Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#49051) BlacKSouL válasza föccer (#49048) üzenetére


BlacKSouL
addikt

ezmiez az új ábrázat? :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#49052) föccer válasza BlacKSouL (#49051) üzenetére


föccer
nagyúr

Megborotválkoztam, megszelídültem. Így már talán a gyerek sem áll meg a fejlődésben, ha meglátja az avatáromat. :D

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#49054) fokukac válasza bobsys (#49053) üzenetére


fokukac
nagyúr

Die Welt ist nicht genug - Lázár 007

:D

Amúgy biztos menni fog. Milyen f.szán megcsinálták az útdíjrendszert is.

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#49055) tildy válasza bobsys (#49053) üzenetére


tildy
nagyúr

WTF, durva.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#49056) tbs válasza fokukac (#49054) üzenetére


tbs
addikt

Azok nem ők voltak. Az az Emőri "Kontrax" Gábor féle iCell volt, nem..? Ez mintha montanás/humánszoftos holmi volna...

(#49057) fokukac válasza tbs (#49056) üzenetére


fokukac
nagyúr

úgy értem, hogy volt rá egy tender, majd végül a nyertes visszalépett, az állam pedig szintén megsértődött és azt mondta hogy megcsinálja ő és meg is csinálta úgy ahogy

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#49058) Pttypang válasza bobsys (#49053) üzenetére


Pttypang
veterán

Lol :D

Everybody lies.

(#49059) Integra válasza bobsys (#49053) üzenetére


Integra
titán

semmi új nincsen ebben, max a naívabbik fele szépen lassan csak megtanulja, hogy, hogyan működik az újkori kommunista hatalom.. lázár is csak parancsot teljesít, ugyanolyan csicska, mint a többi. csípi a szemüket, hogy nem övék a bevétel. megoldják ezt is. éljen a fülkeforradalom.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#49060) Tikakukac


Tikakukac
titán

Olyan romboló bír lenni a mai emberek hozzáállása bármilyen vásárlással kapcsolatban aprón, hogy kész. Ez az írunk valamit és aztán kuss marha dühítő bír lenni, főleg 20 embernél 2 nap alatt. Semmi hülyézés, vagy meggondolom, vagy drága, és a legmocskosabb, hogy az újabb írásra is csend lesz. Régen azért még válaszolgattak az emberek ha kérdezték őket, ma meg... áh.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#49061) NoLF válasza Tikakukac (#49060) üzenetére


NoLF
addikt

a régi szép időkben az emberek kérdeztek, választ kaptak, problémamentesen vásároltak. már vagy 7 éve nem aprózom, de sajnos van egy sejtésem az állapotokról... :(

[ Szerkesztve ]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#49062) Tikakukac válasza NoLF (#49061) üzenetére


Tikakukac
titán

A telefonokról ne is beszéljünk. 2 óra és ott vagyok, viszem, okés, remek, nagyon jó, tetszik és mikor várom mi van semmi. Csörgök, ismeri a számot fel sem veszi. Ha meggondolta magát valaki okés. Legyen, de ne ráncigáljuk már a másikat nonstop a semmiért aztán meg tegyünk úgy, hogy nem történt semmi.

Az, hogy grátiszban információs pultnak gondolnak mindig... meg ha írok 2000 karaktert hirdetésre, olvasd el, aztán ha tetszik, írj. De amit leművelnek néha, hajam leőszül. Újra meg újra ki kell másolni a szöveget, mert nem fogja fel. Gyilkos, hála Istennek nemsokára elmegy minden a háztól :U

De a vétel sem jobb, ott is amik vannak... gyerek sértődik, hogy miért kérdezek rá az alkura, mikor ez remek ár. Remek-remek, csak ha bemegyek Iponba a te árad alatt kapok papíros garral ugyanolyat. És akkor ugye automatice bunkó vagyok mert rá mertem kérdezni. Hát ez van...

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#49063) NoLF válasza Tikakukac (#49062) üzenetére


NoLF
addikt

részvét. menekülj a bizniszből :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#49064) Tikakukac válasza NoLF (#49063) üzenetére


Tikakukac
titán

Nehéz, de valamikor január magasságában lesz minden ami kell, és akkor 2-3 évig kuss van a gépek meg notik körül.

Csak tényleg annyira flott lenne, ha mindenki tudna olyat, mint a nagy ritkaság. Egy jó üzlet lemegy 30 perc alatt. Van aki 2 hétig hiteget meg cseszekedik és semmi, kiderül pénze sincs, de cserébe ad gitárt. Lohoool. Tényleg most pattant meg az agyam, sok lett egyben....

