanazzal a számlaszámmal, ha ez volt a kérdés.

"Ember, most jövök ki a templomból!"

(#16703) yaman


yaman
újonc

Sziasztok! Pár nappal ezelőtt írtam, hogy valamilyen okból kifolyólag már közel 3 éve nem kapok az OTP-től papír alapú havi számlakivonatot, és mivel Netbankom sincs ezért ebből kifolyólag ott sem tudtam elérni a kivonatokat. Tegnap bementem a bankba és az ügyintéző elméletileg megoldotta, hogy innentől kezdve rendesen kapjam a kivonatokat postai úton. A kérdésem az lenne, hogy akkor abban a közel 3 évben amikor sem postai sem elektronikus úton (nincs internetbankom) nem kaptam semmiféle számlakivonatot akkor ebben az időszakban nem is készültek kivonatok 3 éven keresztül? Mert ugye fizikailag postai úton és elektronikusan sem kaptam őket akkor ha nekem pl. szükségem lenne a 2023-as év utolsó 3 hónapjának a kivonatára akkor azt, hogyan tudom beszerezni? El lettek ezek egyáltalán készítve, hogyha el sem juttatták őket hozzám semmilyen formába?Köszi előre is.

(#16704) trebrona válasza yaman (#16703) üzenetére


trebrona
nagyúr

De miért itt kérdezed, miért nem ott kérdezted meg, amikor ott voltál?

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#16705) yaman válasza trebrona (#16704) üzenetére


yaman
újonc

Szia! Igen tudom, hogy ott kellett volna megkérdeznem, de így is örültem, hogy el tudtam intézni zárás előtt fél órával estem be. Sajnos a sietségben nem jutott eszembe, hogy megkérdezzem készültek-e kivonatok az elmúlt években annak ellenére, hogy én nem kaptam meg őket és hogy ezeket el lehet-e érni utólag is. Talán itt is kapok választ.

(#16706) mizoli válasza yaman (#16705) üzenetére


mizoli
addikt

Ha a bank akarja, akkor kiállítja Neked a szükséges számlakivonatokat, de ahhoz ismét lesz egy utad a bankba.
Esetleg telefonon megpróbálhatod intézni, bár szerintem a személyes intézés nyerőbb lesz.

(#16707) axioma válasza yaman (#16705) üzenetére


axioma
veterán

1x a rendelkezesedre kell bocsassak papiron minden honapet ha kered [jogszabaly], talan 1 de lehet 5 even belul ingyen [postazasert kerhet penzt].

(#16708) the radish válasza donbig (#16702) üzenetére


the radish
senior tag

Köszi!

(#16709) Asbee


Asbee
veterán

Sziasztok, így hogy 24-e hétvége volt, meg szökőnap, pmáp kamatját mikor teszi át az otp a sima számlára?

(#16710) Noxy válasza Asbee (#16709) üzenetére


Noxy
veterán

Valszeg hétfőn. A szökőnapnak ehhez semmi köze.
Mobilkincstár csüt..-n 4h után már a pénzszámlára utalta (€), a másikat (Ft) meg pénteken reggel 7-kor a bankszámlára. Mindezt díj, és jutalék mentessen.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#16711) Asbee válasza Noxy (#16710) üzenetére


Asbee
veterán

Ez a 24-én fizető fajta, még nem látni a számlán.

(#16712) Noxy válasza Asbee (#16711) üzenetére


Noxy
veterán

Azt csak te tudhatod hogy miért az OTP kezeli jutalékért, amikor magad is egyszerűen kezelhetnéd költség, és várakozás mentesen.

[ Szerkesztve ]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#16713) Asbee válasza Noxy (#16712) üzenetére


Asbee
veterán

Erre a sorozatra nincs extra költség.

