Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4151) #40564480 válasza varázsgömb (#4150) üzenetére


#40564480
törölt tag

Milyen az a LemFIT app? Mit tud?
Tudja szinkronizálni az óra a pulzusmérés eredményeit a GoogleFIT-el?

(#4152) varázsgömb válasza #40564480 (#4151) üzenetére


varázsgömb
aktív tag

A Lemfit kicsit félrevezető név, semmi köze a sportokhoz. Ezt tudja.

Nem lehet szinkronizálni a pulzusmérés eredményeit.

Minden ember színes bőrű.Különben nem látszana...

(#4153) DarkKarol


DarkKarol
tag

Sziasztok!

Szóval a hibrid óra még mindig tetszetős. De döntés előtt szeretnék még jobban körbeinformálódni.
Szóval nekem ami nagyon fontos az órához, az
- lássam az időt amikor kell, éjjel-nappal
- legyen vízálló, lehessen benne úszni
- kapjak értesítést
- kibírja normál használat mellett legalább 3 napig

Tudtok erre a hibriden kívűl ajánlani órát?
De ahogy nézelődtem az okosórák terén az is eléggé tetszik, hogy egyedileg állítható a számlap.

Egyik ismerősöm mesélte, hogy neki mér vérnyomást is az órája. És úgy, hogy megvilágítja a karját és hogy mennyi megy át rajta a fény vagy ilyesmi.
Ez lehetséges? Igaz ez? Ha igen, akkor mennyire pontosak ezek?
Gondolom ami elég pontosan mérné az nagyon nem olcsó.

(#4154) #40564480 válasza varázsgömb (#4152) üzenetére


#40564480
törölt tag

Köszi.
Szóval az órát "fittingeli" a telefonhoz és nem a gazdáját motiválja egészséges életmódra.
Tényleg eléggé becsapós név.

A BT hatótávolsága mekkora? Lakásban el lehet mászkálni kapcsolatvesztés nélkül?

[ Szerkesztve ]

(#4155) #61392896


#61392896
törölt tag

Sziasztok!

Régen jártam erre. Továbbra is az SIM-kártyával működő olcsó kínai telefonok érdekelnek. Kíváncsi lennék, ti melyiket ajánlanátok és miért pont azt?

Előre is köszönöm a válaszaitokat!

(#4156) Nazo válasza DarkKarol (#4153) üzenetére


Nazo
tag

Nézz utána a Xiaomi Mi Band 2-nek, én eddig ezt használtam. Ugyan inkább karkötö mint óra, de nagyjából pont azt tudja amit szeretnél:
- lássam az időt amikor kell, éjjel-nappal
Be lehet állítani hogy csuklófordításra bekapcsoljon a kijelzö és mutassa az idöt.
- legyen vízálló, lehessen benne úszni
Kb csak tölteni vettem le, fürdést meg nyaraláskori úszkálásokat simán bírta.
- kapjak értesítést
Az alap appja kicsit fapados, de van sok másik app is hozzá ahol rezgési mintákat és ikonokat lehet kötni különbözö értesítésekhez.
- kibírja normál használat mellett legalább 3 napig
Bírja akár 3 hétig is. Csuklómozgatásra bekapcsolással és sok értesítéssel is 1-2 hetet elmegy egy töltéssel.

Van külön topic-ja, ott érdemes kérdezni róla ha van még konkrét kérdésed.
Szerk:
Ja, és ebben is van pulzusmérö. Zölden megvilágítja a karod, és a hajszálereken áthaladó vért nézi.
Mondjuk nem a legpontosabb, föleg mozgás közben. Ha ez komolyabb igény, akkor a mellkaspántot szokták inkább ajánlani rá.

[ Szerkesztve ]

(#4157) varázsgömb válasza #40564480 (#4154) üzenetére


varázsgömb
aktív tag

Attól függ mekkora a lakás :DD
Hozza a szabvány BT értékeket. Átlagos méretű lakás közepére lerakva a telefont stabilan kötődik az órával ha mászkálok. Három fal azért már tud szakítani.

Minden ember színes bőrű.Különben nem látszana...

