Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jorgi Kormi

    senior tag

    válasz Callisto #60717 üzenetére

    Itt jó páran a hdr és DV anyagnál is lejjebb veszik a fényerőt pl. 100-ról 80 vagy 70-re , mert kiégett a retinájukat az erős fénye az oled tévéjüknek ( ezt írták itt többen is az utóbbi 1.5 - 2 évben , nem a magam agyszüleménye). Én az ABL-t még észre sem vettem , hogy belenyúlt volna a képminőségbe filmezés közben. Mozi hangulatához nem a 2000 nites fényerő kell ( hdr és DV anyagnál) , hanem a kép tökéletes részletességgel , kontraszttal való visszaadása , természetes színekkel.( Én még nem kalibráltattam , egyenlőre) Én szerintem ez nit verseny , főleg az LCD tévéket gyártók mániája , amit az oledet gyártók próbálnak követni ( mert a legtöbb felhasználó , leendő vásárló agyában csak a "fényerő" dilemmája kavarog , (marketinges dumában is ezt lobogtatják a zászlójukon felírva Samu és társai)
    ;]

    Kocsi Nippon , az asszony Ungarische , a tévén még gondolkodom ! ( talán egy Junoszty 402 BC made in CCCP <Pana lett a vége , a "karma" hatalma.( Oled "szagértő" és crt tv tulaj)"Boldogok a lelki szegények , mert náluk a zseni is szegényebb".

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés