Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#49751) concret_hp válasza gaborbol (#49750) üzenetére


concret_hp
addikt

tuti meg lehet csinálni, úgy hogy még szabályos is, de nem tudom, hogyan tudnak az ilyen emberek tükörbe nézni :U

vagy fullba vagy sehogy :D

(#49752) bobsys válasza gaborbol (#49750) üzenetére


bobsys
addikt

Tudom, de itt a multkor kb 3 perc alatt kideritettem (januari paycheckbol adomanyozok), hogy hany szazalek megy el mukodesre es mennyi amibol segitenek, kotelesek nyilvanossa tenni az adobevallasukat ahol le van irva, hogy 10 milka adomanybol 2 ment el mukodesre a tobbi pedig a raszuroloknak.

Azt jobban szeretem, mikor mondjuk a templom/helyi belyeggyujto klubb tart gyujtest leadod es mar adjak is oda a masik sorban allonak akinek szuksege van ra.

[ Szerkesztve ]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#49753) Integra válasza szőröscica (#49747) üzenetére


Integra
titán

az, hogy te, én, mi itt mind tudjuk használni az internetet és van is lehetőségünk a használatára, ez csak egy kicsiny szeglete az egésznek. és pont itt a gond. könnyen csapdába eshetünk, ha azt gondoljuk, hogy mindehol így van. szerintem ez nagyon nem így van.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#49754) Integra válasza FehérHolló (#49748) üzenetére


Integra
titán

tegyük fel, hogy lespriccelem (bár a srpicni nem állítható úgy). akkor mi van? ráver az autómra, összekarcolja, behorpasztja? kapásból lesz 50-100e ft károm. aztán kiszállhatok és megverhetem. valszeg le is ütöm, ha szerencsém van, akkor olyan gyorsan és erősen csinálom, hogy a másik két ablakmosós gyökér nem mer már nekem jönni, ha nem, akkor velük is bunyó van, amit ha jól helyezkedek megoldok, ha elkések vele, akkor abból csúnyán is kijöhetek akár. így vagy úgy, lesz egy újabb szép rendőrségi ügyem, meghurcolás, fenyegetőzés, rabosítás, gyanusítás, csoportos garázdaság, súlyos testi sértés kísérlete etc... jártam már rendőrségre meg bíróságra, hiába volt jogos és bizonyított önvédelem, nem védett meg a rendszer, tudom miről beszélek. semmi kedvem hozzá újra.
szóval te akarsz spricnizni? én nem szívesen. :U

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#49755) Integra válasza gaborbol (#49750) üzenetére


Integra
titán

a másik fele az egyházak. ugyanez.
sajnos egy távolabbi családtagom egy hit közösségbe került nem is olyan régen, fogalmunk sincsen, hogyan, nyílván gyengébb volt az ilyen behatások ellen, nem találta a helyét és bekerült, beszervezték.. aztán derült égből villámcsapás, megházasodott. igen, egy másik hitgyülishez... szülei sem örülnek, de mit tehetnek? ha ellenállnak, még jobban a gyülekezet karjaiba menekül a világ elől a gyerekük, és esélye sem lesz esetleg kimászni onnan...
és akkor itt jön képbe a pénz. oh, bocsánat, itt tizednek hívják, aki valami magyar csávó persze. szerinted hogyan él? és mennyiből? mit adakozik és mit tesz zsebre a tagok által befizetett tizedből? és hogy cserébe segítenek ha baj van, munkával etc.. és azt hogyan teszik? egyszerű a már dolgozók kitúrják a nem hitgyüliseket az állásaikból, hát így segítenek...
ez is maffia, nekem édes mindegy, hogy hogyan hívják, hit gyülekezete, vagy szcientológia egyház vagy bármi más alapítvány. ugyanaz, csak a saját zsebüket tömik. és undorítónak, de egyben bűncselekménynek is tartom, hogy hogyan használják ki a gyengébb, sebezhetőbb embereket, használják fel a saját anyagi hasznukra és hogyan manipulálják őket.
és nem tudunk mit tenni, ott állunk és tehetetlenül nézi mindenki és csak remélni tudjuk, hogy a gyerek nem távolodik el a családtól teljesen és nem szippantja magába az a magát egyháznak csúfolt modernkori rabszolga tartó intézményrendszer.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#49756) concret_hp


concret_hp
addikt

amúgy azt fogtátok, hogy az egész tankönyv biznisz államosítására az (is) indoklás, hogy a központosított beszerzés sz@rul működött? :C

vagy fullba vagy sehogy :D

(#49757) concret_hp válasza Integra (#49755) üzenetére


concret_hp
addikt

pár napja láttam valahol, hogy átadtak valami szcientológista központot valahol az usában. 150M usd-re emlékszem. azért annyi lóvét 1 projektre összeszedni, úgy, hogy "adományokból" jön be az egész...