(#4158) energomatt válasza Nazo (#4156) üzenetére


energomatt
senior tag

Abban a topikban, csak különböző látszólag megoldhatatlan problémákat látom. Egyik napról a másikra már nem jelez, a viber hívás esetén akkor is tovább rezeg, ha már a hívás fogadva lett, stb. stb.
Nekem semmi más nem fontos,csak nnyi, hogyha a telefon rezeg/kicseng bármi okból (konkrétan: Gmail, Viber, Whatsapp, hivás, sms), akkor az óra/karkőtő rezegjen.

[ Szerkesztve ]

(#4159) lestarcsopor


lestarcsopor
újonc

Mondhat akárki, akármit de én biztos nem vennék 80 meg 100 ezrekért okosórát. 20ezer körül már lehet venni olyanokat hogy leesik az állunk, pl a legjobban ítélt s9 okosóra. vérnyomást mér, pulzust stb. kínába 11000 körül van, itthon kb 2x annyi.

Vélemények róla?

(#4160) Memmaao válasza lestarcsopor (#4159) üzenetére


Memmaao
addikt

Nekem ez egy samsung GearS3 Frontier replika. Vérnyomást max úgy mér, ahogy mondjuk kávét főz. Persze így, hogy kínából kb gombokért adják, egy próbát megér játszani.

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#4161) air válasza lestarcsopor (#4159) üzenetére


air
nagyúr

Ez kinek troll nick-je? ;]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#4162) #61392896 válasza lestarcsopor (#4159) üzenetére


#61392896
törölt tag

Ide is benézhetsz.

[ Szerkesztve ]

(#4163) varázsgömb válasza lestarcsopor (#4159) üzenetére


varázsgömb
aktív tag

Erre azért szánnék annyit... [link]
Én erre várok.

[ Szerkesztve ]

Minden ember színes bőrű.Különben nem látszana...

(#4164) #40564480 válasza lestarcsopor (#4159) üzenetére


#40564480
törölt tag

Minden MTK2502 procival szerelt óra úgy 90% -ban megegyezik, külső kinézetben térnek csak el.
Nagyon kis eltérések vannak a belsejében ( pl sim vagy sd foglalat és gombok száma).
Volt is már ilyen meditek linkit-es órám és van jelenleg is.
Ami jó benne:
- Elég szép a kijelzője ténylegesen IPS az LCD
- Cserélhető számlapok miatt nem unod olyan hamar meg.
- Minden értesítés átmegy hatókörön belül. Hívások is, ha úgy állítod be,
- Némelyik verzió tényleg marha szép kialakítású.
- Pulzusmérő része jó amíg magas a töltöttségi szintje.
- Annyira mindenképp pontos, hogy tudd aero vagy kardió tartományban edzel-e épp különösebben többre nincs is szükség.

Ami nem jó.:
- Hozzá adott szoftverek szánalmasak Hibásak!
- Ha pl az órán aktív számlapot törlöd a telón keresztül azonnal "téglát" csinálsz belőle, csak trükkösen lehet visszahozni az élők sorába.
- A Bt max 5 méterig jó. Azon kívül szétkapcsol, de ha sokat töltesz távolabb vissza sem csatlakozik csak ha bt- ben engedélyezve van a hanghívás.
- Hívás értesítés csak akkor ha hanghívás is engedélyezve van.Ilyenkor az óra akar mindig beszélni telón kell visszavenni a csevegést.
- A figyelmeztető hangok borzalmasak. Csak rezgő módban érdemes használni.
- A pulzusmérőn kívül az összes egészség funkciója csak kamu!

Véleményem szerint ennyi pénzért jó esetben kapsz egy szép órát amit nappal és sötétben is jól látni.
Gombnyomás nélkül kéz mozdultra felébred. Gesztusvezérléssel és bt kapcsolattal egy napot lazán elmegy.
Mindent kikapcsolva csak óra módban tud csak bő két napot, ha minden szart bekapcsolsz akkor a nap végét már nem tudja. A telón lévő app-ot megírnák rendesen egy rohadt jó cuccok lennének de sajnos így kompromisszumos, de használható!

