Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#49701) emvy válasza tildy (#49699) üzenetére


emvy
nagyúr

Az szuper.

while (!sleep) sheep++;

(#49702) emvy válasza Tim82 (#49700) üzenetére


emvy
nagyúr

Ne bagatellizaljuk. Barmi lehet. Lehet, hogy semmi, lehet, hogy egy sima aritmia, lehet, hogy veszelyes aritmia, vagy akar rosszabb. Meg kell nezetni, ezen nincs mit beszelgetni.

while (!sleep) sheep++;

(#49703) fokukac válasza BlacKSouL (#49696) üzenetére


fokukac
nagyúr

sportolj.
Nekem is volt ilyen összevissza szívdobogásom, amikor hosszú időn át meg se mozdultam, csak sokat dolgoztam, egy helyben ültem minden nap 12 órákat, aztán otthon tespedtem.

Kis kardio, esténként fekvőtámasz, és azóta nincs ilyen probléma.

Elkorcsosul az ember ebben a munkáslétben.

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#49704) Tim82 válasza emvy (#49702) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem a jelenséget bagatellizálom el, de szerintem felnőtt, felelősségteljes ember nem internetes fórumra írja be, hanem elmegy házi- és/vagy szakorvoshoz.

Mondjuk én sem mentem el vele dokihoz, én egyszerűen elfelejtkeztem róla (mert mint mindenhez, ehhez is hozzá lehet szokni).

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#49705) bobsys


bobsys
addikt

ha egy oldalon nincs kint RSS feed gomb akkor meg belehet valahogy huzni RSS olvasoba?
szerk: meg is van, koszonom :DDD

[ Szerkesztve ]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#49706) Integra


Integra
titán

dió, karácsony, ajándék, diótörő :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#49707) concret_hp válasza BlacKSouL (#49696) üzenetére


concret_hp
addikt

ilyenekkel nem lehet szórakozni, húzzál el dokihoz!

vagy fullba vagy sehogy :D

(#49708) fokukac válasza concret_hp (#49707) üzenetére


fokukac
nagyúr

Bleki, gyere át, ki is ütünk gyorsan! :)

Aztán NEduddkitól kapsz egy kis utó-kezelést, garantáltan jól leszel. :)

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#49709) tbs válasza fokukac (#49708) üzenetére


tbs
addikt

Arra célzol, hogy inkább meggyógyul..? ;]

(#49710) Winner_hun válasza Viszlát (#49689) üzenetére


Winner_hun
félisten

[KLIKK]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#49711) tildy válasza emvy (#49701) üzenetére


tildy
nagyúr

Raadasul ingyen kaptam a gephez:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#49712) emvy válasza tildy (#49711) üzenetére


emvy
nagyúr

Szazdollaros cucc, nyilvan akcioban hozzacsaptak - attol, hogy olcso, meg persze jo.

while (!sleep) sheep++;

(#49713) tildy válasza emvy (#49712) üzenetére


tildy
nagyúr

£144 errefele.
Igy volt egyben : [link]
Valami 370-re jon ki nekunk cashbackkel a vegen cakkompakk.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#49714) emvy válasza tildy (#49713) üzenetére


emvy
nagyúr

Az nagyon jo ar.

En valami harom-negy honapig kerestem gepet, amire talaltam egy jo vetelt. (Eleg meglepo, hogy a jo technika es a nem tul nagy fizikai meret nem igazan letezik egyszerre egy gepben.)

while (!sleep) sheep++;

(#49715) tildy válasza emvy (#49712) üzenetére


tildy
nagyúr

Egyebkent jo vetel volt. Ha meg azt mondod, pixelhiba a screenen ennyire altalanos, akkor teszek ra, ugysem azt nezem.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#49716) Tothgera30 válasza Integra (#49706) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Uh... ez fájt... :DDD

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#49717) concret_hp


concret_hp
addikt

ő izé, ha hdd sentinel azt írja az egyik vinyóról, hogy kondíció 5%, jobb ha kurvagyorsan lementek róla mindent? :D

vagy fullba vagy sehogy :D

(#49718) Pttypang válasza concret_hp (#49717) üzenetére


Pttypang
veterán

Ha meg sikerul..

