Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  OTP Bank topic

Hozzászólások

(#16901) Cblacksmithc válasza Cblacksmithc (#16882) üzenetére


Cblacksmithc
junior tag

Köszönöm mindenkinek, aki beszállt a témába, így legalább már más is érti, amit kell ;]

(#16903) Hosssszu válasza #64638144 (#16902) üzenetére


Hosssszu
őstag

Szia!

"Én Samsung telefonról beszélek, ahol a banki app egy teljesen külön környezetben van, mintha 2 külön opredszered lenne... "
Nekem is Samsung van. Ezt a külön környezetet hol lehet beállítani?

Köszönöm szépen! :R

(#16904) #64638144 válasza Hosssszu (#16903) üzenetére


#64638144
törölt tag

Szia!
Biztonságos mappa.

(#16905) Hosssszu válasza #64638144 (#16904) üzenetére


Hosssszu
őstag

Köszönöm szépen! :R

(#16908) PROHARDVER!


PROHARDVER!

A melyik telefon jobb, biztonságosabb stb. vita nem ebbe a topikba való, és az egymás kóstolgatása sem. Legyetek szívesek a topik témájánál maradni, normál keretek között.

(#16909) #64638144 válasza PROHARDVER! (#16908) üzenetére


#64638144
törölt tag

És most tényleg azért kidobtál, mert leírtam kultúráltan, hogy miért szól bele mások beszélgetésébe?
És szerinted mégis mi való a topikba? Hogy 50X leírják, hogy "nálatok is behalt az ótépéj app"? Ezeket lehet minden ötödik hozzászólásba írni? Egyre gázabb itt a moderáció, de komolyan.

(#16910) pourri


pourri
aktív tag

Sziasztok!
Thaiföldre megyek a jövő hónapban, ha külföldre utazom Európán belül sosem váltok pénzt, hanem egy ATM-ből pénzfelvétellel veszek fel külföldi valutát, tudom, költséges meg ilyesmi, de a pénzváltók híve sem vagyok, mert az sem számít olcsónak. Thaiföldön ha ezt a megoldás választom, mekkora tranzakciós díjjal számolhatok, egyáltalán lehetséges-e ez a megoldás? Azt tudom, hogy a nagyobb helyek hotel, boltok elfogadják a mastercard kártyát, de ázsiai ország révén, vannak helyek/szolgáltatások ahol inkább készpénzzel fizetnék. :D Köszönöm előre is a segítséget.

(#16911) mzso válasza #64638144 (#16898) üzenetére


mzso
veterán

Már eleve külön helyen van a hitelesítés mint ahol az utalást intézem.
Az otp domainje nem irányít át sehová. Aki meg spam-es linkből akar belépni az megérdemli.
A süti az jelszót nem tárol. Azonosítót meg számlaszámot is csak akkor ha eltároltatja az ember.

(#16912) rwbag2012


rwbag2012
tag

Az új internetbankban hol lehet a csoportos átutalások adatait módosítani?

(#16913) #64638144 válasza mzso (#16911) üzenetére


#64638144
törölt tag

Külön jön a hitelesítés? Az nem egy push üzenetben jön a telefonra?

(#16914) Angie™


Angie™
addikt

Volt most a Bonus hitelkártyára akció, hogy ha dec-feb-ig minden hónapban bizonyos összeg felett vásárolsz a kártyával akkor adnak 10.000Ft bónust. Ezt vki rajtam kívűl felügyelte? :) Csak mert most volt zárás és nem kaptam meg a beígért összeget.

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#16915) #64638144 válasza Angie™ (#16914) üzenetére


#64638144
törölt tag

És bárhol lehetett vásárolni, vagy csak megadott helyeken?

(#16916) Angie™ válasza #64638144 (#16915) üzenetére


Angie™
addikt

Bárhol lehetett vásárolni. Elvileg mindenkinek egyedileg számolta ki a határ összeget, ami felett kellett költeni, az előző több havi vásárlási szokások alapján. Nálam ez 250eFt volt és gondosan figyeltem rá, hogy meglegyen ez a minimum szint, de picit csalódott vagyok, hogy nem jött a jóváírás. Decemberben olyan szépen szokott jönni azonnal az éves bónus jóváírás záráskor... de most.. tudom nem nagy összeg a 10.000FT, csak ők találták ki a játékot én meg vevő voltam rá, főleg úgy, hogy van jobb hitelkártyám is és azokat most emiatt háttérbe szorítottam, szóval bosszantana, ha ezt elsunnyogná az otp :K

btw, néztétek, hogy a havi zárás összege szépen felment 426Ft-ra? :K

[ Szerkesztve ]

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#16917) #64638144 válasza Angie™ (#16916) üzenetére


#64638144
törölt tag

Azta! A 250 000 az szép elvárás. De valami csillagos rész biztosan van a dologban, mert gondolom ezt a rendszert egy program működteti, valami feltétel nem teljesült. Vagy pedig a jóváírás van máskor. Abban biztos vagyok, hogy alaposan átrágtad a hirdetményt.

