Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10975) xedamen


xedamen
senior tag

Srácok...

Nekem a héten jön meg elvileg a B7-es, viszont egy LG-s ismerősöm azt mondta, hogy mondjam vissza. Érveltem neki az itt olvasott dolgokkal (OLED fény 30 körüli értéken tartása 100 helyett, pixel helyreállító lefuttatása hetente stb.) de azt mondta, hogy ez náluk is nagy fejtörést okoz, mindenki panaszkodik cégen belül, hogy nem lehet eladni, mindenki fél a beégéstől. Ő a saját (nyilván tesztre kapott) TV-jéről küldött képet, sz@arrá volt égve. Engem nem igazán tantorított el, nem fogok LED-et venni, viszont legjobb barátom be van rezelve rendesen. "Nehogy már fél milliós TV-n féljek tőle, hogy ha 2 órát Fifázok, akkor be fog égni, vagy Spotify-t rakom ki rá, akkor a spoti jele ég be meg az albumkép, GTA-n a térkép stb..." Említettem neki az itt olvasottakat és megkért, hogy ha lenne esetleg pár olyan kedves fórum tag, aki 1-2 éve OLED tulaj és szokott PS/XBox-on játszani, tenne fel egy fehér képet mutató fotót a TV-ről?

Tudom nagy kérés, de hátha más is vásárlás előtt áll, s érdekli, hogy huzamosabb használat után milyen lesz. Valamint tippek/trükkök? :)

Előre is köszönöm

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.