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#49065) NoLF válasza Tikakukac (#49064) üzenetére


NoLF
addikt

relax and resign with respect :R

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#49066) Tikakukac válasza NoLF (#49065) üzenetére


Tikakukac
titán

Nehéz, de muszáj, különben idegileg kigyilkolnak :B :R

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#49067) Pttypang válasza Tikakukac (#49060) üzenetére


Pttypang
veterán

Nekem is sokara, de valaszoltak, lehet, hogy nalad is csak elfoglaltak :)

Everybody lies.

(#49068) Joker88


Joker88
őstag

Mennyi idő alatt ér ki egy elsőbbségi levél azt Egyesült Államokba ?

In loving memory of Garrett Lockhart

(#49069) Pttypang


Pttypang
veterán

majdnem koltoi kerdes: ecdl jo vmire?

Everybody lies.

(#49070) FehérHolló válasza Pttypang (#49069) üzenetére


FehérHolló
veterán

Titkárnői állásra esetleg pluszpont.

Skynet is real. It's called Google.

(#49071) Pttypang válasza FehérHolló (#49070) üzenetére


Pttypang
veterán

Lassan lejar a 2 ev amig lehet igenyelni, es gondolkodom, hogy meger-e nekem 5k-t h kiallitsak O.O

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#49072) EQMontoya válasza FehérHolló (#49070) üzenetére


EQMontoya
veterán

Arra jobb két nagy mell. :D

Same rules apply!

(#49073) bandus


bandus
veterán

jesszusúristen: [link] ezt az embert amúgy honnan kukázták elő? :D ha kimegyek az otthoni megye 3-as focimeccsre, ott látok ilyen arcokat. és a legszomorúbb, hogy el is hiszi, amit mond.
a kedvencem:
"Tehát ön mögött áll egy komoly szakmai stáb?

Igen, úgy hívják hogy Magyar Energetikai és Közműszabályozási Hivatal, úgy hívják, hogy Nemzeti Fogyasztóvédelmi Hatóság, Nemzeti Fejlesztési Minisztérium, Nemzetgazdasági Minisztérium. Most egy rezsimegbeszélésen 35-40 szakértő vesz részt."

hagy ne mondjam, hogy kik dolgoznak ezeken a helyeken: azok akik sem a multiknál, sem az állami szférában nem találtak értelmes munkát, normális fizetésért, a maradék :) legalábbis ha a saját ismerősi körömet nézem. és róluk emg pontosan tudom, hogy milyen szakmai színvonalat képviselnek.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#49074) föccer válasza Pttypang (#49071) üzenetére


föccer
nagyúr

Nem.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#49075) Melack válasza bandus (#49073) üzenetére


Melack
veterán

A szakértőkkel egy bajom van: baromira nem értik, hogy működik egy multi, és hogy miket kell tenniük azért, hogy egy adott szolgálatás gond nélkül menjen...

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#49076) EQMontoya válasza bandus (#49073) üzenetére


EQMontoya
veterán

Megnyerő a fizimiskája. :D

Same rules apply!

(#49077) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Amúgy én nem értem miért nem lehet mo-on felhőkarcoló, nem azt mondom egy csúnya kocka nem illik a Bp városképéhez, de pl, a Empire State Building szép.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#49078) emvy válasza zoltanz (#49077) üzenetére


emvy
nagyúr

Mert alapvetoen megvaltoztatja es dominalja a varoskepet, attol fuggetlenul, hogy szep vagy nem szep.

while (!sleep) sheep++;

(#49079) EQMontoya válasza emvy (#49078) üzenetére


EQMontoya
veterán

Jah, és amúgy is olyan gyönyörű magas épületeket sikerült feldobnunk Budapestre, mint a NET meg a Schönherz, ezekből valóban nem kell több a városképbe.

Same rules apply!

(#49080) szőröscica válasza EQMontoya (#49072) üzenetére


szőröscica
addikt

Az a legjobb!

(#49081) Tikakukac válasza Pttypang (#49067) üzenetére


Tikakukac
titán

Sorozatban elfoglalt egy rakat újonc, akik ide-oda be is írnak és 30 percenként az oldalon tevékenykednek... Kicsit nehezen hihető, pláne, hogy ez a mai nappal átlépte a 20 főt is :N

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#49082) föccer válasza zoltanz (#49077) üzenetére


föccer
nagyúr

Azért ezeket a felhőkapcolókat le is kellene alapozni. Budapesten meg nem nagyon találni éppeszű mélységig sziklát, csak homokat, meg kavicsot meg egy kevés mészkövet.