Ilyenem volt:

Jelenleg ilyet használok:

(#4165) Nazo válasza energomatt (#4158) üzenetére


Nazo
tag

Na igen sajnos az fog odamenni akinek problémája van, a többség akinek nincs nem fogja beírni hogy minden tök jó. Nekünk több is van a családban, és mindenki elégedett vele (miután megvesz mellé egy értelmesebb appot neki pl Mi Band Tools). Arra amit írtál szerintem tökéletes, és nem is drága.

(#4166) Zaji


Zaji
őstag

Sziasztok,

Olyan kiegészítőt keresek ami NFC "képessé" teszi a mobilom. Létezik ilyen?

(#4167) air válasza Zaji (#4166) üzenetére


air
nagyúr

Szerintem nem. Ugyanis szoftver is kell hozzá, sőt kernel szinten kell az NFC-t kezelni, de legalább modulból.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#4168) DarkKarol


DarkKarol
tag

És használtan mennyire veszélyes okosórát venni?

Néztem pl Gear S2 Classicot, már 40ért kapható.

Esélyes, hogy az aksija már annyira se bírja? Amúgy Gear S2 újonnan mennyire bírja egy töltéssel? Van valakinek tapasztalata vele?

(#4169) Memmaao válasza DarkKarol (#4168) üzenetére


Memmaao
addikt

Nálam még senki nem panaszkodott, aki tőlem vett használtan. Ez nagyon eladó függő. Én mindent megvigyázok.

My name is Bond, James... Dean.

(#4170) domper61


domper61
csendes tag

Kérdésem lenne a következő: Van erre a hibaüzenetre megoldáa, vagy innentől kuka az óra? Hónapokig tökéletesen működött. Aztán szétkapcsolt és azóta nem találják meg egymást a telefonnal. Előre is köszönöm a segítséget.

(#4171) rizso


rizso
addikt

Sziasztok!

Öcsémnek szeretnék venni egy okosórát, kb 50-100k között. Agyalok több felhasználási módon is, több típuson is:

1. klasszikus okosóra, rövidebb üzemidővel, de kb minden földi jóval - ezeknél mire lehet számítani? 3-4 nap, 1-2 hét esetleg?
2. hibrid okosóra, ami elmegy 1 hónapot, 1 évet (elemmel), de nagyon korlátozott az okosfunkciója

Vélemények, ajánlatok? :R

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#4172) Frawly válasza domper61 (#4170) üzenetére


Frawly
veterán

Nekem volt hasonló gond Sony Smartwach 3-mal. Próbáld meg az órát gyári állapotba visszaállítani (factory reset), és párosítsd újra a telefonnal.

(#4173) energomatt válasza rizso (#4171) üzenetére


energomatt
senior tag

Azért gyártanak sokféle okosórát, sokféle üzemidővel,sokféle tudással, sokféle kivitelben és árban, mert különböző igények vannak. Most arra vonatkozóan kérsz tulajdonképpen tanácsot, hogy neked mi legyen az igényed, az öcséd esetleges igénye helyett.

(#4174) rizso válasza energomatt (#4173) üzenetére


rizso
addikt

Kb igen ;]

Viccet félretéve, az adott ársávban kellene néhány alternatíva 1 és 2 kategóriában is, ennyi. A többit majd én eldöntöm, hogy milyen funkció kell bele, mi nem :)

1. Néztem a Samsung Gear S3-at, de azt még nem tudom, hogy Classic vagy Frontier, ezekre szívesen várok alternatívákat, főleg ha olcsóbb/jobb.

2. Fossil, Skagen hibrid órákat láttam, meg a Nokia Steel HR-t, de gondolom itt is van több versenyző is.

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#4175) varázsgömb


varázsgömb
aktív tag

Ezzel a cikkel találkoztatok már?
[link]
Enyhén szólva szűk látókörű a cikk írója - szerintem - a végkövetkeztetése miatt...

Minden ember színes bőrű.Különben nem látszana...

(#4176) #40564480 válasza varázsgömb (#4175) üzenetére


#40564480
törölt tag

Az emberünk egy webálruház kínálatából ítélte meg az egész piacot, nulla háttérismerettel.
Egyébként elég érdekes egy olyan cikk amikor csak összekötő szövegek vannak a videók között.

