Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Opera böngésző (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-02-19 17:17:02

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9751) ABnormal


ABnormal
őstag

tudja valaki,hogyan lehet az sgforum.hu fórumaira írni operából?

(#9752) #27441408 válasza ABnormal (#9751) üzenetére


#27441408
törölt tag

bejelentkezel és írsz :)

(#9753) ABnormal válasza #27441408 (#9752) üzenetére


ABnormal
őstag

értelmes válaszodat köszönöm,mutasd meg akkor ha szerinted csak ennyi az egész...

(#9754) #27441408 válasza ABnormal (#9753) üzenetére


#27441408
törölt tag

Nem értem mi a válasszal a bajod.... én bejelentkezek és kész írok is de gyanítom Penge is így tesz én alig használom az operát de ő lefogadom mindent azon csinál így az SG-t is de nekem se tiltakozott 1szer se az opera SG alatt.... nem tiltogattál le mindent ?

Mert az lehet hogy nem tetszett neki.

(#9755) ludla


ludla
őstag

Hát én nagyon meg vagyok elégedve az Operával XP-n és SUSE-n is, és ezt köszönhetem Penge_4 fórum társunknak is :R , rengeteg infóval szolgáltat ami nagyban meg könnyítette a Firefoxról való átállást, igaz nem 100% még a megelégedésem de ez folyamatosan javul :D

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#9756) Sanyix válasza ABnormal (#9751) üzenetére


Sanyix
őstag

miután engedélyezted az sg-től a cookiekat(ha globálba letiltottad volna) utána bejelentkezel és írsz, hasonlóképpen az összes oldalnál ahol nem megy elsőre a belépés :D

amúgy az opera levelező részét le lehet jelszavazni valahogy? hogy a levelekhez jelszóval lehessen csak hozzáférni.

[ Szerkesztve ]

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#9757) kalasz válasza 19870820 (#9738) üzenetére


kalasz
tag

Szia!
Hátha neked is jó lesz, nekem így sikerült helyre állítani
"http://prohardver.hu/tema/opera_bongeszo_2/hsz_9612-9612.html"
Üdv kalasz

A tapasztalat jó iskola, csak a tandíj magas.

(#9758) Cicero


Cicero
őstag

Windows 7 alatt amikor vissza akarom hívni az opera ablakot és több lap van megnyitva mindig lejön a menü az ablakokkal együtt és rá kell valamelyikre kattintanom hogy megjelenjen az opera ablaka. Hosszú távon marha idegesítő, azt az ablakot akarom egy kattintással látni amelyiket elhagytam amikor lecsuktam az ablakot. Megoldás? Ugye van?... :W

(#9759) ^Bundi^ válasza Cicero (#9758) üzenetére


^Bundi^
senior tag

Nekem pedig pont ez tetszik benne :))
:R

Nos Omnes Una Manet

(#9760) dqdb válasza Cicero (#9758) üzenetére


dqdb
Topikgazda

A címmezőbe írd be ezt:
opera:config#UserPrefs|UseWindows7TaskbarThumbnails

Kapcsold ki a pipát, keresd meg lejjebb a Mentés gombot, kattints rá, majd indítsd újra az Operát.

Ha gonosz lennék, akkor megjegyezném, hogy 2 naponta előjön ez a kérdés ;]

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#9761) brd válasza ^Bundi^ (#9759) üzenetére


brd
nagyúr

'hát, lehet, hogy gyorsan idegesítővé válna neked is, ha a kényelmes Operásokhoz hasonlóan 30+ tab lenne egyszerre nyitva. ;)

The only real valuable thing is intuition.

(#9762) C64 válasza brd (#9761) üzenetére


C64
őstag

nekem tesztett, de az idegesítő hátránya erősebb volt mint az előnye ezért kikapcsoltam! :D

[ Szerkesztve ]

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#9763) ABnormal válasza Sanyix (#9756) üzenetére


ABnormal
őstag

nem a bejelentkezéssel van bajom,kipróbáltam olyan fórumnál is ahol nem kell bejelentkezni,az a gond,hogy a szöveg beírása után rányomok a "mehet"-re ,bejön a http://sgforum.hu/newmessage.php a fejlécbe és egy üres,fehér oldalt mutat csak...