Manhattan sem véletlenül úgy épült, hogy két, különálló csoportban vanak a felhőkasrcolók, köztük meg nincs magas épület. Ott találtat kellő teherbírású sziklát.

És egyébként terveztek Budapestre 120m magas toronyépületet, de szerencsére nem lett belőle semmi.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#49083) Integra válasza EQMontoya (#49079) üzenetére


Integra
titán

schönherz egy csodás épület, még a szétverés előtt tartottam benne többször edzéseket, így csak külsősként ismertem, egy "gyöngyszem", komolyan :DDD szerencsére nincsen sok ilyen épület...örüjünk, hogy bp-en ennyi régi épület megmaradt a bombázások után is. vigyázni kell rá.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#49084) zoltanz válasza föccer (#49082) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Akkor meg legyen még egy főváros ahol lehet építeni, Ausztráliának is van egy üzleti fővárosa meg egy történelmi.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#49085) Integra válasza zoltanz (#49084) üzenetére


Integra
titán

majd ha készen lesznek a stadionok, szaruon épít magának egy felhőkarcolót mordorban a saját bejáratú focipályája mellé. :))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#49086) zoltanz válasza Integra (#49085) üzenetére


zoltanz
nagyúr

:DDD
Menjen haza inkább Indiába.

Tim82

Dehogy csak most volt a Petőfi-n vagy valamelyik ilyen rádión erről egy műsor és ez a véleményem.

Onolni lehet azé nem?

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#49087) Tim82 válasza zoltanz (#49084) üzenetére


Tim82
nagyúr

Mármint azért legyen egy amúgy Magyarország esetében teljesen felesleges és értelmetlen plusz "üzleti" főváros, mert neked tetszenek a felhőkarcolók? :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#49088) Tim82 válasza zoltanz (#49086) üzenetére


Tim82
nagyúr

Persze, bármit lehet, csak kicsit abszurdnak hatott. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#49089) bandus válasza zoltanz (#49077) üzenetére


bandus
veterán

egy építész ismerősöm mondta egyszer, hogy bp-en nem épülhet a parlamentnél magasabb épület. nem tudom mennyi a valóságtartalma, de elképzelhető, hogy így van.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#49090) Integra válasza bandus (#49089) üzenetére


Integra
titán

majd felhúznak egy vitya szobrot, az tuti magasabb lesz a parlamentnél :))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#49091) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Beszélhetünk másról is, itt a prostitúció, amiben elsők vagyunk mi adjuk a legtöbb örömlányt pl Hollandiának. :DDD
Sok fiatal aki most nől fel azt látja ugye, hogy legális a prostitúció, pedig az nem becsületes foglalkozás. Legalább is biztos, hogy én nem fogadnék barátnak kurvát. :U

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#49092) Melack válasza Integra (#49090) üzenetére


Melack
veterán

És az lesz az osztyavitykó?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#49093) parandroid válasza zoltanz (#49091) üzenetére


parandroid
nagyúr

"Legalább is biztos, hogy én nem fogadnék barátnak kurvát."

Most én jövök integra minap feltett, kissé tán demagógnak ható, de elgondolkoztató kérdésével: és mi van, ha nem tudod róla, hogy az?

Másrészt meg ugye idekívánkozik már megint a klasszikus kérdés, hogy ki is a kurva? Aki az út szélén napi 12 menetet bevállal, akit havonta kétszer meglátogat egy tehetős ismerőse, vagy esetleg az is, aki a boldogabb élet reményében 17 évesen és szűzen hozzáment egy (hozzá képest) jómódú fickóhoz, aztán szült neki 2 gyereket és együtt öregedtek meg, viszont az érzelmi kapcsolat hiányzik? Esetleg azokat a lányokat is idesorolod, akiket a minapi, nagy vihart kavart kezdeményezés is említett, miszerint ingyen léphetnek be szórakozóhelyre, csak azért, mert mutatósak? Vagy csak akkor lesznek azok, ha valaki vesz nekik egy italt, hogy nagyobb eséllyel csíphesse fel őket? Akkor is azok, ha öszejön az este az aktus, vagy akkor is, ha nem? És ha egy ilyen felcsípés vége hosszútávon házasság, gyerekek, és az egész a klasszikus, keresztényi családmodellbe torkollik, akkor is kurva a hölgy?

Egyébként is tisztázzuk: az a kurva, aki pénzért cisnálja, vagy az a kurva, aki sokat és sokféle partnerrel csinálja? Csak mert az utóbbi esetben könnyen lehet, hogy sok férfiismerősöd is beleesik ebbe a kategóriába.

Szóval hogy is van ez a kurva-élet? (Uhh, ez annyira szar lett, hogy nekem fáj, de mindegy...)