vagy fullba vagy sehogy :D

(#49758) bobsys válasza concret_hp (#49757) üzenetére


bobsys
addikt

Hehe, az itt van Floridaban a nyugati parton (Clearwater) es azert lett 150 millio, mert a nagyreszet a penznek elsikkasztottak, azt mondjak eleg jol helyezkednek Hollywodban es ott azert van penz.
Az idevago South Park reszlet

[ Szerkesztve ]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#49759) NoLF válasza bobsys (#49758) üzenetére


NoLF
addikt

Travolta: Is this where he lives? Oh my God! :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#49760) tbs válasza Integra (#49753) üzenetére


tbs
addikt

+1 :K sajnos... Iszonyú "egyszerű"* emberek vannak...

*: Semmi negatív felhang. Tényleg. :B

(#49761) BlacKSouL válasza Integra (#49754) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Vajon a rendőrautókat is mindig összemaszatolják egy százasé'? :U

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#49762) Integra válasza bobsys (#49758) üzenetére


Integra
titán

nemcsak ott, a világon mindenhol. megfertőzik a cégeket, a saját embereiket nyomják be mindnehova. általábban a hr-ren kezdik, itt próbálkoznak először, majd szépen tovább, felfelé. ügyes manipulátorok, ha megtalálják a gyenge embereket, ott kezdenek fúrni, rajtuk keresztül szivárognak be a magasabb körökbe. onnantól meg felsőbb parancsra jöhetnek már a hr-en keresztül a sajátjaik. nagyon veszélyesek. mo-n is ugyanúgy létezik ez a jelenség, mint bármelyik másik országban is.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#49763) Pttypang válasza Integra (#49762) üzenetére


Pttypang
veterán

A hazai urambatyam rendszerrel nem birnak :D

Everybody lies.

(#49764) fokukac válasza concret_hp (#49756) üzenetére


fokukac
nagyúr

persze.

Amúgy, mai téma:
[link]
Lehet, hogy a Közgép beszállna a biztosítási bizniszbe is.
Elképesztő, hogy mióta az MNB hatóság lett (kb. 2 hónapja), hogy szórja a büntetéseket, és milyen indoklásokkal.

"az általa bemutatott kgfb konstrukciókban nem elemzett megfelelő számú kiegészítő termék ajánlatot és azok ajánlási sorrendbe helyezését nem indokolta"

kb. 20 kgfb-t sorolt föl, a kiegészítők meg nem érdekeltek.

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#49765) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Hát ez kész. Tegnap behalt a levelezőprogram, egész este meg ma délelőtt azt csináltam, végre megvan minden. Most nézném valakinek a címét telefonban a névjegyeknél, erre elkezdi hívni a telefon. De még véletlenül se tudom letenni mert kikapcsolt a kijelző és vissza se akart kapcsolni. Be merjek ülni a kocsiba?o_O

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#49766) Melack válasza Winner_hun (#49765) üzenetére


Melack
veterán

Proximity szenzor kalibrálás sokat segíthet. Komolyan.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#49767) EQMontoya válasza Winner_hun (#49765) üzenetére


EQMontoya
veterán

Hondád van, szóval beülhetsz. :D Daciad lenne, féltenélek ezek után. :D

Same rules apply!