(#4177) atike válasza varázsgömb (#4175) üzenetére


atike
nagyúr

Ennyi erővel én is írhatnék tesztet mondjuk traktorokról.... :DDD

(#4178) kisapa válasza lestarcsopor (#4159) üzenetére


kisapa
senior tag

Még jó, hogy [innen] feléből megvan.

(#4179) beci


beci
őstag

Sziasztok.
Xiaomi Mi band 2-Amazfit Bip-Huami Amazfit órák között a design és a gps kivételével van érdemleges különbség?
Árban elég nagy különbség van a 3 között.
Valamint van olyan óra ami tényleg jól méri a vérnyomást?

[ Szerkesztve ]

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#4180) #61392896


#61392896
törölt tag

Ha innen vennék 1 darabot, akkor az 12$ lenne?

(#4181) Memmaao válasza beci (#4179) üzenetére


Memmaao
addikt

Ez most komoly kérdés? A három felsorolt termék teljesen más. Annyiban hasonlít, hogy mindegyik aktivitás mérő ( illetve a Bip meg az amazfit pace óra)
Vagyis: A miband 2 tökéletes arra, ha 7/24 akarsz egy pehelysúlyú kütyüt a csuklódra, ami nagyjábol pontosan számolja a lépéseid, nagyjából pontatlanul nézi az alvásciklusod, és pár alkalmazás, illetve az sms, bejövő hívás esetén tud jelezni, alap szinten.
Az amazfit már egy "órább" eszköz, 7/24 viseletre szerintem kevésbé alkalmas, ha nem vagy ahoz szokva, hogy órában alszol. A hosszú üzemidő és a fent leírt aktivitás mérő funkciókon kívül sokkal több értesítés megjelenítésre és jelzésre alkalmas.
Az Amazfit Pace dízájnban több, mint a Bip, kerek, órásabb forma, kicsit jobb anyaghasználat, gyengébb (de még így is bőven jó) üzemidő.
A baépített GPS-nél azért kicsit több itt a különbség...

My name is Bond, James... Dean.

(#4182) beci válasza Memmaao (#4181) üzenetére


beci
őstag

Koszi a valaszt.
Bar az irasodbol tovabbra sem derul ki a 3x, 5x ös árkulonbseg.(design,anyag,forma...ezek lathatók)Mivel tobbnyire a kulsot taglalod amit en is kerdeztem.Design.Funkciokrol nem irtal amivel tobbet tud.
Mivel tudnak tobbet?

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#4183) Memmaao válasza beci (#4182) üzenetére


Memmaao
addikt

Szerintem ha csak ránézel a 3 termékfotóra és a specifikációkra, már kiderül, miért van a miband2 és a Pace közt 5x árkülönbség. A Pace és Bip közti 1,5x-es már kevésbé nyilvánvaló, de akkor még 1x nekifutok:

Ezt írtam: " . A hosszú üzemidő és a fent leírt aktivitás mérő funkciókon kívül sokkal több értesítés megjelenítésre és jelzésre alkalmas." De akkor, ha ez nem elegendő, részletezve a sokkal több értesítést: A miband2 egy pár pixeles "kijelzővel" bír, amin maximum sms, messenger, viber, bejövő hívás pictogram jeleníthető meg. Ha a telefon nyelve angol, akkor még a hívó számát ki tudja írni, de ennyi az összes "okos funkcio". Illetve mi bandage alkalmazással ki tudja írni az sms tartalmát, gyötrelmesen, soronkét, soronként rezegve. Visszakeresni értesítést nem lehet. Az Amazfit pace ( és a Bip it többnyire, bár nekem csak pace volt) viszont "okosóraként" funkcionál. Van rajta kijelző, transzreflektiv LCD, van belső tárhely. Ezen a bejövő értesítéseket vissza tudod keresni, egész üzenetek megjelenésére alkalmas, azokat vissza tudod olvasni a kijelzőn. Van egy csomó beépített hasznos alkalmazás, pl beépített sport alkalmazás, amivel utólag tudod elemezni a sporttevékenységedet. Van beépített naptár, van időjárás alkalmazás, ami gps alapján szinkronizál, illetve annyiféle számlapot raksz rá, amennyit akarsz.