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#49094) szőröscica válasza parandroid (#49093) üzenetére


szőröscica
addikt

Nekem egy távolabbi ismerősömről kiderült, hogy erotikus masszázzsal, happy endinggel foglalkozik, de nem változott irányában a hozzáállásom, vagy a megítélésem. Ha találkozunk, mindig jót beszélgetünk.

(#49095) fokukac válasza szőröscica (#49094) üzenetére


fokukac
nagyúr

csak beszélgetés, és nincs is happy ending? :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#49096) bobsys válasza parandroid (#49093) üzenetére


bobsys
addikt

az a kurva aki velem nem csinalja :DDD
lasd korrupcio az az amibol kihagynak

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#49097) concret_hp válasza Tim82 (#49087) üzenetére


concret_hp
addikt

másnak meg a stadionok tetszenek és akkor most mi van? :DDD

vagy fullba vagy sehogy :D

(#49098) Integra válasza zoltanz (#49091) üzenetére


Integra
titán

miért nem becsületes foglalkozás? mi a becsületes foglalkozás? politikusnak lenni becsületes? vagy banki tisztviselőnek? buszsofőrnek? takarítónak? puff-ban dolgozni vagy privátban miért nem becsületes?
és ahogy peterket is mondja, ki a kurva? ki minősül annak és miért? aki vállalja és csinálja, vagy aki csinálja pénzért, drága táskáért, utazáésrt, de közben a többire mutogat és minősíti őket, hogy ők a kurvák? vagy akinek "véletlen" minden hónapban más gazdag pasija van? vagy aki beházasodik, "véletlen" terhes lesz, hogy bebiztosítsa magát? az én értelmezésem szerint ezen utóbbiak azigazi büdös kurvák, de őket sem ítélem el, ezt dobta nekik az élet, ők választották, mindenki megkapja azt, amire született és amit beakar vonzani. nekik ez az osztályrészük. hidd el, nem boldogok, sosem lesznek azok.
de ha a klasszikus prostitúciónál akarunk maradni, akkor azt gondolom, hogy többen közülük becsületesebben, keményebben dolgoznak, mint az irodában lebzselők, vagy akár itt a topicban közülünk is a legtöbben. több ilyen barátnőm van, ők a komolyabb kategóriába tartozó nők, nem az egyetemi tandíj miatt fekszenek le másokkal. nem köpködnek a másikra, csöndesek, talán még belül szégyellik is, de megoldják magukban az elszámolást, nem mutogatnak másokra. tiszták, igényesek, nagyon jó nők, kifizetik a számláikat, nem drogoznak, nem alkoholisták etc. általábban mindegyik életében valami tragédia van, az anyagi kompenzáció édes kevés az elszenvedett verésért, halálért, sérelmekért. és mégis, kedves, segítőkész emberek. futottam már bele prostiba, sejtettem róla, de nem érdekelt, orbitálisan jókat keféltünk. aztán később konkrétan bizonyítódott is a kérdés. és? elsőre azért sokkolja az embert a tudat testközelből, főleg ha nem jár kurvázni és sosem fizet szexért. nyílván nem volt hosszú életű történet, nem is azért kerültünk össze, hogy ásó kapa meg harang lesz, de ettől még biztosan nem köpöm le, legkevésbé vágok a fejéhez olyat, hogy nem becsületes a munkája. hamarabb számíthatok ezekre a barátnőimre, mint azokra a haverokra, akik menő karrieristák jó fizetéssel, akik "becsületes" munkát végeznek. és a legtöbb ilyen nőben sokkal több az emberség, a szolidaritás, mint a becsületes munkásokban.
:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#49099) zoltanz válasza parandroid (#49093) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Sztem az is kurva aki érzelem nélkül házasodik.
Természetesen csak akkor ha összejön az aktus.
Az nem kurva aki ala natúr csak sok nővel/férfival csinálta.

Integra

Gondolom akkor neked nincs lányod akit féltesz ettől az élettől. ...Én olvastam egy drog túladagolásban meghalt 15 éves Holland örömlány naplóját könyvben (valós történet ajánlom neked olvasd el)... (sajnos ez már nem ritka eset)

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#49100) EQMontoya válasza Integra (#49098) üzenetére


EQMontoya
veterán

Nem az a kurva, aki pénzért baszik, hanem aki Audiért.

Bővebben: az előbbinél legalább tisztázva vannak a szabályok, napszaknak megfelelő köszönés után mindenki megkapja, amiért az adott helyen megjelent, majd távozik.
Az utóbbinál meg nem épp erről van szó, álcák, hazugságok, önámítás.

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.