Everybody lies.

(#49719) tbs válasza concret_hp (#49717) üzenetére


tbs
addikt

Sztem téved... ;]

(#49720) emvy válasza tildy (#49715) üzenetére


emvy
nagyúr

Nem screenen általános a pixelhiba, hanem a szenzoron. De azt nem látod, mert a szoftver tudja, hogy hol van, és kitakarja.

while (!sleep) sheep++;

(#49721) emvy válasza emvy (#49720) üzenetére


emvy
nagyúr

Ja, csinalj egy olyat, hogy manualisan beallitod a kamerat ISO 100-ra es mondjuk 1 vagy 2 masodperces zaridore (1/1 vagy 1/0.5), ha lehet, akkor RAW modban elkattintod, es megnezed a fenykepet utolag. Keress rajta vilagito pixeleket.

while (!sleep) sheep++;

(#49722) fokukac válasza emvy (#49721) üzenetére


fokukac
nagyúr

Ne adjál már ötleteket neki...
Amúgy se elégedett sose, de ha elkezd deadpixelt keresni, tuti talál.
Így sose lesz boldog szegény. :(

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#49723) BlacKSouL válasza emvy (#49721) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Vagy tegye fel a lencsevédőt, és úgy csinálja meg a képet, akár 5s záridővel. Akkor 100% hogy meg fogja találni. :K

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#49724) NoLF válasza tope (#49667) üzenetére


NoLF
addikt

Regen ujsagot olvastak vagy konyvet, most telefont butykolnek.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#49725) fokukac


fokukac
nagyúr

Hát beszarás, hova fajul ez a világ, de komolyan.

Londoni állásokat nézegetek, és vaze, ilyen szerepel a required qualifications-nál, hogy, aszongya: "Islamic Finance Qualification (IFQ)";

Nem gondoltam volna, hogy ilyen is van... le kell vizsgázni, hogy nem kamat van (mert Mohammed 622-ben azt mondta, hogy az nem jó), hanem máshogy hívjuk?
Hihetetlen.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#49726) BlacKSouL válasza fokukac (#49725) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Nem hihetetlen. hitetlen.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#49727) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Due to the strike of Unionized rail workers in Korea...

Az ionizálatlan koreai vasúti dolgozók sztrájkja miatt...

;]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#49728) tildy válasza fokukac (#49722) üzenetére


tildy
nagyúr

Pedig van par cucc, ami meg nem volt visszakuldve:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#49729) BlacKSouL válasza BlacKSouL (#49696) üzenetére


BlacKSouL
addikt

I-es típusú Mobitz II.fokú AV-blokk. Erre hasonlít leginkább.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#49730) fokukac válasza tildy (#49728) üzenetére


fokukac
nagyúr

cöcöcö, szerintem csak túl fáradt voltál, hogy rendesen leteszteld őket :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#49731) tildy válasza emvy (#49721) üzenetére


tildy
nagyúr

Egyebkent ez lett a kedvenc kepem. Esmein keszitette:)

Kekeckedunk kukac?

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#49732) Dylen


Dylen
aktív tag

Tudna valaki linkelni nekem egy budapesti parkolási zónás óriástérképet? Tegnap megtaláltuk, ma már nem sikerül :F Olyan volt ami hatalmas felbontású és rá lehet közelíteni egészen pici utcanevekre is.
Köszi

[ Szerkesztve ]

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#49733) tbs válasza Dylen (#49732) üzenetére


tbs
addikt

(#49734) Dylen válasza tbs (#49733) üzenetére


Dylen
aktív tag

Kösszönöm szépen :)

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#49735) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

én

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#49736) FehérHolló válasza BlacKSouL (#49735) üzenetére


FehérHolló
veterán

:R

Skynet is real. It's called Google.