(#49768) BlacKSouL válasza Winner_hun (#49765) üzenetére


BlacKSouL
addikt

2 éve megvan a telefonom, alig használtam volna mms küldésre, mert minek, volt pár próbálkozás, de kb. 5-ből 1-et küldött el, a többit függőben hagyta. Most pénteken megint kéne, most tényleg az mms, kipróbáltuk, 1-et elküldött, nagy nehezen 10 perc alatt, erre váratlanul elküldte az elmúlt 2 év függőben lévőit is... :Y persze a frissre a válasz már nem jött meg, csak másnap. Felhívtam trémobilt, aszondja a 4. ügyfélszolga:szoftverfrissítés kell neki KIES-en keresztül. Felaktam a KIES-t, kiírja, hogy a telefon nem támogatja a KIES-en keresztüli frissítést :Y sammobile.com-on vannak hivatalos szolgáltatós friss frissítések. Regisztrálni kell, megtettem. Bejelentkezek, kikeresem a telefont, hozzá a legfrissebbet, erre kiírja, hogy jelenleg nem elérhető a régi tárhelyen, az új tárhelyre átmozgatás után majd egyszercsak elérhető lesz valamikor talán a firmware. :Y De mellesleg szerinte ez KIES-el is telepíthető...KIES szerint meg mégse. És az MMS meg ott pucsít a telefonban, kiírja hogy :"Küldés..." és nem történik semmi. 3G, adatkapcsolat be van persze kacsolva, de minek..
Na de nekem csak holnap kell kocsiba ülnöm...

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#49769) FehérHolló válasza concret_hp (#49756) üzenetére


FehérHolló
veterán

[link]

Skynet is real. It's called Google.

(#49770) tbs


tbs
addikt

1BTC = $550

(#49771) fokukac válasza tbs (#49770) üzenetére


fokukac
nagyúr

lufi :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#49772) bobsys válasza tbs (#49770) üzenetére


bobsys
addikt

az a kerdes, hogy shortoltad-e? :D

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#49773) tbs válasza bobsys (#49772) üzenetére


tbs
addikt

Többékevésbé. :DDD

@: Dehoooogy... Fel nem ismert zseni ez. :K

(#49774) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

nézi valaki a kézit?

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#49775) Integra válasza BlacKSouL (#49774) üzenetére


Integra
titán

lépéshibánál már csak nevettem :DDD
ezek hárman a stúdióban jobban szenvednek, mint a lányok a pályán, szerencsére csak 5 percig kell hallgatni őket.....

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#49776) tope válasza BlacKSouL (#49774) üzenetére


tope
addikt

Bacca meg, de miért nem játszott Görbicz a végén ? Végén a bírok kicsit eldöntötték, olyanokat engedtek tovább, amitt máskor majdnem kiállítással büntettek, fújnak olyan hettest, amit előtte továbbengedtek.

(#49777) Integra válasza tope (#49776) üzenetére


Integra
titán

kár azzal foglalkozni, megkell tanulni helyesen lépni :U

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#49778) BlacKSouL válasza Integra (#49777) üzenetére


BlacKSouL
addikt

De 10 percen belül 3x is...

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#49779) emvy


emvy
nagyúr

Mondjatok egy olyan eszkozt, ami

- erositohoz vagy DAC-hoz kapcsolodik, ezenkivul a halozatra
- PC-rol es mobilrol egyszeruen lehet outputkent hasznalni

Pelda: megnyitok egy FLAC fajlt a gepemen, es a kulso hangfalon hallom, mert a program a gepemen kitolja a kulso eszkozre, ami tovabbadja a DAC-nak/erositonek. Tehat NEM olyan eszkoz kell, ami lejatssza a gepemen megoszott zeneket.

Otletek?

while (!sleep) sheep++;

(#49780) tbs válasza emvy (#49779) üzenetére


tbs
addikt

mpd?

(#49781) emvy válasza tbs (#49780) üzenetére


emvy
nagyúr

Metropolitan Police Department?

(Nyilvan Music Player Daemon, de ehhez kell valami speci kliensoldali dolog? Tobb geprol is mennie kene, lehetoleg akar mobilrol is.)

while (!sleep) sheep++;

(#49782) tbs válasza emvy (#49781) üzenetére


tbs
addikt

[link]?

(De csak félig értem a kívánságod. :B Nálam egy behringer dac van az onkyo elé kötve, mpd futik rája irányítva az egyik virtualizációba', a csajok gond nélkül kezelik akármelyik gépről a cuccot már évek óta, pedig eléggé computter ántitálentumok. Új zenéket fel szoktak "húzni" rá (smb, telóról is), oszt megy a play webről. Ilyen castolom a streamet konkrét kliensre játékot még nem láttam élesbe' icecast kicsit nagyonmás.)

(#49783) emvy válasza tbs (#49782) üzenetére


emvy
nagyúr

Amit en akarok, az annyiban mas,mint ez, hogy en azt is szeretnem, ha a laptopon levo zenet is egy mozdulattal le lehetne jatszani. Tehat nem egy media servert akarok okos remote frtontenddel, hanem egy remote outputot.