(#9764) Penge_4 válasza ABnormal (#9763) üzenetére


Penge_4
veterán

UserJS-ek, UserCSS-k, reklámblokkoló listán lévő címek nem kavarnak be?
Ha nem, akkor operaprefs.ini törlést javaslok.

[ Szerkesztve ]

(#9765) vv5204


vv5204
senior tag

Mail kliens. Ha már nyomtam egy levélnek fetch complete message-t,
vissza lehet csinálni? Vagyis a letöltődés előtti betűkészlet(em) és
egyéb képe ne látszódjanak.

(#9766) #13260800


#13260800
törölt tag

Üdvözlet! Lenne egy kis gondom remélem tudtok majd segíteni!

Na szóval nagyon régóta Operát használok és nagyon szeretem. De a 10.50 -s óta problémáim vannak. Apróságok de nekem nagyon bosszantóak. Az egyik, hogy a gyors beállításokat nem tudja szerkeszteni az opera ráadásnak 2 oldalam szörén szálán eltünt.. A szerkesztésnél pedig rá klikkelek és nem történik semmi. A másik, hogy időnként egyszerűen kifagy. Az egyik ilyen hely a drupal http://localize.drupal.org/ oldalon van amikor a magyarításokat akarom exportálni. Tök mind1 mit ott mindig kifagy. Feladatkezelőben kell kilőni. Nagyon sok beállítását használom és nem nagyon van kedvem újra telepíteni. Hál istennek ugye a könyvjelzöket és gyorsbeállításokat tudom szinkronizálni az Opera Linkel meg a jelszavakkal sincs baj, de a levelezés mentésről nem jók a tapasztalataim. Ezért az újratelepítést el szeretném kerülni. Most frissítettem 10.51 -re de ugyanúgy hibás.
Egyébként Windows 7 64 bit amin futattom. Ha van valami ötletetek ami segíthet azt negyon megköszönném.

(#9767) C64


C64
őstag

sziasztok, eddig ha kijelöltem egy szöveget a lapon és rányomtam, hogy keresés, akkor új fülön nyitotta meg, ez ost nem így van, mi lehet a hiba?

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#9768) BigManus


BigManus
addikt

Sziasztok!

Letöltöttem egy gmail checker nevű cuccot.
A képen látható fájlokból áll.
Tudna valaki segíteni, hogy kell működésre bírni?

Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#9769) vamosip


vamosip
tag

Kipróbáltam az új Operát és a következő kisebb problémáim akadtak, amire Ti biztosan kapásból vágjátok a választ :)

Mit kell beállítani a mailto beállításhoz, hogy gmailt megnyitva tudjak levelet írni?

Google translate-et hogy tudnám úgy használni, mint FF-beli kiegészítőnél, miszerint kijelölöm a szöveget, majd jobb gomb - fordítás adott nyelvre? Vagy pedig a teljes oldal fordítását hogy lehet megoldani egyszerűen?

Amúgy szuper az egész csak ezek hiányoznak.

Köszi!

(#9770) h_143570 válasza Penge_4 (#9746) üzenetére


h_143570
addikt

Ugytunik, 2 nap utan ezhez tert, vegre mukodik a konyvjelzo szinkronizalas.

(#9771) vamosip


vamosip
tag

Ja és mégegy:

Webes gmail-ből szeretnék egy mellékletet letölteni, ami ékezetes filenevű és mikor megkérdi, hogy hová mentse, ott nem látszik a teljes filenév, csak az első része egy hosszú ő-ig. Gondolom valami kódolás lehet az ő-ből kifolyólag, de jó lenne valamit kezdeni vele, mert ez így nagyon nem jó.

(#9772) C64 válasza vamosip (#9769) üzenetére


C64
őstag

eszközök/beáálítások/haladó/alkalmazások/részletek fül alatt kipipálod ami kell!

