Hirdetés
- sziku69: Szólánc.
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Andras-G: Az internet veszélyei [2. rész] - Facebook Marketpalce
- Viber: ingyen telefonálás a mobilodon
- Geri Bátyó: Agglegénykonyha 14 – Kések, késélezés
- GoodSpeed: Daikin FTXF35E / RXF35F Sensira 3,3 kW Inverteres klíma - a Sztori
- mefistofeles: Az elhízás nem akaratgyengeség!
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- mefistofeles: Az elhízás nem akaratgyengeség 3. Végszó.
-
LOGOUT
OLED Televíziók - témaösszefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
fulton
addikt
válasz
Toth_Jani
#69220
üzenetére
Na megjött a tivi

Nekem 1 darab csávó hozta, állítva beszorítva hogy ne mozduljon. Rögtön pattantam mondtam segítek szívesen nem kell az a kézi targonca. Beloptuk a nappaliba, kibont, elsönek nem engedte h bekapcsoljam, de aztán bekapcsoltuk. Nem volt párakicsapódós hőmérséklet difi, direkt nem volt fűtés a nappaliba :D (spec 0-40 fokot ir op hőmerséklet) panel rendben sértetlen.
És akkor jöhetett az állványra helyezés. Az állvánnyal a tv érkezése előtt 20 percel lettem kész:)
Ilyen volt:
[kép]
Ilyen lett:
[kép(ezzel pótoltam meg)] [kép](ezt vágtam le) [kép] [kép] [kép] [kép] [kép]
Még nincs semmi viaszapakolva az csak holnap lesz.
A képről, abszolut olyan amilyet vártam. Gyonyorű. Nincs csalódás. Sőt filmben nekem bőven elég a 20 - 21 es fényerő. Közepes csúcsfény mellett.
1. Viszont amit nem igazán értek még , hogyha HDR tartalmat játszok le a tévén nem kéne neki automatikusan átváltani másik kép módba? ( mert Tudtommal olyankor Az a jó ha csontom van a fényerő a kontraszt satöbbi)2. Ha pl 20as fényerő mellett a csúcsfényt magasra állítom, akkor lényegében ugyan úgy kihajtom a panelt mintha maxon lenne a fényerő a csúcsfény meg közepesen?
3. Hát nem tudom mit kalibráltak de a kalibrált mozi nagyon nem tetszik sokkal jobb a gyári normál kép mód az én szememnek.
4. A távírányíton látom meg van betüzve a számsor, pl youtube alatt hogy tudok váltani hogy szám helyett a karaktert üsse le ha pl az 1 es gombot megnyomom?
Maga a tv kezelhetősége egész jó ..basszus hatalmass , kép nem adja vissza úgy
még ismerkedek vele.
És Köszönöm még egyszer Mindenkinek a segítséget és hogy elviseltetek a rengeteg kérdésemmel együtt

Új hozzászólás Aktív témák
- Használt Palladium G-Lab angol games billentyűzet / 12 hó működési garancia
- Dell Vostro 3425 6magos Ryzen 5 5625U 16GB RAM 512GB SSD 1 év garancia
- 5G Lenovo ThinkPad P14s Gen 3 Intel Core i7-1280P Nvidia T550 32GB 512GB 1 év teljeskörű garancia
- CoolerMaster MM710 53gr pehelykönnyű gamer egér eladó
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 5600X 16/32/64GB RAM RX 9060 XT 8GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest


Vhiktor