Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#61) kliszi


kliszi
senior tag

Sziasztok ! Nem rég vettem egy DZ09 oksórát ! szerintetek az óra szíjat óásboltban kicserélik nekem hosszabra ? Meg tudják csinélni szerintetek ?

(#62) memoril


memoril
aktív tag

Sziasztok ! Kinéztem magamnak egy ilyen órát :iMacwear M7 3G Smart Watch Phone 1.54"IPS Screen Waterproof IP67 512MB+4GB 5.0MP

Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban ?

(#63) holozis_HUN válasza memoril (#62) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Link?

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#64) memoril válasza holozis_HUN (#63) üzenetére


memoril
aktív tag

http://www.ebay.com/itm/iMacwear-M7-3G-Smart-Watch-Phone-1-54-IPS-Screen-Waterproof-IP67-512MB-4GB-5-0MP-/221831694115?hash=item33a6330723:g:y~0AAOSwLVZVrJWy

Nekem is az lenne a bajom hogy a szij éppen jó lehet vagy kicsi , lehet ezt valahogy cseréltetni ,

(#65) kliszi válasza memoril (#64) üzenetére


kliszi
senior tag

Ez engem is érdekelne !!! Az óra is meg a szíj cseréje is hosszabbra !!

(#66) holozis_HUN válasza memoril (#64) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Ezen az órán talán lehet, ha megnézed, hogy ahol csatlakozik a szíj, ott van egy csavar.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#67) blueye válasza kliszi (#61) üzenetére


blueye
veterán

Mennyire vastag a csuklod? Vagy nagyon rovid a szij?

(#68) hacki87 válasza holozis_HUN (#45) üzenetére


hacki87
senior tag

Ma annyit írtak, hogy küldenek egy újat. Most ez egy komplett órát vagy a hátlapot jelenti majd elválik.

(#69) holozis_HUN válasza hacki87 (#68) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Na hátha új óra lesz :DDD

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#70) dkaro


dkaro
őstag

Sziasztok!
Eddig csak wp telefonom volt, ezért az okosóra témát hanyagolnom kellett. Most kapok egy iphone 5s-t és érdeklődnék, hogy ehhez a telefonhoz valaki használ-e valamilyen olcsó okosórát.
Eddig a no.1 g2-t és a mykronoz zewatch 2-t nézegettem de leginkább androidos tapasztalatok vannak.
Ami funkciókat keresek: e-mail, sms értesítés (előny ha el is olvasható az üzenet), hívásértesítés telefonkönyv alapján névkijelzéssel, zene lejátszás irányítása.

(#71) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Aki hord alvás közben okos karkötőt/órát, annak nem nyomja a csuklóját? Főleg, ha párna alá rakha a kezét? Iletve rendesen felkelt a rezgés? Mik a tapasztalatok okosórával/karpereccel alvással? :)

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#72) hacki87 válasza holozis_HUN (#71) üzenetére


hacki87
senior tag

Ha kelloen erosen rezeg fel kelsz ra. En szoktam ugy aludni, hogy rajtam az ora. Nem szokott nyomni. Bar a tabletom is rezgett egyszer az agyon amikor elaludtam arra elobb fel keltem. Az orahoz kellett par rezges mire felfogtam, hogy mi van.

(#73) ACAB95


ACAB95
tag

Üdv
Full szétszedtem az okosórámat, összes csatlakozót befújtam kontakt sprayel... bekapcsolom teljesen jó a képernyő minden működik, restart után meg ilyen. Egyszer jó egyszer nem. Valami ötlet?

"Ami nem öl meg, az megerősít."

(#74) Jarod1 válasza ACAB95 (#73) üzenetére


Jarod1
addikt

olyan mintha az Lcd csatlakozója nem érintkezne rendesen.

(#75) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

valakinek van tapasztalata a Xiaomi MiBand 1S-sel? Mármint a pulzusmérős.

Ami érdekel:
- Csak a Mi Fit alkalmazással működik?
- Pulzusmérő mennyire tud mérni? Mármint sokszor írja ki, hogy nem sikerült megmérni?
- Lehet vele számot váltani? (megpöcögtetni pl az egyik oldalát, stb, mint a Sonys Smartbandben)
- Vízálló?
- A szíj hogy bírja a strapát?
- Könnyen karcolódik?
- Hol érdemes megvenni minél olcsóbban? (Külföld is ok.)

Ezekből kb a felére sztem egy sima MiBand 1 tulaj is tudja a választ :B

Köszi! :)

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#76) Jolet válasza holozis_HUN (#75) üzenetére


Jolet
őstag

http://m.prohardver.hu/tema/re_bemutatkozott_a_xiaomi_mi_band_1s/hsz_561-580.html#msg572

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#77) MY2K


MY2K
aktív tag

Hello!

Használ valaki No.1 D5 okosórát? Rendeltem egyet de ami jár hozzá dokkoló és ezen keresztül csatlakoztatva a pc-hez nem látja mint meghajtó. Egyéb fórumokon olvastam előfordulnak ilyen darabok. Állítólag valamelyik láb nincs jól beforrasztva.

Telefon, TV, Internet, Mobilnet - Rendelés, bekötés egy helyen. Keress pü-be!

(#78) Erwinke


Erwinke
aktív tag

Hello. Szeretnek vasarolni egy okosorat vagy olyan orat amelyen lehet kepeket megnyitni es nagyitani, jo az oregebb kiadas is nem kell vadonat uj. Amit csak hasznaltan lehet arra kerhetnek egy linket esetleg, h honnan lehetne beszerezni. Suliba kene puskazasra! Megerteseteket elore is koszonom! ;)

[ Szerkesztve ]

(#79) hacki87 válasza Erwinke (#78) üzenetére


hacki87
senior tag

Szia!

Nekem egy GT08 nevű kínai okosórám van, abban van galéria de gondolom a kamera miatt. Tudtam rámásolni képet de nagyítani nem tudom. Szerintem amelyiknek kamerája van arra biztos tudsz tenni képet. De ha küldesz egy képet amit rászeretnél tenni rárakom és lefotózom ha gondolod, hogy mennyire látszik.

(#80) Jarod1 válasza Erwinke (#78) üzenetére


Jarod1
addikt

huh ezt komolyan gondoltad puskázásra okosórát? és nagyítani is tudjál? és legyen 8 colos kijelzője? :( mesélj még...:)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.