Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#50351) fokukac válasza Integra (#50349) üzenetére


fokukac
nagyúr

[link]

:P
:))

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#50352) BlacKSouL válasza fokukac (#50328) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Költözzzé' el!!! :Y

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#50353) BlacKSouL válasza Kidus (#50339) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Mit szoktak nekem itt mindig javasolni... várjácsak...

Költözz el!!

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#50354) concret_hp


concret_hp
addikt

tudtok valami olyan oldalt vagy ilyesmit, ahol sok magyar startup össze van gyűjtve?

vagy fullba vagy sehogy :D

(#50355) Kidus válasza BlacKSouL (#50353) üzenetére


Kidus
őstag

Imadom a helyet, uj is, szep is, kandallo is van meg szep tagas nappali, koros korul zold, kozel a hegyre felvezeto ut, lehet menni a kutyaval erdoben barangolni, normalis a management, es teljesen megfizetheto.
Es eddig kb evente koltoztem, eleg volt. Nem megyek sehova :)
Kivetelesen a lakotarsaim is nagyon cukik, egeszen csaladias a hangulat.
Majd csak megoldodik ez a kutyas balhe is, semmi sem lehet tokeletes ugye, inkabb ez legyen a legnagyobb problemam mint barmi mas :)

Assuming Control

(#50356) Tothgera30 válasza fokukac (#50347) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Vártam őket sütivel, de nem jöttek :N .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#50357) Pttypang válasza Tothgera30 (#50356) üzenetére


Pttypang
veterán

Félnek tőled :Y

Everybody lies.

(#50358) tope


tope
addikt

Új hét új remények, de sikerült egy kicsit hátbadöfni (sőt inkább lelkileg) 1 mondattal így kezdésnek, de ez van, nem tudom miért gondoltam úgy ahogy.

(#50359) Pttypang válasza tope (#50358) üzenetére


Pttypang
veterán

Kinek sikerült?

Everybody lies.

(#50360) tope válasza Pttypang (#50359) üzenetére


tope
addikt

1 hölgynek, aki az információm alapján nagy marhaságot követ el, vagy csak én nem tudtam kivenni a morzsák közül valamit, hiába, a nőket érteni nagy feladat

(#50361) Dylen


Dylen
aktív tag

Okostelefonosok, akik telenornál vannak és neteznek! Van olyan nektek hogy egyszer csak megszakad a net? Nekem naponta 4-5 alkalommal is miközben használnám (vajon hányszor történik ez, amikor nem is használom és nem látom?!) Kicsit soknak tartom.

Egyébként pedig üdvözlöm a mai napon is dolgozókat :)

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#50362) Tim82 válasza Dylen (#50361) üzenetére


Tim82
nagyúr

Persze, előfordul, amúgy T-Mobile-nál is; mindkét szolgáltatónál jellemzően akkor tapasztalom, amikor 2G-ről 3G-re (vagy 3G-ről LTE-re) és visszafelé is ugrál.

Egyébként neked is helló Barad-Dur-ból.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#50363) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

bankban jaratopsak mongyak ma meg nekem ha dec2x-en meg nem vot pizem a mak-tol akkor ma hogyhogy???

udv

neduddki

mod: Melack: mak? eddig ha vmi nem ert ide karacsonyig az a csak jan4-5-6-utan futot be

azt tom hogy ez volt elso ban k nap, de mondom mak!

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#50364) Melack válasza neduddki (#50363) üzenetére


Melack
veterán

Ma volt az első banki utalási nap dec 23 óta.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#50365) Tim82 válasza neduddki (#50363) üzenetére


Tim82
nagyúr

Hopp, akkor ki tudod fizetni az alaplapot. ;]

Egyébként gondolom, 23-án délután ment ki tőlük az utalás, vagy ma reggel.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#50366) Melack válasza neduddki (#50363) üzenetére


Melack
veterán

Magyar Államkincstár? Mert ha ők utalnak támogatást, akkor annak bankszámlára tárgyhó első napjára be kell érkeznie. Ha nem,akkor előtte. Ez neked most jött el.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#50367) neduddki válasza Tim82 (#50365) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

kizart, mak-tol? mijota utalnak dec24-jan4-5-6 intervallumban?

udv

neduddki

mod: Melack: aha, de szla es nem tamogatas

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#50368) Tim82 válasza neduddki (#50367) üzenetére


Tim82
nagyúr

Lehet, hogy előbb utaltak. Az megvan, hogy 24-én biztosan nem utaltak, hanem előtte? :P (Egyébként ha úgy működnek, mint más állami intézmények, akkor valószínűleg 21-én, de inkább 20-án utaltak inkább, mert dec. 23-jan. 6. között "technikai szünetük" van. :) )

De ha ekkora problémát jelent, hogy előbb kaptál tőlük pénzt, szerintem szólhatunk nekik, hogy tartsák legközelebb vissza. ;]

Mellesleg elegánsan szkippelted a tartozásra vonatkozó megjegyzésemet. ;]

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#50369) neduddki válasza Tim82 (#50368) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

ott az elso szo: kizart!!!:- )))

udv

neduddki

mod: dec17volt a fizetesi hatarido....