(#16714) qqzs


qqzs
őstag

Tudja valaki mi a havi zarlati díj (382) és a havi idoszakos koltsegek összeg (575ft)? Erdemes valtani revolutra? ugy tudom ott nincs ilyesmi

Eladó: GTS450

(#16715) DS39 válasza qqzs (#16714) üzenetére


DS39
nagyúr

Csomag függő.
Előbbi a számlavezetési díj, Tempó havidíja pl.
Utóbbi pedig lehet csoportos beszedések és egyéb igénybe vett szolgáltatások díja.

Revolut nem egy bank, se fiók, se magyar support. Azért ezt érdemes figyelembe venni.

(#16716) DarkByte


DarkByte
addikt

Próbáltam a Net vs. Smart díjcsomagot összevetni a hétvégén. Hol van a buktató? :F Vagy csak szimplán ennyire elavult volt már a Net számla?

Számlavezetési díj nincs ha érkezik rá bér. Kártya éves díja jóval olcsóbb.
Webkártyának van plusz díja, de az Revo/Wise mellett okafogyottá vált, megvagyok nélküle. Deviza számla csak eurós van, de ezeket amblokk nem tervezek OTP-nél tartani már. A havi 268Ft-os tranzakciós csomaggal ~200k-ig nincs külön díja a csoportosoknak és a rendszeres átutalásoknak, szóval az még olcsóbb is lenne.

Kártya nem lesz dombornyomott, de igazából mire kell az? Autóbérlésre tudom hogy külföldön igénylik. Azon kívül? :F Ahogy beszéltük elvileg az MC Online ugyanúgy működik netes vásárlásra, Google Wallet-be is be lehet tenni NFC fizetés ha jól gondolom.

[ Szerkesztve ]

(#16717) qqzs


qqzs
őstag

Akkor a temporol erdemes valtani masikra, melyikre? Es egyedul a beszedesi megbizasra meghagyni kartya nelkul az otpet es atmenni revolutra vagy wise-ra? Hasznalja valaki hasonloan?

Eladó: GTS450

(#16718) the radish válasza DarkByte (#16716) üzenetére


the radish
senior tag

Hasonló okok miatt pont holnap váltok. Tranzakciós csomag esetén az aktuális hirdetmény szerint 250 értékhatárig ingyenes és nem csak a csoportos, rendszeres, hanem az eseti utalás is.

(#16719) Peter.70 válasza DarkByte (#16716) üzenetére


Peter.70
őstag

Kártya díjnak 3500-öt írjál, állandó utalásnak 20-at. Ezek lesznek az új dijjak

(#16720) DS39 válasza qqzs (#16717) üzenetére


DS39
nagyúr

Gránitnál vannak feltétel nélkül ingyenes csomagok.
Csoportos beszédes helyett pedig ott az iCsekk. Felesleges azért fizetni hogy kvázi más fizesse be helyetted a közüzemi számlákat.

[ Szerkesztve ]

(#16721) DarkByte válasza Peter.70 (#16719) üzenetére


DarkByte
addikt

A lényegen nem változtat végül is, de köszi!

(#16722) Gallmix válasza qqzs (#16714) üzenetére


Gallmix
aktív tag

Revolutra nem tudsz váltani, leginkább kiegészítésként tudod használni (nincs belföldi forint számla). De pl Gránit Sztár számlával kombinálva már működhet a dolog.

Revolut nem egy bank, se fiók, se magyar support. Azért ezt érdemes figyelembe venni.
Pedig a Revolut egy bank, ha hiszed ha nem banki licenccel rendelkezik az európai unióban, kb 2021 óta bankként működik Magyarországon is. (határon átnyúló szolgáltatásként). Nem olyan régen pedig az európai központi bank közvetlen felügyelet alá vette megosztva a litván jegybankkal.

Fiókja is van Magyarországon, magyarországi vezetője is. (Az más kérdés, hogy ez nem bank fiók, nem látogatható ilyen módon). Bank fiók Litvániában van kb jelenleg. Ha lesz magyar leánybank, akkor itthon is lesz, legalább egy Budapesten.