"Az Amazfit Pace dízájnban több, mint a Bip, kerek, órásabb forma, kicsit jobb anyaghasználat".

A fenti sor magyarázza a 3x 5x árkülönbséget a miband2-höz képest. A miband 2 egy apró műanyag kütyü egy szilikon pánton, az egész nincs 10gramm. Az Amazfit Pace egy GG üveggel védett, kerámia lünettás óra. Mindez akár 89$-ért. A Bip olcsóbb, mert az anyaghasználat is olcsóbb. Ár- érték- funkcio arányban a Bip bestbuy. A Pace formára a legjobb ezek közül, a miband2 pici- könnyű, ha nem akarsz órát, csak aktivitás mérőt és nem fontosak az értesítések, akkor vedd azt, cca 6e ft-ért majdnem ingyen van, és szerethető kis eszköz.

Vérnyomásmérő óra nem létezik, ami megbízható lenne.

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#4184) beci válasza Memmaao (#4183) üzenetére


beci
őstag

Nekem össz vissz arra kell,hogy jelezze az értesítéseket,max még pulzus mérésére.
Mindezt a meló helyen.Utcán nem ilyen órát hordok,hordanék.

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#4185) Memmaao válasza beci (#4184) üzenetére


Memmaao
addikt

A miband 2 csak arra alkalmas, hogy megrezgeti a csuklód, ha jön sms, bejövő hívás, messenger, viber. A rezgést követő 5mp-ig még látod, de aztán nem visszakerülhet ő az értesítés. A másik két eszközön bármikor megnézheted, milyen értesítést kaptál. Ha nem akarsz mobilt elő venni, akkor a Bip a nyerő, mert a leírás alapján a forma lényegtelen, csak melóra kell.

My name is Bond, James... Dean.

(#4186) beci válasza Memmaao (#4185) üzenetére


beci
őstag

Bip berendelve.Koszi.

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#4187) Eyesis válasza Memmaao (#4183) üzenetére


Eyesis
őstag

Hali, nem akarok bele állni itt a szócsatába, csak gondoltam rákérdeznék, hogy ezekhet az említett ürákhoz lehet szíjas pulzusmértőt használni, mint a Polar óráknál?
Én pont egy órásabban kinéző, üzenetek főleg facebook üzenetek és levelek tárgyait szeretném látni rajta, és mérném futás közben a pulzusom lehetőleg egy szíjas pulzusmérővel úgy, hogy ne kelljen hozzá telefon és a futás tudjam szinkronizálni valami app-al, és lássam merre futottam és mikor menyni volt a pulzusom.

Erre jó lehet a Amazfit Pace? Vagy van valami más ajánlat?
Ezek az okosórák mennyire kapnak security frissítéseket, mennyire működőképesek 3-4- év távlatban?

Köszi,
Gyula

Eyesis

(#4188) Memmaao válasza Eyesis (#4187) üzenetére


Memmaao
addikt

Nem. Az ant+ szabványt sajnos nem ismerik, illetve a bluetooth smart övekkel sem kompatibilisek. Talán a gear S3 az, amire lehet endomondo-t telepíteni és az endomondo telefonon ismeri mind az ant+ mind a smart bluetooth-t. Gear S3 sem ant+ képes, de lehet, smart bluetooth pántot felismer, de erre nem esküdnék meg. Sajnos erre továbbra is a céleszközök alkalmasak, mondjuk egy Garmin Fenix 3 (5), azok kezelik az értesítéseket és ant+ eszközök.

My name is Bond, James... Dean.

(#4189) #hpq


#hpq
aktív tag

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy olcsóbb okosórák közül volt olyan típussal tapasztalatotok amelyek nálunk is kaphatóak valamint kezelnek txt, word, pdf közül bármelyiket? A drágább aondoid rendszerűeknél láttam, hogy van rá megoldás. Kinéztem ezt a típust és nem tudom esetleg mennyire tudhatja.
Az a megoldás is megfelel ha maileket lehet rajta olvasni.
Előre is nagyon köszönöm!