(#49737) Integra


Integra
titán

kis adalék, hogy miért rohad ez az ország belülről.. csak egy a sokból.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#49738) szőröscica válasza Integra (#49737) üzenetére


szőröscica
addikt

Egyébként bennem felmerült a kérdés, hogy pont Te miért foglalkozol ezzel a sok szeméttel? Holott Te vagy az egyik legnagyobb szószólója, hogy kitartással és akarattal, kemény munkával, tanulással és önképzéssel bármi elérhető. Akkor mi a halálnak a politikusokkal, meg a többi féreg dologgal foglalkozni?

Engem két dolog zavar, az egyik, ha rossz a közbiztonság és éjjel megkéselnek, a másik meg az emberi nemtörődömség.

(#49739) Integra válasza szőröscica (#49738) üzenetére


Integra
titán

mert szeretem az országom.
és ez többől áll, mint, hogy megkéselnek e, vagy pedig nemtörődöm az ember. nem lehet mindent mindig kizárni. sosem fog menni, én személy szerint pedig nem is tartom okos dolognak. tudni, látni kell dolgokat ahhoz, hogy egy nap helyesen döntsön az ember.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#49740) szőröscica válasza Integra (#49739) üzenetére


szőröscica
addikt

Úgy, hogy a jólét elérése nem a politikusoktól függ. És tenni úgysem tudsz semmit ellene, viszont minden nap, ha a híreket olvasod, függetlenül attól, hogy ki van hatalmon, felidegesíted magad rajtuk, aminek aztán tényleg semmi értelme.

(#49741) tildy válasza szőröscica (#49738) üzenetére


tildy
nagyúr

Ritka esetek egyike, de egyetertek Integraval. Az, hogy nem otthon dolgozunk netan, vagy ki-ki a maga modjan valamit elert, nem azt jelenti, hogy nagy ivbol kell midnenre tenni.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#49742) bobsys válasza Integra (#49737) üzenetére


bobsys
addikt

Az adomany 1% megy mentesre/vesznek belole valami muszert, 99% meg elmegy mukodesi koltsegre.
Eslo munkahelyemen ugyanabban az epuletben kezdett valami alapitvany (az is ilyen rakos gyerekes volt, de nem biztos, hogy ugyanezek voltak 2002/2003ban) es a parkoloban Astra meretu kocsikkal parkoltak, 2-3 ev utan mar bohomnagy Merci SUVal parkoltak az alapitvany vezetoi.

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#49743) Integra válasza szőröscica (#49740) üzenetére


Integra
titán

más dolgoktól leszek ideges, ez sokkal inkább megdöbbenés, hogy mennyire arcpirítóan pofátlanok az emberek, akiknek példát kellene mutatniuk. mindenki, aki közszereplő, kiemelten fontos szervezet tagja, nekik pláne példával, jó példával kellene szolgálniuk a társadalom számára. mi van ehelyett? maximálisan az ellenkezője. bárhova nézel azt látod, hogy mindenkinek mindent szabad. fejétől bűzlik a hal, ez a mondás örök igazság. amit azok a hazaárulók ott fent és nagyon nagyban megtesznek, azt lent, a kicsik ugyanúgy megteszik a saját méretükben, jelen elsetben ez a fószer adományi pénzekből fuvaroztatja magát minden szabályt felrúgva, majd utána még hazudozik is össze-vissza. és lebukik a szarházija, és nem farkát behúzva bocsánatot kér a mérhetetlen pofátlanságáért, hanem magyaráz és terel... mind ilyen, az összes. lehet itt gondolni a bentley-vel parkoló bunkóra, meg a tévés másik főbunkóra, az lézerblokkolós audis lázár gyerekre, a liptaira a véletlenül a napellenzőből leesett rokikártyára, a többi száguldó és letraffizott országgyűlési képviselőre, egyszerűen bárhova nézel, mindenki megúsz mindent. kéz kezet mos. csak egyféleképpen lehet, látni, figyelni és emlékezni. a médiának óriási ereje van, ez az egyetlen még amennyire működő és létező fék ma ebben a recsegő romlott rendszerben, nem véletlen akarják a fiúk ennyire eltüntetni a maradék ellenállást.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#49744) FehérHolló válasza bobsys (#49742) üzenetére