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#50370) Tim82 válasza neduddki (#50369) üzenetére


Tim82
nagyúr

mod: dec17volt a fizetesi hatarido....

Ismerek egy bizonyos, errefelé foltosmacska-képpel megforduló emberkét, aki kb. négy hónapja lóg nekem egy alaplap árával... :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#50371) neduddki válasza Tim82 (#50370) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

en meg esmerk vkit aki honapokig nem hoszta a lapot:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#50372) Tim82 válasza neduddki (#50371) üzenetére


Tim82
nagyúr

Másfél hónap vs négy. Remélem, érzed a különbséget. Ráadásul nem is az én alaplapom, én csak közvetítettem (meg kifizettem a tulajdonosát, hogy miattam ne érje kár azért, mert a megrendelőnél az "egy-két héten belül tesztelem"-ből is három és fél hónap lett). :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#50373) neduddki válasza Tim82 (#50372) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

nem erzem :- ))) ksitil!!! en si kisek!!!:- )))
pized meg ennyi zbvan hog nem bizrsz tule lenni en meg epitkezem beeeeeeee

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#50374) parandroid


parandroid
nagyúr

Ilyenkor újév környékén mindig hajlamos vagyok eljátszani a gondolattal, hogy milyen szép nagy kerteket lehetne építeni magas falakkal, ahova be lehetne terelni a nap során folyamatosan petárdázó, erősen fiatalkorúnak tűnő helyikeménycsávókat, meg a környéken fellelhető valamennyi nagytestű kutyát, és megvitathatnák az elképzeléseiket a kérdéskörben. Különösen annak tekintetében lenne ez vicces, hogy ezek többnyire sötétebb bőrű, és láthatóan nem keresztény kultúrkörből idevetődött illetékességű individuumok, akik egyrészt vallási, másrészt neveltetési okokból kifolyólag már az én 3 kg-os, a nagyobbra nőtt szőnyegrojtok között elbújni tudó vérszomjas fenevadam elől is átmennek inkább az út túlsó oldalán lévő járdára. Ugyanakkor persze az is egy jó kérdés, hogy mit ünnepelnek ilyen lelkesen, ha otthon konkrétan komoly büntit kockáztatnák azzal, ha pogány ünnepeket ülnek (világit, mint az újév, még csak nem is feltétlenül keresztényt, mint a karácsony).

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#50375) tbs válasza neduddki (#50363) üzenetére


tbs
addikt

Jah, mi is makaptunk picit. :K

(#50376) tildy


tildy
nagyúr

Halleluja , nekem is ideert a penzem vegre, es a kamatfordulonap is holnap van.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#50377) Mawyx


Mawyx
senior tag

Minden évben utálom a szilvesztert, mindig lekések a megszervezéséröl. Amikor eszemben van, akkor még nagyon korai, utána ősszel jön az évvégi hajtás és mire feleszmélek, karácsony után, már megint elkéstem. Utána meg az a totális üresség januárban kibirhatatlan.
Viszont tökjó idő van :))

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#50378) tope válasza Mawyx (#50377) üzenetére


tope
addikt

Ne is mond, én jó 2 órája odakint felástam a virágoskertet, meg nemrég jöttem vissza a boltból, hát kimondottan jó idő van. Egy dolog babrál ki az egésszel, nincs semmi program még holnapra, menni kéne pedig valahova, csak ép nincs kivel, pedig azt hittem pár hete, hogy lesz, csak az élet, meg a "szerelem" közbeszólt. Mindegy, lesz ez még ígyse, legalább a séta jólesett.

UI: Új totyik mikor lesz vajon, kihúzzuk mostmár jövőre ahogy nézem.

[ Szerkesztve ]

(#50379) NoLF válasza Mawyx (#50377) üzenetére


NoLF
addikt

En is, mert mindig dolgozom es mosolyognom kell a sok reszeg baromarcu pofajaba akik epp nagyon jol erzik magukat... Ilyen ez a szakma.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#50380) EQMontoya


EQMontoya
veterán

A topic olvasása sokszor elgondolkodtatott már azon, hogy zewa részvényekbe fektessek. :)

Same rules apply!