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#9773) Rotyóóka


Rotyóóka
csendes tag

Lenne egy olyan gondom, hogy az Opera nem jegyzi meg a nevet ill. a jelszót rakat oldalon. Ha megnézem a beállításoknál akkor ott el van tárolva, de nem képes kitölteni magától. Pár példa: Prohardver, Clanbase, Lockerz,
Valakinek tippje, hogy miért lehet?

(#9774) Robyka válasza Rotyóóka (#9773) üzenetére


Robyka
aktív tag

Bejelentkezel, megkérdezi utána hogy akarod e menteni, rámész hogy mentés.
Utána elég lesz ha rákattintasz a kulcsra, vagy control+enterrel belépsz.

(#9775) Penge_4


Penge_4
veterán

Aki szeretné, ha kikapcsolható lenne az "opera-illegal-url" üzenet és a valódi címet jelenítené meg helyette azoktól kérnék egy "+1"-et.

(#9776) rezme


rezme
tag

hy!

az lenne a kérdésem hogy a jelszó meg username beadása nálam miért nem funkcionál?
megkérdi jegyezze e, mentésre megyek aztán amikor legközelebb lépek be akkor hiába kezdem el beírni nem ad be semmit csak sárga keret van a rublikák körül.
valamit rosszul csinálok? 10.51 et használok, a chrome nál soha nem volt vele gond.
ha van valami ötlet akkor tudassátok már velem:
köszi

Értékeléseim: 1. http://mobilarena.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=rezme&submit= 2. http://mobilarena.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=rezme&submit=

(#9777) rezme


rezme
tag

jah most olvasom a választ
bocsi vegyétek semmisnek a kérdést:D

Értékeléseim: 1. http://mobilarena.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=rezme&submit= 2. http://mobilarena.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=rezme&submit=

(#9778) vamosip válasza C64 (#9772) üzenetére


vamosip
tag

Ott csak a mailto: protokollt tudom az operához társítani.

Be tudom állítani a "megnyitás más alkalmazással" -hoz az Operát és paraméterként olvastam valami g-mail-es linket. Meg is nyitja, de még nyit mellé 2-3 oldalt amiben kereső oldalak vannak, gondolom valami rossz paraméter miatt.

(#9779) Penge_4


Penge_4
veterán

vv5204: Nem lehet visszacsinálni, csak ha törlöd a mailfiókot és újra létrehozod.

IMAP-nál és ha POP3-nál nincs törlésre beállítva akkor megmaradnak, ha már letöltötte és nem maradt ott a szerveren, akkor passz.

De mi van a betűkészleteddel? Mi köze hozzá?

Dyra: Gyorsbeállítások alatt a Site Preferences-t érted? Mert a Quick Prefs-nél csak checkboxok vannak, ott nem tudom mit lehet szerkeszteni (ha csak a menu.ini-t nem, de azt nem írtad).

chaplin: Hiba eddig volt, amit a legutóbbi snapshotban javítottak. Szóval már újra ha be van kapcsolva a Ctrl+F12->Haladó->Fül újrahasznosítása akkor az aktuális lapon nyitja alapból (Shift+klikk új lap, Ctrl+Shift+klikk új lap a háttérben), ha pedig ki van kapcsolva az újrahasznosítás, akkor minden esetben új lapon.

laca026: Nevezd át a .zip kiterjesztést .wgt-re.

vamosip: C:\Program Files\Opera\defaults\webmailproviders.ini fájlt nyisd meg wordpaddel és szerkeszd bele a következő sort:

[Gmail]
ID=8
URL=mail.google.com/mail/?extsrc=mailto&url=%s
ICON=mail.google.com/mail/images/favicon.ico

Innentől Ctrl+E -> Webmail használata és a legördülőmenüben kiválasztod a Gmail-t.

A mellékletek ékezetére nem tudok mit mondani.

[ Szerkesztve ]

(#9780) #13260800 válasza Penge_4 (#9779) üzenetére


#13260800
törölt tag

Köszönöm a gyors választ! A gyorshívó -t nem tudom konfigurálni csak úgy, hogy megnyitom a speeddial.ini -t és kézzel peszterkedem. Ami nekem macera. Egér rávisz klikk és semmi nem történik. Sem a bal alsó sarokban sem a kis kockákon. Akkor sem ha jobb egér klikk szerkesztet nyomok. Valószinűleg nem tudja szerkeszteni speeddial.ini -t. De a jogosultságok szerintem jók. Akkor mi lehet még?