Ez a 426 ez az ügynevezett havidíj? Mennyi volt korábban?

(#16918) vnorbi válasza Angie™ (#16916) üzenetére


vnorbi
aktív tag

A 20 éves az OTP Hitelkártya játékról van szó, ugye?

A 3.2-es pontban írják, hogy március 31-ig fog megtörténni a jóváírás, úgyhogy még van remény :) Ugyanitt fel van sorolva, hogy milyen tranzakciók nem számítanak bele a "költésbe" (például Revolut egyenleg töltés).

Ha esetleg végül mégsem kapsz jóváírást, akkor mehet nekik egy panasz. Amikor évekkel ezelőtt nyitottam számlát, akkor volt 10 ezer forintos belépési bónusz, de azt maguktól nem akarták jóváírni, csak miután rákérdeztem, hogy ezzel mi lesz.

"néztétek, hogy a havi zárás összege szépen felment 426Ft-ra?"

Az OTP ilyen, minden év március 1-én minden díjat emel a KSH által mért előző éves átlagos inflációval (most 17,6%-kal). A kártyadíjon is rajta lesz az emelés. Idén egyébként differenciált emelés volt, egyes tételekre nagyvonalúan csak 9,9%-ot raktak. Februárban szokták közzétenni az új díjakat a hirdetményeikben.

[ Szerkesztve ]

(#16919) alratar válasza csako (#16889) üzenetére


alratar
addikt

Köszönöm szépen, működött. :R

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#16920) Angie™ válasza vnorbi (#16918) üzenetére


Angie™
addikt

Szuper, köszi! :R
Még egy kérdésem lenne, mert szeretnek még precízebben figyelni…
Szóval, a vásárlások után járó jóváírások egy közös gyűjtőgyenlegbe kerülnek, és ha elértük a havi limitet akkor ugye értelemszerűn nem jár jóváírás. Viszont ezt mikor reseteli az otp? Havi zárás után? Vagy mindig adott hónapra szól, vagyis adott hónap 1-től -hónap végég?

MBH minden hónap utolsó napján zár hitelkártyát, ott egyértelmű, hogy ilynkor számoljak ismét a havi jóváirás keretét. A cetelem pedig mindig különböző napokon zár, és azt vettem észre, hogy ők a havi jóváírási limitet adott hónap elsejétől a hónap végéig nézik.

Eddig úgy voltam vele, hogy az az evidens, ha záráskor resetel az otp, visszarakod rá a pénz és lehet kezden előről a gyűjtést, de a cetelemes akció után már nem vagyok benne biztos, hogy az otp így működik.

#16917

362Ft volt korábban a zárás

Az a baj, hogy a bónusnál van egy havi 2500-as jóváírási limit, és addig emelgetik ezeket a díjakat, meg a kártyadíjat, hogy lassan nem éri meg használni. :U

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#16921) vnorbi válasza Angie™ (#16920) üzenetére


vnorbi
aktív tag

Nem találtam meg ennek a "havi" limitnek a pontos kifejtését a dokumentumokban, de arra tippelnék, hogy a havi zárlati napok közti időszak lesz az. Ha megnézed a korábbi havi számlakivonatokat, azokból lehet, hogy ezt meg tudod állapítani.

Igen, érdekes, hogy a díjak indexálása az megy, de a visszatérítési maximum 10 éve is pont annyi volt, mint most. Így hiába költünk többet, mert minden drágább lett, a visszatérítések nem nőnek a plafon miatt. Amilyen pénzügyi tudatosság van, még akkor is vígan menni fog a szekér, amikor a fix költségek már magasabbak lesznek, mint a kapható visszatérítés, azaz garantáltan ráfizetéses lenne a termék az ügyfél részére.

[ Szerkesztve ]

(#16922) Angie™ válasza vnorbi (#16921) üzenetére


Angie™
addikt

Egy órája számolgatom, de nem jövök rá :( Semmilyen információt nem közölnek ezzel kapcsolatosan.
Most volt évés zárás dec.14-én, akkor jött a visszatérítés a bónus egyenleg lenullázódott.