(#50381) Integra válasza NoLF (#50379) üzenetére


Integra
titán

nem irigyellek ezért, kemény melónap lesz, kitartás!
holnap felkelek és menekülök ki a városból a csöndbe.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#50382) Pttypang válasza tope (#50378) üzenetére


Pttypang
veterán

Írták, hogy már nem nyitnak új topicot 50k-nál, pörög a végtelenbe :)

Én nem nagyon aggódom, hogy nem megyek sehova, szerintem nincs ezzel semmi gond, nem kötelező mindenképp menni valahova bulizni :)
[Meg még mindig nem írtam egy szót se a 10 oldalból, amit jan 6-ig össze kéne dobnom a szakdolgozatomból :DDD ]

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#50383) tope válasza Pttypang (#50382) üzenetére


tope
addikt

Jövőre majd összehozod :D , ja hogy 32 óra és jövőre van :B

Mawyx: Gyere, vagy menjek én ? ;)

[ Szerkesztve ]

(#50384) Mawyx válasza NoLF (#50379) üzenetére


Mawyx
senior tag

Kemény nap lesz, de te mindent könnyedén veszel.

(#50382) Crytec210: 10 oldalas lesz a szakdoga? Kemény ;] Nekem a tartalomjegyzék volt annyi :P Nah jó, nem :D

Az égési hólyagom tegnap húzódott vissza, mára meg tök kemény lett, gondolom 1-2 hét és ott ledobja majd a bőrt ahogy nő az új. Nem tudom nyomni a ctrl-t, mert nem érzek semmit.

Félek mit rendeznek majd ezek a suttyók fölöttem, lehet beülök a kocsiba és lemegyek anyámékhoz vagy topéhoz :D

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#50385) Tim82 válasza EQMontoya (#50380) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ugyan már, ez száraz zokogás, nem fogy itt zsebkendő. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#50386) tbs válasza Tim82 (#50385) üzenetére


tbs
addikt

Na ja, de sokan fosnak is... Pl. Inti, aki inkább lehúz vidékre... ;] :P

Mi a csajokkal a 10emeletesek között a semsey parkba' fogunk felengedni tucatnyi római gyertyát. :K Nem hangos, de látványos. Ez már a 6. év lesz hogy nyomjuk, egy ideje tapsot kapunk, illetve jönnek mások is oszt használják a "kilövőnket".

(#50387) EQMontoya válasza tbs (#50386) üzenetére


EQMontoya
veterán

Nem illegális-e, testvér? :)

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#50388) Pttypang válasza Mawyx (#50384) üzenetére


Pttypang
veterán

Nem, csak említették, hogy mivel ez az egyetlen nagyobb szünet van a beadásig, ezért jó lenne, ha minimum 10 oldalt összedobnánk belőle ennyi idő alatt..
A minimum 20 oldal, de pl elhangzott egy "jó lenne, ha karcolnátok az 50 oldalt" mondat is.. :Y
(#50383) tope
Eddigi terveim úgy néznek ki, hogy jövőre már egyetemista leszek, inni meg nem annyira szeretek, de ez még messze van ^^

Everybody lies.

(#50389) tbs válasza EQMontoya (#50387) üzenetére


tbs
addikt

Holnap..? 20:00 után..? Sztem egy jóideje nem. Vagy tévednék..? :B

(#50390) tope válasza Pttypang (#50388) üzenetére


tope
addikt

Hát az ivással valahogy én is így vagyok, nem azt mondom, hogy 1 felest (vagy kis bort) nem innék meg, de nem kívánom az alkoholt úgy, hogy na most berúgjak mint atom.
Sok sikert előre is.

(#50391) Tim82 válasza tbs (#50389) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem tévedsz.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#50392) concret_hp


concret_hp
addikt

hát én is így vagyok, nem nagoyn szeretem a szilvesztert. alapból nem vagyok az a bulizós fajta és az utóbbi nem tudom hány évben kb. mindig szarul telt az egész ilyen-olyan okokból. szerintem megnézek 1-2 filmet azt' jóvan :U

vagy fullba vagy sehogy :D

(#50393) parandroid válasza concret_hp (#50392) üzenetére


parandroid
nagyúr

Nálunk Stallone Oscar-ja a klasszikus minden szilveszteri film. Olyan, mint a Reszkessetek betörők karácsonyra. :DDD De minden évben találunk benne valami új apróságot, és alapból is zseniális.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#50394) Tim82 válasza parandroid (#50393) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ezt tudtam. Csak nem sejtettem.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#50395) e=mc² válasza Tim82 (#50394) üzenetére


e=mc²
őstag

expeditíven!

Ambulimax Provider

(#50396) fokukac válasza parandroid (#50393) üzenetére


fokukac
nagyúr

az előző hozzászólásodból úgy gondoltam, hogy minimum a Rambó, vagy a Kobra. :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#50397) parandroid


parandroid
nagyúr

Salgótarján a magyar Las Vegas 4énynégy44444négy4!!

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#50398) tope válasza tope (#50358) üzenetére


tope
addikt

Na nem mondtam semmit, illetve kiderült egy turpisság.

(#50399) Pttypang válasza parandroid (#50397) üzenetére


Pttypang
veterán

Szép, csak kicsit túl hamar fogynak el az épületek.. :DDD

(#50396) fokukac
A Die Hard az igazi karácsonyi film! ;]

Everybody lies.

(#50400) Mawyx


Mawyx
senior tag

Ez nagyon jó film volt :C

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.