(#9781) Penge_4 válasza #13260800 (#9780) üzenetére


Penge_4
veterán

Itt állítsd át default-ra: opera:config#UserPrefs|SpeedDialState

(#9782) #13260800 válasza Penge_4 (#9781) üzenetére


#13260800
törölt tag

Nagyon köszönöm ez segített!

(#9783) vv5204 válasza Penge_4 (#9779) üzenetére


vv5204
senior tag

Betűtípust akartam mondani nem betűkészletet. Vagy ugyanaz az a
kettő? :) Alapból úgy van beállítva az üzenet fogadás, hogy ne legyen
fetch message. Így az alap Consolas betűtípussal jól olvasható a levél.
Viszont véletlen rányomtam a teljes letöltésre és feladó bazi nagy
betűi lettek Consolas helyett. Ami rövid szövegnél nem érdekel, viszont
több oldalas irománynál elég zavaró.

(#9784) vv5204 válasza vamosip (#9769) üzenetére


vv5204
senior tag

A szöveg kijelölés, fordítás magyarra egyenlőre nincs.
Widget van helyette: http://widgets.opera.com/widget/13162/
Az ékezettel nem mindig birkózik meg az Opera. Arra figyelj, hogy Eszközök/
Beállítások / Haladó / Hálózatnál az UTF-8-as kódolás mellett ott legyen a
pipa. Az szokott segíteni, legalábbis Gmail-nél beválik.

(#9785) Penge_4 válasza vv5204 (#9783) üzenetére


Penge_4
veterán

A HTML levelek HTML formázással jelennek meg. Maximum a mail.css-ben definiálhatod, ha értesz a CSS-hez.

Szövegkijelöléses fordítás régóta van. Egyszer kijelölöd, jobbklikk->Keresés ezzel miután felvetted a Translate-et az egyéni keresők közé ez a legegyszerűbb, de menu.ini szerkesztéssel bármelyik menübe beleintegrálhatod.

A %u INI változóval pedig a teljes weblapot fordíthatod, mivel a címsorban lévő URL-t használja kereső stringnek.

(#9786) vv5204 válasza Penge_4 (#9785) üzenetére


vv5204
senior tag

Köszi! Jól nyomod az Operát! :C

Észrevételek. Az .ini-vel még nem próbálkoztam, csak a Translate-et vettem
fel a kereső motorok közé. Itt a %s működik, az is inkább angolról-magyarra,
a magyar-angol csak ékezet nélküli magyar szó-val, mivel a címsorba
-fordítás közben- az ékezetet nem tudja értelmezni. Kíváncsiságból a %u-t
is megpróbáltam, de úgy látszik az csak .ini-ben értelmezhető.

(#9787) Penge_4 válasza vv5204 (#9786) üzenetére


Penge_4
veterán

Nálam kezeli az ékezeteket, pedig én is Search With-ből használom.
A search.ini-ben így van beállítva:

[Search Engine 10]
UNIQUEID=1D7344946889C741979C450F27DEF332
Name=Translate
Verbtext=0
URL=http://translate.google.com/translate_t
Query=prev=hp&hl=en&text=%s&sl=auto&tl=hu
Key=t
Is post=1
UseTLD=0
Has endseparator=0
Encoding=UTF-8
Search Type=0
Position=-1
Nameid=0
Deleted=0

[ Szerkesztve ]

(#9788) vv5204 válasza Penge_4 (#9787) üzenetére


vv5204
senior tag

Ezt is köszöntem, így már működik.
Te egész másképp csináltad. A Query string-et nem töltöttem ki, simán csak
bemásoltam az Adress-hez az egészet, emiatt lehetett a baki:

[Search Engine 3]
UNIQUEID=A8305F9D8D34CE49A3D5A68BFF8012A0
Name=Google Translate - hu >en
Verbtext=0
URL=http://translate.google.com/?hl=hu#hu|en|%s
Query=
Key=1
Is post=0
UseTLD=0
Has endseparator=0
Encoding=UTF-8
Search Type=0
Position=-1
Nameid=0
Deleted=0