Dec. 15-től - Jan.15-ig tartott a következő elszámolás. Ebben az időszakban a kártyával vásároltam 514.383Ft-ért. Ennek az 1%-a lenne 5143Ft, de ugye tudjuk, hogy havonta maximum 2500Ft visszatérítést ad a Bonus kártya. Ebben a hónapban kaptam, 1925Ft alap visszatérítést és 202Ft akciós visszatérítés (gondolom ez a negyedéves megemelt visszatérítés értéke, ha olyan helyen vásárolok). Tehát a 202Ft most irreleváns. Hogyan jött ki nekik az 1925Ft? Már itt az elején nem stimmel a matek :DDD

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#16923) vnorbi válasza Angie™ (#16922) üzenetére


vnorbi
aktív tag

Hát, elvileg az adott időszakban könyvelt olyan vásárlások összegének 1%-a, amikre jár visszatérítés. Ha volt kereskedői visszatérítés (refund), az csökkenti az alapot.

(#16924) Angie™ válasza vnorbi (#16923) üzenetére


Angie™
addikt

Volt visszatérítés, de úgysem jönnek ki a számok. Na mindegy, jövő héten ha lesz egy szabad órám akkor bemegyek egy fiókba, márcsak azért is hogy tisztán lássam a rendszert :K köszi a segítséget!

De ha nem lesz keret bővítés akkor év végén meg fogom szüntetni ezt a kártyát, mert nem éri meg használni, lassan ott tartunk..

[ Szerkesztve ]

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#16925) DarkByte válasza rwbag2012 (#16912) üzenetére


DarkByte
addikt

Szerintem sehol. Ahogy a mobil app-ban sem tudod módosítani a csoportos beszedési beállításokat.
De vicces lesz ha előbb-utóbb kivezetik a régi felületet, ezek pedig nem lesznek lefejlesztve.

[ Szerkesztve ]

(#16926) rwbag2012 válasza DarkByte (#16925) üzenetére


rwbag2012
tag

Én is csak a régi felületen tudtam módosítani. Pedig azért ez egy elég alapfunkció...

(#16927) DS39 válasza rwbag2012 (#16926) üzenetére


DS39
nagyúr

Ebből a szempontból érthetetlen, hogy miért terelik a népet az új felületre egyre agresszívebben, amikor alap banki funkciók hiányoznak.

(#16928) Minstrel


Minstrel
senior tag

Helo!

Csoportos beszédes esetén mikor szokták vonni az összeget?

Mert most először állítottam be (3 hete) és már 5 napja megvan a villanyszámla, de még mindig nem történt meg a levonás. Nem tudom, hogy valamit rosszul állítottam-e be vagy csak majd később vonják.

(#16929) Oldman2 válasza Minstrel (#16928) üzenetére


Oldman2
veterán

Ilyenkor a szolgáltatót értesíti a Bank és csak akkor indít a Szolgáltató részedre beszedési megbízást, ha az adatokat feldolgozták. Hívd fel a Szolgáltató ügyfélszolgálatát.

(#16930) yogibear válasza Minstrel (#16928) üzenetére


yogibear
addikt

már 5 napja megvan a villanyszámla

És mi van ráírva? Mikor kell fizetni? Mert a fizetési határidő is rá van ám írva...
Ha 3 hete állítottad be és a számla utána lett kiállítva és 5 napja jött meg, akkor majd levonják a számlán odaírt esedékesség napján... lehet reggel, lehet csak este, de azon a napon...
A csoportosról elvileg 1-2 munkanap alatt értesítik a szolgáltatót, hogy aztán ők mikor érvényesítik a dolgot náluk, az rajtuk múlik, de ilyenkor egyrészt csekket már nem küldenek, másrészt meg a számlarészletezőn oda van írva, hogy fizetési mód: csoportos beszedési megbízás... Bal felső sarok...
Elolvastad?
Ha ott nem ez szerepel, akkor a számla kiállításakor még nem jegyezték a szolgáltatónál és kaptál csekket... és akkor a fenti bal felső sarokban annak kell még lennie, hogy "csekk" és fizesd be és akkor a köv hónaptól lesz csop beszedés...