A magyar support pedig alakul, fordítással, kommunikálnak, automatikusan nem olyan régóta. Régebben csak angolul írtak, de ma már felajánlják, azt, hogy magyarul is kommunikálhatsz automatikusan lefordítják és magyarul is írnak vissza. (érdemes ezért egyszerűbb mondatokkal operálni, nem szlenggel). Vagy angolul.

És még a betétre is van ugyan olyan garancia, mint bármelyik más európai uniós banknál. Nem kell riogatni a népet.

Hátránya, hogy telefonon, vagy személyesen nem elérhetőek, ez igaz. Alapvetően nincs gond a szolgáltatásaikkal. Forint számlát (belföldi) viszont nem nyújtanak. Litván nemzetközi forint számla van, így fizetések fogadására jelenleg nem alkalmas.

És kamatoknál sem, intézik az adóval kapcsolatos dolgokat, mint a hazai bankok. Ezt is vegyük figyelembe, ha valaki a megtakarítás részt használná (vagy tőzsde egyéb).

[ Szerkesztve ]

(#16723) Gallmix válasza Gallmix (#16722) üzenetére


Gallmix
aktív tag

Revolutos rész #16715 DS39 hozzászólására ment.

(#16724) DS39 válasza Gallmix (#16722) üzenetére


DS39
nagyúr

Nem riogatok senkit.
Azért írtam, mert amikor felmerül, hogy xy bank helyett ott a revolut, mert olcsó, vagy ingyenes, akkor az azért van mert...
A helyi bankoknak vannak működési költségeik, stb.
(Ettől függetlenül kezdi az OTP megütni a büdös drága szintet.)

(#16725) Rage47


Rage47
veterán

Mi van akkor, ha nem akarok havidíjat fizetni majd az OTP-nek? Nem használhatom az appot és be kell járnom mindenért a fiókba?

(#16726) Gallmix válasza DS39 (#16724) üzenetére


Gallmix
aktív tag

Azért én annyira nem sajnálom a bankokat, jól kerestek ők a kamatokon, betéteken, amik a folyószámlán hevernek, napi 18% kamatra, ebből mennyit is láttak az ügyfelek? 0,1%?

A költségek emelkedése mellett, szempont lehet az is, hogy a profit ne csökkenjen.

A Revolut nem jó mindenre. Mert nincs belföldi forint számlája.
De egyébként meg nagyon hasznos tud leni, kiegészítésként.

akinek esetleg kell ajánlólink... ;)

Otp megengedheti magának, piacvezető.

#16725 Rage47
Ezt nem tudom, de a fiókos intézés, pl egy utalás biztosan drágább lehet, mint a havidíja az appnak.

[ Szerkesztve ]

(#16727) donbig válasza Rage47 (#16725) üzenetére


donbig
tag

Érdemes utánajárni, Smart csomagnál pl. ilyen is van:
......... az OTP Digitális szolgáltatások keretében elérhető OTP InternetBank, OTP MobilBank csatornán díjmentesen elvégezhető/rögzíthető tranzakciók (kedvezménycsomag
váltás, lekötés, valamint a 2022. január 23-ig kötött Smart számlacsomag keretszerződés esetén a folyószámlahitel
aktiválás) fiókban/telefonon történő intézése fióki/telefonos ügyintézési napi díj megfizetésével jár. Napon belüli több
fióki/telefonos ügyintézés esetén is csak egy fióki/telefonos ügyintézési díj kerül felszámításra....
Így egy ilyen fiókos ügyintézés a fentiekre 676 forint a számlacsomag hirdetmény szerint, ha jól értem.

[ Szerkesztve ]

"Ember, most jövök ki a templomból!"

(#16728) DS39 válasza Rage47 (#16725) üzenetére


DS39
nagyúr

lehet netbank nélkül bankolni, csak macerásabb.
de amit nyersz az esetleges havidíjon, azt elbukod személyesen, mert a neten olcsóbb adott szolgáltatás.
B opció, más bankot kell igénybe venni, ahol ezért nem kérnek pénzt, hogy be tudsz lépni egy online felületre. pl. Gránit.