// -

(#4190) atike válasza #hpq (#4189) üzenetére


atike
nagyúr

Folyamatosan visszatérő téma... :) Kellene egy vizsga-segítség topicot indítani külön lassan... :DDD

Itt pont van egy kis beszámoló a pdf / word dolgokról egy adott típusnál.

(#4191) #hpq válasza atike (#4190) üzenetére


#hpq
aktív tag

Köszi szépen, rá is nézek. :R

// -

(#4192) Jarod1


Jarod1
addikt

Sziasztok! Itthon lehet kapni valahol a G5 smartwatch órát?
ui. de látom nem sok jó vélemény van róla,,,

[ Szerkesztve ]

(#4193) gjoco1 válasza Jarod1 (#4192) üzenetére


gjoco1
addikt

Erre gondolsz?
[link]

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#4194) #61392896 válasza Jarod1 (#4192) üzenetére


#61392896
törölt tag

Én inkább ezt javasolnám. Ebben van SIM-kártya hely is. Tehát önállóan is működik telefonként.

[ Szerkesztve ]

(#4195) sazo


sazo
tag

Sziasztok!

Telefont cserélek ezért az Apple Watch is cserére szorul. Nem ismerem a jelenlegi kínálatot, az alábbi szempontok alapján szeretnék ötleteket kapni.
- klasszikus - "óraszerű" kinézet,
- pulzusmérés,
- aktivitásmérés
- értesítések a telefonról
- árban 120 ezer Ft

Tetszenek a Skagen új órái - bár ott a pulzusmérési opciót nem találtam.

Köszönettel:

Z

(#4197) gyemipapa válasza #40564480 (#4196) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Azért azt gondolom, sok víz lefolyik még a Dunán, míg a fejlesztés olyan stádiumba kerül, hogy a magas vérnyomásommal ennek a rendszeres mérési eredményeire mernék hagyatkozni....
Gyerekcipőben jár még a fejlesztés.

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#4198) Macika66 válasza gyemipapa (#4197) üzenetére


Macika66
addikt

A gond, hogy normál esetben is a szívmagasságnál lentebb lévő csukló, pl. természetesen lógatva magasabb vérnyomást eredményez helyileg.
Csak akkor lehet jó értéket mérni, ha szívmagasságban van a csukló. Ahogyan a csuklómandzsettás digitális vérnyomásmérőknél is előírás a szívmagasságban tartás méréskor.

Nem tudom, hogyan akarják megoldani, hogy használható értékeket adjanak a mérések.

(#4199) hitman77


hitman77
senior tag

Sziasztok,

Megérkezett a No.1 F6 névre hallgató órám. Azt kell mondjam, hogy azon kívül, hogy nagy (de tetszik) nagyon jónak tűnik 8800Ft-ért. Van egy Apple watch sport S1-em is mellette, de edzésre, nyáron vízbe, stb... sajnálom elvinni, ezért rendeltem ezt. Nyílván nem az S1 vetélytársa, de jobb mint amire számítottam. gyakorlatilag egy szíj ára...:)

(#4200) Nabii


Nabii
újonc

Sziasztok!

Okosórát keresnék olyan 20k körül, nagyon max 30k-t szánnék rá (nyilván ha van olcsóbban, akkor az sem hátrány). Az alábbi paraméterek számítanak:

-nem feltétlenül kellenek bele extra funkciók, az alap dolgokat biztosan tudja
-a legfontosabb a zenevezérlés és értesítések kijelzése lenne
-kifejezetten NE legyen benne SIM/sd foglalat
-üzemidőben is megbízható legyen (tehát azért egy napot biztosan bírjon ki legalább)
-előny a kerek érintős számlap, de ha szögletes és jól néz ki, akkor az sem probléma
-előny ha esetleg van hozzá számlapválaszték
-a hozzátartozó alkalmazás nem elsődleges szempont, mert abban valószínűleg nem nagyon turkálnék

Jelenleg Krüger & Matz KM0431, DM88 és K88H típusokat nézegettem, de mivel elég vegyesek a vélemények, ezért nem mertem belefogni, szívesen meghallgatom ha valakinek esetleg van velük személyes tapasztalata. Természetesen más ajánlatokat is meghallgatok.

Előre is köszönöm a válaszokat!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.