[ Szerkesztve ]

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#16931) Noxy válasza Minstrel (#16928) üzenetére


Noxy
veterán

5 napja kaptam én is az iCsekk-be a villanyszámlát .
Fiz.. határidő: 2024. 04. 04

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#16932) Minstrel


Minstrel
senior tag

Köszi, csak erre voltam kíváncsi, hogy mikor szokták levonni, első napon vagy megvárják a határidőt. Közben megnéztem a telekom számlát is és azon már szerepel, hogy csoportos beszedés a fizetés módja.

(#16933) esbii22


esbii22
őstag

Sziasztok! Aki vásárolt otp online áruhitellel terméket ahhoz lenne kérdésem. Jelen esetben nálam ez egy laptop, 20 hó futamidővel aminek az utolso részletét múlt héten utaltam el. Van bármi teendőm tehát be kell mennem a bankba és érdeklődni hogy minden rendben volt-e? Kapni fogok majd erről emailt ? K&H banknál van a fő számlám.

iPhone 11 128 GB White, Apple Watch SE 44mm, Hyundai i30 II. gen.

(#16934) pourri válasza esbii22 (#16933) üzenetére


pourri
aktív tag

Dokumentumok között lesz a netbankban egy egyenlegértesítő levél amiben tájékoztatnak, hogy megszűnt a tartozásod.

(#16935) freelancer68 válasza Angie™ (#16924) üzenetére


freelancer68
tag

Nekem OTP BonusGold hitelkártyám van.
Januárban és februárban is jött email, hogy állok ebben a promócióban. Ez a februári levél:

Gratulálunk, Ön december és január hónapban is teljesítette a „20 éves az OTP hitelkártya” promócióban meghatározott költési feltételt!
Használja hitelkártyáját februárban is, hogy Öné lehessen a 10 000 forintos jóváírás!
Ne feledje, az OTP hitelkártya 20. születésnapja alkalmából kapható 10 000 Ft extra jóváírás feltétele, hogy OTP hitelkártyájával 3 hónapon át (2023. december 1. és 2024. február 28. között) legalább havi 150 000 forintot költ.

A költésbe beleszámítanak a főkártyával (és ha van, társkártyával) végzett vásárlások, a készpénzfelvételek és csoportos beszedések.1
A 10.000 forintos összeget 2024. március 31-ig írjuk jóvá Önnek a hitelkártya számlán, miután megvizsgáltuk a feltételek teljesítését.

A másik, amit kérdeztél:
Az OTP BonusGold hitelkártyával az év végi visszatérítés maximum 50 000 Ft. Nincs havi limit, amikor eléri a maximum értéket, nem ad hozzá többet. Jelenleg én 26986Ft-nál tartok, azaz kb. júniusra elérem a maximumot.

Az akciós visszatérítés pedig, hogy alapból 1% visszatérítés jár, de szoktak lenni ennél nagyobb akciós visszatéritések is.
pl. tavaly ilyenkor

Összesen 3% pénzvisszatérítés tavasszal
Fizessen OTP BonusGold Hitelkártyájával és 3% jóváírást kaphat!
Március 1. és május 31. között Ön – az évszaknak megfelelően – összesen 3% pénzvisszatérítést kaphat hitelkártyás vásárlásai után, ha:
ruházati üzletben, cipőboltban és fehérnemű boltban vásárol
sportáruházban vásárol

[ Szerkesztve ]

(#16936) esbii22 válasza pourri (#16934) üzenetére


esbii22
őstag

És ha nem rendelkezem semmilyen netbankkal, mivel K&H-s vagyok? A korábbi mentett emailekben nem találtam semmilyen felhasználónevet illetve jelszót. Délután úgy is megyek a belvárosba, majd bemegyek az otp-be és megérdeklődöm személyesen. :R

iPhone 11 128 GB White, Apple Watch SE 44mm, Hyundai i30 II. gen.

(#16937) vnorbi válasza freelancer68 (#16935) üzenetére


vnorbi
aktív tag

"Az OTP BonusGold hitelkártyával az év végi visszatérítés maximum 50 000 Ft. Nincs havi limit, amikor eléri a maximum értéket, nem ad hozzá többet."

Én azt tapasztalom, hogy az "áruvisszavét"-ek kezelése ebbe bele tud rondítani. Eléred az éves limitet, így az előjegyzett visszatérítés már nem növekszik tovább, viszont ha jön egy-egy refund valamelyik vásárlásra, akkor az arra az összegre vonatkozó részt visszavonják, mindegy, hogy mennyivel teljesítetted túl a költéseiddel a maximum visszatérítéshez szükséges feltételeket.