Szerk.:http://www.ehomeupgrade.com/2008/11/04/windows-media-player-12-gets-network-streaming-mojo/ ilyesmi,csak wmptol fuggetlenul.

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#49784) Winner_hun válasza EQMontoya (#49767) üzenetére


Winner_hun
félisten

Peugeot boxerrel mentem... hondában másfél hete nincs akku. Igaz már megvan csak lusta vagyok berakni. Majd holnap vagy holnapután ha már úgyis kell vele mennem.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#49785) tbs válasza emvy (#49783) üzenetére


tbs
addikt

Ahhhha, akkor lassan megértem. :B Nincs rá ötletem. :D Egy barátom HF BT-t használt sokáig, de most egy wifi usb bridge-t (a wifi másik felén lógó usb device-t (jelesül dac) prezentálja a wifi innenső végén ülő gépnek), aminek gondja, hogy a kliensoldali driver nyűgös szar. Mondjuk kétlem, hogy lenne mobil meghajtója...

szerk.: Aha. A win-es az egy upnp dlna katyvasz. Ebben az irányba' lehetne keresgélni. Minidlna és Rygel van itthon (mikor melyik :DDD ), de a wines upnp-s játék icipicit mintha komplexebb lenne. :DDD A zixbokszomon van csak win... :B

szerk.2: Jah, az wmp-s ms mindig transzkódol (pontosabban nem láttam még nem). A flac szépsége ugrik is a kukába... :(

[ Szerkesztve ]

(#49786) tildy


tildy
nagyúr

Lenovo Saga vege :Y :C :C

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#49787) Lortech válasza emvy (#49779) üzenetére


Lortech
addikt

Nálam egy raspberry pi van, ami xbmc-t futtat, androidról yatse-val szoktam streamelni rá (DLNA), windows phoneról pedig nokia play to-val. PC-n (windows) a windows media playert használtam (play to feature), de ez ezer sebből vérzik és alig konfigurálható (pl. néha újra kell indítani a WMPNetworkSvc-t, vagy le kell lőni pár hálózati eszközt, hogy a szolgáltatás listenerjét megfelelő hálózati interface-en indítsa, amit visszafelé el is ér az xbmc). Aztán még a kinsky nevű dlna controllert használom. FLAC támogatást egyiknél sem próbáltam.

Thank you to god for making me an atheist

(#49788) emvy válasza Lortech (#49787) üzenetére


emvy
nagyúr

Ertem, en is ilyesmit olvastam. Szoval akkor maradt a media szerver. Koszi.

while (!sleep) sheep++;

(#49789) Viszlát válasza FehérHolló (#49744) üzenetére


Viszlát
addikt

Nem kifejezetten csak neked szól a válasz, meg a téma is lecsengett már, de azért mesélnék, hogy kicsit árnyaljam az általánosító mocskolódást.

Sokan tudják itt, hogy apám lelkipásztor és tőlem sem áll távol a kereszténység. A közösség ahol tevékenykedik nagyjából 30-50 főt számol, gyülekezetnek nevezik az ilyen csoportosulást, sajnos ebből is szitok szó lett, de ez most lényegtelen. Nem bejegyzett egyház (és nincs alapítvány sem), szimplán a gyülekezési jog alapján működik. Nem kap állami támogatást, sem 1+1%-t, sem semmilyen egyéb juttatást semmilyen szervezettől, hivataltól. Az egyetlen bevételi forrás a tized, aminek a teológiai hátterébe most nem mennék bele, annyit érdemes tudni, hogy normális esetben (ahogy ez ebben a gyülekezetben is működik) ez nem közösségi elvárás, mindenki önszántából fizeti ha fizeti, nincs nyilvántartva senkinek a jövedelme, sem a tized mértéke, ez egyéni felelősség. Fater egyébként polgári főállás mellett, teljesen ingyen végzi ezt a feladatot, sem fizetést nem kap, sem költségtérítést nem vesz igénybe, minden felmerülő költségét a főállásából befolyó jövedelemből fedezi. Egy 18 éves Astrát vezet, amit tőlem kapott 10 évvel ezelőtt, amikor az övé felmondta a szolgálatot (egy 81-es Kadett volt). Mindezen infókat nem mosakodásnak szánom, csupán a tisztánlátás végett.