[ Szerkesztve ]

(#9789) Edorn


Edorn
aktív tag

Nem tudja valaki, hogy ez a proxy beállítás működik-e a legújabb verzióban is?

magyaropera.blog.hu/2009/12/10/gyors_proxyvaltas_es_oldalspecifikus_proxybeallitasok

[google.com]
Proxy|HTTP server=127.0.0.1:8080
Proxy|HTTPS server=127.0.0.1:8080
Proxy|FTP server=127.0.0.1:8080

Én próbálkoztam vele, de sajnos nem működött... Ha a böngészőben állítottam be, akkor jó volt, minden oldalt az adott proxy-n keresztül nyitott meg. De ha fenti módszerrel beállítottam, hogy csak egy oldalt nyisson meg proxyval, akkor ugyanúgy, mint a többi oldalt, proxy nélkül nyitotta meg...

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

(#9790) Dave™


Dave™
nagyúr

Van két kérdésem, hátha tudtok segíteni:

1) Hogyan lehet fixálni az induló párbeszéd-ablakot, menüben be van állítva, hogy mit csináljon, mégis megkérdezi minden indításnál.

2) A biztonsági figyelmeztetéseknél is mindig felugrik az ablak a tanúsítvány elfogadására vonatkozóan, holott bejelöltem, hogy mindig fogadja el az adott tanúsítványt (a párbeszédablakban).

3) Miért van az, hogy az iwiw-nél nem jegyzi meg a jelszót? Mindenhol máshol igen.

Köszönöm előre is!

(#9791) Penge_4 válasza Dave™ (#9790) üzenetére


Penge_4
veterán

1: Ctrl+F12->Általános fül->Show start-up dialog helyett válassz valami mást. Ha más van bejelölve és mégis csinálja, akkor valószínűleg nem helyesen áll le az Opera.
Vagy tweakelt Windows miatt előbb lövi ki a processzt, mint mielőtt magától leállna és így úgy érzékeli, mintha összeomlott volna.

2: A második fülön alul a pipát beleraktad és úgy kattintottál az "Approve" gombra?

3: Megjegyzi és működik is, csak gyors előre mozdulattal/paranccsal nem, egyedül Ctrl+Enterrel.

Edorn: Lövésem sincs, de ha tudsz adni olyan oldalt, ahol vannak működő proxyk, akkor ránézek, de mivel alapból ritkán használom a múltkor 10-15 Google találatból az összes oldalon olyanok voltak, amik nem működtek (és 10.10-ben sem, a beállításoknál beállítva sem).

(#9792) vv5204 válasza Dave™ (#9790) üzenetére


vv5204
senior tag

2.) Nálam is így van, erre én is szeretném tudni a választ! :)

3.) Vannak oldalak amik biztonsági okokból nem engedik a jelszó
megjegyeztetését a böngészővel, ha a sütiket törlöd.
Az iwiw-nél speciál az a helyzet, hogy csak a Ctrl+Enter kombinációval
lehet belépni, a varázspálca, bal gomb-jobb gomb nem müxik.
Ha nem akar belépni, akkor gyorsítótár törlése, utána se jó, akkor sütijét
is töröld! Néha nekem is 3-4-szer kell próbálkozni.

Sose lehet elég gyors az ember fia! ;]

[ Szerkesztve ]

(#9793) Dictator^ válasza cousin333 (#9673) üzenetére


Dictator^
veterán

mitől lehet, hogy most a ctrl+enterrel se tudok belépni az iwiw-re?

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#9794) Dave™ válasza Penge_4 (#9791) üzenetére


Dave™
nagyúr

1) ja igaz, kikapcsoló gombbal kapcsoltam ki, és nem zártam be előtte. Ez megoldva, köszi.

2) Igen, bejelöltem az "elfogad"-ot. így is csinálja. CIB, Allianz stb.

3) Ctrl+enter oké, de kulccsal nem lép be. Akkor ez bug.

Köszi a válaszokat.