Például elköltesz az évben 25 millió forintot a BonusGold kártyáról, amire a százalékos visszatérítés 470 ezer forint lenne, de a limit miatt 50 ezer fölé nem megy. Aztán december elején, a számlazárás előtt visszajön 200 ezer forint, mert egy drágább terméket visszavittél a boltba. Emiatt az 50 ezerből marad 46 ezer visszatérítés, és lehet reklamálni.

Gondolom, így lehet a havi limitekkel is. Ha a vásárlások összege alapján túlmegyünk a havi visszatérítési limiten, de a zárás előtt van refund tranzakció, akkor az megvágja a visszatérítést.

(#16938) Szbtms válasza esbii22 (#16933) üzenetére


Szbtms
csendes tag

Szia! Nekem is az OTP app-ban jött egy dokumentum, de ugyanazt postán is elküldték (pedig semmit nem szoktak úgy küldeni).

(#16939) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Nem tudok belépni a webes/appos felületre. Másnál is rossz?

(#16940) luciferk


luciferk
senior tag

Szevasztok, nálatok müködik a mobil bank? mert nálam nem

(#16941) _NCT


_NCT
őstag

Nálam sem....

Amúgy nekem próbálják erőltetni ezt a Prémium számlacsomagot, de nem értem miért. Nem látom előnyét jelenleg a sima Smart csomaghoz képest, az én felhasználásomban (nem történnek nagy összegű utalások, illetve devizakonverzió stb).

[ Szerkesztve ]

(#16942) esbii22 válasza Szbtms (#16938) üzenetére


esbii22
őstag

Rendben, köszi :)

iPhone 11 128 GB White, Apple Watch SE 44mm, Hyundai i30 II. gen.

(#16943) luciferk válasza _NCT (#16941) üzenetére


luciferk
senior tag

Mi a franc lehet náluk, már 1 órája nem elérhetó a mobil bankjuk:( itt állok a szervízbe és nem tudok átutalásal fizetni, persze a közelbe sincs automata:(((

[ Szerkesztve ]

(#16944) _NCT válasza luciferk (#16943) üzenetére


_NCT
őstag

Mobilbank szerint technikai hiba.

Esetleg kérd a szervizelést számlás fizetéssel a Te nevedre, mondjuk holnapi határidővel. Addigra majdcsak megjavul.

[ Szerkesztve ]

(#16945) Winnie The P válasza luciferk (#16943) üzenetére


Winnie The P
őstag

Jól sikerült a hétvégi karbantartás!

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#16946) Angie™ válasza freelancer68 (#16935) üzenetére


Angie™
addikt

Ez érdekes, köszönöm a választ! Én semmilyen levelet nem kaptam tőlük, egyik hónapban sem. Hónap végéig várok, aztán fel fogom őket keresni. Ileltve nagyon affelé hajlok, hogy az egész bonus hitelkártyát megszünetetem. A gold lehet megéri még de a sima, az egyre kevésbé. 12x 426Ft zárlati díj az 5112Ft. Ehhez jön a kártya éves díja, amit most nem is tudom hírtelen mennyire emelkedik, eddig volt 5392Ft, ha erre is ráraknak17%-ot akkor lesz kb. 6300Ft. Tehát az éves 30.000Ft jóváírásod az rögtön csak 18-19e Ft. De nézhetjük úgy is, hogy az év első 4-5 havi jóváírásod jó esetben maximum csak az éves költséget fedezi... Eddig is húztam a kártáyra a számat, de most még jobban nem tetszik. Főleg úgy, hogy van mellete pl. egy MBH Classic Kártyám, amivel havi 5000Ft a max. Nincs zárlati díj, és az éves kártyadíjat is elengedik, ha egy hónapban a hitelkereted 70%-a ki van használva. Szerintem jelenleg ez az abszolut egyik legjobb HK a piacon.

[ Szerkesztve ]

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#16947) luciferk válasza Winnie The P (#16945) üzenetére


luciferk
senior tag

A focicsapatokra bezzeg 100 milkákra van pénz, de a szerverparkok normális karbantartására nincs a Csányinak.:F

(#16948) Winnie The P válasza luciferk (#16947) üzenetére


Winnie The P
őstag

Az ilyen informatikusokat már rég el kellett volna hajtani a halál f@sz@ra!
Érdekes, hogy még sehol sem látom hírként!

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#16949) Peter.70


Peter.70
őstag

Nézte már valaki az otp új webáruházát?
Háááát mit mondjak....

(#16950) Winnie The P


Winnie The P
őstag

Én már betudtam lépni a mobilbankba!

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  OTP Bank topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.