Az egyetlen bevételi forrás nagyjából 2-5%-a megy el fenntartási költségekre egy évben, ami tulajdonképpen terembérlésből és eszközök vásárlásából tevődik ki (hangtechnika, projektor és hasonlók). A fennmaradó részt teljes egészében különböző karitatív tevékenységekre használják fel, mint például börtönmisszó, árvaházi misszió, fiatalok háza misszó, hajléktalanokkal kapcsolatos tevékenységek, stb. Emellett körülbelül 25-30 családot (többnyire sokgyermekest) támogatnak élelmiszerrel, ruházattal és egyéb jellegű segítséggel, mint például orvosi vizsgálatra szállítás, beteglátogatás (nincs szirénás autó). Nagyon fontosnak tartom megemlíteni, hogy mindezen tevékenységeknek csupán egy előfeltétele van, mégpedig az, hogy valódi szükség legyen. Tehát nem elvárás a közösség keresztényi jellegével egyetérteni, azzal azonosulni, vagy bármilyen formában "viszonozni" a segítséget.

A 90-es évek végén abszolút saját erőből felépítettünk egy 72 férőhelyes hajléktalanszállót, ami a Vöröskereszttel együttműködésben jött létre, hiszen az üzemeltetéshez szükség volt jogi háttérre, de minden anyagi vonzatot a gyülekezet állt és az építkezést is saját kezünkkel végeztük. A kezdeményezés és a végrehajtás olyannnyira egyedinek számított, hogy az akkori köztársasági elnök is eljött a megnyitóra. Aki olvasta anno a Hajléktalanul című beszámolómat, annak mondom, hogy az ott felvázolt sztorik mind innen származnak. A segítség nem állt meg és azóta is folyamatos, a kézenfekvő dolgokon túl igyekszünk valamilyen formában "normális" élethez hasonló helyzetbe hozni őket, a munkakeresésen túl például kétszer is elvittük a szálló józan életű lakóit a Balatonhoz pár napra nyaralni. A hajléktalanokon kívül rendszeres misszós tevékenységnek számít a tinédzserkorú árvák tanulásának, felnőtt életbe beilleszkedésének a segítése, az idősgondozás és sok más szociálisan rászoruló támogatása, nehéz lenne felsorolni mindent.

Mindezt csak azért róttam ide, hogy egy ilyen hétköznapi, egyszerű emberekből álló kis közösség is hatalmas munkát tud elvégezni, ha nem arról szól a történet, hogy a vezetők meggazdagodjanak és zsebre tegyék a különböző helyről befolyó pénzeket. És nem "térítésről" vagy behálózásról szól a segítő szándék...

Egyébként nagyon nehéz "munka" ez már csak azért is, mert iszonyú nehéz megtalálni a valódi rászorulókat. Mindenki szeret panaszkodni, annyi segélyt és támogatást begyűjteni amennyit csak lehet és közben nagyon sokszor csak lustaság áll a háttérben. Azok a családok akiken jelenleg is rendszeresen segítenek, többnyire egyedül maradt szülő miatt vannak bajban, de sokan a kialakult gazdasági helyzet miatt csak átmeneti segítségre szorulnak, Veszprém megye és a környező megyék szerencsére elég jól állnak munka szempontjából, az ország kevésbé szerencsés részeihez viszonyítva természetesen.

Felvetődött a ruha kérdése is, amire annyit tudok mondani, hogy nagyon sokan tulajdonképpen szemetesnek tartják az ilyen gyűjtéseket. A helyi Vöröskeresztről tudom, hogy iszonyú mennyiségű ruhát kapnak, de nagy része olyan állapotú, amit még egy hajléktalannak sem lehet odaadni szinte. Egyszer tizedmagammal három napon keresztül válogattam át 60 tonna ruhát, amiből végül 4 mázsa használható került csak ki. Voltak olyan zsákok, amikben a tetején pár ruha, alatta meg mindenféle szemét, ételmaradék, tönkrement műszaki cikk és egyebek voltak. Ugyanez van amúgy az élelmiszerekkel, sokszor lejárt szavatosságú dolgokat visznek be hozzájuk, fel nem foghatom miért, hiszen simán ki is dobhatná...

Sorry a hosszú hsz-ért, kikívánkozott...

