Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17836) dgyuri0123 válasza daneel_hu (#17830) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Tényleg befejezem az OFF-ot, de ezt még ideírom, mert agyf...t kapok : Qrva anyjukért nem tudják megcsinálni alumíniumból, ha évek óta ez a gond velük ? Hogy lehetnek ennyire idióták ?
Erősebb mint a műanyag és soha az életben nem fog rozsdásodni... ja, hogy 100 Ft-al drágább lenne, mint a vaslemez???? Nem rohadtul mindegy, úgy is rám hárítják a plusz költséget ? :W

Na, itt megállok, mert tényleg gáz mosógépekről beszélni pont ebbe a fórumban, bocsánat mindenkitől. :R

Hogy ON is legyek, a napokban fedeztem fel, hogy az a kb 10 centis függőleges sáv, ami a kijelző jobb oldalán viszonylag határozottan látszott, néhány napja alig észlelhető. Nem szóltam róla, csak érdeklődve figyelem kb egy hete és úgy tűnik, mára véglegesen elhalványodott. Hogy ez miért lényeges információ? Mert szerintem mostanra "állt össze" teljesen a panel és az elektronika. Idén februárban kaptam az új panelt, ami eleve jobb volt kicsivel, mint a régi, de azért voltak nem tetsző dolgok, úgy mint az a sáv, amit az imént említettem, de voltak "ködfoltok" is, amik viszont 1-2 hét alatt kb. "teljesen" eltűntek. Szóval van remény annak, akiknél erősebben sávosodik a panel. Nálam a csere ezért volt szükséges, mert romlott a sávosodás idővel, nem fordítva. Olyan sávok jelentek meg, amik az első néhány hónapban ott sem voltak. Én úgy gondolom, van ez a "bejáródási folyamat", amikor vagy jobb lesz a panel, vagy romlik a kijelző homogenitása. Azt is gondolom, hogy annak érdemes kijelzőcserét kérni, akiknél negatív irányú a változás az eltelt idővel párhuzamosan. Viszont a javulás elvileg jól látható hónapok elteltével, ha minden rendben a panellel. Kb. 1000 óra lehet most benne és arra számítok, hogy lesz még további finomodás (remélem). Heti 1x átfutom a tesztképeimet, hogy lássam, van-e valami "gond", ezért vagyok ennyire képben... tudom beteg vagyok.. :D

"csak a zene van"

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.