Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3674) Madwe válasza index31 (#3673) üzenetére


Madwe
nagyúr

Felőlem Béla mondhatja azt, nem érdekel a véleménye, max sörözés közben kicsit szájalunk ilyenekről vele, de tekintve h baráti körömben még a 200ks 4k tv-t is tulzásnak tartják, sőt tvje sincs sokaknak, nem hiszem hogy lenne Bélám :)
Nekem pl 1 darab FHD tvm volt összesen, de ok, közben lett egy db FHD projektorom is. Sosem éreztem a késztetést arra h váltsak, mert nem volt akkora ugrás. A 4k-t se érzem akkora ugrásnak az FHDhoz képest, ellenben a HDR-t s az oled feketéjét igen :) Ebből kifolyólag a 8k sem érdekel, hacsak nem 88" tévét akarok majd 1.5mről nézni, a HFR meg szép és jó dolog, de még nem láttam élőben, sajnos a hobbit48hzet se láttam moziban, de lehet az is ugyanúgy szappanozik mint az interpoláció, innentől kezdve meg nem sokkal lennék vele előrébb :D
De ha esetleg féltávon 4-5 év múlva váltani akarnék, mert megtehetem, hát rendben. De késztetést én nem érzek rá. Több fajta ember van, aki késztetést érez rá s megteheti, az költekezik. Aki néha nagy ugrásoknál megteheti, de késztetést is érez rá, az szomorkodik, hitelbe veri magát, nem tudom mit csinál. De van olyan is mint én aki néha ugrik nagyokat azt örül mint majom a farkának. Aztán van a legboldogabb réteg, aki szarik mindenre, mert ha arról van szó ő az aktuális csak látványos hollywoodi csodát a 4" telefonján is örömmel nézi meg :D

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.