FehérHolló
veterán

Az is megdöbbentő például, hogy a vöröskeresztes gyűjtőbe bedobott ruhák döntő része azonnal a darálóba megy, ami végtermékét a kereszt a ruhagyárak felé értékesíti. :)
Hasonló a helyzet az adomány alapélelmiszerekkel. Eladják őket, mert "nem éri meg" elszállítani azokra a helyekre, ahol szükség lenne rá.

Én csak a lokálisan működő, kis alapítványokban látok rációt. (i.e.: alacsonyabb lopásfaktort.)

Skynet is real. It's called Google.

(#49745) Integra válasza FehérHolló (#49744) üzenetére


Integra
titán

így van. közvetlen a rászorulók kezébe kell nyomni a ruhákat, a játékokat, élelmet, mindent. mert különben nem biztos, hogy oda jut, ahova kell.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#49746) Integra válasza szőröscica (#49740) üzenetére


Integra
titán

de mondok egy példát mitől leszek ideges, ha budpaesten vagyok. haladok a hungárián, thököly kereszteződés és a tisztára suvickolt autóm szélvédőjét az ostoba leakarja mosni a piros lámpánál, erőszakosan nyomul és csöpögteti rá a mosószeres levét, noha látja, hogy az autóm patyolat tiszta... rázom a kezem, ne, ő csakazértis...
a többit nem írom le inkább, ilyenkor mi van bennem és mit tennék ezekkel.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#49747) szőröscica válasza Integra (#49743) üzenetére


szőröscica
addikt

A közszereplők viselkedésével kapcsolatban egyetértek veled, viszont a média elhallgattatásában nem értünk egyet. Soha ilyen hangos ellenzéki médiatevéknység nem volt még, mint most. Olyan portálok számítanak ma megbízható, hiteles hírforrásnak, amiken pár évvel ezelőtt mindenki nevetett, hogy mennyire gagyi, igénytelen, tényszerű hibák sorával tele lévő cikkeik vannak (pl. Index).

Szóval ha egy dolog van, amit én nem féltek, az a sajtószabadság.
Független sajtó az nincs és nem is volt soha. Mindkét oldal pénzeli a magáit, a többiek meg úgysem maradnak életben, függetlenül az aktuális kormánytól.

(#49748) FehérHolló válasza Integra (#49746) üzenetére


FehérHolló
veterán

Bele kell tolni az ablakmosót az arcába, amikor épp fölé hajol.

Múltkor valami bohóc akart beszállni az autóba a Fehérvári-Bocskai sarkán. Aztán dörömbölt az üvegen ezerrel, mert csukva volt az ajtó.
Biztos vicces lett volna neki, ha elhozom Bécsig.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#49749) EQMontoya válasza Integra (#49739) üzenetére


EQMontoya
veterán

(#49750) gaborbol válasza bobsys (#49742) üzenetére


gaborbol
őstag

Itt sincs maskent. Par napja volt a hirekben, hogy szapordnak a profitert dolgozo alapitvanyok akik minden adwkozott dolllarbol 80-85 centet megtartanak mukodesi koltseg cimen. Aki egyszer adakozott azokat listara teszik es 6-8 alkalommal felhivjak meg oket, hogy az ehezo gyerekek meg a rakosok meg a serult veteranok. Persze adokozok 85%-a 65 eves vagy idossebb.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.