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#49790) concret_hp válasza Viszlát (#49789) üzenetére


concret_hp
addikt

a többség feltételezhetően itt is rendes, mint ahogyan a példa is mutatja, csak az a baj, hogy a pár% suttyóról írnak... azaz az nem baj, hogy ők előtérbe kerülnek, hanem az, hogy nincsenek eltávolítva.

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#49791) tbs válasza Lortech (#49787) üzenetére


tbs
addikt

:Y Hö. Csudálkoznék, ha egy ennyire heterogén komplexum a lazán specifikált "szabványokon" fekve fájdalommentes lenne... Azért izgi, hogy elvileg működhet. :K

(#49792) Lortech válasza tbs (#49791) üzenetére


Lortech
addikt

Miért? Egész jól működnek ezek a wmplayeren kívül.
Sokkal többet is tud, de csak a kérdés szempontjából érdekeseket említettem.
Kedvencem, hogy yatse beszinkronizálja a pi-re kötött háttértáron lévő médiatárat a telefonra, borítókkal, és a telóról lehet indítani filmet, zenét a tévén / hangrendszeren. HDMI-CEC-en keresztül akár be is kapcsolja a tévét a pi, a raspbmc menüjét a samsung tévém távirányítójával is lehet irányítani, meg persze majdnem mindenhonnan mindent le tudok játszani másik eszközön vagy másik eszközről lejátszatni a helyi eszközön mobil, pc, és a pi (-így tv) között - persze problémák mindig akadnak. Imádom, hogy két klikkel feliratot letölt a sorozathoz az xbmc (akár mobilról streamelt tartalomhoz is), zenék dalszövege is két kattintás.
Azóta annyira megtetszett, hogy a notikra is raktam xbmc-t, hogy tudjam távirányítani a lejátszást mobilról, ha csak ágyból nézünk valamit. ;]

[ Szerkesztve ]

Thank you to god for making me an atheist

(#49793) Tim82 válasza Viszlát (#49789) üzenetére


Tim82
nagyúr

Szerintem most erősítetted meg a végkövetkeztetését, hogy lokális alapítványokban lehet és érdemes bízni. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#49794) tbs válasza Lortech (#49792) üzenetére


tbs
addikt

Nálunk ~3T médaiaanyag van a dobozon. SACD-k, APE-k, mp4-ek. Nekünk a központi tárolás jött be. Párom szokott hosszabb autóutakra a telójára másolni cuccokat, amikre nem kell vigyázni. Vhogy átláthatóbb Nekik. :B

(#49795) Dany007


Dany007
veterán

Nézte ma már valaki az SG.hu-t? Új design ami nem is érdekes, de inkább az, hogy odavan írva, hogy "lapcsaládunk" és utána felsorolja a PH!-s oldalakat is. Ezt most hogy? Társultak vagy mi a szössz ? :D

(#49796) Dilikutya válasza Dany007 (#49795) üzenetére


Dilikutya
félisten

Épp kérdezni akartam. Első helyen az sg-t írják, megvették volna a ph-t? Nem kéne. Az sg.hu-n borzalmas a cikkek színvonala.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#49797) Tim82


Tim82
nagyúr

Vazze. :DDD

Dany007, Dilikutya: élek a gyanúperrel, hogy az sg.hu leginkább a Prohardver Kft. tudta és beleegyezése nélkül tette ki azt, de biztosat nyilvánvalóan Parci tudna mondani.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#49798) Dany007 válasza Dilikutya (#49796) üzenetére


Dany007
veterán

Na ezen csodálkozom én is. Azért ez nem így megy! Írjak a modker topikba? ;]
Az SG nagyon a PH! színvonal alatt van. Bár ez az új design jót tett neki, ettől még nem különbözik sokban egy random bulvár újságnál. Hogy a fórumról ne is beszéljünk...

(#49799) Lortech válasza tbs (#49794) üzenetére


Lortech
addikt

Általában én is úgy használom, nálam 2T van a pi-re kötve (ntfs, döglassú raspbianon), és onnan megy a lejátszás a közvetlenül rá kötött eszközökre. Még mindig nem fejeztem be a fájlok átnevezését, hogy az xbmc scrapere felismerjen szépen minden filmet, zenét.

Thank you to god for making me an atheist

(#49800) tbs válasza Lortech (#49799) üzenetére


tbs
addikt

Jah, az ntfs nem winen mindenhol lassú... :( Akármilyen driverrel. :(

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.