[ Szerkesztve ]

(#16729) Peter.70 válasza DS39 (#16728) üzenetére


Peter.70
őstag

Gránit engem folyamatosan azzal szivatott, hogy értesítő SMS-t küldött ( és természetesen ki is számlázta ) pedig nem az volt beállítva

[ Szerkesztve ]

(#16730) Rage47 válasza DS39 (#16728) üzenetére


Rage47
veterán

fuh, hát igen, gondoltam... ezért félnek a Revoluttól, ha oda kérhetném a fizumat, jobban megérné már az.

(#16731) #64638144 válasza Rage47 (#16730) üzenetére


#64638144
törölt tag

Pedig volt ez téma, hogy valahogyan lehet oda kérni. Vagy ezt a kiskaput lezárták?

(#16732) sunnyside


sunnyside
csendes tag

Sziasztok! Folyton technikai hibára dob a szépkártya regisztráció az app-ban és a webes felületen is. Más találkozott már ezzel a hibával, esetleg valami ötlet a megoldásra?

(#16733) #64638144 válasza sunnyside (#16732) üzenetére


#64638144
törölt tag

Sőt, mikor le akarod kérdezni az egyenleget, akkor is csinálja ezt, de szinte állandóan. Megoldás: várni és próbálkozni később. Egyébként felesleges az app, ha van OTP-s appod, mert ott is le lehet kérdezni az egyenleget. Már ha épp működik.
Szerk: az OTP appban most le tudtam kérdezni, az működött.

[ Szerkesztve ]

(#16734) sunnyside válasza #64638144 (#16733) üzenetére


sunnyside
csendes tag

Csak már február eleje óta naponta többször próbálom regisztrálni. 8-án írtam a supportnak, a visszaigazoló email-en kívűl még semmi válasz. Ahhoz képest, hogy a másnál már az érintés mentes fizetés is műkődik kicsit csipkedhetnék magukat, mert szerintem maga az otp app-ja a többihez képest szerintem jó.

(#16735) -Pepe- válasza #64638144 (#16183) üzenetére


-Pepe-
tag

Azóta kártyacsere történt, ugyan úgy dobálja az időtúllépés hibát. Elképesztő! A bank egy sajnálkozó levelet küldött és három havi számlakezelést visszautalt. Erre maradt ugyan az a hiba.

Run fasta, eat cipőpaszta

(#16736) Gallmix válasza Peter.70 (#16729) üzenetére


Gallmix
aktív tag

Én tavaly kiléptem, valamiért az apból, kaptam egy sms-t (jogosan ki is számlázták). vissza léptem gyorsan, utána is küldözgettek sms-eket, egy ideig, de abból egyet nem számoltak fel, a számlakivonaton sem látni. idővel, meg minden helyre áll, már push jön.

Másik érdekesség, ha nincs bekapcsolva wifi és kapsz sms-t is, pl netbank belépésnél akkor 2 különböző jelszó lesz rajta. Erre érdemes figyelni....

Tehát, én azt javasolnám, hogy ezt jelezd nekik és korrigálják utólag. Eddigit tapasztalatok alapján kb "végtelenül" korrektek. Saját és ismerősök tapasztalatai alapján lett volna, olyan amit más nem adott volna már meg, kb biztos vagyok benne.

[ Szerkesztve ]

(#16737) Gallmix válasza #64638144 (#16731) üzenetére


Gallmix
aktív tag

Kérheted oda szerintem most is. Legfeljebb a munkáltatód kifizetteti veled az utalás költségét. Ha euróban kapod a fizut, akkor viszont minden gond nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#16738) -Pepe-


-Pepe-
tag

Végre meglett a hiba! Valóban a szolgáltató lesz. Elmentem egy ismerősömhöz, aki Vodafone-nál van és nála tudtam vásárolni, mi több már a jóváhagyó push üzenet is megérkezett.
Egyet nem értek, a szolgáltatónak mi köze lehet ehhez? Máshol is olvastam már ezzel kapcsolatban és a szolgáltató váltás oldotta meg a problémát.
Kár lenne, mert szeretek ennél lenni, nem tudom mit tudnak majd ezzel kezdeni.