[ Szerkesztve ]

(#9795) Edorn válasza Penge_4 (#9791) üzenetére


Edorn
aktív tag

Proxy: 200.238.83.49:3128

http://www.proxy-list.org/en/index.php?pp=any&pt=2&pc=any&ps=y&submit=Filter+Proxy

[ Szerkesztve ]

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

(#9796) Dave™ válasza vv5204 (#9792) üzenetére


Dave™
nagyúr

Megvan a kettes pont megoldása: nem az x-szel, hanem az oldalon a kilépés paranccsal kell bezárni, és így megjegyzi (pl. CIB netbank).

(#9797) Subimp


Subimp
tag

Sziasztok!
Múlt héten tettem fel az Operát, most ismerkedem vele. Az a kérdésem, hogy a gyorshívó ablakait csak ctrl+x-szel tudom megnyitni, ha rákattintok az ablakra az Opera Portal beta jön elő. Ezt csak egy pár napja csinálja, biztos vmit elállítottam, csak nem tudom mit.

[ Szerkesztve ]

(#9798) kozyadam


kozyadam
tag

Sziasztok Operások!

kb 1 hete használom az Opera 10.51-et, és eddig nagyon bejön, főleg, hogy szépen együttműködik a Win7-tel. Két(-három) problémám azonban felmerült, amelyek megoldásában remélem tudtok segíteni.

1, Gmail-t használok, és általában nem lépek ki az oldalról, hanem bejelentkezve hagyom, hogy lássam az új leveleket. Az Opera is szépen mutat mindent, de ha egy ideig nem piszkálom a Gmail-t, aztán átváltok arra a fülre, akkor nem tudok belépni, azt írja ki, hogy zárolva lett a fiókom. Ez korábban sosem fordult elő Firefox alatt, ezért az Operára gyanakszok. Mit lehet ilyen esetben tenni?

2, Laptopom van és rendelkezik beépített ujjlenyomat-olvasóval. A hozzá adott szoftver telepít Firefox kiegészítőt, amivel weboldalakra is be tudok lépni a jelszó megadása nélkül, csak az ujjlenyomat-olvasó segítségével. Így nem kell a böngészőben tárolni a jelszavakat. Ennek létezik valamilyen Operás változata is? szoftver gyártója hardver gyártója ezek vannak a laptopban

3, Ez nem nagy dolog, de kicsit zavaró, hogy Google Reader-ben a hírek címsora alatt mindenféle "szemét" jelenik meg. Pár zavaró pixel, ami az olvasást nem nehezíti meg, csöppet rontja az "élményt". Erre van valamilyen megoldás?

(#9799) dqdb válasza Subimp (#9797) üzenetére


dqdb
Topikgazda

Ne dupla klikkelj, elég egy szimpla is. Ez a 10.50-nél megjelent idegesítő bug (vagy direkt van?).

kozyadam:

2: ez plugin vagy add-on? Azaz saját Windowsos telepítője van, vagy Firefox alatt települ?

3: ez eddig fel sem tűnt nekem, de tényleg így van. Szerintem egy user CSS segítene, ami egy pixellel alacsonyabbra veszi a megfelelő sort. Futok egy kört az oldallal, ha összejön, akkor belinkelem ide

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#9800) dqdb válasza kozyadam (#9798) üzenetére


dqdb
Topikgazda

3, Ez nem nagy dolog, de kicsit zavaró, hogy Google Reader-ben a hírek címsora alatt mindenféle "szemét" jelenik meg. Pár zavaró pixel, ami az olvasást nem nehezíti meg, csöppet rontja az "élményt". Erre van valamilyen megoldás?
Hozzál létre valahol googlereader.css néven egy fájlt, amelybe a következő sort írd bele:

#entries.list .entry .collapsed { height: 2ex !important; }

Ezután a Google Reader oldalán valahol a háttérben jobb klikk > Oldalbeállítások szerkesztése > Megjelenés > Saját stíluslap. A mezőbe írd bele az imént létrehozott fájl teljes elérési útját, majd töltsd újra a fület (RSS feed váltása nem elég).

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Opera böngésző (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.