Run fasta, eat cipőpaszta

(#16739) Peter.70 válasza Gallmix (#16736) üzenetére


Peter.70
őstag

Egyébként ha lennének olyan befektetési lehetőségek, mint az otp-nél valószínüleg vissza mennék

(#16740) Winnie The P


Winnie The P
őstag

Hali!
Aki használ webkártyát online vásárláshoz, az írja már meg, hogy ha pl. 7500 ft-ot kell fizetni akkor mennyi pénz legyen rajta, hogy sikeres legyen a fizetés?
Köszi.

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#16741) Cblacksmithc válasza Winnie The P (#16740) üzenetére


Cblacksmithc
junior tag

7500 ft ? :U

ha pld. nem magyarországi a vásárlás, tuti h. nem elég rá ennyi átváltás miatt.

[ Szerkesztve ]

(#16742) Winnie The P válasza Cblacksmithc (#16741) üzenetére


Winnie The P
őstag

Magyarországi.

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#16743) Oldman2 válasza Winnie The P (#16740) üzenetére


Oldman2
veterán

Ahogy írták, min. 7500 HUF

(#16744) Winnie The P válasza Oldman2 (#16743) üzenetére


Winnie The P
őstag

Hmm. Volt rajta 8000 ft. a vásárlás összege pedig 7490 ft volt, magyarországi boltból. A fizetés pedig sikertelen lett. Internet rendben, otthon voltam wifi jel oké.

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#16745) yogibear válasza Winnie The P (#16744) üzenetére


yogibear
addikt

Nem a számlán levő pénz mennyisége miatt...
Vagy a cég által használt fizetési rendszer nem kapcsolódott a bank rendszeréhez, vagy ha a Simple Pay-t használja a bolt, akkor annak a nyomora...
A MÁVnál is nem egyszer nem kétszer nem lehetett jegyet venni mert behalt a jó képességű Simple Pay, ha olvastál róla... ugyanez minden más boltnál is jelentkezik ebben az esetben...
Tavaly vmelyik boltnál jártam ugyanígy, az pl. Bariont használt... sikertelen fizetés, mert az épp nem tudott kapcolódni a bank rendszeréhez, hogy levegye a számláról a pénz... másnapra megjavult...

[ Szerkesztve ]

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#16746) Winnie The P válasza yogibear (#16745) üzenetére


Winnie The P
őstag

Köszi, azt hiszem azt használja. Egyébként a pelenka.hu oldalról vásároltam.

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#16747) Asycid


Asycid
tag

Sziasztok!

Tényleg csupán elméleti a kérdésem (sajnos :DDD ), de ha az OTP-s számlámra utalok nagyobb összeget külföldi számláról (pl tőzsde vagy kriptotőzsde), mondjuk 100-150 millió forintot, akkor van bármi teendő az OTP-nél előzetesen? Lefogják az összeget amíg nem csinálok valami extra teendőt, vagy nem szólnak bele?

[ Szerkesztve ]

(#16748) yaman


yaman
újonc

Sziasztok! Vannak fejlemények megint.Ugye nem rég írtam, hogy már néhány éve nem kaptam számlakivonatot az OTP-től pedig annak idején kértem, hogy továbbra is postai úton küldjék. Bementem a bankba pár napja és kértem, hogy nyomtassanak ki egy múlt év decemberi teljes havi számlakivonatot. Az ügyintéző nő szabályosan kérdőre vont csipkelődő hangnemben, hogy minek nekem a számlakivonat szó szerint ezt kérdezte.Most ezt meg kell indokolnom szerintetek? Amikor kiadta a kivonatot láttam rajta, hogy a nyitó egyenleg 2023.11.25. a záró egyenleg meg 2023.12.22. szerintetek miért nem a 2023.11.30-és a 2023.12.31. közötti időszak szerepel a kivonaton? A záróegyenleg dátuma december hónapra miért 12.22. mikor a december 31 napos volt és még az ünnepek után ott volt 27.28.29.-e is munkanap volt akkor miért 22.-i dátum van a záróegyenleg mellett? Bele tud nyúlni az ügyintéző vagy hogy mit nyomtat ki vagy hogy van ez? A másik dolog meg amit csak néztem mint a borjú az az, hogy a levonások között van olyan, hogy OTPdirekt HAVIDÍJ 371Ft. na ez mi lehet mert én internetbankra nem kötöttem szerződést ez 100% akkor mi ez a levonás?Semmi szerződésem és belépési kódom nincs internetbankról.Junior számlacsomagba kezdtem most a kivonaton ZÖLD TEMPÓ számlacsomag van. Én erről sem kaptam értesítést hanem automatikusan pakolgattak át más csomagokba ahogy mentek az évek. A nő meg egyből elkezdte mondani, hogy kössek biztosítást meg állítsunk be folyószámlahitelt alig bírtam lelépni.

(#16749) DS39 válasza yaman (#16748) üzenetére


DS39
nagyúr

A zárás napja dinamikus. 20-25 között szokott lenni minden hónapban.
Tempó estén jelenleg 144 Ft a direkt havidíj. (de ez majd emelkedik)
Junior számla mellé a netbank szerintem alapból járt, azóta görgeted, csak te nem használtad.

(#16750) yogibear válasza yaman (#16748) üzenetére


yogibear
addikt

Mikor kaptad azt a papírt és azon elvileg a papír számlakivonatot kérted, ott valami mellément... vagy a bank cseszte el, vagy te nem a megfelelő módon töltötted ki, vagy egyéb, derítsék ki ők... nem a te dolgod...
De ezért van OTPDirekted és ZÖLD számlacsomagod. És a számláid mind oda kerültek és kerülnek...
[link] [link]

Az OTPDirektbe belépésnél meg mint az oldalon látható, megadod az azonosítód, a számlaszámod és egy jelszót...
[link]
Az azonosító legfeljebb 7 számból áll, és az OTPdirekt szerződésedben találod.A számlaszám 16 vagy 24 számból áll, és az OTPdirekt szerződésedben vagy a számlakivonatodban találod.A jelszó 6-8 karakterből áll, és tartalmaznia kell számot, továbbá kis- és nagybetűt is.
A többit a Jelszó menü alatt megtalálod...
Az OTPdirekt-hez mindenképpen kellett kapnod szerződést...

Az internetbankot akkor tudod használni, ha erre vonatkozóan szerződést kötsz velünk. Ezt bármelyik bankfiókunkban megteheted. Lakossági ügyfeleink emellett VideóBankon keresztül is köthetnek szerződést.
Ha már van OTPdirekt telefonos banki szolgáltatásra vonatkozó szerződésed, akkor a +36 (1/20/30/70) 3 666 666-os telefonszámon keresztül is megkötheted az internetbank szerződést.

És így tovább... de hogy ez hogy van, hogy te nem tudsz róla, neked kell utána járnod... a fiókban személyesen... például hogy mióta van OTPdirekt szerződésed... a fiókban meg kell tudniuk mondani
Azóta, hogy volt az a levél amit említettél és visszaküldtél?
(Mert gyanús nekem, hogy megkérdezték papír számlakivonatot akarsz-e továbbra is... Minek kérdezték volna meg ha már eleve nem lett volna OTPdirekted, ahova havonta betehetik és gyűlik és letöltheted? Akinek nincs OTPdirektje, attól miért kérdeznék meg, hiszen nincs hova feltölteniük.)
Vagy már a kezdetek óta, csak nem is vetted észre?
Kérdezd meg... futtasd csak meg az ügyintézőt... az a dolga...

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  OTP Bank topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.